Hoşgeldiniz!

aşkın gözü kördür

Rita - Aşkın Gözü Kördür 04:08
Rita - Aşkın Gözü Kördür 185 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Pişmanlar Cehennemi Çıkış Tarihi: 20.10.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bitti diyorsun tamam hepsi bu Yalan oldu butun o yasanmis duygular Bilmem ki sen bunu oyun mu zanediyorsun Durma git ardina kadar açik bu evdeki kapilar Ardinda yarali bir kalp var Çaresizligim bilirim sonu yok Sevgilim bu askin hiç umudu yok Gururdan degil anla bu halim yorgunlugundan Seninle iken sensiz olusumdan Askin gozu kordur ama Nihayet vardim farkina Son goz yasimdir bu senin ugruna Kalbim yarali olsada Teslim oldum yalnizliga Sensizde yasarim olmem korkma
Rita - Aşkın Gözü Kördür 04:08
Rita - Aşkın Gözü Kördür 868 izlenme - 4 yıl önce
Aşkın Gözü Kördür 00:38
Aşkın Gözü Kördür 36 izlenme - 11 ay önce Bir kız düşünün alımlı güzel dört dörtlük. Aşık olan onu seven bir çocuk. Ama bir anda ortaya çıkan köpek ve onun sonrasında ortaya çıkan inanılmaz bir son İzlesene.com'da
Metin Köse - Aşkın Gözü Kördür 03:07
Metin Köse - Aşkın Gözü Kördür 104 izlenme - 4 yıl önce
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Aşkın Gözü Kördür 01:48
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Aşkın Gözü Kördür 1.883 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak "Aşkın gözü kördür" oyununda bu defa hanımlar zorlanacak. Eşlerinin tarif etmesiyle sofrayı hazırlamaya çalışan hanımlar başarılı olmak için mücadele edecek. Beyler gözleri kapalı olan hanımları yönlendirirken kullandıkları ilginç taktik ise izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.
Olacak O Kadar Aşkın Gözü Kördür Skeci 07:32
Olacak O Kadar Aşkın Gözü Kördür Skeci 42 izlenme - 6 ay önce Aslında Klasik Türk Filmleri gibi bu skeç Cemil Yavuz Bingöl'ü Kız tavlamak için sesinden faydalanır fakat şarkı söylerken Levent Kırca Tülin Şahin'in Babasına yakalanır sonuç Yavuz Bingöl Plak Şirketinde Türkücü olur ve Cemil'in Sevdiği kıza aşık olur Türk Filmi Tadında..
Aşkın Gözü Kördür İzleyenleri Kahkaya Boğacak 01:28
Aşkın Gözü Kördür İzleyenleri Kahkaya Boğacak 69 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin, yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in (3 Mayıs Cumartesi) bugün ekrana gelecek bölümünde; "Aşkın Gözü Kördür" oynanacak. Tüm izleyenler kahkahaya boğulacak. Bayanlar engelli parkuru eşlerine tarif etmeye çalışacak. Beyler gözleri kapalı şekilde engelleri aşarak masadaki bardakları doldurup, mumu yakmaya çalışacak. Bayanlar sağını solunu karıştırınca beyler eğlenceli görüntülere sahne olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha ve eğlence dolu yeni bölümüyle bugün saat 16:00'da Kanal D'de!
Sanalika Aşk her şeyi yapar 03:41
Sanalika Aşk her şeyi yapar 26 izlenme - 3 yıl önce Aşkın ne ler yapabileceği
Ben Bilmem Eşim bilir - Aşkın Gözü Kördür 01:48
Ben Bilmem Eşim bilir - Aşkın Gözü Kördür 1.566 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de oynanan oyun, izleyenleri oldukça eğlendirdi.
Ben Bilmem Eşim Bilir Açıklıyor, Aşkın Gözü Kördür! 01:37
Ben Bilmem Eşim Bilir Açıklıyor, Aşkın Gözü Kördür! 149 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in bugün (3 Kasım Pazar) ekrana gelecek bölümünde beyler servis yeteneklerini gösterecek. Gözleri kapalı bir şekilde parkurda eşlerinin yönlendirmeleri ile servis yapmaya çalışan beylerin çabası tüm izleyicileri güldürecek. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 16:00'da Kanal D'de!
