Hoşgeldiniz!

arap atı

Necati Coşkunses - Arap Atı 03:10
Necati Coşkunses - Arap Atı 399 izlenme - 6 ay önce Necati Coşkunses - Arap Atı
Dursun Üresin - Arap Atı 04:05
Dursun Üresin - Arap Atı 3.639 izlenme - 4 yıl önce
Dursun Üresin - Arap Atı 04:05
Dursun Üresin - Arap Atı 164 izlenme - 6 ay önce Dursun Üresin - Arap Atı
Gülcan Opel - Arap Atı Gibi 03:16
Gülcan Opel - Arap Atı Gibi 2.352 izlenme - 4 yıl önce
Ahmet Serttaş - Cezayir Arap Atı 03:28
Ahmet Serttaş - Cezayir Arap Atı 141 izlenme - 6 ay önce Ahmet Serttaş - Cezayir Arap Atı
Recep Bağlıcı - Arap Atı Gibi 03:12
Recep Bağlıcı - Arap Atı Gibi 560 izlenme - 4 yıl önce
Hüseyin Sezer Kokşa - Arap Atı 02:42
Hüseyin Sezer Kokşa - Arap Atı 94 izlenme - 4 yıl önce
Tunus'ta Safkan Arap Atı Yarışları 02:32
Tunus'ta Safkan Arap Atı Yarışları 70 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Safkan Arap atı yarışından detay planlar- Tunus Başbakanı Habib es-Sayd'ın yarış izlemesi- Habib es-Sayd, Ali Jaffar'a şampiyonluk kupasını takdim etmesi Tunus'ta safkan Arap atı yarışları başkent Tunus'un Kasr el-Saidi Hipodromu'nda düzenlendi.
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi 03:19
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi 21 izlenme - 3 ay önce Arap atı gibi sallar başını Ne ettim de yıktın hilal kaşını Bir mendil al sil gözünün yaşını Vermem seni yad ellere ellere Vay vay sürmelim vay Arap ata binmeyen yorulmaz Beşli mavzer ile bir genç vurulmaz Beşli mavzer ile bir yar sevilmez Vermem seni yad ellere ellere Vay vay sürmelim.
Çeşitli Sanatçılar - Arap Atı Gibi 03:29
Çeşitli Sanatçılar - Arap Atı Gibi 71 izlenme - 4 yıl önce
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 04:54
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 443 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Falcı Çıkış Tarihi: 02.06.2009 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik Şarkı Sözleri (lyrics): Arap atı gibi sallar başını Ne söyledim yaktın kara kaşını Kara gözlüm sil gözünün yaşını Vermem seni yad ellere sevdalım hey Kaşı gözü kirpikleri belalım hey Arap atı binme yinen yorulmaz Beşli mavzer ile bir genç vurulmaz Çeyrek altın ile bir yar sevilmez Vermem seni yad ellere sevdalım hey Kaşı gözü kirpikleri belalım hey.
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 04:55
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 1.087 izlenme - 4 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:25
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 3.143 izlenme - 4 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 02:50
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 1.712 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını
Münevver Özdemir - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:52
Münevver Özdemir - Arap Atı Gibi Sallar Başını 11 izlenme - 5 ay önce Münevver Özdemir - Arap Atı Gibi Sallar Başını
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:25
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 577 izlenme - 4 yıl önce
At Yarışı Efsane Arap Atı Turbo Yarışları 01:42
At Yarışı Efsane Arap Atı Turbo Yarışları 1.110 izlenme - 1 yıl önce at yarışı efsane arap atı turbo yarışları
Devrekli Türkücü Arap Atı Gibi Sallar Başını 02:31
Devrekli Türkücü Arap Atı Gibi Sallar Başını 226 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Sarı.devrek
Arap Atı İle İngiliz Atı Arasındaki Fark Nedir? 00:44
Arap Atı İle İngiliz Atı Arasındaki Fark Nedir? 10 izlenme - 5 gün önce Arap Atı İle İngiliz Atı Arasındaki Fark Nedir? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aslanı Arap Atı Sanıp Üstüne Binmek 01:20
Aslanı Arap Atı Sanıp Üstüne Binmek 162 izlenme - 2 yıl önce Araplardan yine ilginç haller.. Aslanı Arap Atı Sanıp Üstüne Binmek sadece araplarda görebileceğimiz bir şey olsa gerek.
