Hoşgeldiniz!

amazon

AmazOn 04:59
AmazOn 2.257 izlenme - 9 yıl önce
Amazon Echo 03:54
Amazon Echo 51 izlenme - 1 yıl önce Amazon Echo. Just ask for information, music, news, weather, and more. Echo is controlled by your voice
Göçmen - Amazon 08:14
Göçmen - Amazon 37 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: The End Çıkış Tarihi: 06.02.2002
amazon 00:54
amazon 753 izlenme - 7 yıl önce turkiyeko amazon
amazon 00:54
amazon 412 izlenme - 5 yıl önce akvaryumum
amazon 03:02
amazon 194 izlenme - 5 yıl önce amazon
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 02:44
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 32.335 izlenme - 8 ay önce Dünyaca meşhur sanal alışveriş merkezi amazon'u bilmeyen yoktur sanırım. Günümüze yakın bir zamanda bu şirketin depolarında teslimatları nasıl düzenlediğine dair bir içeriği sizinle paylaşmak istedim. Robotik kollardan tutun da yerdeki tag barkodlarından yollarını şaşırmadan karınca gibi çalışan yüzlerce Kiva robotlar depo içerisinde günde 30 km'den fazla mesafe katetmektedir.
Ajda Pekkan - Amazon 04:36
Ajda Pekkan - Amazon 7.787 izlenme - 4 yıl önce
Ajda Pekkan - Amazon 04:36
Ajda Pekkan - Amazon 2.257 izlenme - 3 yıl önce Ajda Pekkan - Amazon - Yaz Şarkıları - Türkçe Pop
Ajda Pekkan - Amazon 04:36
Ajda Pekkan - Amazon 657 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Yaz Şarkıları Albüm Yılı:2006 Şarkı Sözleri(lyrics): boyle iliski olmaz gozyasi kacinilmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz kalbini geri verdi birdaha isim olmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz romantik komedi filminde degiliz (2) anladim nihayet bir savas sahnesi bu ister cesaret sevismek olmuyorsa savasiriz elbet gulum gullerin savasinda gozyasi degil çozum guldugumu hic bakma sen içimden agliyorum bir savascı yarattın cok tebrik ediyorum boyle iliski olmaz gozyasi kacinilmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz kalbini geri verdi bir daha isim olmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz.
Ajda Pekkan - Amazon 04:41
Ajda Pekkan - Amazon 34 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Yaz Şarkıları Çıkış Tarihi: 14.07.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: boyle iliski olmaz gozyasi kacinilmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz kalbini geri verdi birdaha isim olmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz romantik komedi filminde degiliz (2) anladim nihayet bir savas sahnesi bu ister cesaret sevismek olmuyorsa savasiriz elbet gulum gullerin savasinda gozyasi degil çozum guldugumu hic bakma sen içimden agliyorum bir savascı yarattın cok tebrik ediyorum boyle iliski olmaz gozyasi kacinilmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz kalbini geri verdi bir daha isim olmaz merak etme sevgilim amazonlar asla aglamaz.
Amazon Nightcore - Smile 02:50
Amazon Nightcore - Smile 144 izlenme - 1 yıl önce Amazon Nightcore! Does This Make You Think Of The One? Song: Smile Artist: Remix: Me Original: Avril Lavigne
Ajda Pekkan - Amazon 04:47
Ajda Pekkan - Amazon 214 izlenme - 4 yıl önce
Gerçek Anlamda Amazon Kadınları 01:58
Gerçek Anlamda Amazon Kadınları 11.043 izlenme - 1 yıl önce Bu karılar dövüşçüymüş gerçekten, öyle porno introsu felan değil ama böyle giyinmenin manasını çözemedim ben. Kadınlar kafes dövüşçüsüymüş.
Köy Yerinin Amazon Kadınları 00:06
Köy Yerinin Amazon Kadınları 2.072 izlenme - 4 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Epıc Amazon Rıver Monster 07:22
Epıc Amazon Rıver Monster 12 izlenme - 4 ay önce The amazon is filled with all kinds of river monsters and we all know the Piranha is the most famous. But one of the biggest river monsters in the Amazon, and one of my favorites, is the one they call the Arapaima. Arapaima are these long sleek looking fish that can grow up to 2 and half meters ( or around 8 feet). The record weight this monster is 200 KG or about 440 LBs, but on average they are about half that. Arapaima are considered to be an ancient fish - scientists estimate they are descendants of fish that date back more than 250 million years. One of the reasons I think they’ve been so successful at survival are these amazing armor-like scales that cover their body. These scales are super light, but so strong, not even Piranha can bite through them. Today I’m with my my friend and pro fisherman Steve Townson, sometimes called the fish finder. We’re deep in the Amazon where we hope to catch one of these monsters for a close up and personal encounter… STEVE: What we’re going to do is paddle up there where there is a lake, see if we can pick up an Arapaima or two… As it turns out, Arapaima prefer Lakes & small creeks to Rivers… STEVE: They prefer this, they like a nice quiet life… protect themselves from Predators because they are really easy to catch. One of the other reasons Arapaima are easy to catch is because they are air breathers. Steve: Because they come up - gulp air and go down. So you cast out in front of them and bang! It all sounded like we could get this done quick, but no sooner did we get to the lake, than it started to rain and lightening. That’s not good when you are in aluminum boat… we had to take cover… But like I always say, at BillsChannel, when the going gets tough, the tough reach for the cooler. It was too dangerous for us to stay out on the open lake, so Steve decided to explore a small creek. It wasn’t easy going, but the rain stopped, and gave Steve a better chance of spotting an Arapaima coming up for air. A few bubbles appeared next to his float. That’s when Steve knew he had come to the right place. Steve: I knew he was here… Arapaima are gentle creatures but they can be very dangerous…. Steve and his guide have to be very careful… they can launch at you and inflict some serious damage. Once we got the thing up close you could see the spectacular scales the Arapaima armors itself with. I can see why scientists are studying the scales to see how something so thin can be so strong.
