Hoşgeldiniz!

ali ünal

ali babadağ 01:55
ali babadağ 118 izlenme - 4 yıl önce
Ali Ünal - Gücenme Ey Sofu Baba 02:29
Ali Ünal - Gücenme Ey Sofu Baba 155 izlenme - 2 yıl önce Ali Ünal - Gücenme Ey Sofu Baba
ali ünal 00:30
ali ünal 601 izlenme - 6 yıl önce şırnakta komando olarak askerlik yapmış ama videoyu izleyin inanmiceksınız lütfen yorumlarınızı bekliyorum
Ali Vs Kay Kay 06:14
Ali Vs Kay Kay 158 izlenme - 2 yıl önce Geri Zekalı Kay Kay 2014-05-18 15:00:59 günü ali32tr kanalına yüklediğim 'Ali Vs Kay Kay' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/ali32tr kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ali Vs Kay Kay 06:14
Ali Vs Kay Kay 118 izlenme - 2 yıl önce Gıcık Kay Kay
NESRİN ÜNAL - ROMEN KIZI 04:08
NESRİN ÜNAL - ROMEN KIZI 1 izlenme - 1 ay önce ROMEN KIZI Ali Yıldırır Okuyan : Nesrin Ünal Melodi 45 rpm Kendime ait plak arşivimden bir şarkı. İstanbul görüntüleri eşliğinde. (Kayıt işlemi orjinal pikap ve radyo kullanılarak yapılmıştır.) https://www.facebook.com/groups/tasplakkayitlari/ https://www.facebook.com/#!/TasPlakNostalji
Ali Şen, Ünal Aysal'a 'Çilek' Göndermesi Yaptı 01:40
Ali Şen, Ünal Aysal'a 'Çilek' Göndermesi Yaptı 44 izlenme - 2 yıl önce Ali Şen, Ünal Aysal'a 'Çilek' Göndermesi Yaptı Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, yılbaşı için katıldığı 'Kim Milyoner Olmak İster' programında Ünal Aysal'a göndermede bulundu. enerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen, Atv ekranlarında yayınlanan Kenan Işık'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' bilgi yarışması Yılbaşı özel bölümüne katıldı.TESELLİ İKRAMİYESİ 15 BİN TLBaşarılı bir yarışma çıkaran Ali Şen, 11.soruya kadar geldi ama 250 bin TL'yi kaçırdı. Tesselli ikramiyesi olarak 15 bin TL ile yetinen Şen'in zorlu sorular karşısında verdiği cevaplar takdir topladı.AYSAL'A ÇİLEK GÖNDERMESİEfsane başkan, "Çileğin üzerindeki çekirdekler ne renktir" sorusunda Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a gönderme yaptı. Şen, "Şimdi bu soruyu Ünal Aysal'a sorsak cevap verir. Biliyorsunuz her pastanın üzerine bir çilek, büyük bir futbolcu istiyorlar." dedi."PASTANIN ÜZERİNE ÇİLEK"Aysal, geçtiğimiz yıl katıldığı televizyon programındaki transfer sorularına, "Pastamız hazır durumda. Bundan sonra olursa bir çilek olur, ama çilek pastanın görüntüsüne bir şey katar. Lezzetine katmaz." demişti. Ardından Sarı-Kırmızılılar Sneijder ve Drogba'yı renklerine bağlamıştı.
NESRİN ÜNAL - SEVGİLİM GELSEN BANA 04:45
NESRİN ÜNAL - SEVGİLİM GELSEN BANA 4 izlenme - 1 ay önce SEVGİLİM GELSEN BANA Ali Yıldırır Okuyan : Nesrin Ünal Melodi 45 rpm Kendime ait plak arşivimden bir şarkı. İstanbul görüntüleri eşliğinde. (Kayıt işlemi orjinal pikap ve radyo kullanılarak yapılmıştır.) https://www.facebook.com/groups/tasplakkayitlari/ https://www.facebook.com/#!/TasPlakNostalji
ali aksu ünal ilcan 02:57
ali aksu ünal ilcan 234 izlenme - 4 yıl önce erzurum oltu garnizondan eserler
video_32 mehmet ali ünal 05:00
video_32 mehmet ali ünal 92 izlenme - 4 yıl önce çandır kulesi...
video32_mehmet ali ünal 05:00
video32_mehmet ali ünal 52 izlenme - 4 yıl önce çandır&kule
 Ali Şen'den Ünal Aysal'a Çilek Göndermesi 01:39
Ali Şen'den Ünal Aysal'a Çilek Göndermesi 142 izlenme - 2 yıl önce ali şen, ünal aysal'a 'çilek' göndermesi yaptı fenerbahçe'nin eski başkanı ali şen, yılbaşı için katıldığı 'kim milyoner olmak ister' programında ünal aysal'a göndermede bulundu.
Ali Şen'den Ünal Aysal'a Çilek Göndermesi! 01:10
Ali Şen'den Ünal Aysal'a Çilek Göndermesi! 86 izlenme - 2 yıl önce "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının yılbaşı özel programına katılan Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, kendisine yöneltilen çilek sorusu üzerine Ünal Aysal'a göndermede bulundu.
Faruk Süren Ve Ali Dürüst, Ünal Aysal'ı İkna Edemedi 01:41
Faruk Süren Ve Ali Dürüst, Ünal Aysal'ı İkna Edemedi 11 izlenme - 1 yıl önce G.Saray eski başkanı Faruk Süren ve eski yöneticilerden Ali Dürüst, başkanlığa aday olmayacağını duyuran Ünal Aysal'ı ikna edemedi.
