Hoşgeldiniz!

aşk kırmızı fragmanı

Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 01:33
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 386.849 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi Fragmanı - Konu: Osman Sınav’ın, aşk ve sadakat kavramlarını yeni baştan düşündürecek filmi “Aşk Kırmızı”nın çarpıcı teaser görüntüleri; Mehmet Erdem’in güçlü sesi ve film için yeniden düzenlediği “Hayat Bu” adlı etkileyici şarkısıyla yayında! Yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak filmin teaser’ı da izleyenleri, “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakıyor! “Aşk Kırmızı”nın teaser görüntüleri izleyicileri derinden etkilerken; Mehmet Erdem’in“Aşk Kırmızı” için yeniden düzenlediği, sözü ve müziği kendisine ait “Hayat Bu” adlı şarkısıyla da akıllarda uzun süre unutulmayacak bir yer ediniyor. Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan “Aşk Kırmızı” filmi; teaser’da seyircisini “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakırken, “Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?” ve “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?” gibi sorulara da yanıt arıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.
Aşk Kırmızı Fragmanı 00:38
Aşk Kırmızı Fragmanı 1.572 izlenme - 3 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışları dır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı. Vizyon Tarihi:15 Mart 2013
Aşk Kırmızı Fragman 02:06
Aşk Kırmızı Fragman 6.066 izlenme - 3 yıl önce "AŞK KIRMIZI"NIN ÇOK KONUŞULACAK FRAGMANI YAYINDA! "Bu aşk var ya, dünyada cennete gittiğini sanıp cehenneme yürümek gibi bir şey..." Aşk Kırmızı 15 Mart'ta sinemalarda!
Aşk Kırmızı 4. Tanıtım Fragmanı 00:51
Aşk Kırmızı 4. Tanıtım Fragmanı 7.269 izlenme - 3 yıl önce Sadakat; üç kişilik aşkın neresinde durur..? Aşk Kırmızı 15 Mart'ta sinemalarda!
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 6 01:33
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 6 27.660 izlenme - 3 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın başrol aldığı Aşk Kırmızı filminin 6.'ncı tanıtım fragmanı..
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 7 00:26
Aşk Kırmızı - Tanıtım Fragmanı 7 637 izlenme - 3 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın başrol aldığı Aşk Kırmızı filminin 7.'ncı tanıtım fragmanı..
Aşk Kırmızı Filmi 5.Fragman 02:06
Aşk Kırmızı Filmi 5.Fragman 82.258 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi Fragmanı - Konu: Osman Sınav’ın, aşk ve sadakat kavramlarını yeni baştan düşündürecek filmi “Aşk Kırmızı”nın çarpıcı teaser görüntüleri; Mehmet Erdem’in güçlü sesi ve film için yeniden düzenlediği “Hayat Bu” adlı etkileyici şarkısıyla yayında! Yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak filmin teaser’ı da izleyenleri, “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakıyor! “Aşk Kırmızı”nın teaser görüntüleri izleyicileri derinden etkilerken; Mehmet Erdem’in“Aşk Kırmızı” için yeniden düzenlediği, sözü ve müziği kendisine ait “Hayat Bu” adlı şarkısıyla da akıllarda uzun süre unutulmayacak bir yer ediniyor. Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan “Aşk Kırmızı” filmi; teaser’da seyircisini “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakırken, “Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?” ve “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?” gibi sorulara da yanıt arıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.
Aşk Kırmızı - Teaser 3 00:52
Aşk Kırmızı - Teaser 3 29.332 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı 15 Mart'ta Sinemalarda! Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışları dır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.
Aşk Kırmızı - Teaser 4 00:51
Aşk Kırmızı - Teaser 4 3.872 izlenme - 3 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışları dır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı. Vizyon Tarihi:15 Mart 2013
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 00:41
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 29.657 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi Fragmanı - Konu: Osman Sınav’ın, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Yeni Baştan Düşündürecek Filmi “aşk Kırmızı”nın Çarpıcı Teaser Görüntüleri; Mehmet Erdem’in Güçlü Sesi Ve Film İçin Yeniden Düzenlediği “hayat Bu” Adlı Etkileyici Şarkısıyla Yayında! Yüzleşmekten Kaçtığımız Soruları Sordurtacak Filmin Teaser’ı Da İzleyenleri, “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş başa Bırakıyor! “aşk Kırmızı”nın Teaser Görüntüleri İzleyicileri Derinden Etkilerken; Mehmet Erdem’in“aşk Kırmızı” İçin Yeniden Düzenlediği, Sözü Ve Müziği Kendisine Ait “hayat Bu” Adlı Şarkısıyla Da Akıllarda Uzun Süre Unutulmayacak Bir Yer Ediniyor. osman Sınav’a Ait Senaryosu İle Aşk Ve Sadakat Kavramına Yeni Bir Bakış Sunacak Olan “aşk Kırmızı” Filmi; Teaser’da Seyircisini “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş Başa Bırakırken, “aynı Anda İki Kişiyi Sevebilir Misin?” Ve “iki Kişiyi Seviyorsan Hangisine Sadık Olacaksın?” Gibi Sorulara Da Yanıt Arıyor. başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın Ve Ezgi Asaroğlu’nun Paylaştığı Hüzünlü, Sarsıcı Ve Tutku Dolu Aşk Filmi “aşk Kırmızı”; Nazlıgül (nurgül Yeşilçay), Zeynep (ezgi Asaroğlu) Ve Ferhat’ın (tayanç Ayaydın), İç İçe Geçen Aşk Hikayesini, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Baştan Sorgulatan Bir Yaklaşımla Anlatıyor. “aşk Kırmızı”da Aynı Zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak Ve Murat Bezek Rol Alırken, Usta Oyuncular Ayda Aksel Ve Burak Sergen De Konuk Oyuncu Olarak Yer Alıyor. yapımcılığını Osman Sınav’a Ait Sinegraf’ın, Dağıtımını Uıp’nin Üstlendiği “aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 Tarihinde Beyazperdede Sinemaseverlerle Buluşacak.
Aşk Kırmızı Filmi 3. Tanıtım Fragmanı 00:52
Aşk Kırmızı Filmi 3. Tanıtım Fragmanı 4.508 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı 15 Mart'ta Sinemalarda!
