Hoşgeldiniz!

açılan

Aşkı Hissedince Açılan Sutyen! 01:31
Aşkı Hissedince Açılan Sutyen! 183.609 izlenme - 2 yıl önce Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi. Telefonlardan saatlere, televizyonlardan buzdolaplarına kadar hemen her şey akıllanmaya başladı. Son olarak Japonlar bu kez de sutyenlere göz dikti ve akıllı sutyen geliştirdi. Japon kadın iç çamaşırı üreticisi Ravşjour tarafından geliştirilen akıllı sutyen, kalp hızı sensörü sayesinde gerçek aşk titreşimlerini algılayabiliyor. Yani bunu giyen bir kadın karşısındakine gerçek aşk duyguları beslemiyorsa sutyenin kopçası açılmıyor; ancak bu aşık olunan kişi söz konusuysa kopça otomatik olarak açılıyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla irtibat halinde kalan akıllı sutyen, sensörün edindiği verileri telefona gönderiyor. İLK AKILLI SUTYEN DEĞİL Daha önce de OgilvyOne Athens'in geliştirdiği akıllı sutyen özellikle göğüs kanseri muayenesi için geliştirilmiş ve sutyen her açıldığında göğüs kanseri muayenesini hatırlatan bir tweet atarak sahibini durumdan haberdar ediyordu.
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 00:32
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 35.154 izlenme - 2 yıl önce Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi. Telefonlardan saatlere, televizyonlardan buzdolaplarına kadar hemen her şey akıllanmaya başladı. Son olarak Japonlar bu kez de sutyenlere göz dikti ve akıllı sutyen geliştirdi. Japon kadın iç çamaşırı üreticisi Ravşjour tarafından geliştirilen akıllı sutyen, kalp hızı sensörü sayesinde gerçek aşk titreşimlerini algılayabiliyor. Yani bunu giyen bir kadın karşısındakine gerçek aşk duyguları beslemiyorsa sutyenin kopçası açılmıyor; ancak bu aşık olunan kişi söz konusuysa kopça otomatik olarak açılıyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla irtibat halinde kalan akıllı sutyen, sensörün edindiği verileri telefona gönderiyor.
Gol Sevincinde Kafası Açılan Sabri 01:03
Gol Sevincinde Kafası Açılan Sabri 160.328 izlenme - 2 yıl önce 8 Şubat 2014 Tarihinde Oynanan Galatasaray Eskişehirspor Maçında Burak Yılmaz'ın Attığı Gol Sonrası Sevinç Sırasında Sabri'nin Kafasına Darbe Alması
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 01:31
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 2.313 izlenme - 7 ay önce Japon yapıyor aga! gibi bir girişten sonra sizleri bu süpersonik icadın, olayı tam anlamıyla çok da güzel özetlediği tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum.
Otamatik Açılan Kapı 04:27
Otamatik Açılan Kapı 114 izlenme - 2 yıl önce Otomatik Açılan Kapı
Erken Açılan Paraşüt 00:39
Erken Açılan Paraşüt 106 izlenme - 3 yıl önce Askerin erken açılan paraşütü tehlikeye yol açıyor
Yeni Açılan Mekan 04:19
Yeni Açılan Mekan 169 izlenme - 4 yıl önce Hadi Gidin D
Sanalika Yeni Açılan Mekan 01:52
Sanalika Yeni Açılan Mekan 158 izlenme - 4 yıl önce Beğeniceksiniz D
Toprak Açılan Sandıkları Değerlendi 02:31
Toprak Açılan Sandıkları Değerlendi 14 izlenme - 2 yıl önce Toprak Açılan Sandıkları Değerlendi http://www.kahtadiyalog.com/?Haber-7205-.html
Yeni Açılan Kanalımız 00:29
Yeni Açılan Kanalımız 23 izlenme - 1 yıl önce Yeni Açılan Kanalımız
Röportaj Esnasında Açılan Fıskiye 01:30
Röportaj Esnasında Açılan Fıskiye 24 izlenme - 2 yıl önce Röportaj Esnasında Açılan Fıskiye
Aşkı Hissedince Açılan Sutyen! 01:31
Aşkı Hissedince Açılan Sutyen! 2.714 izlenme - 2 yıl önce Sadece aşkı hissettiği zaman açılan sütyen icat edildi. Bu sayede kadınlar zorla sekse maruz kalmayacak, para karşılığı ilişki yaşamayacak.
