Hoşgeldiniz!

aşk kırmızı fragman

Aşk Kırmızı Fragman 02:06
Aşk Kırmızı Fragman 80.753 izlenme - 3 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışları dır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı. Vizyon Tarihi :15 Mart 2013
Aşk Kırmızı Fragman 02:02
Aşk Kırmızı Fragman 46.643 izlenme - 3 yıl önce İzleyicilerini; "iki Kişiyi Seviyorsan Hangisine Sadık Olacaksın?", "bir Adamın İlk Aşkıyken, 'öteki Kadın' Olabilir Misin?" Ve "seninle Aynı Adamı Sevdiği İçin Onu Suçlayabilir Misin?" Gibi Yüzleşilmesi Ve Cevaplanması Zor Sorularla Baş Başa Bırakacak Olan "aşk Kırmızı"; Osman Sınav'ın Kaleme Aldığı Senaryosu İle Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Yeniden Sorgulatacak... oyuncular: nurgül Yeşilçay tayanç Ayaydın ezgi Asaroğlu teoman Kumbaracıbaşı sait Genay şebnem Dilligil renan Karagözoğlu güneş Çağlar serdar Yeğin sertaç Boztepe ceren Mertadam ırmak İpek Altın özlem Hasgül tuğçe Karabacak murat Bezek yönetmen: osman Sınav
Aşk Kırmızı Fragman 02:06
Aşk Kırmızı Fragman 6.066 izlenme - 3 yıl önce "AŞK KIRMIZI"NIN ÇOK KONUŞULACAK FRAGMANI YAYINDA! "Bu aşk var ya, dünyada cennete gittiğini sanıp cehenneme yürümek gibi bir şey..." Aşk Kırmızı 15 Mart'ta sinemalarda!
Aşk Kırmızı Fragman 00:38
Aşk Kırmızı Fragman 3.157 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı 15 Mart'ta Sinemalarda!
Aşk Kırmızı Fragman 00:47
Aşk Kırmızı Fragman 2.169 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Fragman
Aşk Kırmızı Fragman 02:06
Aşk Kırmızı Fragman 704 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Fragman
Aşk Kırmızı Fragman 00:47
Aşk Kırmızı Fragman 363 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı 15 Mart'ta Sinemalarda! http://bloglamazamani.blogspot.com/
Aşk Kırmızı Fragman 3 00:52
Aşk Kırmızı Fragman 3 1.693 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Fragman 3
Aşk Kırmızı (Yeni Fragman) 00:38
Aşk Kırmızı (Yeni Fragman) 469 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı (Yeni Fragman)
Aşk Kırmızı - Film Fragman 02:02
Aşk Kırmızı - Film Fragman 1.026 izlenme - 3 yıl önce İzleyicilerini; "iki Kişiyi Seviyorsan Hangisine Sadık Olacaksın?", "bir Adamın İlk Aşkıyken, 'öteki Kadın' Olabilir Misin?" Ve "seninle Aynı Adamı Sevdiği İ...
Aşk Kırmızı - Fragman 02:06
Aşk Kırmızı - Fragman 406 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı - Fragman
Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım 03:43
Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım 17.007 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Erdem'in Aşk Kırmızı için yorumladığı Kadınım isimli parçası. Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır.
Aşk Kırmızı - Film Fragman 02:02
Aşk Kırmızı - Film Fragman 539 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı - Film Fragman (2013) (Official Trailer)
Aşk Kırmızı Filmi 3.Fragmanı 00:52
Aşk Kırmızı Filmi 3.Fragmanı 70.325 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi 3.Fragmanı - Mehmet Erdem şarkısıyla.. Konu: Osman Sınav’ın, aşk ve sadakat kavramlarını yeni baştan düşündürecek filmi “Aşk Kırmızı”nın çarpıcı teaser görüntüleri; Mehmet Erdem’in güçlü sesi ve film için yeniden düzenlediği “Hayat Bu” adlı etkileyici şarkısıyla yayında! Yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak filmin teaser’ı da izleyenleri, “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakıyor! “Aşk Kırmızı”nın teaser görüntüleri izleyicileri derinden etkilerken; Mehmet Erdem’in“Aşk Kırmızı” için yeniden düzenlediği, sözü ve müziği kendisine ait “Hayat Bu” adlı şarkısıyla da akıllarda uzun süre unutulmayacak bir yer ediniyor. Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan “Aşk Kırmızı” filmi; teaser’da seyircisini “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakırken, “Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?” ve “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?” gibi sorulara da yanıt arıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.
Aşk Kırmızı - Fragman (HD) 02:06
Aşk Kırmızı - Fragman (HD) 1.956 izlenme - 3 yıl önce "Bu aşk var ya, dünyada cennete gittiğini sanıp cehenneme yürümek gibi bir şey..." Aşk Kırmızı 15 Mart'ta sinemalarda!
Kırmızı Değirmen Fragman 02:23
Kırmızı Değirmen Fragman 4.932 izlenme - 2 yıl önce 1899 yılında, genç ve yetenekli bir şair olan Christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve Paris'te Montmartre'ye taşınır. Orada bir müzik holde Satin adlı bir müzikhol yıldızıyla tanışır ve ona aşık olur. Satin de Christian'a aşık olmuştur, ama bu aşk tehlikelidir. Çünkü Satin Paris'in en ünlü ve zengin kişileriyle birlikte olan ünlü bir fahişedir.