Aşk Kırmızı Filmi 2. Tanıtım Fragmanı 00:34
Aşk Kırmızı Filmi 2. Tanıtım Fragmanı 2.149 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi 2. Tanıtım Fragmanı
Aşk Kırmızı 4.Fragman (Nurgül Yeşilçay) 00:51
Aşk Kırmızı 4.Fragman (Nurgül Yeşilçay) 9.679 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı 4.Fragman (Nurgül Yeşilçay) Sinemalarda!
Aşk Kırmızı - Hareketli Afiş 4. Tanıtım Fragmanı 01:36
Aşk Kırmızı - Hareketli Afiş 4. Tanıtım Fragmanı 588 izlenme - 3 yıl önce Aşk Kırmızı - Hareketli Afiş 4. Tanıtım Fragmanı
moulin rouge fragmanı 1 01:35
moulin rouge fragmanı 1 109 izlenme - 4 yıl önce 1899'da yılında genç ve yetenekli bir şair olan christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve paris'te montmartre'ye taşınır. orada bir müzikholde satin adlı bir müzikhol yıldızıyla tanışır ve ona aşık olur. satin de christian'a aşık olmuştur ama bu aşk tehlikelidir. çünkü satin paris'in en ünlü ve zengin kişileriyle birlikte olan ünlü bir fahişedir.
İsyanqar26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part Iıı 04:23
İsyanqar26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part Iıı 358 izlenme - 10 ay önce Daha Fazlası İçin Abone Olun.. İSyanqaR26 Ft İsyankar Yaralı & Bu RaKk Hayat Fragmanı Part III iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler 2014 [Video KLip] isyanqar26 hani aşkısılar hani bitanesiler isyanqar26 hani aşkısılar isyanqar26 hani bitanesiler isyanqar26 hani aşkısı isyanqar26 hani bitanesi isyanqar26 hani aşkısılar hani bitanesiler 2014 isyanqar26 hani aşkısılar hani bitanesiler klip isyanqar26 bir kadın sevdim isyanqar26 bir kadın isyanqar26 bir kadın sevdim 2014 isyanqar26 kırmızı mavi isyanqar26 kırmızı isyanqar26 mavi isyanqar26 mavi kırmızı tolga eryılmaz kırmızı mavi slower max kırmızı mavi isyanqar26 vay anam vay isyanqar26 vay anam vay 2014 isyanqar26 arcantin kasırgası isyanqar26 arcantin kasırgası 2014 isyanqar26 kalbim sallanıyor serseri bela kalbim sallanıyor isyanqar26 serseri bela kalbim sallanıyor efecan sensiz iki gün isyanqar26 neyin hakkı isyanqar26 neyin hakkı 2014 isyanqar26 neyin isyanqar 26 neyin hakkı isyanqar26 hakkı isyanqar26 ne hakkı isyanqar26 lay lay looom isyanqar26 lay lay lom isyanqar26 neyin hakkı klip isyanqar 26 lay lay looom isyanqar 26 lay lay lom isyanqar26 dünya ahiret bacımsın isyanqar26 bacımsın isyanqar26 söndü benim güneşim isyanqar26 söndü benim güneşim 2 isyanqar26 söndü benim güneşim part 2 isyanqar26 söndü benim güneşim 2014 isyanqar26 söndü güneşim isyanqar26 söndü benim isyanqar26 dumanlar içindeyim isyanqar26 dumanlar içindeyim isyanqar26 dumanlar isyanqar26 dumanlar isyanqar26 duman içindeyim isyanqar26 duman içindeyim isyanqar26 dünya ahiret isyanqar26 dünya ahiret bacımsın 2014 isyanqar26 hayırmı sosyetik 2 isyanqar26 hayırmı sosyetik isyanqar26 hayırmı sosyetik part 2 isyanqar26 zehir oluyor geceler isyanqar26 zehir oluyor isyanqar26 geceler zehir oluyor isyanqar26 Cem Görmez & Musa & Madde isyanqar26 hayırmı sosyetik 2014 isyanqar26 hayırmı sosyetik yeni part isyanqar26 hayırmı sosyetik 2 2014 isyanqar26 isyanqarcılara özel isyanqarcılara özel isyanqar26 isyanqarcı isyanqar26 küçücük ellerin isyanqar26 slower max küçücük ellerin isyanqar26 küçük ellerin isyanqar26 arcantin fırtınası isyanqar26 arcantin isyanqar26 arcantin fırtına isyanqar26 sen boş insansın isyanqar26 2013 isyanqar26 yeni isyanqar26 2014 sanjar Sen Boş İnsansın isyanqar26 ölünce anlarsınız İsyanqaR26 hadi çek dumanı isyanqar26 yoruldu parmaklarım, isyanqar26 parmaklarım yoruldu, yoruldu parmaklarım isyanqar26, isyanqar26 yeni isyanqar26 isyanqar26 beddua, isyanqar26 aşklar sahte, isyanqar26 tükendi gençliğim, isyanqar26 geliyor part2 isyanqar26 söndü benim güneşim isyanqar26 kafam güzel prenses isyanqar26 isyanqarizmm sosyetizmm isyanqar26 sana bu isyan isyanqar26 bir kahpenin uğruna isyanqar26 dogmamış kızımızın anası isyanqar26 yar demiş arsız bela gidesim var arsız bela gözlerim mi düştü aklına arsız bela bu nasıl aşk arsız bela affetmiyorum seni arsız bela aşkın acı izlerin arsız bela kimde suç ve kim yalan arsız bela yine gel arsız bela yazmasan olmaz arsız bela canlı performans arsız bela adın insafsız arsız bela yar beni sevmez arsız bela gidiyorum arsız bela hazan başladı arsız bela ölüm değildir ayrılık arsız bela tutamayacaksam ellerini arsız bela ömrümün karası sanjar yarınlar olmasın sanjar kalbimin hükmü sanjar hüzünlü beste sanjar merhameti yok sanjar son veda sanjar terkediyorum herşeyi sanjar yar demiş sanjar sen o başkasına sanjar yazıklar olsun iSyanQaR26,iSyanQaR26 Dinle,iSyanQaR26 izle,iSyanQaR26 2013,iSyanQaR26 2014,iSyanQaR26 Rap,iSyanQaR26 Damar,iSyanQaR26 Klip,iSyanQaR26 Yeni,iSyanQaR26 Son,iSyanQaR26 Arabesk Rap,Arabesk,Rap,Damar,iSyanQaR26 Kimdir,iSyanQaR26 Eskişehir,Serhat Biricik,iSyanQaR26, Arcantin, Arcantin Kasırgası, iSyanQaR26 Klipleri,iSyanQaR26 Videoları, iSyanQaR26 Arabesk Rap,Arabesk,Rap,Damar,iSyanQaR26 Kimdir, iSyanQaR26 Eskişehir,Serhat Biricik,iSyanQaR26 Sero Başkan, Arcantin,Arcantin Tayfası,Serseri Bela,Tolga Eryılmaz, Slower Rwa,iSyanQaR26 Konser,iSyanQaR26 HD Klip, iSyanQaR26 Live Performans,iSyanQaR26 Canlı Performans, iSyanQaR26 Official Klip,İsyanka
