Hoşgeldiniz!

ara gazı

Ara Gazı Böyle Verilir 00:20
Ara Gazı Böyle Verilir 1.018 izlenme - 1 yıl önce Ara gazını ağzıyla yapan bu arkadaşımızı tebrik ediyoruz.Başarılı bir çalışma olmuş ))
Ara Gazı Budur İşte! 00:28
Ara Gazı Budur İşte! 21.070 izlenme - 3 yıl önce Ara Gazı Budur...
Ford Cargo Aragazı Ve Dumanın Dansı 02:00
Ford Cargo Aragazı Ve Dumanın Dansı 116 izlenme - 11 ay önce Ford Cargo Aragazı Ve Dumanın Dansı
Ara Gazı Vererek Jingle Bells Çalmak 00:37
Ara Gazı Vererek Jingle Bells Çalmak 18.268 izlenme - 3 yıl önce Arabayla Ara Gazı Vererek Jingle Bells Çalmak
Motosikletin Ara Gazı İle Kendine Gelen Dayı 00:32
Motosikletin Ara Gazı İle Kendine Gelen Dayı 316 izlenme - 7 ay önce Trafikte kendisine yeşil yanan motosikletli kalkış yapıyor. Tam o esnada karşıdan karşıya geçmek isteyen dayı motosikletliyi pek takmıyor, ta ki motosikletli ara gaz verene kadar.
ara gazı:) 00:51
ara gazı:) 22.517 izlenme - 7 yıl önce hayatımın ilk motor tecrübesi:)
Kamyon Şov 00:56
Kamyon Şov 1.155 izlenme - 2 yıl önce Yarak Başı
parsalıdan ara gazı 00:21
parsalıdan ara gazı 10.795 izlenme - 5 yıl önce parsalıdan
şakir ağa ara gazı 01:35
şakir ağa ara gazı 9.530 izlenme - 5 yıl önce
motor ara gazı yolculuk 03:10
motor ara gazı yolculuk 2.816 izlenme - 5 yıl önce yorumsuz...
şakir ağa yine ara gazı 00:56
şakir ağa yine ara gazı 5.530 izlenme - 5 yıl önce
işte ara gazı buda çanakkale 00:21
işte ara gazı buda çanakkale 28.651 izlenme - 5 yıl önce bitlisliye kapak olsun
Ara Gazı ile Arabaya Jingle Bells Çaldırtmak 2013 00:37
Ara Gazı ile Arabaya Jingle Bells Çaldırtmak 2013 344 izlenme - 3 yıl önce Ara Gazı ile Arabaya Jingle Bells Çaldırtmak Merry Christmas 2013
Tuvalet Kağıdına Biber Gazı Sıkmak 05:13
Tuvalet Kağıdına Biber Gazı Sıkmak 710 izlenme - 11 ay önce Çek Cumhuriyetiinde genç bir kız, kendisine sürekli şaka yaparak yaka silktiren sevgilisinden akıllara hiç gelmeyecek bir yöntemle intikam aldı. Şakacı sevgilisinin bitmek tükenmek bilmeyen şakalarından illallah diyen genç kadın sevgilisinin tuvalet kağıdına bolca biber gazı sıktı ve intikam süreci başladı. Cenek adlı sevgili tuvalete girdikten bir süre sonra arkasını tutarak dışarı çıktı. Bu arada genç kadın da sevgilisini bir kamerayla görüntülemeye başladı. Genç adam bir süre sonra poposunda hissettiği acıya dayanamayarak yerde kıvranmaya başladı. Acısı iyice artan adam bir ara kendisini kaybederek elbise dolabına girdi. Bu arada kahkahalar içinde sevgilisini görüntüleyen genç kadın tuvalet kağıdına biber gazı sıkarak şaka yaptığını açıkladı. Genç kadın rahatlaması için sevgilisine buzdolabından buz getirdi. Ancak rahatlayacağını uman adam daha da kıvranmaya başladı. Çünkü şakasının sonuçlarını gülerek görüntüleyen kadın buza da biber gazı sıkmıştı. Genç adam sonunda üzerindeki elbiseyle kendini duşa attı. Kadın da sevgilisinden intikam görüntülerini internette işte böyle paylaştı.
kamyomcu 10:16
kamyomcu 10.062 izlenme - 6 yıl önce
çaça kamyonlar 2 02:19
çaça kamyonlar 2 9.499 izlenme - 7 yıl önce tabyalıların ara gazı
İçin İçin Yanan Lamborghini 00:33
İçin İçin Yanan Lamborghini 50 izlenme - 10 ay önce Aracımız güzel, hoş, tamam, gazı da verdin, o da okey. Yandı peki onu gördün mü? görmedin, git şimdi su getir, koşş.
