Hoşgeldiniz!

aşkınla yandım

Aşkınla Yandım 02:07
Aşkınla Yandım 7.372 izlenme - 9 yıl önce Tanrıverdi - Aşkınla Yandım
Grup Virane - Aşkınla Yandım 02:36
Grup Virane - Aşkınla Yandım 287 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Albeninin Ses Yarışmasına Katıldık Bu Video İle Şuan 3. Sıradayız Ve İlk 15 Eğitime Alınıyor Videomuzu Albeninin Sayfasından Yarışmaya Bakıp Videomuzu Desteklerseniz Çok Mutlu Oluruz Gençlerin Önü Açılsın ... Gerçekten Bizim İçin Çok Önemli Yarışmanın Adı: Al Sahnelere Taşı Beni Oy Kullanan Herkes Aynı Zamanda Çekilişe De Katılmış Oluyor... Teşekkürler Grup Virane...
Sarp Apak (Tanrıverdi) - Aşkınla Yandım 03:11
Sarp Apak (Tanrıverdi) - Aşkınla Yandım 202 izlenme - 5 ay önce Sarp Apak (Tanrıverdi) - Aşkınla Yandım
aşkınla yandım!! 03:20
aşkınla yandım!! 837 izlenme - 4 yıl önce aşkınla yandııımm..!!
Ahmet Feyzİ Aşkınla Yandım Askinla Yandim 04:56
Ahmet Feyzİ Aşkınla Yandım Askinla Yandim 1.138 izlenme - 4 yıl önce
aşkınla yandım 02:12
aşkınla yandım 3.604 izlenme - 8 yıl önce bu son olmasın dediğiniz ne var....
aşkınla yandım 04:30
aşkınla yandım 1.279 izlenme - 7 yıl önce bırıcım o benım herşeyim aşkına gurban oldum..
aşkınla yandım 02:00
aşkınla yandım 543 izlenme - 6 yıl önce yandım dayandım küllere döndum
aşkınla yandım 02:58
aşkınla yandım 590 izlenme - 6 yıl önce
aşkınla yandım 02:07
aşkınla yandım 810 izlenme - 9 yıl önce
aşkınla yandım 02:11
aşkınla yandım 490 izlenme - 7 yıl önce bu videoyu sevdiğim bir insan için hazırladım
aşkınla yandım 02:10
aşkınla yandım 400 izlenme - 7 yıl önce dikkatli izleyin aşkınla yandımm... tolga6141@hotmail.com
Abdülkadir Şehitoğlu - Ateşi Aşkınla Yandım 06:54
Abdülkadir Şehitoğlu - Ateşi Aşkınla Yandım 220 izlenme - 1 yıl önce En güzel ilahiler ve ilahiler ile ilgili tüm videoları yüksek kalitede izlemek için kanalımıza davetlisiniz!
Güneri Tecer & Aşkınla Yandım Harap Oldum 04:05
Güneri Tecer & Aşkınla Yandım Harap Oldum 7 izlenme - 9 ay önce Hazırlayan:Erhan Duzturk***** Beste:Güneri Tecer Güfte:Ferdane Şen Makam:Segâh Fantezi Usûl:Düyek Form:Şarkı ***** Aşkınla yandım harab oldum Bırak dedin,bırakmadım Ben bırakmadım *** Hayalde gördüm seni Rüyada sardım seni Sevdim,okşadım ben seni Ah,esmer güzeli *** Aşkına kandım hep aldandım Bırak dedin,bırakmadım Ben bırakmadım *** Hayalde gördüm seni Rüyada sardım seni Sevdim,okşadım ben seni Ah,esmer güzeli.