İsyanqar26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı 04:21
İsyanqar26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı 2.000 izlenme - 11 ay önce iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part III - 2O14 SON YÜKLENENLER ; Sanjar - Sanjar'ünasyon Asi StyLa - Kin Öfke Nefret - ( Diss Efecan & iSyanQaR26 ) Serseri Bela - Deli Şair iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm Sanjar - Farklı Adam - 2 iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part 3 Asi StyLa - Bazen iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Sanjar - Yalan Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Asi StyLa - Unutursun Deme Sanjar - Şarkılarda Olmasa iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader - ( Konser ) Serseri Bela - Ecel Kıskandı Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Canox - Yak Bir Sigara Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Alper Çakır - Kimler Kimler Arsız Bela - Dert Etme Kendine Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Depresif Buqra - Şizofrenik Şair - Part 2 Asi StyLa - Yar Delinim Arsız Bela - Yüreğim İsyanlarda Dj Pirana & Slower Brindar - Bitti' de Neyin Nesi Canox - Diss To - ( SANJAR - BABA YASTA ) Sanjar - Terso Düştü Aşkımız Ekin Yelboğa & Sansür - Günaydınlar Kraliçem 2 Arsız Bela - Hangi Birini Yazayım Serseri Bela - Gazze Arsız Bela & Depresif Buqra - Beni Sensiz Bırakma Sanjar - Yasak Aşk Serseri Bela - Adalet Nerde - Part 2 Dj Pirana - Hasretin Yüreğime Vurmuş iSyanQaR26 - Sen Boş İnsansın - Part 3 Asi StyLa - Tuğbaya Son Veda - Açıklama Asi StyLa - Yar Beni Sarsana Sanjar - Aşk'ın Gazisi iSyanQaR26 & Hüseyin Aksaç - Bir Kadın Sevdim Arsız Bela - Sevmeseydim Keşke Asi StyLa & Slower Hüseyin - Filistin iSyanQaR26 & Slower Max & Tolga Eryılmaz - Kırmızı Mavi Sanjar - Kahrolsun İsrail Hayalcash - Mahkum Hayatım Arsız Bela - Yaralar Beni Ekin Yelboğa & Canox - Umut Pencerem Serseri Bela & Eskey - Göbek Bağım İstisna - Halüsinasyon - Part 3 Miss Sevda - Sen Bu Kalbi Kirleten İstisna - Beyazdı Hayallerimiz Sanjar & Faça Fashion & Depresif BuqRa - Unutulmaz Acılar iSyanQaR26 - Vay Anam Vay Arsız Bela - Yaralıyım Serseri Bela - Dertler Bitmiyor Asi StyLa - Tiryakisiyim Ekin Yelboğa & Ahirzaman - Şarkılar Anlatır Hayalcash - Toplu Diss - ( Sanjar - 58 Misli - Arsız Bela - Asi Styla ) Serseri Bela - Namus Fukarası - Part 2 Efecan - Mücadele Arsız Bela, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela 2014, Arsız Bela Arabesk Rap, Arsız Bela Klip, Efecan, Efecan Dinle, Efecan 2014, Efecan Arabesk Rap, Efecan Klip, Sanjar, Sanjar Dinle, Sanjar 2014, Sanjar Arabesk Rap, Sanjar Klip, Asi StyLa, Asi StyLa Dinle, Asi StyLa 2014, Asi StyLa Arabesk Rap, Asi StyLa Klip, iSyanQaR26, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 2014, iSyanQaR26 Arabesk Rap, iSyanQaR26 Klip, Ekin Yelboğa, Ekin Yelboğa Dinle, Ekin Yelboğa 2014, Ekin Yelboğa Arabesk Rap, Ekin Yelboğa Klip, Hayalcash, Hayalcash Dinle, Hayalcash 2014, Hayalcash Arabesk Rap, Hayalcash Klip, Miss Sevda, Miss Sevda Dinle, Miss Sevda 2014, Miss Sevda Arabesk Rap, Miss Sevda Klip, Serseri Bela, Serseri Bela Dinle, Serseri Bela 2014, Serseri Bela Arabesk Rap, Serseri Bela Klip, Dj Pirana, Alper Çakır, Canox, İstisna,
iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part III - 2O14 04:21
iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part III - 2O14 75 izlenme - 3 ay önce iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part III - 2O14 SON YÜKLENENLER ; Sanjar - Sanjar'ünasyon Asi StyLa - Kin Öfke Nefret - ( Diss Efecan & iSyanQaR26 ) Serseri Bela - Deli Şair iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm Sanjar - Farklı Adam - 2 iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part 3 Asi StyLa - Bazen iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Sanjar - Yalan Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Asi StyLa - Unutursun Deme Sanjar - Şarkılarda Olmasa iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader - ( Konser ) Serseri Bela - Ecel Kıskandı Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Canox - Yak Bir Sigara Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Alper Çakır - Kimler Kimler Arsız Bela - Dert Etme Kendine Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Depresif Buqra - Şizofrenik Şair - Part 2 Asi StyLa - Yar Delinim Arsız Bela - Yüreğim İsyanlarda Dj Pirana & Slower Brindar - Bitti' de Neyin Nesi Canox - Diss To - ( SANJAR - BABA YASTA ) Sanjar - Terso Düştü Aşkımız Ekin Yelboğa & Sansür - Günaydınlar Kraliçem 2 Arsız Bela - Hangi Birini Yazayım Serseri Bela - Gazze Arsız Bela & Depresif Buqra - Beni Sensiz Bırakma Sanjar - Yasak Aşk Serseri Bela - Adalet Nerde - Part 2 Dj Pirana - Hasretin Yüreğime Vurmuş iSyanQaR26 - Sen Boş İnsansın - Part 3 Asi StyLa - Tuğbaya Son Veda - Açıklama Asi StyLa - Yar Beni Sarsana Sanjar - Aşk'ın Gazisi iSyanQaR26 & Hüseyin Aksaç - Bir Kadın Sevdim Arsız Bela - Sevmeseydim Keşke Asi StyLa & Slower Hüseyin - Filistin iSyanQaR26 & Slower Max & Tolga Eryılmaz - Kırmızı Mavi Sanjar - Kahrolsun İsrail Hayalcash - Mahkum Hayatım Arsız Bela - Yaralar Beni Ekin Yelboğa & Canox - Umut Pencerem Serseri Bela & Eskey - Göbek Bağım İstisna - Halüsinasyon - Part 3 Miss Sevda - Sen Bu Kalbi Kirleten İstisna - Beyazdı Hayallerimiz Sanjar & Faça Fashion & Depresif BuqRa - Unutulmaz Acılar iSyanQaR26 - Vay Anam Vay Arsız Bela - Yaralıyım Serseri Bela - Dertler Bitmiyor Asi StyLa - Tiryakisiyim Ekin Yelboğa & Ahirzaman - Şarkılar Anlatır Hayalcash - Toplu Diss - ( Sanjar - 58 Misli - Arsız Bela - Asi Styla ) Serseri Bela - Namus Fukarası - Part 2 Efecan - Mücadele Arsız Bela, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela 2014, Arsız Bela Arabesk Rap, Arsız Bela Klip, Efecan, Efecan Dinle, Efecan 2014, Efecan Arabesk Rap, Efecan Klip, Sanjar, Sanjar Dinle, Sanjar 2014, Sanjar Arabesk Rap, Sanjar Klip, Asi StyLa, Asi StyLa Dinle, Asi StyLa 2014, Asi StyLa Arabesk Rap, Asi StyLa Klip, iSyanQaR26, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 2014, iSyanQaR26 Arabesk Rap, iSyanQaR26 Klip, Ekin Yelboğa, Ekin Yelboğa Dinle, Ekin Yelboğa 2014, Ekin Yelboğa Arabesk Rap, Ekin Yelboğa Klip, Hayalcash, Hayalcash Dinle, Hayalcash 2014, Hayalcash Arabesk Rap, Hayalcash Klip, Miss Sevda, Miss Sevda Dinle, Miss Sevda 2014, Miss Sevda Arabesk Rap, Miss Sevda Klip, Serseri Bela, Serseri Bela Dinle, Serseri Bela 2014, Serseri Bela Arabesk Rap, Serseri Bela Klip, Dj Pirana, Alper Çakır, Canox, İstisna,
Arsız Bela - Sevmediğini Bile Bile 03:46
Arsız Bela - Sevmediğini Bile Bile 2.273 izlenme - 10 ay önce Arsız Bela - Sevmediğini Bile Bile 2 - 2014 [KLip] YENi İletişimhttp://goo.gl/2XiK1C - Abone Ol YouTubehttp://goo.gl/TeuKoC Oynatma Listesihttp://goo.gl/gv5AYO arsız bela sevmediğini bile bile 2 arsız bela sevmediğini bile bile arsız bela sevmediğini bile bile 2014 arsız bela sevmediğini arsız bela bile bile sevmediğini arsız bela sevmediğini bile arsız bela sevmediğini bile bile 2 şarkı sözleri arsız bela sevmediğini bile bile 2 sözleri arsız bela sevmediğini bile bile 2 dinle arsız bela sevmediğini bile bile 2 izle arsız bela sevmediğini bile bile 2 indir arsız bela sevmediğini bile bile 2 beat arsız bela sevmediğini bile bile 2 klip arsız bela başı belalı arsız bela anlamı yok arsız bela dert etme kendine arsız bela yüreğim isyanlarda arsız bela hangi birini yazayım arsız bela sevmeseydim keşke arsız bela yaralar beni arsız bela özlemim sanadır arsız bela serkan akbulut özlemim sanadır arsız bela yaralıyım arsız bela sevenler ağlarmış arsız bela duymaz mısın arsız bela bitmedi kavgam arsız bela nerdesin arsız bela yasaklarda sevdim seni arsız bela çıkmazlardayım arsız bela elveda yarınlar arsız bela bu son olsun arsız bela yaşa da gör arsız bela sen benden gittin gideli arsız bela sonbahar arsız bela tükensin yarınların arsız bela güneş olsan doğamazsın arsız bela acıyorum seni seven kalbime arsız bela gittin gideli arsız bela öyle olsun arsız bela sözünü tutamadın arsız bela alacağını aldın arsız bela aşkın acı izleri arsız bela affetmiyorum senı Arsız bela bu nasıl aşk arsız bela gidesim var arsız bela kimde suç ve kim yalan arsız bela ezo arsız bela yine gel arsız bela adın insafsız arsız bela ömrümün karası arsız bela yeni arsız bela 2014 arsız bela haylaz anneme mektup haylaz ayrılık yası haylaz son mektup haylaz aşka doğru haylaz kahpe dünya sanjar sanjar'ünasyon sanjar farklı adam 2 sanjar onlar bunlar sanjar yalan sanjar şarkılarda olmasa sanjar kaçıncı rüyadasın sanjar merhaba hüzün sanjar 2 adam iSyanQaR26 Arcantin Kasırgası iSyanQaR26 VAY Anam VAY iSyanQaR26 Kırmızı Mavi iSyanQaR26 Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler iSyanQaR26 Hayat Fragmanı 3 iSyanQaR26 Bir Dilek Tuttum iSyanQaR26 bonzaiye hayır efeCaN Sosyete Kızına efeCaN Sivas'a Paket efecan mücadele EFeCaN sensiz İki Gün efecan yok kürtlükte Asi StyLa Seni Sana Anlatayım mı Asi StyLa Cennetin Fragmanı Asi StyLa Kin Öfke Nefret Asi StyLa Bazen Asi StyLa Sevdiğim Uğruna Vurdum Asi Styla Unutursun Deme Asi StyLa Tiryakisiyim Asi StyLa Üvey Evlatlarım PART 2 Arsız Bela Klip, Arsız Bela Şarkıları, Arsız Bela Sözleri, Ali Metin, Arsız Bela Youtube, Arsız Bela Facebook, Asi StyLa, Efecan, Sanjar, Ekin Yelboğa, Hayalcash, iSyanQaR26, Haylaz, Sevmediğini Bile Bile, Sevmediğini Bile Bile 2, Sevmediğini Bile Bile 2014, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela izle, Arsız Bela Klipleri Şarkı Sözleri : Ağlarım yoksun sen halim yaman Yanarım bırak bu dünya yalan Gel gitme ben buna dayanamam Sen olmazsan yaşayamam.. Anladım sensizlik bana ölüm Dağları yıktın başıma gülüm Olmadı sensiz geçen bir günüm Gel ağlatma ben ölürüm.. Ben bu derdi çekemiyorum Allahım Çok denedim olmadı başaramadım Bütün yolları kapattı giderken Sevdim diye ortalar da kaldım Bana gül derdi ağlattı sonra Bana can derdi canım derdi baba Kader mi bu neyin cezası bana Günah mısın lan bana bu hayatta..
