Hoşgeldiniz!

asker videoları

asker videoları 04:10
asker videoları 8.623 izlenme - 6 yıl önce bingöl askerleri
asker videoları 02:26
asker videoları 2.069 izlenme - 4 yıl önce allah tür askerini korusun...
asker videoları 06:24
asker videoları 714 izlenme - 6 yıl önce harun kotanini vİdeolari
Asker Türküsü 02:44
Asker Türküsü 1.501 izlenme - 1 yıl önce Asker Türküsü
Kadir ŞAH Fan Club'un Videoları asker eylencesi (: 05:00
Kadir ŞAH Fan Club'un Videoları asker eylencesi (: 129 izlenme - 3 yıl önce (:
Ağrı'da Asker Cinneti 00:43
Ağrı'da Asker Cinneti 33 izlenme - 9 ay önce Acı haber ağrı'dan geldi. Doğubayazıt İlçesi’ndeki taburda cinnet getiren bir asker, nöbet tuttuğu tüfekle 3 silah arkadaşını şehit etti
Asker Kamerasından Terörist Avı 02:49
Asker Kamerasından Terörist Avı 8.569 izlenme - 2 ay önce Asker kamerasından canlı terörist avı. İntikam alan mehmetçiklerimizi gururla izleyeceksiniz. Allah mehmetçiklerimizi korusun.
El Bombasını Fırlatamayan Asker 00:35
El Bombasını Fırlatamayan Asker 8 izlenme - 3 ay önce Çin’de talim yapan askerlerin el bombası ile yaşadıkları talihsiz olay kameralara böyle yansıdı. Görüntülerde 3 askerin el bombası için eğitim yaptıkları görülüyor. Askerlerden biri pimi çekilmiş bombayı atmaya çalışırken olanlar oluyor. Hemen önlerine düşen bombayı görünce neye uğradığını şaşıran askerler, sipere atlayarak canlarını kurtarıyor.
Ali Asker - Bekle Yiğit 05:32
Ali Asker - Bekle Yiğit 352 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Zordur (2004) Şarkı Sözleri(lyrics): Bekle yiğit bekle yaran iyilesin Yaralanmış ceylan kurda yem olur Bekle yiğit bekle yaran iyilesin Yaralanmış ceylan kurda yem olur Gök topraklan dağ bulutlan birleşsin Ölür isen gözyaşların sel olur(2) Gök topraklan dağ bulutlan birleşsin Ölür isen gözyaşların sel olur(2) Gün gelir dağlarıma dönerim(2) Yaylalarda bahar olur yaz olur(2) Sarın yiğit sarın gücün gürlesin Yiğit yüreğinde öfke kın olur Sarın yiğit sarın gücün gürlesin Yiğit yüreğinde öfke kın olur Doğruluşun doruklardan çınlasın Yaylalarda bahar olur yaz olur(2) Doğruluşun doruklardan çınlasın Yaylalarda bahar olur yaz olur(2) Gün gelir dağlarına dönersin(2) Yaylalarda bahar olur yaz olur(2)
Geride Asker Bırakmak Yok 01:33
Geride Asker Bırakmak Yok 205 izlenme - 10 ay önce MAK timi, Muharebe Arama Kurtarma Eğitim Komutanlığı'nda eğitimden geçiyor. Özel hazırlanan timin "kaçma kurtulma" eğitimi nefes kesti.
