Hoşgeldiniz!

anal

Çarkıfelek - Anal Anal 00:38
Çarkıfelek - Anal Anal 67 izlenme - 3 ay önce Öncelikle başlığı görüpte videoyu açıp büyük bir hevesle bekleyen herkezdten özür dilerim. Yılların eskitemediği cezaya doymayan program Çarkıfelek Anadolu'yu karış karış gezerken bu seferki durağı boludur yine mali o harika ucu açık espirileriyle bizi biraz utandırıp güldürürken anadolu insanın mikrofon merakının kurbanı olur.
Çarkıfelek - Anal Anal 00:38
Çarkıfelek - Anal Anal 1.179 izlenme - 3 yıl önce
Anal Fistül Nedir? 02:10
Anal Fistül Nedir? 2.349 izlenme - 6 yıl önce anal fistül nedir? doç.dr. mutlu ömer yakut
Anal Apse Nedir? 01:29
Anal Apse Nedir? 2.003 izlenme - 6 yıl önce anal apse nedir? doç.dr. mutlu ömer yakut
Anal Fissür Belirtileri Nelerdir? 01:39
Anal Fissür Belirtileri Nelerdir? 1.974 izlenme - 6 yıl önce anal fissür belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut
Anal Fistül Belirtileri Nelerdir? 02:02
Anal Fistül Belirtileri Nelerdir? 1.586 izlenme - 6 yıl önce anal fistül belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut
Anal Bölge Hastalıkları 06:15
Anal Bölge Hastalıkları 155 izlenme - 2 yıl önce Op.Dr. Bahadır EGE Özel Koru Hastaneleri http://www.koruhastanesi.com
Anal Fissürün Sebepleri Nelerdir 01:31
Anal Fissürün Sebepleri Nelerdir 24 izlenme - 10 ay önce Anal Fissürün Sebepleri Nelerdir
Anal Fissür Nasıl Bir Hastalıktır 00:40
Anal Fissür Nasıl Bir Hastalıktır 84 izlenme - 10 ay önce Anal Fissür Nasıl Bir Hastalıktır
Anal Fissür Nasıl Bir Hastalıktır 00:40
Anal Fissür Nasıl Bir Hastalıktır 21 izlenme - 10 ay önce Anal Fissür Nasıl Bir Hastalıktır
Anal Fistüllerde Tedavi Nasıl Yapılır? 02:28
Anal Fistüllerde Tedavi Nasıl Yapılır? 1.776 izlenme - 6 yıl önce anal fistüllerde tedavi nasıl yapılır? doç.dr. mutlu ömer yakut
Anal Fistürlerde Tedavi Nasıl Yapılır? 02:16
Anal Fistürlerde Tedavi Nasıl Yapılır? 1.240 izlenme - 6 yıl önce Anal fistürlerde tedavi nasıl yapılır? doç.dr. mutlu ömer yakut
Kutumda Büyük Hissediyorum 02:39
Kutumda Büyük Hissediyorum 50 izlenme - 1 yıl önce 10 yaşında bi şekilde içine yılan kaçıran adamın 30 yıllık hikayesi.Öyle bir yılan ki isot ile beslenmekte,canı sıkıldıkça abinin vücudunda turlayıp,abi tarafından zaman zaman dövülerek sakinleştirilmekte.Ha bu arada amcamın içinde yılan olma ihtimali, telefonda ki elemanın doktor olma ihtimalinden daha yüksek.
Anal fissür nedir? 03:00
Anal fissür nedir? 158 izlenme - 2 yıl önce
Anal fistül nedir? 03:37
Anal fistül nedir? 115 izlenme - 2 yıl önce
Anal fissur nedir? 02:10
Anal fissur nedir? 90 izlenme - 2 yıl önce
Anal kaşıntı nedir? 02:42
Anal kaşıntı nedir? 78 izlenme - 2 yıl önce
Anal fissür nedir ? 00:35
Anal fissür nedir ? 34 izlenme - 5 ay önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Gökhan Çipe anal fissür hakkında bilgilendiriyor. www. hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. Anal fissür yani çatlak makatta büyük abdesti yaparken ağrı ve kanama ile kendini gösteren bir hastalıktır. Genellikle kabızlık sonucu ıkınmayla büyük abdest yaparken yırtılma olması şeklinde meydana gelir.
Anal fissürün belirtileri nelerdir ? 00:33
Anal fissürün belirtileri nelerdir ? 17 izlenme - 5 ay önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Gökhan Çipe anal fissür hakkında bilgilendiriyor. www. hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. Anal fissürün asıl belirtisi makattan kanama ve büyük abdesti yaparken ağrı olması bunun dışında büyük abdest yapılmadığı durumlarda ağrı, kaşıntı hissi verebilir.