Jenerik Müzik GÜLLERİN SAVAŞI Dizi Film Müziği Piyano ve Kanun Şöleni 01:58
Jenerik Müzik GÜLLERİN SAVAŞI Dizi Film Müziği Piyano ve Kanun Şöleni 440 izlenme - 7 ay önce GÜLLERİN SAVAŞI Jenerik Müziği( Dizi Film Orjinal Müzikleri). Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Kanun Dinlediniz mi?. Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " GÜLLERİN SAVAŞI " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı. Yerli Diziler Film Müziği Piyano Serisi: 12 Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi Ve Saygılar GÜLLERİN SAVAŞI Kanal D Televizyon Dizisi Bilgi ve Müzikleri Güllerin Savaşı resimleri Dizi Hakkında Bilgiler: Dizi Adı: Güllerin Savaşı Tv Kanalı: Kanal D Yayın Günü: Cumartesi - 20:00 Tür: Aşk Yönetmen: Merve Girgin Senaryo: Melis Civelek Oyuncular: Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder İzlenme:Etiketler: Güllerin Savaşı fragman, Güllerin Savaşı izle, Güllerin Savaşı fragman izle, Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı, Güllerin Savaşı son bölüm fragmanı Dizisi Oyuncuları Hikayesi Dizi Fragmanı 144 Güllerin Savaşı Savaş Gül Gülleri Gülü Güller Piyano Klasik Kemençe Piyanist Orijinal Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Bölüm Reyting Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat KanalD TV yeni dizileri olan “Güllerin Savaşı" Dizisihikayesi oyuncu kadrosu Devamını oku İşi İş Piyano Klasikler Piyanist Orijinal Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Nerede Televizyon Müzik Tv Özet Oyun Bölüm Son Versiyon Piyano Gün Jenerik Muzigi Şarkıcı Şi Yazı Günü Arkadaş Bu Ay Korosu Beste Popüler Kronolojisi Akdeniz Şarkı Yarışması Altın Beste Şarkı Yarışma şefi kanuni piyanist hafta gün Sonu Orijinal Dizi Piyano Kader Piano Yazı Günü Günleri Elem Acı Keder Kaderi Piyano Kaderimin Yazıldığı Gün Televizyon Orginal Hd Orijinal Sineması Türk Soundtrack Ana Tema Esas Dizileri Fragman Jenerik Seçim Müziği Beste Dizi Jenerik Seçim Müziği Trt 1 Besteci a Sanatçı Devleti KuruluşDizisi Piyano Müzikleri Yükle İndir Dinle Dirilis Şarkısı İndir Müzik Mp3 Dinle Yükle Yorum İzle Dizi HD Müziği Son Bölüm izle Tv Site Nota Sitesi Türkü Türküsü Yeni Grand Kuyruklu Dijital Piyano Konser Sinema Film Konusu Tv Dizisi Dizi Filmi Müziği Dökümü Yeni Piyano Sinema Film Beste Toygar Işıklı View İtunes Gözyaşı Işık Atasözleri Eseri Artist FILM Bilgi Nedir Kimdir GÜN ÖNCE Adlı Dizi Müziği Tür Dizisi Güller Savaşı ya da Çift Gül Savaşı İngiliz tarihinde yılları arasında gerçekleşen iç savaştır. Savaşa bu adın verilmesinin nedeni, savaşa neden olan York Hanedan arması beyaz gül, Lancaster Hanedanı arması üzerinde ise kırmızı gül olması güller rose gülü gülleri savaş savaşları harp cenk GÜLLERİN SAVAŞI DİZİSİ KanalD Güllerin Savaşı dizisinin başrollerinde Bir Aşk Hikayesi nde Ceylan karakteri olarak tanıdığımız Damla Sönmez yer alıyor. İlerleyen günlerde Güllerin Savaşı dizisi oyuncularının biyografilerini burada bul Güllerin Savaşı Dizi Müziği Piyano Kanal D Televizyon Dizisi Giriş Başlangıç Jeneriği Savaş Gül Gülleri Gülü Güller Piyanist Orijinal Facebook Paylaş Kimler Konusu Nedir Jenerik Cıngıl Fragmanı Yerli Yabancı Yer Film Vizyonda Vizyon Yakında Tv Rehberi Film Dizi Müziği Bölüm Reyting Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Klasik Kemençe Eğitim Program Reklam Aktüalite Belgesel Çizgi Müziği Milli Ulusal Tüm Kanal Spor Tv Müzik Dizi Güncel Video Eğitim Biyografi Sağlık Tarihte Bugün Bu Tarz Benim Sizin Güllerin Savaşı Dizi Film Müziği Kanal D Televizyon Dizisi Jenerik Müzik Piyano Savaş Gül Gülleri Jenerik Müzik GÜLLERİN SAVAŞI Dizi Film Müziği Piyano ve Kanun Şöleni Jenerik Müzik, GÜLLERİN SAVAŞI, Dizi Film Müziği, Piyano ve Kanun, Piyano müziği, Şöleni Kanal D Televizyon Dizisi Savaş Savaşları Oyuncuları İzle Konusu Türkçe Dublaj İndir Full İzle Seyret Gül Gülleri Gülü Güller Piyanist Jenerik Cıngıl Cıngılı Cıngıları Fragman Bölüm Reyting Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Jenerik Müziği Piyanosu Piyanolar Jingle Cingıl Jeneriği Piyano Genç Tv Jenerik Kanal D Dizisi Piyanist Jenerik Jingle Cıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik KanalD Televizyon Afişi Orijinal Telli Saz Piyanolar Soundu Diziler Program Televizyon
Serseri Bela - Deli Şair 03:35