Aşkın Gözü Kördür Çıldırttı (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:54
Aşkın Gözü Kördür Çıldırttı (Ben Bilmem Eşim Bilir) 84 izlenme - 6 ay önce Nezrin ve İslam Mehraliyev'in "Aşkın Gözü Kördür" oyunundaki halleri herkesi çok güldürdü.. İslam Bey, eşinin talimatlarını anlamayınca çıldırdı... Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan - 11 Mayıs 2015 | 286.Bölüm Part 3 Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan - Tek Parça HD (720p) 11 Mayıs 2015 Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan - Tek Parça HD 11.05.2015 Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan 286.Bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan 11.05.2015 Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan 11 Mayıs 2015 Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan HD İzle Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan İzle Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan Tek Parça Ben Bilmem Eşim Bilir, Ben Bilmem Eşim Bilir HD Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunları Ben Bilmem Eşim Bilir Beceri Oyunları Ben Bilmem Eşim Bilir Acı Biber Oyunu Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası Ben Bilmem Eşim Bilir Topuklu Ayakkabı Ben Bilmem Eşim Bilir Son Bölüm Ful izle Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir'de İlginç Diyalog Ben Bilmem Eşim Bilir, İlker Ayrık, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm 11.05.2015, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm 11 Mayıs 2015, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm HD İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm HD, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm Tek Parça, Ben Bilmem Eşim Bilir 286.Bölüm 11 Mayıs 2015 izle, Ben Bilmem Eşim Bilir 720p HD izle, Ben Bilmem Eşim Bilir canlı izle, Ben Bilmem Eşim Bilir son bölüm izle, Ben Bilmem Eşim Bilir YouTube İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir HD, Beceri Oyunları, Acı Biber Oyunu, Bar Masası, Topuklu Ayakkabı, İndhouse
aşkın gözü kör 03:53
aşkın gözü kör 3.407 izlenme - 7 yıl önce aşk aşk aşk
Ben Bilmem Eşim Bilir - Aşkın Gözü Kördür (21.02.2015) 01:04
Ben Bilmem Eşim Bilir - Aşkın Gözü Kördür (21.02.2015) 11.367 izlenme - 9 ay önce “AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR” İZLEYENLERİ GÜLME KRİZİNE SOKACAK Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in yarın ekrana gelecek olan bölümünde “Aşkın Gözü Kördür” izleyenleri gülme krizine sokacak. Hanımların sağ ve sollarını karıştırarak eşlerine yol tarif etmeleri beylere zor anlar yaşatacak. Ardından hanımlar ve İlker Ayrık arasında geçen sohbet stüdyoda eğlenceli anlara sahne olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir, yarın saat 16:00’da Kanal D’de!
Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler - Aşkın Gözü Kördür 02:15
Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler - Aşkın Gözü Kördür 116 izlenme - 8 ay önce HANIMLAR SAĞ VE SOLLARINI ŞAŞIRINCA BEYLERİN İŞİ ZORLAŞTI! TAYFUN STÜDYODA YÖNÜNÜ KAYBEDİNCE SEYİRCİLERİN ARASINA DALDI. Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde beylerin gözü kapalı bir şeklide eşlerinin tarifiyle oynadıkları “Aşkın Gözü Kördür” de eğlenceli anlar yaşandı. Gözleri kapalı olan eşlerine yolu tarif ederek puan kazanmaya çalışan çiftler zor anlar yaşadı. Bayanların sağ ve sollarını şaşırmaları beyleri bir hayli sıkıntıya soktu. Özellikle Tayfun’un yönünü kaybedip stüdyoda dağınık bir halde dolanması herkesi gülmekten kırıp geçirdi. Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de!