İşte Rusya'nın Asker Fokları 01:15
İşte Rusya'nın Asker Fokları 72 izlenme - 6 ay önce Rusya 2. Dünya Savaşı zaferini kutlarken, dünya basınına Sibirya'nın İrkutsk şehrinden yansıyan video ve fotoğraflar günün konusu oldu. The Sbieran Times'ın haberine göre, şehirdeki akvaryumda gösteri yapan foklar "Winnie the Pooh" ve "Laska", eğitimenleri tarafından askeri eğitimden geçirildiler. Rus asker bereleri ve ellerinde Kalaşnikof tüfeklerle yüzen fokların gösterisini izlemelisiniz! FOKGİLLER___: Fokgiller ya da denizköpeğigiller (Phocidae), etçiller takımının en büyük yüzgeçayaklı familyası. Soğuk ve ılıman denizlerin kıyılarında yaygındırlar, tropik denizlerde çok az türleri bulunur. Familyanın Türkiye'de rastlanılabilen tek temsilcisi Akdeniz foku'dur. Yüzgeçayaklılar üst familyasının en büyük ve en küçük türleri fokgiller familyasına aitdir. Fokgillerin ortalama ölçüleri morslar ve denizaslanıgillerden küçüktür. En küçükleri Baykal foku ve kıvrak fok, 110-140 cm uzunluğa ve 50 kg'dan biraz fazla bir ağırlığa ulaşırlar. Büyüklük rekorunu 6,5 metre uzunluğa ve 4 ton ağırlığa kadar varan deniz fili tutmaktadır. Denizaslanıgillerden farklı olarak, fokgillerde çoğunlukla dişi ve erkek türler aynı büyüklükte, bazen dişiler biraz daha büyük olurlar. Sadece deniz fillerinde erkekler dişilerden çok daha büyük olurlar. Fokgillerde en güçlü kasların toplandığı bölge, irikulaklıgillerde olduğu gibi omuzlarında değil, kalçalarındadır. Musculus longissimus dorsi ve Musculus iliocostalis kasları en iyi gelişmiş kaslarıdır. Fokgillerin dış görünüşlerine bakıldığında boyunları yokmuş ve kafaları doğrudan vucutlarının üstünde oturuyor gibi görünürler, ama bütün memelilerde olduğu gibi onların da boyunlarında yedi eklem bulunur. Boyunlarında güçlü kasları vardır. Yüzerken kafalarını eğik tutarlar, ama avlarını yakalarken hemen kafalarını dikerler.
Asker Olası Faciayı Önledi 01:30
Asker Olası Faciayı Önledi 8 izlenme - 1 ay önce Teröristlerce, Diyarbakır-Bingöl karayoluna yerleştirilen ve güvenlik güçleri tarafından tespit edilen 3 ayrı el yapımı patlayıcı, olası bir faciaya neden olmadan imha edildi.
Asker Yemini Değil Futbolcu Yemini 01:14
Asker Yemini Değil Futbolcu Yemini 359 izlenme - 10 ay önce PTT 1. Lig’in yabancı oyuncu oynatmayan tek ekibi Altınordu, U-18 takımındaki 18 futbolcusu için bir yemin töreni düzenledi ve oyuncularla profesyonel sözleşme imzaladı. Yemin töreninin, Mehmetçiklerin acemi birliklerinde yaptıkları töreni andırması ise dikkat çekti.
NATO: Türkiye'ye Asker Göndermeye Hazırız 01:14
NATO: Türkiye'ye Asker Göndermeye Hazırız 5 izlenme - 2 ay önce NATO üyesi ülkelerin savunma bakanları Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını görüşmek üzere Brüksel’de toplanıyor. Toplantı öncesi basın açıklaması yapan NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, hafta sonu yaşanan Rus uçaklarının sınır ihlaline değindi ve güney sınırından gelebilecek tehditlere karşı müttefikini korumak için Türkiye’ye asker göndermeye hazır olduklarını ifade etti. Toplantıda Rusya’nın Suriye’de artan askeri hareketliliğini ve olası etkilerini değerlendireceklerini söyleyen Stoltenberg, Rusya’nın Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütünü değil, diğer muhalif grupları hedef almasından ve Esad rejimini desteklemesinden endişe duyduklarını söyledi. NATO genel sekreteri Rusya’yı IŞİD’le mücadelede yapıcı rol üstlenmeye ve işbirliği içinde olmaya çağırdı. NATO Suriye’deki gelişmeleri masaya yatırırken, Rusya IŞİD hedeflerini vurmak için Hazar Denizi’nde konuşlandırılan savaş gemilerini de kullanmaya başladı. Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu çarşamba günü yaptığı açıklamada dört savaş gemisinden atılan 26 uzun menzilli füze ile örgüte ait 11 noktanın imha edildiğini aktardı.