Aşk Kırmızı Filmi Fragman Yayınlandı (Mehmet Erdem) 00:47
Aşk Kırmızı Filmi Fragman Yayınlandı (Mehmet Erdem) 29.479 izlenme - 3 yıl önce Yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak filmin teaser'ı da izleyenleri, "Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?" sorusuyla baş başa bırakıyor! "Aşk Kırmızı"nın teaser görüntüleri izleyicileri derinden etkilerken; Mehmet Erdem'in"Aşk Kırmızı" için yeniden düzenlediği, sözü ve müziği kendisine ait "Hayat Bu" adlı şarkısıyla da akıllarda uzun süre unutulmayacak bir yer ediniyor. Osman Sınav'a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan "Aşk Kırmızı" filmi; teaser'da seyircisini "Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?" sorusuyla baş başa bırakırken, "Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?" ve "İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?" gibi sorulara da yanıt arıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu'nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi "Aşk Kırmızı"; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat'ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. "Aşk Kırmızı"da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yapımcılığını Osman Sınav'a ait Sinegraf'ın, dağıtımını UIP'nin üstlendiği "Aşk Kırmızı"; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.
Aşk Kırmızı - Teaser 5 00:41
Aşk Kırmızı - Teaser 5 1.473 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı - Teaser 5
Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım (official) 03:42
Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım (official) 194 izlenme - 2 yıl önce Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım (official)
Aşk Kırmızı 4. Tanıtım Fragmanı 00:51
Aşk Kırmızı 4. Tanıtım Fragmanı 7.269 izlenme - 3 yıl önce Sadakat; üç kişilik aşkın neresinde durur..? Aşk Kırmızı 15 Mart'ta sinemalarda!
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 6 01:33
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 6 27.660 izlenme - 3 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın başrol aldığı Aşk Kırmızı filminin 6.'ncı tanıtım fragmanı..
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 7 00:26
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 7 637 izlenme - 3 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın başrol aldığı Aşk Kırmızı filminin 7.'ncı tanıtım fragmanı..
Aşk Kırmızı filmi fragman yayınlandı! 00:47
Aşk Kırmızı filmi fragman yayınlandı! 1.108 izlenme - 3 yıl önce Osman Sınav’ın, aşk ve sadakat kavramlarını yeni baştan düşündürecek filmi Aşk Kırmızı'nın çarpıcı görüntüleri yayınlandı
Aşk Kırmızı - Film Fragman (2013) (Official Trailer) 02:02
Aşk Kırmızı - Film Fragman (2013) (Official Trailer) 365 izlenme - 2 yıl önce Aşk Kırmızı - Film Fragman (2013) (Official Trailer)
Aşk Kırmızı - Film Fragman (2013) (Official Trailer) 02:02
Aşk Kırmızı - Film Fragman (2013) (Official Trailer) 254 izlenme - 2 yıl önce İzleyicilerini; "İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?", "Bir adamın ilk aşkıyken, 'öteki kadın' olabilir misin?" ve "Seninle aynı adamı sevdiği i...
Aşk Kırmızı Filmi 3. Tanıtım Fragmanı 00:52
Aşk Kırmızı Filmi 3. Tanıtım Fragmanı 4.508 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı 15 Mart'ta Sinemalarda!
Aşk Kırmızı Filmi 2. Tanıtım Fragmanı 00:34
Aşk Kırmızı Filmi 2. Tanıtım Fragmanı 2.149 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi 2. Tanıtım Fragmanı
Aşk Kırmızı Filmi 2.Fragmanı (Mehmet Erdem) 00:38
Aşk Kırmızı Filmi 2.Fragmanı (Mehmet Erdem) 15.372 izlenme - 3 yıl önce Yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak filmin teaser'ı da izleyenleri, "Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?" sorusuyla baş başa bırakıyor! "Aşk Kırmızı"nın teaser görüntüleri izleyicileri derinden etkilerken; Mehmet Erdem'in"Aşk Kırmızı" için yeniden düzenlediği, sözü ve müziği kendisine ait "Hayat Bu" adlı şarkısıyla da akıllarda uzun süre unutulmayacak bir yer ediniyor. Osman Sınav'a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan "Aşk Kırmızı" filmi; teaser'da seyircisini "Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?" sorusuyla baş başa bırakırken, "Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?" ve "İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?" gibi sorulara da yanıt arıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu'nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi "Aşk Kırmızı"; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat'ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. "Aşk Kırmızı"da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yapımcılığını Osman Sınav'a ait Sinegraf'ın, dağıtımını UIP'nin üstlendiği "Aşk Kırmızı"; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.
Aşk Kırmızı - Film Afiş Tanıtım (Official Teaser) 01:36
Aşk Kırmızı - Film Afiş Tanıtım (Official Teaser) 228 izlenme - 2 yıl önce Senaristliğini ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın üstlendiği film, aşka farklı ilişkiler çerçevesinden bakan bir yapım. Tutkulu dolu olduğu kadar aşkın hüzünlü...
Aşk Kırmızı - Film 4.Tanıtım (Official Teaser) 00:48
Aşk Kırmızı - Film 4.Tanıtım (Official Teaser) 486 izlenme - 2 yıl önce Aşk Kırmızı - Film 4.Tanıtım (Official Teaser)