neden aşkın gözü kördür derler? 02:58
neden aşkın gözü kördür derler? 1.400 izlenme - 6 yıl önce bilirmisiniz
Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan Özel - Aşkın Gözü Kördür (11.05.2015) 01:58
Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan Özel - Aşkın Gözü Kördür (11.05.2015) 672 izlenme - 7 ay önce Hanımlar, Azeri Türkçesiyle Yol Tarif Etmeye Çalışırsa! Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde Vüsale – Namiq Hüseynova, Nazrın Nağıyeva – İslam Mehraliyev, Metanet – Abuzer İbrahimova, Elvira – Ramiz Dadaşova çiftleri yarışacak. Bayanların eşlerine parkuru tarif ederek puan kazandıkları oyun “Aşkın Gözü Kördür” de Bakü’den gelen misafirler zor anlar yaşadı. Hanımların Azeri Türkçesiyle yaptıkları yol tarifinden stüdyodaki seyircilerden kimse bir şey anlayamadı. Tarif yaparken birde heyecanlanıp bağırarak oynayan hanımlar eğlenceli anlara sahne oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir Azerbaycan Özel bölümü yarın saat 20:00’de Kanal D’de!
aşkın gözü kördür! blınd date 01:40
aşkın gözü kördür! blınd date 306 izlenme - 5 yıl önce aşkın gözü kördür.14 şubat 2011 sevgililer günübirbirini tanımayan 20 kadın 20 erkek.birbirini görmeden galata'daki mekanda zifiri karanlıkta tanışacak sardunya catering'in leziz yemeklerini yiyecek canlı müzik eşliğinde dans edecekgörme engelli garson ve müzisyenledir görev aldığı bu sıradışı gecenin sonunda çiftler birbirini görmeden mekandan tek tek ayrılacak. gece yarısı emaille katılımcılara yollanacak video linkinde; o gece kim kimdi görülebilecek.www.karanliktayemek.com
Ben Bilmem Eşim Bilir'de aşk gözleri kör edecek! 01:48
Ben Bilmem Eşim Bilir'de aşk gözleri kör edecek! 2.054 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümünde yine birbirinden heyecanlı oyunlar oynanıyor.
Aşkın Gözü Kördür Oyunu Gülme Krizine Soktu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 03:26
Aşkın Gözü Kördür Oyunu Gülme Krizine Soktu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 25 izlenme - 4 ay önce 'Aşkın Gözü Kördür' oyununda, erkek yarışmacıların eşlerinin direktiflerini yerine getirmedeki sıkıntıları, hanımların çıldırmasına sebep oldu.. Ortaya ise çok komik yarışma görüntüleri çıktı!... Aşkın Gözü Kördür Oyunu Gülme Krizine Soktu - Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015
Laz Aileden Komik Aşkın Gözü Kördür Oyunu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 02:41
Laz Aileden Komik Aşkın Gözü Kördür Oyunu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 84 izlenme - 9 ay önce Laz Aileden Komik Aşkın Gözü Kördür Oyunu (Ben Bilmem Eşim Bilir) Laz aileden komik "Aşkın gözü kördür!" oyunu izleyenleri gülme krizine soktu!
Aşkın gözü kördür oyununda büyük heyecan! 01:46
Aşkın gözü kördür oyununda büyük heyecan! 51 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir 'in bu akşam yayınlanacak bölümünde aşkın gözü gördür oyunu yine heyecan yaratacak. Hanımlar gözleri kapalı olan eşlerine yön tarif ederek bardakları doldurtmaya çalışacaklar. Hanımların tarif edişi ve beylerin kafalarının karışması izleyenleri güldürecek. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümüyle bu akşam Kanal D'de...
Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa (Ben Bilmem Eşim Bilir) 05:58
Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa (Ben Bilmem Eşim Bilir) 61 izlenme - 4 ay önce İlker Ayrık, programa misafir olana Ziynet Sali ile 'Aşkın Gözü Kördür' oyununu oynadı.. Ziynet Sali, yönlendirmelerinde biraz aksaklıklar yaşanınca İlker Ayrık stüdyoda kayboluyordu.. Bu görüntüler ise herkesi çok güldürdü!... Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015
Aşkın Gözü Kördürde İlginç İtiraf (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:46
Aşkın Gözü Kördürde İlginç İtiraf (Ben Bilmem Eşim Bilir) 587 izlenme - 3 yıl önce FANUSA FANUSA SEYİRCİYE SEYİRCİ'YE... Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilemem Eşim Bilir'de bu akşam aşkın gözü kördür oyununda kahkahalar gülme krizine dönüşecek. Gülay Hanım'ın gözü kapalı olarak masayı donatmaya çalışan eşine verdiği tarif hem stüdyodakileri hem de sunucu İlker Ayrık'ı çok güldürecek. Kadehe meyve suyunu doldurması için fanus ve seyirci olarak tariff ettiği saga git sola git şifresi bir anda programın sloganına dönüşecek....İlker Ayrık bakın stüdyodaki seyirciye nasıl tezzahürat yaptıracak. Bu akşam Ben Bilmem Eşim Bilir'de.İşte o komik anlar...
Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa! - Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015 05:58
Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa! - Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015 80 izlenme - 4 ay önce İlker Ayrık, programa misafir olana Ziynet Sali ile 'Aşkın Gözü Kördür' oyununu oynadı.. Ziynet Sali, yönlendirmelerinde biraz aksaklıklar yaşanınca İlker Ayrık stüdyoda kayboluyordu.. Bu görüntüler ise herkesi çok güldürdü!... Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015 Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 18.07.2015 Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa - Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015 Ziynet Sali İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa İlker Ayrık'la Aşkın Gözü Kördür Oynarsa İlker Ayrık, Bayram Özel Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir 18.07.2015 Ben Bilmem Eşim Bilir 18 Temmuz 2015 Ben Bilmem Eşim Bilir HD İzle Ben Bilmem Eşim Bilir İzle Ben Bilmem Eşim Bilir Tek Parça Ben Bilmem Eşim Bilir, Ben Bilmem Eşim Bilir HD Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunları Ben Bilmem Eşim Bilir Beceri Oyunları Ben Bilmem Eşim Bilir Acı Biber Oyunu Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası Ben Bilmem Eşim Bilir Topuklu Ayakkabı Ben Bilmem Eşim Bilir Son Bölüm Ful izle Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir'de İlginç Diyalog Ben Bilmem Eşim Bilir, İlker Ayrık, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm 18.07.2015, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm 18 Temmuz 2015, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm HD İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm HD, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm Tek Parça, Ben Bilmem Eşim Bilir 301.Bölüm 18 Temmuz 2015 izle, Ben Bilmem Eşim Bilir 720p HD izle, Ben Bilmem Eşim Bilir canlı izle, Ben Bilmem Eşim Bilir son bölüm izle, Ben Bilmem Eşim Bilir YouTube İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir HD, Beceri Oyunları, Acı Biber Oyunu, Bar Masası, Topuklu Ayakkabı, İndhouse
ece(aşkın gözü kördür 2.bölüm;) wazgeçiyorum sende 01:25
ece(aşkın gözü kördür 2.bölüm;) wazgeçiyorum sende 3.346 izlenme - 6 yıl önce süper şarkıı;)aşkın gözü kördürden hatırlarsınız arkadaşlar;)
aşkın gözü kördür ama ben onu yaşadıkça açıldı... 03:52
aşkın gözü kördür ama ben onu yaşadıkça açıldı... 559 izlenme - 6 yıl önce
aşkın gözü kördür.. 08:07
aşkın gözü kördür.. 1.300 izlenme - 7 yıl önce aşkın gözü neden kördür izleyinde görün...x)
dön geri yar - grup as 04:58
dön geri yar - grup as 1.633 izlenme - 5 yıl önce dön geri!. gitmelerine sebeb yok ki!. yanımda yaşlanman için O kadar neden var ki!..
Aşkım Mal mısın Dinlesene - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:46
Aşkım Mal mısın Dinlesene - Ben Bilmem Eşim Bilir 362 izlenme - 10 ay önce Aşkın gözü kördür oyununda büyük heyecan. Hanımlar tarif etti, beylerin kafası karıştı. Ben Bilmem Eşim Bilir 'in bu akşam yayınlanacak bölümünde 'Aşkın Gözü Kördür' oyunu yine heyecan yapıyor. Hanımlar gözleri kapalı olan eşlerine yön tarif ederek bardakları doldurtmaya çalışacaklar. https://www.youtube.com/watch?v=0SRmtd2kEzs
Yarışmacıdan Eşine İlginç Söz! Sunucu Dondu Kaldı... 01:45
Yarışmacıdan Eşine İlginç Söz! Sunucu Dondu Kaldı... 72 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde aşkın gözü kördür oyunu izleyenleri güldürecek, beylerin kafasını karıştıracak