Hoşgeldiniz!

atletizm

Atletizm Tanıtımı 01:38
Atletizm Tanıtımı 158 izlenme - 9 ay önce Atletizm
atletizm 00:57
atletizm 32.084 izlenme - 9 yıl önce sınav zamanı deliren ögrenciler
atletizm 00:04
atletizm 1.252 izlenme - 9 yıl önce yazık yawwww duymamış tabancının sesi :s
Mersin'de Atletizm Heyecanı 02:40
Mersin'de Atletizm Heyecanı 30 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sporculardan detaylar. Sporculardan detaylar. - Atletizm Federasyonu Teknik Delegesi Mustafa Akyavaş ile röportaj - Gençler Ligi 1. Kademe ve Olimpik Baraj Eleme Yarışmaları, Mersin'de başladı Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Ligi 1. Kademe Yarışmaları ile Olimpik Baraj Eleme Yarışmaları Mersin'de başladı. Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi'nde düzenlenen Gençler Ligi 1. Kademe Yarışmaları'na kadınlarda 14 takım 183 sporcu, erkeklerde ise 16 takım 227 sporcu katılıyor. Yarışmalar sonunda ilk 8 sırayı elde edecek takımlar, daha sonra yapılacak finaller kademesinde yarışmaya hak kazanacak. Olimpik Baraj Yarışmaları'nda ise kız ve erkek toplam 349 sporcu mücadele ediyor. Atletizm Federasyonu Teknik Delegesi Mustafa Akyavaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Olimpik Baraj Yarışmaları'na katılan sporcular, önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan Avrupa Gençler Şampiyonası, 23 Yaş Altı Şampiyonası, Dünya Atletizm Şampiyonası barajlarını deniyorlar. Buradaki denemelerinde barajları geçen sporcularımıza, şampiyonalarda yarışma şansı doğacak" diye konuştu.
Bakü Sokaklarında Atletizm Coşkusu 01:03
Bakü Sokaklarında Atletizm Coşkusu 16 izlenme - 5 ay önce Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen atletizm ve sırıkla atlama gösterileri, beğeniyle izlendi. Başkent Bakü'nün Fevvareler Meydanı'nda düzenlenen "Street Athletics Baku 2015" adlı organizasyona, aralarında dünya şampiyonu Alman sporcu Raphael Holzdeppe, Rus Aleksandr Gripiç, Polonyalı Piotr Lisek, Büyük Britanyalı Steve Lewis ve Çek Michal Balner'in de yer aldığı yaklaşık 15 yabancı sporcu katıldı. Sporcuların sokak atletizmi ve sırıkla atlama kategorilerinde yaptıkları atlayışlar, Azerbaycanlılar ve turistler tarafından alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde izlendi. İzleyiciler arasında bulunan Azerbaycan Gençlik ve Spor Bakanı Azad Rehimov, atletizm branşını ülkede, özellikle de gençler arasında yaygınlaştırmak istediklerini söyledi. Sokak gösterilerinin atletizmin tanınması açından önemli olduğunu vurgulayan Rehimov, vatandaşların bu spor branşını seveceklerini ümit ettiğini kaydetti. 1. Avrupa Oyunları'na ev sahipliği yaptıklarını hatırlatan Rehimov, madalya kazanan tüm sporcuları tebrik etti.
Sokaklarda Atletizm Coşkusu 02:23
Sokaklarda Atletizm Coşkusu 9 izlenme - 5 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Atletizm yarışmacılarını izleyen insanların görüntüsü - Onları alkışlayan çocuklar- Yarışmacıların sırıkla atmaları Bakü sokaklarında atletizm coşkusu- Fevvareler Meydanı'nda atletizm ve sırıkla atlama gösterileri düzenlendi Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen atletizm ve sırıkla atlama gösterileri, beğeniyle izlendi.
Atletizm: Anadolu Yıldızlar Ligi 02:28
Atletizm: Anadolu Yıldızlar Ligi 17 izlenme - 9 ay önce - Ağrı'da düzenlenen ve 10 ilden 180 sporcunun katıldığı müsabakalar tamamlandı Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ağrı'da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) puanlı atletizm müsabakaları sona erdi.
Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası 02:17
Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası 104 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de düzenlenen 19. Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası, dekatlon, heptatlon ve gülle atma yarışlarıyla devam ediyor.