Serseri Bela - Deli Şair 145 izlenme - 11 ay önce Serseri Bela - Deli Şair - 2O14 SON YÜKLENENLER ; Sanjar - Sanjar'ünasyon Asi StyLa - Kin Öfke Nefret - ( Diss Efecan & iSyanQaR26 ) Serseri Bela - Deli Şair iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm Sanjar - Farklı Adam - 2 iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part 3 Asi StyLa - Bazen iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Sanjar - Yalan Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Asi StyLa - Unutursun Deme Sanjar - Şarkılarda Olmasa iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader - ( Konser ) Serseri Bela - Ecel Kıskandı Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Canox - Yak Bir Sigara Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Alper Çakır - Kimler Kimler Arsız Bela - Dert Etme Kendine Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Depresif Buqra - Şizofrenik Şair - Part 2 Asi StyLa - Yar Delinim Arsız Bela - Yüreğim İsyanlarda Dj Pirana & Slower Brindar - Bitti' de Neyin Nesi Canox - Diss To - ( SANJAR - BABA YASTA ) Sanjar - Terso Düştü Aşkımız Ekin Yelboğa & Sansür - Günaydınlar Kraliçem 2 Arsız Bela - Hangi Birini Yazayım Serseri Bela - Gazze Arsız Bela & Depresif Buqra - Beni Sensiz Bırakma Sanjar - Yasak Aşk Serseri Bela - Adalet Nerde - Part 2 Dj Pirana - Hasretin Yüreğime Vurmuş iSyanQaR26 - Sen Boş İnsansın - Part 3 Asi StyLa - Tuğbaya Son Veda - Açıklama Asi StyLa - Yar Beni Sarsana Sanjar - Aşk'ın Gazisi iSyanQaR26 & Hüseyin Aksaç - Bir Kadın Sevdim Arsız Bela - Sevmeseydim Keşke Asi StyLa & Slower Hüseyin - Filistin iSyanQaR26 & Slower Max & Tolga Eryılmaz - Kırmızı Mavi Sanjar - Kahrolsun İsrail Hayalcash - Mahkum Hayatım Arsız Bela - Yaralar Beni Ekin Yelboğa & Canox - Umut Pencerem Serseri Bela & Eskey - Göbek Bağım İstisna - Halüsinasyon - Part 3 Miss Sevda - Sen Bu Kalbi Kirleten İstisna - Beyazdı Hayallerimiz Sanjar & Faça Fashion & Depresif BuqRa - Unutulmaz Acılar iSyanQaR26 - Vay Anam Vay Arsız Bela - Yaralıyım Serseri Bela - Dertler Bitmiyor Asi StyLa - Tiryakisiyim Ekin Yelboğa & Ahirzaman - Şarkılar Anlatır Hayalcash - Toplu Diss - ( Sanjar - 58 Misli - Arsız Bela - Asi Styla ) Serseri Bela - Namus Fukarası - Part 2 Efecan - Mücadele Arsız Bela, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela 2014, Arsız Bela Arabesk Rap, Arsız Bela Klip, Efecan, Efecan Dinle, Efecan 2014, Efecan Arabesk Rap, Efecan Klip, Sanjar, Sanjar Dinle, Sanjar 2014, Sanjar Arabesk Rap, Sanjar Klip, Asi StyLa, Asi StyLa Dinle, Asi StyLa 2014, Asi StyLa Arabesk Rap, Asi StyLa Klip, iSyanQaR26, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 2014, iSyanQaR26 Arabesk Rap, iSyanQaR26 Klip, Ekin Yelboğa, Ekin Yelboğa Dinle, Ekin Yelboğa 2014, Ekin Yelboğa Arabesk Rap, Ekin Yelboğa Klip, Hayalcash, Hayalcash Dinle, Hayalcash 2014, Hayalcash Arabesk Rap, Hayalcash Klip, Miss Sevda, Miss Sevda Dinle, Miss Sevda 2014, Miss Sevda Arabesk Rap, Miss Sevda Klip, Serseri Bela, Serseri Bela Dinle, Serseri Bela 2014, Serseri Bela Arabesk Rap, Serseri Bela Klip, Dj Pirana, Alper Çakır, Canox, İstisna,
SanJaR Feat DinamiSion - Gönlümün Efendisi - (Offical Video) 2015 03:07
SanJaR Feat DinamiSion - Gönlümün Efendisi - (Offical Video) 2015 12 izlenme - 6 gün önce Sanjar yenii Sanjar - Sanjar'ünasyon Asi StyLa - Kin Öfke Nefret - ( Diss Efecan & iSyanQaR26 ) Serseri Bela - Deli Şair iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm Sanjar - Farklı Adam - 2 iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part 3 Asi StyLa - Bazen iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Sanjar - Yalan Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Asi StyLa - Unutursun Deme Sanjar - Şarkılarda Olmasa iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader - ( Konser ) Serseri Bela - Ecel Kıskandı Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Canox - Yak Bir Sigara Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Alper Çakır - Kimler Kimler Arsız Bela - Dert Etme Kendine Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Depresif Buqra - Şizofrenik Şair - Part 2 Asi StyLa - Yar Delinim Arsız Bela - Yüreğim İsyanlarda Dj Pirana & Slower Brindar - Bitti' de Neyin Nesi Canox - Diss To - ( SANJAR - BABA YASTA ) Sanjar - Terso Düştü Aşkımız Ekin Yelboğa & Sansür - Günaydınlar Kraliçem 2 Arsız Bela - Hangi Birini Yazayım Serseri Bela - Gazze Arsız Bela & Depresif Buqra - Beni Sensiz Bırakma Sanjar - Yasak Aşk Serseri Bela - Adalet Nerde - Part 2 Dj Pirana - Hasretin Yüreğime Vurmuş iSyanQaR26 - Sen