Hoşgeldiniz!

anlıyorsun değil mi

Teoman - Anlıyorsun Değil Mi? 03:48
Teoman - Anlıyorsun Değil Mi? 6.374 izlenme - 5 yıl önce anliyorsun değil mi? teoman
Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi 02:01
Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi 679 izlenme - 3 yıl önce Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi - Karaoke Star 10 Barış Manço Şarkıları Söylüyoruz - Türkçe Pop
Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi 02:01
Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi 7 izlenme - 3 ay önce Şarkı Sözleri(lyrics): Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi 02:01
Enstrümantal - Anlıyorsun Değil Mi 144 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Karaoke Star 10 Barış Manço Şarkıları Söylüyoruz Şarkı Sözleri(lyrics): Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Teoman - Anlıyorsun Değil Mi ? 03:42
Teoman - Anlıyorsun Değil Mi ? 273 izlenme - 2 yıl önce
Özgün - Anlıyorsun Değil Mi 02:40
Özgün - Anlıyorsun Değil Mi 14.008 izlenme - 3 yıl önce Özgün - Anlıyorsun Değil Mi (trt Müzik)
Nazlı - Anlıyorsun Değil mi 02:30
Nazlı - Anlıyorsun Değil mi 1.912 izlenme - 4 yıl önce
Kurtuluş - Anlıyorsun Değil mi? 02:07
Kurtuluş - Anlıyorsun Değil mi? 739 izlenme - 4 yıl önce
Kurtuluş - Anlıyorsun Değil mi? 02:33
Kurtuluş - Anlıyorsun Değil mi? 96 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: İnan Ki Çıkış Tarihi: 12.07.1991 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Nazlı - Anlıyorsun Değil mi 02:30
Nazlı - Anlıyorsun Değil mi 179 izlenme - 4 yıl önce
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:15
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 21.660 izlenme - 3 yıl önce Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün [ reklamı gizle / hide ads ] [ kaynak: http://sarki.alternatifim.com/goster.asp?ac=4791 ] Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:15
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 1.469 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Mançoloji 2 Çıkış Tarihi: 23.02.1999 Pop Şarkı Sözleri: Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 05:06
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 1.619 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 02:08
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 423 izlenme - 10 ay önce Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? Şarkı sözü; Hava ayaz mı ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmuşum duyuyorsun değil mi? Çalacak bir kapım yok mutluluğa hasretim Artık sokaklar benim görüyorsun değil mi? Zaman akmıyor sanki saatler durmuş bugün Sonsuz yalnızlığımda bir tek sen varsın bugün Ya dön bana artık duyuyor musun beni? Ya çık git dünyamdan anlıyorsun değil mi? Bir resmin kalmış bende tam ortadan yırtılmış Hani siyah kazaklı biliyorsun değil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anıda Senin sıcaklığın var anlıyorsun değil mi?
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 02:15
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 3 izlenme - 3 ay önce Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:15
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 851 izlenme - 3 yıl önce
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:12
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 436 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 02:12
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi? 398 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi?
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:44
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 41 izlenme - 1 yıl önce Barış Manço-Anlıyorsun değilmi Yükleyen-Mustafa Özdemir
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:15
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 665 izlenme - 4 yıl önce
Anlıyorsun Değil Mi - Metin Yılmaz 02:01
Anlıyorsun Değil Mi - Metin Yılmaz 107 izlenme - 3 yıl önce Karaoke Star 10 Barış Manço Şarkıları Söylüyoruz (2011) - ARTVİZYON MÜZİK FİLM
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 02:15
Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi 29 izlenme - 1 yıl önce Barış Manço - Anlıyorsun Değil Mi
Duygu Korosu - Anlıyorsun Değil Mi ? 02:15
Duygu Korosu - Anlıyorsun Değil Mi ? 296 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Barış Manço Çocuk Şarkıları Volume 2 Çıkış Tarihi: 23.12.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Hava ayaz mi ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmusum duyuyorsun degil mi? Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi? Zaman akmiyor sanki saatler durmus bugün Sonsuz yalnizligimda bir tek sen varsin bugün Ya dön bana artik duyuyor musun beni? Ya çik git dünyamdan anliyorsun degil mi? Bir resmin kalmis bende tam ortadan yirtilmis Hani siyah kazakli biliyorsun degil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?
Metin Yılmaz - Anlıyorsun Değil Mi 02:01
Metin Yılmaz - Anlıyorsun Değil Mi 157 izlenme - 3 yıl önce Hava ayaz mı ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmuşum duyuyorsun değil mi? Çalacak bir kapım yok mutluluğa hesretim Artık sokaklar benim görüyorsun değil mi? Zaman akmıyor sanki saatler durmuş bugün Sonsuz yalnızlığımda birtek sen varsın bugün Ya dön bana artık duyuyor musun beni? Ya çık git dünyamdan anlıyorsun değil mi? Bir resmin kalmış bende tam ortadan yırtılmış Hani siyah kazaklı biliyorsun değil mi? Gözlerimden süzülen birkaç damla anıda Senin sıcaklığın var anlıyorsun değil mi? Zaman akmıyor sanki saatler durmuş bugün Sonsuz yalnızlığımda birtek sen varsın bugün Ya dön bana artık duyuyor musun beni? Ya çık git dünyamdan anlıyorsun değil mi?
Hayko Cepkin Anlıyorsun Değil Mi? 02:40
Hayko Cepkin Anlıyorsun Değil Mi? 3.782 izlenme - 3 yıl önce Hayko Cepkin Anlıyorsun Değil Mi?
Fırat Akcan - Anlıyorsun Değil mi? 02:16
Fırat Akcan - Anlıyorsun Değil mi? 308 izlenme - 2 yıl önce Fırat Akcan'ın canlı performansından : Anlıyorsun değil mi?
Metin Yılmaz - Anlıyorsun Değil mi? 02:01
Metin Yılmaz - Anlıyorsun Değil mi? 259 izlenme - 3 yıl önce Metin Yılmaz - Anlıyorsun Değil mi? (Karaoke Versiyon)
Barış Manço - Anlıyorsun Değil mi? 02:44
Barış Manço - Anlıyorsun Değil mi? 11 izlenme - 9 ay önce Arşivin tozlu raflarından nostaljik bir Barış Manço klibi daha. Buyrun izleyin efenim. Nostaljinin tavan yaptığı site alkışlarlayaşıyorum.com
Barış Manço Anlıyorsun Değil Mi ? 05:06
Barış Manço Anlıyorsun Değil Mi ? 7.282 izlenme - 4 yıl önce Barış Manço Anlıyorsun Değil Mi ?
Anlıyorsun Değil Mi (Metin Yılmaz) 02:01
Anlıyorsun Değil Mi (Metin Yılmaz) 45 izlenme - 3 yıl önce Anlıyorsun Değil Mi (Metin Yılmaz)