Hoşgeldiniz!

80ler Yabancı Pop

Laura Branigan - Self Control 04:59
Laura Branigan - Self Control 2.087 izlenme - 1 yıl önce Nostaljik kaliteli paraların başında gelen Self Control ve Laura Branigan.
Carrapicho - Tic Tic Tac 03:33
Carrapicho - Tic Tic Tac 10.826 izlenme - 3 yıl önce Carrapicho - Tic, tic tac Album: Carrapicho - Fiesta De Boï Bumba (1996) BMG Entertainment (Mexico).
The Art Company - Susanna 04:56
The Art Company - Susanna 2.730 izlenme - 3 yıl önce The Art Company - Susanna Orijinal Video Klip...
Black - Wonderful Life 04:59
Black - Wonderful Life 74 izlenme - 2 ay önce İngiliz şarkıcı Black'in 1987 yılından aynı isimli albümünün çıkış şarkısı. Şar4kının kendisi kadar klibi de büyüleyicidir. Ayrıca Ace of Base tarafından vasat bir pop coverı, çeşitli gruplar tarafından rock coverları bulunmaktadır.
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul 03:15
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul 37.046 izlenme - 3 yıl önce Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul Orijinal Klip
Müzik Tarihine Damga Vuran Şarkılar - 2 15:56
Müzik Tarihine Damga Vuran Şarkılar - 2 91 izlenme - 3 ay önce 2. ve son kolajdır, 80lerin sonundan 2000 e kadar müzik tarihinde yer etmiş şarkıları kapsamaktadır. Artık içerikle ilgili açıklama yapmaktan vazgeçtim. Zira 'Damga Vuran Şarkılar' başlığı atmama rağmen - 'başlığa, bilindik şarkılar yazsan daha iyiydi'' diyeni bile gördükten sonra açıklama yapmaya gerek yok herhalde. Damga vurmuş şarkıların bilinmemesi lazım demek ki. Yineliyorum; zaten başlıkta 'Damga Vurmuş Şarkıların Hepsi' diye birşey yazmıyor. Kendi listemdir, yaptığım iş bunu sadece sizlere sunmak, beğenmek veya beğenmemek tabi ki size kalmıştır, alkışlarla yaşayanlara gelsin efenimm.
Men Without Hats - The Safety Dance 04:32
Men Without Hats - The Safety Dance 32 izlenme - 3 ay önce 80'lerin New wave/synth pop gruplarından Men Without Hats'ın en kıpır kıpır en eğlenceli şarkısı(zaten başka da yoktur). Kanadalı grup 1982 yılında çıkarmış oldukları 'The Safety Dance' singlelarıyla Abd ve İngiltere müzik listelerinde bir numaraya kadar yükselmişlerdir. Yabancı filmlerde ve dizilerde, seksenlerle ilgili bir konu işlendiğinde çoğunlukla bu şarkı kullanılır.