yekspark - aşkınla yandım 02:40
yekspark - aşkınla yandım 138 izlenme - 4 yıl önce
SUAY  !!! ASİLCE, SEVDİ, ASİLCE,GİTTİ, 04:54
SUAY !!! ASİLCE, SEVDİ, ASİLCE,GİTTİ, 3.671 izlenme - 7 yıl önce AŞK NEYDİ BİLMEZDİM AŞKINLA YANDIM ÖĞRENDİM
İsmail OLGAY-Nar-ı Aşkınla Yandım Hâlden Agâh Olmadın (BAYATİ ARABAN)R.G. 04:21
İsmail OLGAY-Nar-ı Aşkınla Yandım Hâlden Agâh Olmadın (BAYATİ ARABAN)R.G. 1 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *İSMAİL OLGAY* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: AHMET ILGAZ BESTE: MAHMUT BİLKİ USUL: MÜSEMMEN - CURCUNA MAKAM: BAYATİ ARABAN **** Nar-ı Aşkınla Yandım Hâlden Agâh Olmadın Ağyârı Yâr Edindin, Yâre Hemrâh Olmadın Seyretmedin Hüsnünü, Gönlüm Gözüyle Heyhat Nûr-u Nigâhınla Âh, Ufkumda Mâh Olmadın Ağyârı Yâr Edindin, Yâre Hemrâh Olmadın.
sarp apak - aşkınla yandım v.2( arşiv ) 02:11
sarp apak - aşkınla yandım v.2( arşiv ) 33.732 izlenme - 6 yıl önce sarp apak - aşkınla yandım v.2( arşiv )
En güzel ilahiler...Abdulkadir Şehitoğlu - Ateş-i Aşkınla Yandım ilahisi dinle 06:49
En güzel ilahiler...Abdulkadir Şehitoğlu - Ateş-i Aşkınla Yandım ilahisi dinle 182 izlenme - 1 yıl önce İlahiler, Allah'ı ve Peygamber'i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Birbirinden değerli yorumcular tarafından seslendirilen güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
daİma İsyankar aŞk 03:53
daİma İsyankar aŞk 576 izlenme - 7 yıl önce en sevdİĞİm Şarki sİz de dİnleyİn lütfenn..
Orhan SAYGICI-Cana Gam-ı Aşkınla Perişan Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 03:13
Orhan SAYGICI-Cana Gam-ı Aşkınla Perişan Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 3 izlenme - 1 ay önce SOLİST: * ORHAN SAYGICI* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: --- BESTE: LEON HANCIYAN USUL: CURCUNA MAKAM: SUZ-İ DİL **** Cânâ gâm-ı aşkınla perîşan gezer oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum. Pervâne gibi aşk ile yandım heder oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum.
Mustafa ERSES-Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 02:09
Mustafa ERSES-Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 1 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *MUSTAFA ERSES * VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ---- BESTE: LEON HANCIYAN USUL: CURCUNA MAKAM: SUZ-İ DİL **** Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum. Pervâne gibi aşk ile yandım heder oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum.
Suna ZİNCİRKIRAN-Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 02:37
Suna ZİNCİRKIRAN-Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 1 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *SUNA ZİNCİRKIRAN* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: --- BESTE: LEON HANCIYAN USUL: CURCUNA MAKAM: SUZ-İ DİL **** Cânâ gâm-ı aşkınla perîşan gezer oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum. Pervâne gibi aşk ile yandım heder oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum.
Ayşe TAŞ-Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 02:46
Ayşe TAŞ-Cânâ Gam-ı Aşkınla Perişân Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 0 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *AYŞE TAŞ* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: --- BESTE: LEON HANCIYAN USUL: CURCUNA MAKAM: SUZ-İ DİL **** Cânâ gâm-ı aşkınla perîşan gezer oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum. Pervâne gibi aşk ile yandım heder oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum.
Hilal ÇELEBİ-Cana Gam-ı Aşkınla Perişan Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 01:57
Hilal ÇELEBİ-Cana Gam-ı Aşkınla Perişan Gezer Oldum (SUZ-İ DİL)R.G. 1 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *HİLAL ÇELEBİ* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: --- BESTE: LEON HANCIYAN USUL: CURCUNA MAKAM: SUZ-İ DİL **** Cânâ gâm-ı aşkınla perîşan gezer oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum. Pervâne gibi aşk ile yandım heder oldum. Bir yerde karar eyleyemem, derbeder oldum.
sarp apak - ne olurdu sanki 04:34
sarp apak - ne olurdu sanki 1.888 izlenme - 6 yıl önce
sabitcağrıhan çelik 00:49
sabitcağrıhan çelik 42 izlenme - 7 yıl önce aşkınla yandım :))