Hoşgeldiniz!

arzu yanardağ

Arzu Yanardağ Gazetecilere Sinirlenirken (2006) 01:49
Arzu Yanardağ Gazetecilere Sinirlenirken (2006) 5.249 izlenme - 5 gün önce 2006 senesinde yapılmış olan bir röportajda Arzu hanım soru soran gazeticeye sinirlenir.Sadece bir kaç kelime ile sinirlenmeyip gazetecinin ard arda ısrarı üzerine çıldırmaktadır.Konun tam olarak ne olduğu bilinmemektedir ama muuhtemelen Tolga Karel ile ilgili olduğu kesin
Arzu Yanardağ Kürtaj Sahnesi 00:24
Arzu Yanardağ Kürtaj Sahnesi 4.785 izlenme - 2 yıl önce Arzu Yanardağ Kürtaj Sahnesi
Arzu Yanardağ Çok Güzel 00:16
Arzu Yanardağ Çok Güzel 128.274 izlenme - 9 yıl önce Arzu Yanardağ Çok Güzel
Arzu Yanardağ'ın Kürtaj Sahnesi Çok Konuşulacak 00:24
Arzu Yanardağ'ın Kürtaj Sahnesi Çok Konuşulacak 3.631 izlenme - 2 yıl önce Arzu Yanardağ'ın Kürtaj Sahnesi Çok Konuşulacak
arzu yanardağ frikik 00:08
arzu yanardağ frikik 7.156 izlenme - 5 yıl önce arzu
arzu yanardağ mmm tanıtımı 06:23
arzu yanardağ mmm tanıtımı 3.133 izlenme - 6 yıl önce arzu yanardağ maraşmedyamerkezi tanıtımı
Emrah - Rinna Rinna Rinyarim 03:55
Emrah - Rinna Rinna Rinyarim 64 izlenme - 3 ay önce Emrah'ın "Narin Yarim" diye yazılan ama "Rinnarinnaniryarim" diye telafuz edilen şarkısına çektiği enteresan klibi. Klip; tiyatroya gelinlik giymiş küçük bir kız çocuğuyla gitmek, sandalyeye ters oturmak, seyirciyle birlikte PES'de gol atmış Didier Drogba gol sevincine benzeyen şekilde dans etmek gibi sürreal öğeler içermekte.
Gerilim Tadında Emrah Öpüşmesi 01:07
Gerilim Tadında Emrah Öpüşmesi 741 izlenme - 9 ay önce Yıllar öncesi "ölesiye sevmek" adlı filmde yönetmen, emrah'ın henüz bir kızla öpüşmeye hazır olmadığını düşünerek araya cam koyma kararı alıyor ve iyi de yapıyor. Yıllar sonra "unutabilsem" adlı dizinin çekimlerinde yönetmen artık Emrah'ın bir kızla öpüşebileceğine kanaat getiriyor ve camı aradan kaldırıp Emrah'ı serbest bırakıyor. Emrah da bizlere yıllar önce o yönetmenin araya neden cam koyduğunu ve camın hayatımızdaki önemini mükemmel oyunculuğuyla anlatıyor. Sizler için montajladım. Hayırlara vesile olmasını dilerim...
Komik Bir Aşk Hikayesi Fragman 01:36
Komik Bir Aşk Hikayesi Fragman 2.300 izlenme - 2 yıl önce Sıradışı Bir Romantik Komedi İzlemeye Hazır Mısınız? Atila, her zamanki günlerinden birinde, televizyondaki bir filmin diyaloglarına dikkat kesilir. Tekerlekli sandalyedeki bir gence, annesi önermektedir: “Oğlum hiç değilse sana bir bakıcı tutsaydık?” Atila’nın aklına parlak bir fikir gelir. Hemen 118’li bir numaradan, ilân verebileceği bir telefon numarası alır. İlân şöyledir: “Yatılı bakıcı aranıyor!” Atila’nın derdi eğlenmek, monoton yaşantısına renk katmaktır.
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 3 00:18
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 3 414 izlenme - 3 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir. 17 Mayıs’ta sinemalarda!
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler  2 00:33
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 2 2.083 izlenme - 3 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir.
Alişan - Aşkına Eşkıya (Fragman) 01:49
Alişan - Aşkına Eşkıya (Fragman) 144 izlenme - 7 ay önce Hiç izlemediğim bir dizidir. (Öğünmek için falan söylediğim zannedilmesin. Dizi izlemeye pek düşkün değilim) Bu gün bir kere bir muhabbette ası geçti. Zamanında bayağı izleniyordu. Sitede bu dizi ile ilgili hiç içerik yoktu, ekleyeyim dedim. Fragmandan anladığım kadarı ile köy-ağa dizilerinden.
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler  1 00:22
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 1 265 izlenme - 3 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir.
metroda gökhan adındaki alkollü maganda 00:08
metroda gökhan adındaki alkollü maganda 1.974 izlenme - 7 yıl önce
bursa araba fuarında dans show 04:37
bursa araba fuarında dans show 5.728 izlenme - 7 yıl önce
Delisin! Delisin! Fragman 01:47
Delisin! Delisin! Fragman 54.039 izlenme - 1 yıl önce 2014 yapımı Türk komedisi Delisin! Delisin! filminin fragmanı. Filmde Çetin Altay, Turgut Tunçalp, Ender Gülçiçiek , Ferzan Hekimoğlu, Arzu Yanardağ ve Pascal Nouma başrolde oynuyor, yapımcı ise Artist Film.
