Hoşgeldiniz!

aldatan eş

Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 653 izlenme - 1 yıl önce Her zaman olduğu gibi Hindistan'dan garip görüntüler garip vakalar gelmeye devam ediyor. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. Suç oranı ve tecavüz oranı ne kadar yüksekse cezaları da epeyi ağır olsa gerek. Ne mazoşist bir millet bu Hintliler. Yorum sizin, izleyelim.
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 1.635 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da yaşanan bir vak'a efendim. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. İbretliktir.
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 01:35
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 270 izlenme - 4 ay önce Eşinin kendisini aldattığını öğrenen adam, eşini evden kovdu. Ancak bu sefer evden kovma durumu sürprizle karışık oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eşini  Aldatan Çapkın Adamın Yalanları 03:08
Eşini Aldatan Çapkın Adamın Yalanları 431 izlenme - 1 yıl önce Karısını başka bir kadınla aldatan adam karısının aramasıyla şoka uğruyor. Hemen çevredeki insanlardan yardım istiyor. Bakalım insanlar karısını aldatan bu adama yardım edecekler mi yoksa oyununu bozacaklar mı?
Şaka Geliyorum Demez Aldatan Eşin İtirafı 15:36
Şaka Geliyorum Demez Aldatan Eşin İtirafı 80 izlenme - 1 yıl önce Mutlaka izleyin kaçmaz bomba şaka budur ilşte :D
aldatma baskını videosu 06:46
aldatma baskını videosu 5.440 izlenme - 5 yıl önce aldatma yakalama videosu. http//www.izmirdedektiflik.com/
aldatma baskını - aldatan eşin yakalanması 07:34
aldatma baskını - aldatan eşin yakalanması 11.614 izlenme - 5 yıl önce http//www.izmirdedektiflik.com/ aldatan eşin yakalanması videosu.
izmir dedektif kanal türk 03:38
izmir dedektif kanal türk 109 izlenme - 4 yıl önce
dedektif bilal kartal kanal türkde 03:38
dedektif bilal kartal kanal türkde 140 izlenme - 4 yıl önce