Hoşgeldiniz!

ak

Lanet Olası Ak Parti Simgesi! 00:15
Lanet Olası Ak Parti Simgesi! 1.648.963 izlenme - 6 ay önce Gün geçmiyor ki bir gariplik daha yaşanmasın. HDP seçmeni olduğunu düşündüğüm bir arkadaş AKP simgesinden nefret ettiği için evinin ampulüne dahi tahammül edememiş ve ampulünü serzenişler eşliğinde patlatmış. Elektriği kaçak kullanma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünürsek yaptığı eylem bizim yaramıza olmuş.
Zeo Jaweed  - Ak Parti Mehteren eşliğinde seçim Şarkısı 03:36
Zeo Jaweed - Ak Parti Mehteren eşliğinde seçim Şarkısı 52.519 izlenme - 4 hafta önce 2015 AK Parti Seçim Şarkısı Tek parti AK Parti Çalışan bir lider ülkeye hak Bunun için durma sen de ayağa kalk Seçimini yaptı ve geliyor halk Bu yol için davamız, oyumuz AK! Geliyor halk, geliyor AK! Huzur için güven için istikrar Geliyor halk, geliyor AK! Huzur için güven için istikrar Oyunu ver ve bu oyuna da gelme Hepimiz kardeşiz bölemedi kimse Doğudan batıya tüm ülkenin sesi “O” AK Parti kardeşliğin sesi “O” İradeni göster zafer için sabret Tek parti kurulsun hükümet Hadi kalk ve gücünü göster seçimde Davamız mutlu ve güçlü bir Türkiye Aydınlık geleceğin neferi biziz Ataların gücünü gösterebiliriz Biz çok kişiyiz yaşlı ve genciz Doğuyuz, Batıyız, Kuzeyiz, Güneyiz Gelişen Türkiye, yarışan Türkiye Memlekete bak her şeye bak AK gelene kadar geçmişe bak Bu ülke gücünün farkına varıyor İstiklal ve unutma Kurtuluş Savaşı'nı Ecdadın geleceğe mirası kalıcı Tek millet, tek vatan, tek bayrak Tek devlet, tek parti AK Parti Refah yaşam için gerekli demokrasi Ön yargından kurtul ve kafanda sil Neyimiz farklı, neyimiz farklı Hepimizin ecdadı ve yaratanı bir Geleceğimiz için Tek parti AK Parti
AK PARTİ 00:03
AK PARTİ 48 izlenme - 6 ay önce AK PARTİ
Uğurr 06:20
Uğurr 19 izlenme - 4 yıl önce Aşık olanlar için
İntizar Ft. Nevzat Ak - Al Beni Yarim 04:22
İntizar Ft. Nevzat Ak - Al Beni Yarim 207.093 izlenme - 5 ay önce İntizar ft. Nevzat AK - Al Beni Yarim (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri: Al Beni Koynuna Yarim Sar Bedenin Ben Olayım Kurban Et Yoluna Yarim Sana Kurban Ben Olayım Sana Ölen Ben Olayım Yurduna Bahar Olayım Evine Güneş Yarana Merhem Olayım Gönlüne Bir Eş Yurduna Bahar Olayım Evine Güneş Yarana Merhem Olayım Gönlüne Bir Eş Al Beni Koynuna Yarim Sar Bedenin Ben Olayım Kurban Et Yoluna Yarim Sana Kurban Ben Olayım Sana Ölen Ben Olayım Al Beni Koynuna Yarim Sar Bedenin Ben Olayım Kurban Et Yoluna Yarim Şarkı Sarkisarki.com Sana Kurban Ben Olayım Sana Ölen Ben Olayım Sensin Yüreğimde Sızım, Sen Alın Yazım Sevdiceğim, Gül Çiçeğim, Tek Sırdaşım Sensin Yüreğimde Sızım, Sen Alın Yazım Al Beni Koynuna Yarim Sar Bedenin Ben Olayım Kurban Et Yoluna Yarim Sana Kurban Ben Olayım Sana Ölen Ben Olayım (X5) __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." İntizar ft. Nevzat AK - Al Beni Yarim ( Official Video ) Konser / Organizasyon menajerlik İntizar - Al Beni Yarim feat. Nevzat AK İntizar ft. Nevzat AK - Al Beni Yarim İntizar feat. Nevzat AK - Al Beni Yarim İntizar - Al Beni Yarim (ft. Nevzat AK)
AK Parti Seçim Müziği - Uğur Işılak Dombra - Erdoğan Dombıra 2014 04:10
AK Parti Seçim Müziği - Uğur Işılak Dombra - Erdoğan Dombıra 2014 1.190.025 izlenme - 2 yıl önce Uğur ışılak dombıra seçim şarkısı - Dombra uğur ışılak - seçim müziği izle dine 2014 ak parti - recep tayyip erdoğan - dombıra uğur ışılak - recep tayyip erdoğan dombra recep tayyip erdoğan dombıra izle dombıra dinle Şarkı Sözleri (lyrics): Ezilenlerin gür sesidir o Suskun dünyanın hür sesidir o Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Halkın adamı hakkın aşığı O milyonların umut ışığı Mazlumlara sırdaş olan, gariplere yoldaş olan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Oldu her zaman sözünün eri Çıktığı yoldan dönmedi geri Kararlıdır davasında, anaların duasında Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Söz dosdoğru yoktur riyası Zalimlerin korkulu rüyası İnandığı yolda gider, yıllardır beklenen lider Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan
Ak Turku 04:39
Ak Turku 86.004 izlenme - 2 yıl önce İlle Ak Parti Diyenler