Koğuş Akademisi Teaser - Bar 00:55
Koğuş Akademisi Teaser - Bar 1.852 izlenme - 3 yıl önce Koğuş Akademisi 17 Mayıs'ta Sinemalarda! 'Tek Maç' Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Her biri ayrı 'kafada' olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar! Eğlenceli komedi filminin başrollerini Salih Kalyon, Çetin Altay, Erdal Tosun, Umut Oğuz, Turgut Tunçalp ve Arzu Yanardağ paylaşırken kadroda kendilerine Erkan Can ve Pascal Nouma gibi isimler de konuk oyuncu olarak eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Tolga Baş üstleniyor.
Dizi Jenerik Müziği KÜÇÜK GELİN Müzik Şarkı Enstrümantal Fon Müzikleri Karaoke Melodik Sözsüz Hafif 02:35
Dizi Jenerik Müziği KÜÇÜK GELİN Müzik Şarkı Enstrümantal Fon Müzikleri Karaoke Melodik Sözsüz Hafif 273 izlenme - 3 hafta önce KÜÇÜK GELİN Jenerik Müzikleri - KÜÇÜK GELİN Enstrümantal Dizi Film Tema Müziği, KÜÇÜK GELİN Orjinal Televizyon Dizileri Giriş Arka Fon Şarkıları KÜÇÜK GELİN Dizi Jenerik Müzikleri Giriş Film Müziklerini Solo Kuyruklu Piyano ile Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " KÜÇÜK GELİN " Yerli Türk Dizi Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı. En Güzel ve Unutulmayan Filmlerin Ünlü ve Sevilen Dizi Müziğini Barkavizyon (Sinevizyon tekniği) ile Çok Seveceksiniz. Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorum Bekler. KÜÇÜK GELİN STV Samanyolu Dizisi ve Dizi Jenerik Müziği Konusu Üzerine Kısa Bilgiler: Küçük gelin dizisi toplumsal bir sorunu konu alıyor. Küçük yaşta zorla evlendirilen küçük gelinlerin yaşadıkları aile içi şiddet ve çatışmaları, entrikaları, sorunları konu alıyor. Dizi Samanyolu ekranlarında Pazar akşamları yayınlanıyor. Zehra henüz 14 yaşında küçük bir kızdır. Bir aşiret ağasının konağına berdel olarak verilir. Küçük kız bir anda küçük gelin oluverir. bu hayattan kurtulmaya karar verir ve öğretmeni ile Azad’ın yardımlarıyla konaktan kaçar. Devran küçük gelinin peşine düşüp onu yakalar ve konağa getirir. Gelenek ve törelere göre küçük gelin ölmelidir. Kendisini asması için bir odaya kapatılır ve ip asılır. Ancak Zehra kendini asamaz. Devran küçük gelini ve babasını alıp göle götürür. Zehra’nın ayağına bidon bağlar ve babasından onu göle atmasını ister. Babası silah zoru ile kızı göle atar. O sırada oradan geçen Azad suya atlar ve Zehra’yı kurtarır. Onu Mercan’ın evine götürür. Bir süre sonra Zehra iyileşir. Ferman küçük gelini konağa getirir. Nujin ana onu affeder ama kimseyle görüşmesine izin vermez, merdivenin altındaki odaya kilitler. Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında... 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor. Küçük Gelin Oyuncuları Gözde MUKAVELAT (Melek), Çağla ŞİMŞEK (Zehra), Ufuk Şen (Devran), Ece Baykal, Devrim Atmaca, Orhan Şimşek (Azad Kirman), Burcu Yüce, Ece Okay, Müjgan Gönül (Doktor Zeynep), Bengi Öztürk, Barış Çakmak (Azad Kirman), Arzu Yanardağ Küçük Gelin Özeti Samanyolu TV’nin en fazla tartışılan dizilerinden biri olan ve günümüz Türkiye’sinin en büyük sorunlarından biri olan çocuk gelin meselesini ele alan Küçük Gelin dizisi televizyon izleyicilerinin büyük ilgisini çekiyor. 14 yaşında olan, zeki ve gelecek vadeden bir kız olan çocuğun zengin bir aileye para karşılığı satılıp evlendirilmesi ile yaşananları anlatan dizi izleyenleri derinden etkiliyor. Piyano Jenerikleri, Jeneriği, VTR, Jingle Cıngıl, Fragman, Film, Dizi, Müziği, Tv, Filmi, Kanal, Afişi, Orijinal, Televizyon, Dizileri, Klasik, Kemençe, Yeni, Künye, Oyuncu, Fragmanları, Tanıtım, Afişi, Orijinal, Yayın, Senarist, Dizi, Bilgi, Film, Müziği, Ne, Nedir, Kimdir, Kaç, Ne, Zaman, Nerede, Zaman, Başlıyor, Haber, Oyunur, Künye, Foto, Galeri, Ekstra, Filmi Dizi Jenerik Müziği KÜÇÜK GELİN Müzik Şarkısı Enstrümantal Fon Müzikleri Karaoke Melodik Sözsüz Hafif Ezgi Küçük Gelin, Enstrümantal Müzik, Fon müzikler, Dizi Müziği, Jenerik, Yemek Müziği Hafif Piano Eser Çalgısal Şarkı Türkü Senfonik Piyano solo Karaoke Melodik Piano Yerli Sinema Türk Film Televizyon Filmleri Dizileri Klasikleri Öykü Senaryo Hikaye Piyanist Resitali Piyanist