Ameliyatsız Anal Fissür Tedavisi (Makat Çatlağı) 01:57
Ameliyatsız Anal Fissür Tedavisi (Makat Çatlağı) 25 izlenme - 4 hafta önce Anal Fissür Tedavisi (Makatta Çatlak) - Botoks Yöntemi Avrupa Cerrahi Merkezinden OP.DR. Yasir Gözü Detaylı Bilgi İçin: http://www.avrupacerrahimerkezi.com/tibbi-bolum-detay.asp?sno=22
anal apse belirtileri nelerdir? 01:31
anal apse belirtileri nelerdir? 1.142 izlenme - 6 yıl önce anal apse belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut http://dorahospital.com
Anal kaşıntı nasıl tedavi edilir? 02:41
Anal kaşıntı nasıl tedavi edilir? 40 izlenme - 2 yıl önce
Anal fissürde tedavi seçenekleri nelerdir ? 03:07
Anal fissürde tedavi seçenekleri nelerdir ? 12 izlenme - 5 ay önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Gökhan Çipe anal fissür hakkında bilgilendiriyor. www. hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. Anal fissürde öncelikle tedavi kabızlığın önlenmesine dayanır. Kabızlığı engellemek için yeme ve dışkılama alışkanlıklarının hayata geçirilmesi büyük önem taşır. Bol bol su içmek, posalı gıdalar yemek, aşırı yağlı, acı gıdalardan uzak durmak gerekir. Gerektiği zaman dışkı yumuşatıcı şurup ve ilaçlar kullanılabilir. Düzenli olarak yumuşak bir şekilde büyük abdestin yapılması sağlanırsa eğer bu çatlarla oranında iyileşir. Bazı pomatlarda ağrıyı azaltıcı destek tedavisi olarak verilebilir. 6hafta içerisinde tedavi edilmezse kronikleşir ve kronikleşince ilaç tedavisiyle düzelmesi zorlaşır. Bu gibi durumlarda bazı yardımcı tedavi seçenekleri ve en son olarakta cerrahi yöntem tercih edilir. Sfinkter kaslara botox uygulaması yada genel anestezi veya belden aşa uyuşturularak sfinkter kaslarının bir kısmı kesilerek makat gevşetilir. Ameliyatta sanıldığı üzere gaz ve gayta kaçırma olmaz zaten tutan kasların 0undan fazlası kesilmez.
Fistül Tedavisi 01:20
Fistül Tedavisi 2 izlenme - 4 hafta önce Ameliyatsız Fistül Tedavisi Avrupa Cerrahi Merkezi OP.DR. Yasir Gözü. Ameliyatsız Fistür Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin : http://www.avrupacerrahimerkezi.com/tibbi-bolum-detay.asp?sno=18
Anal fissür nedir? Nasıl tedavi edilir? 03:00
Anal fissür nedir? Nasıl tedavi edilir? 192 izlenme - 2 yıl önce
Anal fistül nedir? Nasıl tedavi edilir? 00:49
Anal fistül nedir? Nasıl tedavi edilir? 134 izlenme - 8 ay önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Alaattin Öztürk, anal fistül hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Anal fistül nedir? Nasıl tedavi edilir? Anal fistül anüs bölgesindeki deri ile kalın bağırsağın son kısmı arasındaki bir tünelleşmedir. Kıl kalınlığında kadar bir tünelden sürekli dışarıya akıntı olmasıdır. Kişi bunu iç çamaşırlarında akıntı kirlenme şeklinde görür tedavisinde bu tünelin ortadan kaldırılması esastır. Bunun için değişik ameliyat şekilleri vardır. Ya tüneli açık yara haline getirip iyileşmesini sağlamak ya da tüneli ortadan kaldırıp orayı tekrar dikmek şeklinde farklı tedavi yöntemleri vardır.
Anal fissür nedir? Nasıl tedavi edilir? 00:52
Anal fissür nedir? Nasıl tedavi edilir? 109 izlenme - 8 ay önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Alaattin Öztürk, anal fissür hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Anal fissür nedir? Nasıl tedavi edilir? Anal fissür çatlaktır. Makatta hemen anüsün girişinde çok küçük bir deri yırtığıdır. Ama o bölgenin hassasiyeti ağrıya çok duyarlılığı sebebiyle büyük abdest esnasında çok şiddetli ağrılara sebep olabilir. Tedavisi kolaydır. Yeni başlamış bir fissür için ilaç tedavileri oldukça etkilidir. Ama ilaç tedavisinin başarılı olmadığı yerde ya da çok uzun zamandan beri çatlak varsa bunlara da ameliyat tedavisi yapılabilir. Son zamanlarda ameliyat dışında bazı müdahaleler botoks gibi bazı müdahalelerle de tedavi yapılan bazı hastalar vardır.
azrail azrael sex anal saxo 01:17
azrail azrael sex anal saxo 39.280 izlenme - 8 yıl önce Son DoNem AzRaEl
Oral içici misin, anal içici mi? 02:52
Oral içici misin, anal içici mi? 9 izlenme - 8 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anal fissür nedir, nasıl tedavi edilir? 03:02
Anal fissür nedir, nasıl tedavi edilir? 109 izlenme - 2 yıl önce