Tayfun Talipoğlu - Aşk ve Ülke % Anlat Bana 02:28
Tayfun Talipoğlu - Aşk ve Ülke % Anlat Bana 100 izlenme - 5 yıl önce aşk ve ülke / anlat bana tayfun talipoğlu
Bünyamin Ak İbrahim Ak 05:11
Bünyamin Ak İbrahim Ak 183 izlenme - 3 yıl önce bünyamin ak ibrahim ak
Ak Parti Seçim Müzikleri - Dombra 04:10
Ak Parti Seçim Müzikleri - Dombra 309.622 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti Seçim Müzikleri - Dombra
Ak Parti 05:05
Ak Parti 655 izlenme - 2 yıl önce İşte Ak Parti Zaferi ve Kızlarım İzleyin
Ak Bacanaklar 02:04
Ak Bacanaklar 20 izlenme - 3 ay önce Bana her şey seni hatırlatıyor AK Parti... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/181530/akpnin-yasaklanan-bayrak-reklami-zombi-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/181236/akp-reklaminin-fikir-babasi-2
Ak Parti 02:32
Ak Parti 177 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti'ye Gönlünü Adayan K.maraş'lı Genç
Muhammet Ak 03:17
Muhammet Ak 101 izlenme - 1 yıl önce Muhammet Ak
AK Kütüphane 10:21
AK Kütüphane 5 izlenme - 12 ay önce This is "AK Kütüphane" by Adalet ve Kalkinma Partisi on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Ak Gençlik 05:00
Ak Gençlik 73 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti Konya Ereğli Gençlik Kolları
Ak Partilim 00:21
Ak Partilim 63 izlenme - 2 yıl önce Ak Partilim
Ak Gençlik 05:00
Ak Gençlik 38 izlenme - 2 yıl önce KONYA EREĞLİ AK PARTİ GENÇLİ KOLLARI
Behlül Ak 01:27
Behlül Ak 25 izlenme - 1 yıl önce Söz Ve Arka Fon Bana Aittir. İyi Dinlemeler.
Emin Ak 00:30
Emin Ak 17 izlenme - 1 yıl önce Davulcu emin ak
AK Video 02:51
AK Video 56 izlenme - 3 yıl önce ZZZZZZZZZZZZZ
Ak - Kor 03:35
Ak - Kor 1.958 izlenme - 2 yıl önce
ak 05:45
ak 129 izlenme - 3 yıl önce
AK Parti Secim Muzigi 04:10
AK Parti Secim Muzigi 142.206 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Secim Muzigi
AK YÜREKLİ 06:58
AK YÜREKLİ 10 izlenme - 2 ay önce HAYDİ BİSMİLLAH Tayyip Erdogan
AK Parti'de 00:10
AK Parti'de 16 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın Gül için "Yedi yıl yeter. Gül'e borcumuz kalmadı" dediği iddiası, Köşk seçimi sürecinde gerginliği artıracağa benziyor.
AK Parti'de 00:10
AK Parti'de 6 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın Gül için "Yedi yıl yeter. Gül'e borcumuz kalmadı" dediği iddiası, Köşk seçimi sürecinde gerginliği artıracağa benziyor.
Güler Duman - Ak Meleğim 02:19
Güler Duman - Ak Meleğim 28.152 izlenme - 4 yıl önce
Nevzat Ak - Taş Olaydın 05:03
Nevzat Ak - Taş Olaydın 3.836 izlenme - 8 ay önce Nevzat Ak - Taş Olaydın (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Uzaktan da görsem yeter yarım bağrım sen olaydın Olaydın da sen olaydın Olaydın da taş olaydın Uzaktan da görsem yeter Yanım bağrım sen olaydın Her saniyen bin yıl oldu Nerdesin şimdi nerde Gitti gençlik bedenimden Şimdi nerde Turnalardan Selam saldım canımdan Can versin diye yollarına sersin diye yüreğimden sarsın diye
Nevzat Ak - Senden Vazgeçtim 05:04
Nevzat Ak - Senden Vazgeçtim 3.873 izlenme - 9 ay önce Nevzat Ak - Senden Vazgeçtim (Video Klip) Şarkı Sözleri; senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senin sevdan yanar döner senden vazgeçtim uğraşamam kaprisinle senden vazgeçtim hergünümüz dünden beter kaprisinden bıktım hergünümüz dünden beter kaprisinden bıktım aşk yerinde yeller eser senden vazgeçtim aşk yerinde duman tüter senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senin sevdan yanar döner senden vazgeştim uğraşamam kaprisinle senden vazgeçtim(2) böyle sevda yere batsın artık gönlüm rahat yatsın böyle sevda yere batsın artık gönlüm rahat yatsın ben usandım eller baksın senden vazgeçtim ben usandım eller baksın senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senin sevdan yanar döner senden vazgeştim uğraşamam kaprisinle senden vazgeçtim(2) özcanımı ettin deli dinmiyor gözümün nemi özcanımı ettin deli dinmiyor gözümün nemi olsanda alem güzeli senden vazgeçtim olsanda alem güzeli senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senden vazgeçtim yar yar senden vazgeçtim senin sevdan yanar döner senden vazgeştim uğraşamam kaprisinle senden vazgeçtim(2)