Kördüğüm 00:49
Kördüğüm 138 izlenme - 2 yıl önce Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü Yetiştirmesi Koşu Tayı
Kaptantor 00:49
Kaptantor 105 izlenme - 2 yıl önce Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü Yetiştirmesi Koşu Tayı
Tenekeci Mahmut Güzelgöz - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:55
Tenekeci Mahmut Güzelgöz - Arap Atı Gibi Sallar Başını 1.715 izlenme - 4 yıl önce
Tufan Altaş - Atı Olan 06:25
Tufan Altaş - Atı Olan 731 izlenme - 10 ay önce Tufan Altaş - Atı Olan Şarkı Sözleri (lyrics): Atı olan el atına biner mi Yiğid olan ikrarından döner mi Aman aman vurgunum aman Yoldan geldim yorgunum aman Kara kaşa vurgunum aman Bir gider de beş ardıma bakarım Gözlerim de kanlı yaşlar dökerim Aman aman vurgunum aman Yoldan geldim yorgunum aman Kara kaşa vurgunum aman Arap atın eyisine binerler aman Güzellerin merd olanın severler Aman aman vurgunum aman Yoldan geldim yorgunum aman Kara kaşa vurgunum aman
dans eden arap atı 00:59
dans eden arap atı 38.144 izlenme - 7 yıl önce dans eden arap atı
En Asil At Cinsleri 03:09
En Asil At Cinsleri 570 izlenme - 7 ay önce Friesian Friesian atları her zaman siyahtır. Vücuttaki veya bacaklardaki hiçbir beyaz işaret kabul edilemez . Dönemin zırhlı şövalyeleri bu atları oldukça tutkulu, savaşlarda ağır yükler taşıyacak kadar güçlü ve hızlı manevralar yapabilen hayvanlar olarak görmüşlerdir. Gypsy Vanner Bu atlar uzun yeleleri ve tüylü ayaklarıyla biliniyor. Çok güçlü oldukları için, Uzun yıllar boyunca Çingeneler tarafından karavan çekmek ve tarlaları sürmek için kullanılmıştır. Clydesdale İskoçya'da ortaya çıkan oldukça ağır ama bir o kadarda hareketlidir., ırkın kendine ait bir rengi bulunmamaktadır. Tarihler boyunca yelesi ve kuyruğu vücudunun heybetini ortaya çıkartmak amacı ile örülmüştür. Appaloosa Nez perce kızılderilileri tarafından geliştirilen at ırkıdır. ekim 1877’de reis joseph ve nez perce kabilesi abd ordusuna teslim olunca, yanlarındaki özenle yetiştirdikleri 1100 kadar appaloosa’yla oklahoma’ya sürüldüler. bu benekli atlar, aşağı yukarı bütünüyle yok oldularsa da, az sayıda örnek günümüze kadar gelmiştir. Ahal Teke Ahal Teke bir Türkmen atıdır. Bilimciler Ahal Tekeyi, 3000 yıl evvel insanlar tarafından ilk evcilleştirilmiş at türü olarak görürler. Orta Asyada Türk halkları arasında özellikle Türkmenistan'da yaygındır. Ahal Teke'nin adı Manas ve Dede korkut gibi Türk destanlarında geçer. Arap atı Arap Atı, zekâsı, sadakati ve dayanıklılığı ile bilinen bir at cinsidir. Kökeni İlk Çağ'a kadar dayanır. Çöl şartlarına dayanıklı bu at cinsi, insan eliyle üretilmemiş ender doğal cinslerden. Endülüs atı Endülüs atı binlerce yıldır İber Yarımadası'nda yaşamakta olan bir at cinsidir. Endülüs atı yüzyıllar boyunca çok az değişmiştir. Yakışıklılı nedeni ile filmlerde en çok kullanılan at cinsidir. Shire Dünyada ki en iri at cinslerinden biri olarak olarak kabul edilmektedir. Bu at tepeden tırnağa zırhlı ve silahlı bi Şövaleyi rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu dev yapısına ve kuvvetine karşılık Shire atı çok yumuşak huylu bir hayvandır. Lippizian Lipizzan atları 400 yıldan uzun süredir uygulanan bir yetiştirme programının sonucunda ortaya çıkan bir türdür. Dünyanın dört bir yanından seçilen kaliteli atların karmasından oluşmuştur. Güzellik ve zarafetin yanısıra cesaret, kuvvet, yetenek ve aklın nadir bulunan bir kompozisyonunu sergilemektedir. İzlanda Atı Bu at, ülkedeki tek at türü. Çünkü İzlanda'ya dışarıdan at getirilmesi yasak. Ülkeden çıkarılanlar da bir daha geri dönemiyor. Shetland Küçük ama güçlü, bir o kadar da sevimli midilli soyu. bronz çağından beri yaşadıkları ileri sürülmektedir. binek olarak kullanılırlar, gayet ağır olan yükleri kaldırabildikleri belirtilir. adı, iskoçya’nın kuzeyindeki shetland adalarından gelir.
arap yarış atı 00:10
arap yarış atı 4.291 izlenme - 7 yıl önce meşhur kırkaraca arap yarış atı
atı çökerten arap 00:37
atı çökerten arap 941 izlenme - 6 yıl önce
Neşet Ertaş - Atı Olan El Atına Biner mi? 05:02
Neşet Ertaş - Atı Olan El Atına Biner mi? 28 izlenme - 3 ay önce Atı olan el atına biner mi Yiğid olan ikrarından döner mi Aman aman vurgunum aman Yoldan geldim yorgunum aman Kara kaşa vurgunum aman Bir gider de beş ardıma bakarım Gözlerim de kanlı yaşlar dökerim Aman aman vurgunum aman Yoldan geldim yorgunum aman Kara kaşa vurgunum aman Arap atın eyisine binerler aman Güzellerin merd olanın severler Aman aman vurgunum aman Yoldan geldim yorgunum aman Kara kaşa vurgunum aman
Isparta Kültür ve Turizim Müdürlüğü Korosu - Arap Atı Gibi Sallar Başını 04:00
Isparta Kültür ve Turizim Müdürlüğü Korosu - Arap Atı Gibi Sallar Başını 4 izlenme - 4 ay önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"