Binali İlgün & Haydar Bıçakcı & Ünal Fırat - Ali Geliyor 04:01
Binali İlgün & Haydar Bıçakcı & Ünal Fırat - Ali Geliyor 27 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Gönül Ezgilerimiz 5 Çıkış Tarihi: 20.06.2013 Türk Halk Müziği
Sevilay Yükselir: 03:44
Sevilay Yükselir: "Ali Ünal Akıl Sağlığını Yitirmiş!" 47 izlenme - 2 yıl önce Sevilay Yükselir: "Ali Ünal Akıl Sağlığını Yitirmiş!"
metin2 ali oguz ünal  yapımı 10:08
metin2 ali oguz ünal yapımı 493 izlenme - 5 yıl önce çar show
video_32 m ehmet ali ünal 05:00
video_32 m ehmet ali ünal 110 izlenme - 4 yıl önce çandır&kule
Ünal Aysal'dan Dürüst ve Albayrak Harekatı 01:39
Ünal Aysal'dan Dürüst ve Albayrak Harekatı 11 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'la yeniden çalışmak istediği öğrenildi.
Ünal Aysal'dan Dürüst ve Albayrak Harekatı 01:39
Ünal Aysal'dan Dürüst ve Albayrak Harekatı 6 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'la yeniden çalışmak istediği öğrenildi.
Ünal Aysal'la Çok Özel - Part 2/3 25:19
Ünal Aysal'la Çok Özel - Part 2/3 1 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, GSTV'de Ali Kırca'nın sorularını yanıtladı.
Ünal Aysal - 20 Milyon GS Taraftarı AKP'ye Oy Verdi 00:29
Ünal Aysal - 20 Milyon GS Taraftarı AKP'ye Oy Verdi 141 izlenme - 7 ay önce Benim anlamadığım dostlar bu tarz bir beyanatın amacı nedir? Sanıyorum bu söze ihale falan verilmez, "aferin" de alınmaz. Hatta ters bile tepebilir: Adamlar 21 milyon oy almış, 20 milyonunun Galatasaray taraftarlarından geldiğini iddia ediyorsun ve bahsettiğin partinin genel başkanı, Fenerbahçeli..
Ünal Aysal'la Çok Özel - Bölüm 1/3 25:46
Ünal Aysal'la Çok Özel - Bölüm 1/3 4 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Gstv'de Ali Kırca'nın Sorularını Yanıtladı.
Ali Ünal Tozkoparan Sk Ropörtaj İddaa Rakipbul Ligi 2015 Kapanış Sezonu Konya 00:18
Ali Ünal Tozkoparan Sk Ropörtaj İddaa Rakipbul Ligi 2015 Kapanış Sezonu Konya 19 izlenme - 2 ay önce 29.09.2015 günü iddaa Rakipbul Ligi kanalına yüklediğim 'Ali Ünal Tozkoparan Sk Ropörtaj İddaa Rakipbul Ligi 2015 Kapanış Sezonu Konya' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/rakipbul kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
zakkum yüzük ali ünal umut kaya 02:01
zakkum yüzük ali ünal umut kaya 199 izlenme - 4 yıl önce zakkum yüzük ali ünal umut kaya
Alper Potuk Transferinin Görüntüleri 03:58
Alper Potuk Transferinin Görüntüleri 330 izlenme - 3 yıl önce Alper Potuk Transferinin Görüntüleri - Video Abdurrahim Albayrak, Ali Dürüst, Ünal Aysal, Mustafa Sarıgül Ve Halil Ünal Arasında Kıyasıya Pazarlık..
Ünal Aysal - 20 Milyon Oy Konusunda Özür Diliyorum 01:03
Ünal Aysal - 20 Milyon Oy Konusunda Özür Diliyorum 28 izlenme - 12 ay önce Hata yapmak tabiki insana mahsustur ama keşke diğer yöneticilerde (her alanda) hata yaptıklarında hatalarını kabul etseler böyle.
ali ünal - burak engin - sen yarim idun 02:05
ali ünal - burak engin - sen yarim idun 1.701 izlenme - 5 yıl önce sen gülüm idun sevduğum idun söz vermuştuk ölümünesen benum idun.!alnimiza yazildi yarbu kara yazisöz vermiştuk tutamadukbiz sözümüzü.bedduam olsun beni hiç unutmayasunölene kadar sevduğum yarsız kalasununutamam artık seni hep seveyrumsenun içun yar öleyrum..sen yarim idun sevdalim idun ölesiye sevdum seniher şeyum idun..kader böyle ayirdi bak yollarimizine yapalum kuramaduk yar yuvamuzigörüyorum bu aşk beni senide yakarayrı düştük seninle yar sonsuza kadaro güzel gözlerine doyamayorum.artık yet
ünal yılmaz-sana senden ola 03:32
ünal yılmaz-sana senden ola 1.140 izlenme - 6 yıl önce söz - müzİk : alİ kiziltuĞ
Barut Osman - Fakatına Makatına (Avanak Apti) 01:18
Barut Osman - Fakatına Makatına (Avanak Apti) 251 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli mizah yazarlarından olan Suavi Sualp (1926-1981) özellikle kendine has kelime oyunları ile yaptığı espriler ve yarattığı ilgin. karakterler ile tanınır, aynı Meraklı Köfteci, Sakar Şakir, Avanak Apti gibi unutulmaz filmlerin senaryolarını yazmıştır, burada da Avanak Apti filminden Ünal Gürel'in canlandırdığı bir Barut Osman kesiti izliyoruz efenim.