Boş İnsansın - Part 3 Asi StyLa - Tuğbaya Son Veda - Açıklama Asi StyLa - Yar Beni Sarsana Sanjar - Aşk'ın Gazisi iSyanQaR26 & Hüseyin Aksaç - Bir Kadın Sevdim Arsız Bela - Sevmeseydim Keşke Asi StyLa & Slower Hüseyin - Filistin iSyanQaR26 & Slower Max & Tolga Eryılmaz - Kırmızı Mavi Sanjar - Kahrolsun İsrail Hayalcash - Mahkum Hayatım Arsız Bela - Yaralar Beni Ekin Yelboğa & Canox - Umut Pencerem Serseri Bela & Eskey - Göbek Bağım İstisna - Halüsinasyon - Part 3 Miss Sevda - Sen Bu Kalbi Kirleten İstisna - Beyazdı Hayallerimiz Sanjar & Faça Fashion & Depresif BuqRa - Unutulmaz Acılar iSyanQaR26 - Vay Anam Vay Arsız Bela - Yaralıyım Serseri Bela - Dertler Bitmiyor Asi StyLa - Tiryakisiyim Ekin Yelboğa & Ahirzaman - Şarkılar Anlatır Hayalcash - Toplu Diss - ( Sanjar - 58 Misli - Arsız Bela - Asi Styla ) Serseri Bela - Namus Fukarası - Part 2 Efecan - Mücadele Arsız Bela, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela 2014, Arsız Bela Arabesk Rap, Arsız Bela Klip, Efecan, Efecan Dinle, Efecan 2014, Efecan Arabesk Rap, Efecan Klip, Sanjar, Sanjar Dinle, Sanjar 2014, Sanjar Arabesk Rap, Sanjar Klip, Asi StyLa, Asi StyLa Dinle, Asi StyLa 2014, Asi StyLa Arabesk Rap, Asi StyLa Klip, iSyanQaR26, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 2014, iSyanQaR26 Arabesk Rap, iSyanQaR26 Klip, Ekin Yelboğa, Ekin Yelboğa Dinle, Ekin Yelboğa 2014, Ekin Yelboğa Arabesk Rap, Ekin Yelboğa Klip, Hayalcash, Hayalcash Dinle, Hayalcash 2014, Hayalcash Arabesk Rap, Hayalcash Klip, Miss Sevda, Miss Sevda Dinle, Miss Sevda 2014, Miss Sevda Arabesk Rap, Miss Sevda Klip, Serseri Bela, Serseri Bela Dinle, Serseri Bela 2014, Serseri Bela Arabesk Rap, Serseri Bela Klip, Dj Pirana, Alper Çakır, Canox, İstisna,
İsyanqar26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm 03:38
İsyanqar26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm 224 izlenme - 11 ay önce iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm - 2O14 SON YÜKLENENLER ; Sanjar - Sanjar'ünasyon Asi StyLa - Kin Öfke Nefret - ( Diss Efecan & iSyanQaR26 ) Serseri Bela - Deli Şair iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm Sanjar - Farklı Adam - 2 iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part 3 Asi StyLa - Bazen iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Sanjar - Yalan Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Asi StyLa - Unutursun Deme Sanjar - Şarkılarda Olmasa iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader - ( Konser ) Serseri Bela - Ecel Kıskandı Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Canox - Yak Bir Sigara Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Alper Çakır - Kimler Kimler Arsız Bela - Dert Etme Kendine Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Depresif Buqra - Şizofrenik Şair - Part 2 Asi StyLa - Yar Delinim Arsız Bela - Yüreğim İsyanlarda Dj Pirana & Slower Brindar - Bitti' de Neyin Nesi Canox - Diss To - ( SANJAR - BABA YASTA ) Sanjar - Terso Düştü Aşkımız Ekin Yelboğa & Sansür - Günaydınlar Kraliçem 2 Arsız Bela - Hangi Birini Yazayım Serseri Bela - Gazze Arsız Bela & Depresif Buqra - Beni Sensiz Bırakma Sanjar - Yasak Aşk Serseri Bela - Adalet Nerde - Part 2 Dj Pirana - Hasretin Yüreğime Vurmuş iSyanQaR26 - Sen Boş İnsansın - Part 3 Asi StyLa - Tuğbaya Son Veda - Açıklama Asi StyLa - Yar Beni Sarsana Sanjar - Aşk'ın Gazisi iSyanQaR26 & Hüseyin Aksaç - Bir Kadın Sevdim Arsız Bela - Sevmeseydim Keşke Asi StyLa & Slower Hüseyin - Filistin iSyanQaR26 & Slower Max & Tolga Eryılmaz - Kırmızı Mavi Sanjar - Kahrolsun İsrail Hayalcash - Mahkum Hayatım Arsız Bela - Yaralar Beni Ekin Yelboğa & Canox - Umut Pencerem Serseri Bela & Eskey - Göbek Bağım İstisna - Halüsinasyon - Part 3 Miss Sevda - Sen Bu Kalbi Kirleten İstisna - Beyazdı Hayallerimiz Sanjar & Faça Fashion & Depresif BuqRa - Unutulmaz Acılar iSyanQaR26 - Vay Anam Vay Arsız Bela - Yaralıyım Serseri Bela - Dertler Bitmiyor Asi StyLa - Tiryakisiyim Ekin Yelboğa & Ahirzaman - Şarkılar Anlatır Hayalcash - Toplu Diss - ( Sanjar - 58 Misli - Arsız Bela - Asi Styla ) Serseri Bela - Namus Fukarası - Part 2 Efecan - Mücadele Arsız Bela, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela 2014, Arsız Bela Arabesk Rap, Arsız Bela Klip, Efecan, Efecan Dinle, Efecan 2014, Efecan Arabesk Rap, Efecan Klip, Sanjar, Sanjar Dinle, Sanjar 2014, Sanjar Arabesk Rap, Sanjar Klip, Asi StyLa, Asi StyLa Dinle, Asi StyLa 2014, Asi StyLa Arabesk Rap, Asi StyLa Klip, iSyanQaR26, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 2014, iSyanQaR26 Arabesk Rap, iSyanQaR26 Klip, Ekin Yelboğa, Ekin Yelboğa Dinle, Ekin Yelboğa 2014, Ekin Yelboğa Arabesk Rap, Ekin Yelboğa Klip, Hayalcash, Hayalcash Dinle, Hayalcash 2014, Hayalcash Arabesk Rap, Hayalcash Klip, Miss Sevda, Miss Sevda Dinle, Miss Sevda 2014, Miss Sevda Arabesk Rap, Miss Sevda Klip, Serseri Bela, Serseri Bela Dinle, Serseri Bela 2014, Serseri Bela Arabesk Rap, Serseri Bela Klip, Dj Pirana, Alper Çakır, Canox, İstisna,