Opak Ahmet - Asker Hatırası 05:02
Opak Ahmet - Asker Hatırası 137 izlenme - 3 yıl önce Asker Hatırası
DAVULLU ASKER HARÇLIĞI VTR 01:15
DAVULLU ASKER HARÇLIĞI VTR 7 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Eski Asker Fragman 00:40
Eski Asker Fragman 3 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Tares feat. Jabazz - İki Asker 04:28
Tares feat. Jabazz - İki Asker 2 izlenme - 2 yıl önce Neuchatel, İsviçre'de çekilmiş İki Asker şarkısının klibi
4 Asker Bu Kazada Yaralandı 02:01
4 Asker Bu Kazada Yaralandı 47 izlenme - 11 ay önce Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde 1’i ağır 4 askerin yaralandığı kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
askerlik videoları, asker videoları, asker 04:32
askerlik videoları, asker videoları, asker 46.079 izlenme - 6 yıl önce askerlik videoları, asker videoları, asker
Filmi Gerçek Sanan Nöbetçi Asker Kızı Kurtardı 01:00
Filmi Gerçek Sanan Nöbetçi Asker Kızı Kurtardı 27 izlenme - 2 ay önce Rusya'da bir film çekimi sırasında yaşananları gerçek sanan nöbetçi asker, oyuncuyu etkisiz hale getirdi. Rusya'da bir film çekiminde olayları gerçek sanan nöbetçi bir asker, rol icabı kızı rehin alan adamı etkisiz hale getirdi. Durumu ise sonradan anladı.
Kendi Düğününe Yetişemeyen Asker Gelinine Kavuştu 03:10
Kendi Düğününe Yetişemeyen Asker Gelinine Kavuştu 10 izlenme - 2 ay önce Görev Yaptığı Hakkari’den yol güvenliği nedeniyle Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde olan kendi düğün törenine katılamayan Uzman Çavuş Ahmet Karavelioğlu, gelin Fatma Karavelioğlu’na kavuştu. Memleketine gelen Uzman Çavuş için yeniden düğün töreni yapıldı.
İğde Kasabası - Asker Düğünü 07:47
İğde Kasabası - Asker Düğünü 552 izlenme - 3 yıl önce igde kasabası 93/1 asker dügünü
Asi StyLa - ÖzgeCan Aslan - Anısına 2015 04:13
Asi StyLa - ÖzgeCan Aslan - Anısına 2015 1.427.853 izlenme - 9 ay önce ÖzgeCan Aslan Anısına - Asi StyLa ÖzgeCan Aslan Kardesimizin Anısına ... Mekanın Cennet olsun ŞEHİT Kardesim ÖzgeCan Aslan ÖzgeCan Aslan ÖzgeCan Aslan ÖzgeCan Aslan ÖzgeCan Aslan #ÖzgeCan Aslan #ÖzgeCan Aslan # ÖzgeCan Asi Styla - Seni Sana Anlatayım mı ? [Hd Video Klip] Asi StyLa - Ben Git Desemde Gitme 2014 Video Klip Asi StyLa - Korkuyorum Gideceksin 2014 Asi StyLa - Ölüm 2 2o14 Asi StyLa - Ölüm 1 - 2014 Asi StyLa - Madde Bağımlısı Değilim - 2013 Asi Styla Gaziantep Sevemem Seni 2013 Asi Styla - Adını Kalbime Yazdım 2013 Asi Styla - Nesine Yandın 2013 Asi Styla - Senin Derdin Hiç Bitmiyor 2013 Asi Styla - Haram Kokulum 2013 Asi StyLa - Canım Annem 2o13 Tamamen HayaL Ürünüdür ! Asi Styla - Madde Bagımlısı