Hoşgeldiniz!

ama evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:52
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 114.662 izlenme - 4 yıl önce
Neşe Karaböcek - Ama Evlisin 03:41
Neşe Karaböcek - Ama Evlisin 16.829 izlenme - 1 yıl önce Neşe Karaböcek - Ama Evlisin Şarkı Sözleri (lyrics): Biliyorum evlisin Seni bekliyor yuvan Ayrilip gitmelisin Daha geçmeden zaman Aski bulduk zamansiz Ne yapsakda faydasiz Kavusmamiz imkansiz Dayan yüregim dayan Kahrolmadan ikimiz Bitmeli bu sevgimiz Bu bizim kaderimiz Dayan yüregim dayan Unutmaki evlisin Yuvana dönmelisin
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:52
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 5.849 izlenme - 6 ay önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin Şarkı Sözleri: Aşktan utandın konuşamadın . Yüzüme bakamadın yan yana iken . Oysa her gece düşündüm . Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın . Yıldızlar gece ay ve ben . Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel . Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce . Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne . Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle . Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. . Ama evlisin benim değilsin . Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim.
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:53
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 16.907 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin
Kara Murat - Ama Evlisin 04:51
Kara Murat - Ama Evlisin 1.141 izlenme - 3 ay önce Kara Murat - Ama Evlisin (Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Aşktan utandın konuşamadın . Yüzüme bakamadın yan yana iken . Oysa her gece düşündüm . Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın . Yıldızlar gece ay ve ben . Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel . Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce . Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne . Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle . Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. . Ama evlisin benim değilsin . Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim.
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:53
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 6.458 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:54
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 1.879 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin Şarkı Sözleri: Aşktan utandın konuşamadın . Yüzüme bakamadın yan yana iken . Oysa her gece düşündüm . Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın . Yıldızlar gece ay ve ben . Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel . Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim [ kaynak: http://sarki.alternatifim.com/goster.asp?ac=1301 ] Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce . Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne . Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle . Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. . Ama evlisin benim değilsin . Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim.
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:47
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 553 izlenme - 10 ay önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Aşktan utandın konuşamadın . Yüzüme bakamadın yan yana iken . Oysa her gece düşündüm . Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın . Yıldızlar gece ay ve ben . Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel . Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce . Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne . Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle . Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. . Ama evlisin benim değilsin . Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim.
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:54
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 55 izlenme - 3 ay önce Aşktan utandın konuşamadın . Yüzüme bakamadın yan yana iken . Oysa her gece düşündüm . Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın . Yıldızlar gece ay ve ben . Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel . Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce . Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne . Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle . Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. . Ama evlisin benim değilsin . Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim.
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:55
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 206 izlenme - 1 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:47
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 3 izlenme - 3 gün önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin yıldız tilbe ama evlisin
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:54
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 92 izlenme - 1 yıl önce Aşktan Utandın Konuşamadın . Yüzüme Bakamadın Yan Yana İken . Oysa Her Gece Düşündüm . Ağladım Zaman Zaman ..
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 04:53
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin 130 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Tilbe - Ama Evlisin
Yildiz Tilbe Ama Evlisin 04:54
Yildiz Tilbe Ama Evlisin 57.780 izlenme - 4 yıl önce
YiLDiZ TİLBE AMA EVLİSİN 04:53
YiLDiZ TİLBE AMA EVLİSİN 24.164 izlenme - 4 yıl önce
Yıldız Tilbe Ama Evlisin 04:54
Yıldız Tilbe Ama Evlisin 31.899 izlenme - 6 yıl önce Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktin sevgilim
Yildiz Tilbe Ama Evlisin 04:49
Yildiz Tilbe Ama Evlisin 12.893 izlenme - 3 yıl önce Yildiz Tilbe Ama Evlisin
YiLDiZ TİLBE AMA EVLİSİN 04:53
YiLDiZ TİLBE AMA EVLİSİN 10.439 izlenme - 4 yıl önce
Yildiz Tilbe Ama Evlisin 04:49
Yildiz Tilbe Ama Evlisin 4.010 izlenme - 3 yıl önce
Yıldız Tilbe Ama Evlisin 04:53
Yıldız Tilbe Ama Evlisin 987 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe Ama Evlisin
YILDIZ TİLBE AMA EVLİSİN 04:53
YILDIZ TİLBE AMA EVLİSİN 57 izlenme - 10 ay önce YILDIZ TİLBE AMA EVLİSİN
yıldız tilbe ama evlisin 04:54
yıldız tilbe ama evlisin 632.505 izlenme - 7 yıl önce yıldız tilbe den mütiş bir damar parça ama evlisin benim deyilsin Şarkı sözleri: Aşktan utandın konuşamadın . Yüzüme bakamadın yan yana iken . Oysa her gece düşündüm . Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın . Yıldızlar gece ay ve ben . Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel . Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün düşündüm Nasıl istedim seni bilemezsin sen Konuşmayı isterdim, saatlerce günlerce . Dokunmayı isterdim, ellerine yüzüne . Uzanmayı isterdim, aynı yastığa senle . Bitirmeyi isterdim, hayatımı seninle. . Ama evlisin benim değilsin . Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim.
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin (Club Mix) 04:25
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin (Club Mix) 259 izlenme - 1 yıl önce Yildiz Tilbe - Ama Evlisin (Club Mix by Dj Burak & Dj Engin Akkaya) https://www.facebook.com/djenginakkayaciyiz
ama evlisin 04:52
ama evlisin 25.895 izlenme - 8 yıl önce
ama evlisin 04:52
ama evlisin 5.238 izlenme - 7 yıl önce 10-ama evlisin
ama evlisin 05:04
ama evlisin 4.358 izlenme - 6 yıl önce ama evlisin
ama evlisin 04:55
ama evlisin 3.628 izlenme - 5 yıl önce yıldız tilbe
ama evlisin 03:57
ama evlisin 2.948 izlenme - 6 yıl önce
ama evlİsİn 04:52
ama evlİsİn 2.435 izlenme - 7 yıl önce 10-ama evlİsİn
ama evlisin 04:52
ama evlisin 663 izlenme - 6 yıl önce