Amazon Nehrinin Dev Yılanları 11:19
Amazon Nehrinin Dev Yılanları 690 izlenme - 2 yıl önce Amazon Nehrinin Dev Yılanları.Hayvanlar Alemi - Belgesel
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 02:44
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 34 izlenme - 3 ay önce Dünyaca meşhur sanal alışveriş merkezi amazon'u bilmeyen yoktur sanırım. Günümüze yakın bir zamanda bu şirketin depolarında teslimatları nasıl düzenlediğine dair bir içeriği sizinle paylaşmak istedim. Robotik kollardan tutun da yerdeki tag barkodlarından yollarını şaşırmadan karınca gibi çalışan yüzlerce Kiva robotlar depo içerisinde günde 30 km'den fazla mesafe katetmektedir.
ZEYNO MAGAZİN AMAZON ELİFNAĞME 00:46
ZEYNO MAGAZİN AMAZON ELİFNAĞME 10 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Ajda Pekkan Amazon 04:35
Ajda Pekkan Amazon 145 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Amazon 04:41
Çeşitli Sanatçılar - Amazon 29 izlenme - 4 yıl önce
Amazon Ormanlarında Vahşi Hayvanlar Belgeseli 01:11:48
Amazon Ormanlarında Vahşi Hayvanlar Belgeseli 2.191 izlenme - 7 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
sarı enseli amazon 05:55
sarı enseli amazon 1.414 izlenme - 5 yıl önce konuşan amazon papağanı
amazon 1 02:12
amazon 1 817 izlenme - 5 yıl önce gurami neon sae cüce vatoz katil salyangoz kiraz karides
bitkili çaylak akvaryumu 00:22
bitkili çaylak akvaryumu 209 izlenme - 5 yıl önce yeni düzenleme yaptım
Tears Of The Amazon Fragman 00:41
Tears Of The Amazon Fragman 206 izlenme - 2 yıl önce Amazon\'un Gözyaşları, 300 gün boyunca Amazon Nehri\'nden canlı görüntüler yakalayarak çekilmiştir. MBC şirketi bu belgesel için büyük bir bütçe ayırmıştır. Belgesel, küresel etkiye sahip çevre sorunlarına değinmekte.
Dünya Amazon Güzellerinden Amazonsal Hareket 00:15
Dünya Amazon Güzellerinden Amazonsal Hareket 12 izlenme - 3 ay önce Evet sayın alkışlarlayaşıyorum üyeleri. 2015 MİSS AMAZONS yarışmasında taçı giyecek kıza inanılmaz bir fake geliyor. Sheislane Hayalla ve Carolina Toledo arasında geçen inanılmaz olay sizlerle birlikte. İyi seyirler efendim..
Amazon Prime Air'den Görülmemiş Hizmet 01:19
Amazon Prime Air'den Görülmemiş Hizmet 47 izlenme - 2 yıl önce İnternnet Verilen Siparişi Eve Bırakan Amazon Prime Air Yaptığı Hzimetle Çığır Açtı
Amazon, İnsansız Hava Aracıyla Sipariş Teslimatı Yapmaya Başlıyor 01:21
Amazon, İnsansız Hava Aracıyla Sipariş Teslimatı Yapmaya Başlıyor 265 izlenme - 1 yıl önce Amazon, İnsansız Hava Aracıyla Sipariş Teslimatı Yapmaya Başlıyor
Güney Amerika: Amazon Nehri, Brezilya 05:44
Güney Amerika: Amazon Nehri, Brezilya 284 izlenme - 11 ay önce By far the world's biggest river, we journey up the Amazon by boat beyond Manaus to a jungle lodge, the Ariau, and stay for 3 days exploring by canoe and on foot. Our hotel stands on stilts in the river and provides many activities for us to enjoy while we explore the jungle.