İçin İçin Yanan Lamborghini 00:33
İçin İçin Yanan Lamborghini 40 izlenme - 1 yıl önce Aracımız güzel, hoş, tamam, gazı da verdin, o da okey. Yandı peki onu gördün mü? görmedin, git şimdi su getir, koşş.
mCEmRaH manitamın nazı motorumun ara gazı 01:41
mCEmRaH manitamın nazı motorumun ara gazı 8.618 izlenme - 8 yıl önce mcemrah manitamın nazı motorumun ara gazı
Ford Kamyon Reklamı (1968) 04:18
Ford Kamyon Reklamı (1968) 2.154 izlenme - 7 ay önce Artık Yollarda göremediğimiz aragazına hasret kaldığımız bizde Ford 1210 diye geçen kamyon ve çiçek abbasın meşhur münübüsünün tanıtım videosu. Yollarda çok kenara çekmiş bu kamyonlardan görürdük, kiminin balatası ısınmış kimi dingil kırmış ama zamanının helali var dedirten kamyonlarındandı, şimdilerde ise türü tehlike altındadır belki taş ocaklarında hayatta kalmış birkaçını görebilirsiniz...
Başbakan Erdoğan'ın Rusça Konuşması 01:14
Başbakan Erdoğan'ın Rusça Konuşması 39 izlenme - 2 ay önce Başbakan Erdoğan'dan Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç ile vize pazarlığı yapmış hem de Rusça konuşmuş (!) Lan bu ne yalaka medyadır arkadaş adam sadece Da demiş lan Da! Neyse sakinim...
Taksim'de Polisin Biber Gazı - Arkadan Geliyorlar 03:07
Taksim'de Polisin Biber Gazı - Arkadan Geliyorlar 3 izlenme - 2 ay önce olayın tam ortasında bulunan biri olarak açıklama getireyim. ara sokaklarda bulunan göstericilere müdahale etmekte olan katil tayyibin polisleri ana caddede bulunan sayısı artan kalabalığı da es geçmez, amirine telsizden sorar, gazlayın komutu alınca da boş durmaz verir gazı verir plastik mermiyi. Bunların hepsi maşa hem de sattın alınmış maşa. A.C.A.B.
bu da aleme kapak olsun=aragazı ara gazı faca kamy 01:52
bu da aleme kapak olsun=aragazı ara gazı faca kamy 110.618 izlenme - 6 yıl önce alpay veriyo aragazının gözüne
Kızılay’daki Gösteriler Ara Sokaklarda Devam Ediyor 03:28
Kızılay’daki Gösteriler Ara Sokaklarda Devam Ediyor 85 izlenme - 2 yıl önce Kızılay'da Gezi Park'ını protesto eden gruba polis müdahale etti. Kızılay'da Gezi Park'ını protesto eden gruba polis müdahale etti. Eylemci grup ara sokaklarda dağıldı. Yer yer ara sokaklarda çatışmalar devam ediyor. Taksim Gezi Parkı gerginliğinin en yoğun yaşandığı Başkent'te polis Atatürk Bulvarı'nı trafiğe kapatan eylemcilere müdahale etti. Eylemciler ara sokaklara dağıldı. Atatürk Bulvarı'nda göstericiler kalmazken eylemciler ara sokaklarda polisle çatışmaya devam ediyor. Grup akşam saatlerinde Atatürk Bulvarı'nı trafiğe kapattı. Burada bir süre slogan atan grup polis barikatını aşmak için yürüyüşe geçti. Bu arada bir vatandaş polise tepki gösterdi. Polisin müdahale etmesini istemeyen vatandaş 'Oyun resmen oyun.' diyerek tepki gösterdi. Polis de yürüyüşe geçen gruba biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Eylemci grup ara sokaklara dağıldı. Ara sokaklarda polis ile eylemciler arasındaki çatışma devam ediyor.