Çeşitli Sanatçılar - Beş Açılan 03:34
Çeşitli Sanatçılar - Beş Açılan 0 izlenme - 6 ay önce Çeşitli Sanatçılar - Beş Açılan
Destek Veriyim Derken Memeleri Açılan Kızlar 03:35
Destek Veriyim Derken Memeleri Açılan Kızlar 188.631 izlenme - 1 yıl önce Evet ALS Ice Bucket Challenge Bir kova buz dolu su .. ALS Hastaları için yapılan eylemler şova dönüştü Ama bu şovtan bizlerde nasiplenelim diye Bu videoyu derlemişler ..
Sedat Uçan - Seherde Açılan Güller 05:39
Sedat Uçan - Seherde Açılan Güller 605 izlenme - 1 yıl önce İlahi Sözleri Seherde ötüşen kuşlar Bilmem ne diyor ne diyor Gözlerinden akan yaşlar Bilmem ne diyor ne diyor Seherde açılan güller Gül için öten bülbüller Hak ismini anan diller Bilmem ne diyor ne diyor Seherde açılan yaprak Kimi giyer kimi çıplak İhrac eder kara toprak Bilmem ne diyor ne diyor Bir münadi nida eder Taksin olur gam ve keder Herkes korku ile gider Bilmem ne diyor ne diyor Devrani der yoktur asam Dizim tutmaz ona basam Konuşulur türlü Lisan Bilmem ne diyor ne diyor
Haluk Levent - Hiçe Açılan Kapılar 04:07
Haluk Levent - Hiçe Açılan Kapılar 13 izlenme - 3 ay önce Hiçe açılan kapılar önündesin Çaresiz mutsuz yapayalnız Nasıl da bezgin bir haldesin Yaşamak bir düş gibi Ölmek hergün uykudan Uyanmak sanki Üzülürsün gecelere Her Adımda bir geçmişe Gülmelisin geleceğe Yaşayacaksın hiç çaren yok Vurup vurup kaçanlara Kazma kürek satanlara Gülmelisin insanlara Yaşayacaksın hiç çaren yok Ölmek hergün uykudan Uyanmak sanki Hiçe açılan kapılar önündesin Çaresiz mutsuz yapayalnız Nasıl da bezgin bir haldesin Yaşamak bir düş gibi Ölmek hergün uykudan Uyanmak sanki Hiçe açılan kapılar önündesin
Nefesle Açılan Bilgisayar - IBM 01:08
Nefesle Açılan Bilgisayar - IBM 100 izlenme - 9 ay önce Açılıp kapanma prensibi nasıl olduğunu çözemeyen topluluğun bilgisayarı açıp kaparken kullandığı entresan yöntemlerin konu alındığı bir kesit.
Gol Sevincinde Kafası Açılan Sabri 01:03
Gol Sevincinde Kafası Açılan Sabri 4.435 izlenme - 2 yıl önce 8 Şubat 2014 tarihinde oynanan Galatasaray Eskişehirspor maçında Burak Yılmaz'ın attığı gol sonrası sevinç sırasında Sabri'nin kafasına darbe alması
Drift Yaparken Açılan Lada Kapısı 00:28
Drift Yaparken Açılan Lada Kapısı 664 izlenme - 1 yıl önce oş arsa bulunca iki lastik eriteyim diyen Rus adamın yaşlı başlı Lada'nın gazabına uğraması.Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Yeni Açılan Habbore Tanıtım Videosu 02:24
Yeni Açılan Habbore Tanıtım Videosu 735 izlenme - 1 yıl önce Yorum Atmayı Unutmayın Eğer Beğendiyseniz Yeni Habbore Film Gelecektir. İyi Seyirler Dilerim!