Değilim 2013 Asi StyLa - Öyle Küskün Bakma Yar 2o13 Asi StyLa - Antep'in GızLarı - 2o13 Koppp Kopppp Asi StyLa - Bu Diyardan Gidiyorum 2o13 Asi StyLa - Hiçbir Zaman Sevmeyeceksin 2o13 Video Klip Asi StyLa - Kimde Var Bu Cesaret 2o13 Asi StyLa - Son Mesajla 2o13 Asi StyLa - Sevdim Seni Ne Çare 2o13 Arsız Bela & Asi StyLa - Karakız video Klip 2o13 Asi StyLa - Yarin Bugün Düğünü Var - Video Klip 2o13 Asi StyLa - Anne Artık Sevmicem 2o13 Asi StyLa - Sensizliğin Derin Sesi 2o13 Beat By MacroBeatz Asi StyLa Aşkı Sana Şarkı Yaptım Video Klip 2o13 Asi StyLa - Yanında Bile Özlüyorum - 2o13 Asi StyLa - Pardon Çıkaramadım - 2o13 Asi StyLa - Kanla Yazıldı Parça - 2o13 New Track Asi StyLa - Gurbet Gözlüm Video Klip 2o13 Asi StyLa - Ben Hep Seni Düşünürüm - 2o13 Asi StyLa - ANTEP'li Seviyyy 2o13 Antep'ce Rap Asi StyLa - Yinemi Sensin 2o13 Asi StyLa - Helimamın - 2o13 New Track Asi StyLa - Ben Ayrılık İstemedim 2o13 Asi StyLa - Gurbet Gözlüm 2o13 Arsız BeLa - Asi StyLa - Yanarım -2o13 Fenaa Asi StyLa - Şaşırmışım Yar Ben Ne Edem 2o13 Asi StyLa - Aşkı Sana Şarkı Yaptım 2o13 Dinlemeden Geçme Asi StyLa - Bugün Benim Dogum Günüm 2o13 Asi StyLa - Ben yandım Eller yanmasın 2o13 Asi StyLa - Kalbim Sıkısıyor 2o13 DuyqusaL Şiir Asi StyLa - Bir Kalem Bir Kaqıt 2o13 Yeni Parça Asi StyLa - Gel Hele Gülüm / Part 2 2o13 Faceyi Sallar mı ? Asi StyLa - Gelemedin Yar 2o13 Dinlemeden Gecme Asi StyLa - Bir Kızımız Olsun 2o13 Yeni Parça Asi StyLa-SacLarına YıLdız Düşmüş 2o13 Yeni Parça Asi StyLa-Baştan Yaz Beni 2o13 Yeni Parça Asi StyLa - YıLLar Beni Eskitti 2o13 Yeni Parça Arsız Bela & Asi StyLa [ Karakız ] 2o13 New Track Asi StyLa Bir AyrıLık Şarkısı 2o13 [ Geçmişe Dönük Bir Şarkı ] Asi StyLa { SacLarını YoLma Anam } 2o13 DinLemeden qeçme Fenaaa Asi StyLa { Antep'e GeL Antep'e } 2o13 BekLenen Wideo KLip Asi StyLa { Cehennemde BekLerim } 2o13 Yeni Parça Asi StyLa { Yarin Buqün Düqünü Var } 2o13 Yeni Parça Asi StyLa { ALLAH BeLanı Versin } 2o13 Faceyii SaLLar Asi StyLa { Bir Kadına KöLeyim } 2o13 Yeni Bir Parça Yine İsyan Asi StyLa { Bana ŞarkıLar SöyLe } 2o13 Maziye DaLıp qideceksin... Asi StyLa [ Benim Şarkım ELLerin ] 2o13 Yeni Parça CanLar Asi StyLa [ Anne Babam Dönmedi mi ? ] Bir Öksüz Parçası 2o13 Asi StyLa [ Taner Doqan Hasretinden PranqaLar Eskitmiş ] 2o13 ... Asi StyLa [ GüzeL GünLerin HayaLi ] 2o13 ToLqa Beat MaLatya Ne... Asi StyLa [ Sen Bende GizLi Yarasın ] 2o13 New Track Cıktı ! Asi StyLa [ Günaydın Anneciqim ] 2o13 DuyqusaL bir Parça Asi StyLa [ Git Diyorsam Durma ] 2o13 Beat By Dj Ceyhun New Track Asi StyLa [ Öqrendim ÖLmeyi ] 2o13' Beat By Dj Ceyhun '' Fenaa... Asi StyLa [ 14 Şubat SevqiLiLer qünün KutLu oLsun qöz bebeqim ... Asi StyLa [ Çok Küfür Ettim Ama AFFEDİN ] 2o13 Fenaa Trackkk İ... Asi StyLa [ OqLun ASKER oLdu Anne ] 2o13 Tüm Asker KardesLerim... Asi StyLa [ Beni Tutma ] ALbümümüzün 7. Parçası 2o13 Fena Trackk Asi StyLa [ Bunu Benden Duymus oLma ] aLbümümüzün 6. Parçası 2o13 Asi StyLa [ PiskoLojim Çok Bozuk ] ALbümümüzün 5. Parçası 2o13 Asi StyLa [ 3 YanLıs 1 Doqruyu qötürür ] ALbümümüzün 4 . Parça... Asi StyLa [ Hancı ] ALbümümüzüm 3.Parçası OnLine CanLar Yineee... Asi StyLa [ Bumudur Benim Hakkım ] 2o13 ALbüm 2. Parçası Asi StyLa BeLqeseLi 2o13 Asi StyLa [ DeLii Varrrr ] 2oı2 New Track kopmak Serbest Fenaa... AdanaLıBeLa & Asi StyLa [ ÇıkardıLar onu Baştan ] 2oı2 New Tra... Asi StyLa [ 4 Bir Yandan VuruLdum ] 2oı2 New Fenaa Track İsyann Fatih & Asi StyLa [ Kara Topraqım ] 2oı2 Neww Fenaa Trackkk sLower Hüseyin & Asi StyLa [ Kadere İsyan Edemem Artık ] 2oı2 Fatih & Asi StyLa [ UqurLar oLsun... ] 2oı2 Fenaa New Track sLower Hüseyin Feat Asi StyLa [ Bu Sen deqiLsin Deqis be EvLat ] Asi StyLa [ Ben Seni Severken Çocuk qibiyim ] 2oı2 Dj Kanter Fena Asi StyLa [ Bir Sevda MasaLı ] 2oı2 New Trackk onLine Asi StyLa [ Ustam ] 2oı2 New Track Beat By Akkor Fenaaaa Asi StyLa [ ÖyLe DoLuyum ki ] 2oı2 Beat By Akkor ''New Track'' Asi StyLa [ Merhaba Tuqbam ] 2oı2 Sonuna kadar DinLeyin
Özgür Akdemir - Asker Oldum Giydim Yelek 06:32
Özgür Akdemir - Asker Oldum Giydim Yelek 6.360 izlenme - 2 yıl önce Özgür Akdemir - Asker Oldum Giydim Yelek
Süpriz Sonlu Asker Koğuşu Eğlencesi 01:12
Süpriz Sonlu Asker Koğuşu Eğlencesi 28 izlenme - 3 ay önce Vatanımızın sadık bekçileri arkadaşlarımız koğuşlarında kendi aralarında eğlenirken video çekmişler. Nedenini bilmiyorum fakat bu tür videoları izlerken yüzümde hep bir sırıtmayla izledim ve sonunda kahkaha atmamak elde değildi. Sürpriz son dedim diye dansöz falan beklediniz değil mi dalyaraklar?
İğde Kasabası 93/1 Asker Düğünü 04:34
İğde Kasabası 93/1 Asker Düğünü 492 izlenme - 3 yıl önce İğde Kasabası 93/1 Asker Düğünü
ASKER ÖLDÜ VTR 00:39
ASKER ÖLDÜ VTR 5 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
ASKER CUMA 20.15'TE TVEM'DE 00:44
ASKER CUMA 20.15'TE TVEM'DE 1 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Lice'de Asker ve Eylemciler Çatıştı 02:03
Lice'de Asker ve Eylemciler Çatıştı 96 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın Lice ilçesinde bir haftadır devam eden 'Kalekollara karşı nöbet' eyleminde asker ve eylemciler arasında çatışma yaşandı. Bölgeye giden BBC Türkçe'den Zübeyde Sarı, HDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan'la görüştü.