ODTU'de Gergin Gece 00:37
ODTU'de Gergin Gece 37.082 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi. DİKMEN CADDESİ'NDE DE MÜDAHALE OLDU ODTÜ arazisinden geçecek yol çalışmasını protesto etmek isteyen bir grup Ankara Dikmen Caddesi’nde toplanarak yürümek istedi. Polisin TOMA'yla müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.
Durali Kevki - Seni Görüke Ta İmanıma Beşey Çakıldı 02:55
Durali Kevki - Seni Görüke Ta İmanıma Beşey Çakıldı 113 izlenme - 3 ay önce Seninde az bakasın varıdı amma olmadı , olamadı, olamayorudu. Hergün eniş dibinden saldığımda kara jawa'yı, sizin evin yanına kadar heycandan üç cağarayı bitiyorudum...
Polis Amiri - Kim Sana Gaz At Dedi, Niye Atıyorsun! 00:27
Polis Amiri - Kim Sana Gaz At Dedi, Niye Atıyorsun! 40 izlenme - 1 yıl önce Pendik'te bugün oynanan Pendikspor - Gaziosmanpaşaspor arasındaki 2. Lig Beyaz Grup maçının ardından olaylar çıktı. Taraftar grubu ara sokaklara kaçarken bir polis mermuru gaz bombası atınca amiri tepki gösterdi. Amir gaz bombası atan çevik kuvvet polisine, "kim sana gaz at dedi, niye gaz atıyorsun" diye çıkıştı. Taraftar grubuyla çevik kuvvet arasındaki kovalamaca ara sokaklarda devam etti.
Linçin Görüntülenmesini Engelleyen Polisler 06:58
Linçin Görüntülenmesini Engelleyen Polisler 28 izlenme - 2 ay önce 1 Mayıs 2014'te Taksim'e giden her ara sokağı savaş alanına çeviren polis yakaladığı göstericileri linç ediyor. İçlerinde bazı aklıselim polisler bu aşırı güç kullanımını engellemeye çalışsa da yeterli olmuyor. Linç görüntülerine engel olan polis sonunda Başbakanlık onaylı basın kartı sahibi gazetecinin kamerasını kırıyor.
0 403 Mercedes Otobüs Reklamı 00:44
0 403 Mercedes Otobüs Reklamı 216 izlenme - 7 ay önce Evet çok iyi hatırlıyorum, uzay otobüsü gibi gelirdi bunlar ilk çıktıkları zaman, biz çocuklar arasında hep konuşulurdu, yol kenarlarına yakın oturan arkadaşlarımız "gördüm oğlum ben gördüm valla" diyerekten anlatırlardı ve bir gün ilk çıktığı sıralar banada görmek nasip olmuştu, heyecanla her tarafını incelemiştim, ama nedense sanki protokol varmış gibi muavine soramamıştım içerisinede bakabilirmiyim ? diye, sizleri 14 sene öncesine götürüyorum ve bu reklamda çıktığı zaman eğer mutfakta yemek yiyorsam veya başka bi odada takılıyosam mutlaka kalkar izlerdim bu reklamı
Kadıköy'de Mitinge Polis Müdahalesi - Showhaber 01:18
Kadıköy'de Mitinge Polis Müdahalesi - Showhaber 430 izlenme - 2 yıl önce kadıköy’de düzenlenen “kent mitingi”nin ardından ak parti ilçe başkanlığı binasına yürüyen ve ardından devirdikleri çöp konteynırlarını ateşe vermek isteyen gruba polis müdahale etti. kadıköy’de düzenlenen kent mitingi olaylı sona erdi. mitingin ardından dağılım sırasında ortaya çıkan sdp üyesi yaklaşık 40 kişilik grup, ak parti kadıköy ilçe başkanlığı binasına yöneldi. göstericiler daha sonra yol kenarındaki çöp konteynırlarını cadde ortasına sürükleyerek ateşe vermeye çalıştı. eylem sırasında araç trafiğinde de bir süre aksamalar yaşandı. bunun üzerine grubu uyaran çevik kuvvet ekipleri, kalabalığın dağılmaması üzerine gruba tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti. müdahalenin ardından polis ve göstericiler arasında kısa süreli arbede yaşanırken, çıkan olaylar grubun ara sokaklara dağılmasıyla sona erdi. konteynırlar ise yoldan kal