Gol Sevincinde Kafası Açılan Sabri 01:03
Gol Sevincinde Kafası Açılan Sabri 432 izlenme - 10 ay önce 8 Şubat 2014 Galatasaray Eskişehirspor maçında Burak Yılmaz'ın golü sonrası sevinç sırasında Sabri'nin can çekişleri...
Küba Sokaklarında Açılan Beşiktaş Bayrağı 00:59
Küba Sokaklarında Açılan Beşiktaş Bayrağı 7 izlenme - 7 ay önce Küba‘nın başkenti Havana’da 1 Mayıs işçi bayramı hazırlıkları devam ederken Beşiktaşlı taraftarlar da bu müthiş güne tanıklık edecek olmanın heyecanını yaşıyor.Küba sokaklarında açılan Beşiktaş bayrağı, futbolun hiç bir zaman sadece futbol olmadığını bir kez daha hatırlattı.
Küba Sokaklarında Açılan Beşiktaş Bayrağı 00:59
Küba Sokaklarında Açılan Beşiktaş Bayrağı 10 izlenme - 3 ay önce Küba‘nın başkenti Havana’da 1 Mayıs işçi bayramı hazırlıkları devam ederken Beşiktaşlı taraftarlar da bu müthiş güne tanıklık edecek olmanın heyecanını yaşıyor.
Yeni Açılan Müzik Evi Ambiansı 00:36
Yeni Açılan Müzik Evi Ambiansı 15 izlenme - 10 ay önce Şahsen ben Electroworldlerde felan gezerken benzerlerine rastlıyordum, ''höh amk hiç mi görmedin'' moduna giriyordum. Elbette deniyor felanlar ama bu kadar kafa mikici modu da hiç görmemiştim. Burada çalışmak isteyenler??
Küba Sokaklarında Açılan Beşiktaş Bayrağı 00:59
Küba Sokaklarında Açılan Beşiktaş Bayrağı 13 izlenme - 7 ay önce Küba‘nın başkenti Havana’da 1 Mayıs işçi bayramı hazırlıkları devam ederken Beşiktaşlı taraftarlar da bu müthiş güne tanıklık edecek olmanın heyecanını yaşıyor.
Facebook'ta Otomatik Açılan Videoları Engelleyebilirsiniz 00:15
Facebook'ta Otomatik Açılan Videoları Engelleyebilirsiniz 24 izlenme - 1 yıl önce Facebook'un yeni uygulamaya koyduğu otomatik video oynatma özelliği kotalı internet kullananları isyan ettirdi; ancak uygulamayı kapatmak mümkün.
Paris'te Açılan Benzersiz Sanat Müzesi 04:58
Paris'te Açılan Benzersiz Sanat Müzesi 3 izlenme - 1 yıl önce Paris’in kent ormanı Bois du Boulogne’de, Louis Vuitton Vakfı’na ait sanat müzesi kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Anıl Şimşek - Göğe Açılan Eller 01:57
Anıl Şimşek - Göğe Açılan Eller 0 izlenme - 6 ay önce Anıl Şimşek - Göğe Açılan Eller
Lamborghini Asterion'nın Motor Kaputundaki Açılan Pencereler 00:15
Lamborghini Asterion'nın Motor Kaputundaki Açılan Pencereler 644 izlenme - 3 hafta önce Lamborghini'nin yeni modeli Asterion'ın yeni özellikleriyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Özellikle motor bölümünde otomatik olarak açılan kapaklar, hız ve motor sıcaklığına göre kendisini ayarlamaktadır.
AYŞEN BİRGÖR & AÇILAN BİR GÜL GİBİ 01:23
AYŞEN BİRGÖR & AÇILAN BİR GÜL GİBİ 9 izlenme - 6 ay önce https://www.facebook.com/groups/74438... Naz Çiçeğim AYŞEN BİRGÖR http://www.izlesene.com/iz/ncab2015 Naz Çiçeğim AYŞEN BİRGÖR Müzik Kanalı Tüm Videolar