İsyanqar26 Ft Feryat A.k.a Ex - 10 Lirayla Mutluluk 2014 - Yeni 03:43
İsyanqar26 Ft Feryat A.k.a Ex - 10 Lirayla Mutluluk 2014 - Yeni 1.620 izlenme - 10 ay önce iSyanqaR26 Ft Feryat A.k.a Ex - 10 Lirayla Mutluluk 2014 - YENİ Benim Cebim Boş Gezer Sebebi Sensin , Elin Cebi Doludur Yaa Sen Ele Gidersin . Benim Kafam Hoş Gezer Sebebi Sensin , Eli Belinde Dolaşıyor Yaa Ne Güzelsin . isyankar 26 10 lirayla mutluluk isyankar 26 mutluluk 10 lirayla isyankar 26 mutluluk 10 lira 2014 mutluluk 10 liraya 2014 iSyanQaR26 Ft. Feryat A.k.a Ex - 10 Lirayla Mutluluk [ Yepyenii.! ] iSyanQaR26 Ft. Feryat A.k.a Ex - 10 Lirayla Mutluluk [ Yepyenii.! ] Azat aŞina , XKuraL , DiDar [ Yandı GönLüm ] SaFkan Ve SeN (5) İsyankar Yaralı - ( Şimdi Unuttum ) 2014... HayaLsiz Gerçekleri Dinleyin 2oı4 - Sivas - ÇILGIN SEDAT ÇEKİM RECORDS AİLESİ CANLI PERFORMANS Sanjar - Sanjar'ünasyon Asi StyLa - Kin Öfke Nefret - ( Diss Efecan & iSyanQaR26 ) Serseri Bela - Deli Şair iSyanQaR26 & H.Gazi Aksaç & Alper Çakır - Ömrüm Ömrüm Sanjar - Farklı Adam - 2 iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı - Part 3 Asi StyLa - Bazen iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Sanjar - Yalan Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Asi StyLa - Unutursun Deme Sanjar - Şarkılarda Olmasa iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader - ( Konser ) Serseri Bela - Ecel Kıskandı Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Canox - Yak Bir Sigara Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Alper Çakır - Kimler Kimler Arsız Bela - Dert Etme Kendine Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Depresif Buqra - Şizofrenik Şair - Part 2 Asi StyLa - Yar Delinim Arsız Bela - Yüreğim İsyanlarda Dj Pirana & Slower Brindar - Bitti' de Neyin Nesi Canox - Diss To - ( SANJAR - BABA YASTA ) Sanjar - Terso Düştü Aşkımız Ekin Yelboğa & Sansür - Günaydınlar Kraliçem 2 Arsız Bela - Hangi Birini Yazayım Serseri Bela - Gazze Arsız Bela & Depresif Buqra - Beni Sensiz Bırakma Sanjar - Yasak Aşk Serseri Bela - Adalet Nerde - Part 2 Dj Pirana - Hasretin Yüreğime Vurmuş iSyanQaR26 - Sen Boş İnsansın - Part 3 Asi StyLa - Tuğbaya Son Veda - Açıklama Asi StyLa - Yar Beni Sarsana Sanjar - Aşk'ın Gazisi iSyanQaR26 & Hüseyin Aksaç - Bir Kadın Sevdim Arsız Bela - Sevmeseydim Keşke Asi StyLa & Slower Hüseyin - Filistin iSyanQaR26 & Slower Max & Tolga Eryılmaz - Kırmızı Mavi Sanjar - Kahrolsun İsrail Hayalcash - Mahkum Hayatım Arsız Bela - Yaralar Beni oKan eKin 2014 - Adı Dost - Sevdiysen Eger Sende Pilotsun 5 Alper Çakır Sevdiysen Eger Sende Pilotsun 5 Ekin Yelboğa & Canox - Umut Pencerem Serseri Bela & Eskey - Göbek Bağım İstisna - Halüsinasyon - Part 3 Miss Sevda - Sen Bu Kalbi Kirleten İstisna - Beyazdı Hayallerimiz Sanjar & Faça Fashion & Depresif BuqRa - Unutulmaz Acılar iSyanQaR26 - Vay Anam Vay Arsız Bela - Yaralıyım Serseri Bela - Dertler Bitmiyor Asi StyLa - Tiryakisiyim Ekin Yelboğa & Ahirzaman - Şarkılar Anlatır Hayalcash - Toplu Diss - ( Sanjar - 58 Misli - Arsız Bela - Asi Styla ) Serseri Bela - Namus Fukarası - Part 2 Efecan - Mücadele iSyanQaR26 Ft. Feryat A.k.a Ex - 10 Lirayla Mutluluk [ Yepyenii.! Ahmet Ceylan, Ahmet Ceylan Dinle, Ahmet Ceylan izle, Ahmet Ceylan 2014, Ahmet Ceylan Rap, Ahmet Ceylan Arabesk, Ahmet Ceylan Damar, Ahmet Ceylan 2014, Ahmet Ceylan Kimdir, Feryat A.k.a Ex, Feryat A.k.a Ex Dinle, Feryat A.k.a Ex izle, Feryat A.k.a Ex 2014 , Katliam Beat , Arcantin, iSyanQaR26, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 izle, iSyanQaR26 2014, iSyanQaR26 Klip, iSyanQaR26 Sero Başkan, iSyanQaR26 Arcantin, Serhat Biricik, Ömrüm Ömrüm, Alper Çakır, Alper Çakır Dinle, Alper Çakır 2014, Hüseyin Gazi Aksaç Dinle, Ömrüm Ömrüm, Ömrüm Ömrüm Dinle, Ömrüm Ömrüm izle, Ömrüm Ömrüm 2014, Arsız Bela, Asi StyLa, Efecan, Sanjar, Ekin Yelboğa, Hayalcash