Atletizm Dünyasında Yeni Doping Skandalı 01:27
Atletizm Dünyasında Yeni Doping Skandalı 2 izlenme - 4 ay önce Atletizm dünyası yeni bir doping skandalı ile karşı karşıya. Sunday Times ve Alman ARD Televizyonu’nda eş zamanlı olarak sızdırılan laboratuvar analiz sonuçlarında doping kontrolü yapılan 5 bin atletten 800’ünün analizleri “şüpheli” çıktı. Doping incelemesi yapılan 12 bin 359 kan örneğinin bilim adamları tarafından yapılan analizi sonucunda 800 “anormal vaka” tespit edildi. Anormal test sonuçları bir başına doping kanıtı sayılmıyor. Ancak yaklaşık bir ay sonra Pekin’de yapılacak Dünya Atletizm Şampiyonası öncesinde Uluslararası Atletizm Federasyonu’nu hayli güç bir durumda bırakacak. Dünya Anti-Doping Ajansı (Wada) Başkanı Craig Reedie: “Atletler aksi kanıtlanana kadar masum olarak kabul edilmeliler. Bunlar, doğrulanması gereken son derece büyük iddialar. Komisyon olabilecek en hızlı şekilde bu işe girişecektir. Rakamın büyüklüğü karşısında çok şaşırdım. Üstelik bu bilginin IAAF’den bir kaynaktan sızma ihtimali de beni şaşırttı. Eminim Uluslararası Atletizm Federasyonu, bunu sızdıran kişiyi bulacaktır. Bu bilgilerin kendi bünyelerinden çıkıp çıkmadığını kontrol edecektir.” Ağustos ayında Pekin’de yapılacak seçimlerde, Uluslararası Atletizm Federasyonu Başkanlığı’na aday olan Sergey Bubka ise kurum olarak dopinge geçit vermeyeceklerini söyledi: “Doping sorunu yeni değil ve 21’inci yüzyılda, spor dünyasının en önemli sorunlarından birisi. Ama herkes şunu bilmeli ki, Atletizm ya da herhangi başka bir spor dalında, ya da olimpiyatlarda hile yapanların yeri yok.” BBC’nin konuya ilişkin haberinde, 2001-2012 yılları arasında yapılan olimpiyat oyunları ve dünya şampiyonalarında kazanılan madalyaların 3’te 1’inin şüpheli olduğu bilgisi aktarıldı. IAAF Genel Kurul’u 19 Ağustos’ta Pekin’de yapılacak ve yeni başkanını seçecek. Başkanlık için Sebastian Coe ve eski olimpiyat sırıkla atlama şampiyonu Sergey Bubka aday.
101 Yaşında Atletizm 01:45
101 Yaşında Atletizm 52 izlenme - 3 yıl önce 101 Yaşında Atletizm
Dünya Atletizm Şampiyonası- Belarus 01:00
Dünya Atletizm Şampiyonası- Belarus 69 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz !
insan mısın sen? 00:19
insan mısın sen? 5.999 izlenme - 5 yıl önce
Atletizm: 21. Roma Maratonu 02:23
Atletizm: 21. Roma Maratonu 30 izlenme - 8 ay önce Atletizm: 21. Roma Maratonu- Maratonu erkeklerde ve kadınlarda Etiyopyalı atletler kazandı İtalya'nın başkentinde düzenlenen 21. Uluslararası Roma Maratonu'nu, erkeklerde Etiyopyalı Abebe Degafe, kadınlarda ise vatandaşı Meseret Tolwalk kazandı.
110 metre engelli 00:35
110 metre engelli 247 izlenme - 4 yıl önce
Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Çintimar 01:12
Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Çintimar 1 izlenme - 1 gün önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seminerden genel detay.- Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar röportajı. - "İki yıldan bu yana hiçbir pozitif numunesi olmayan dünyada en önde gelen federasyonlardan birisiyiz" Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, göreve geldiklerinden beri doping konusunda önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 02:01
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 190 izlenme - 8 ay önce Türkiye Engelliler Spor Federasyonunun faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası Denizli'de başladı.
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 02:00
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 21 izlenme - 8 ay önce Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası- Şampiyonanın ilk gününde görme keskinliğine göre B1, B2 ve B3 gençler kategorilerinde 100 metre bayan ve erkekler koşuları yapıldı Türkiye Engelliler Spor Federasyonunun faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası Denizli'de başladı.
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 01:28
Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası 11 izlenme - 8 ay önce Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası- Şampiyonanın ilk gününde görme keskinliğine göre B1, B2 ve B3 gençler kategorilerinde 100 metre bayan ve erkekler koşuları yapıldı Türkiye Engelliler Spor Federasyonunun faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Türkiye Atletizm Şampiyonası Denizli'de başladı.
Atletizm Dünya Şampiyonasında Düşen Kameraman 00:18
Atletizm Dünya Şampiyonasında Düşen Kameraman 137 izlenme - 2 yıl önce Atletizm Dünya Şampiyonasında Düşen Kameraman
IPC Avrupa Atletizm Şampiyonası - 01:29
IPC Avrupa Atletizm Şampiyonası - 23 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de düzenlenen IPC (Uluslararası Paralimpik Komitesi) Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda, erkekler 1500 metrede birinci olan milli sporcu Mehmet Nesim Öner'in başarısı memleketi Diyarbakır'da sevinçle karşılandı.
İlker Özdikmen Atletizm Takımı 02:20
İlker Özdikmen Atletizm Takımı 141 izlenme - 3 yıl önce İlker Özdikmen Atletizm Takımı
Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda Feci Kaza! 00:32
Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda Feci Kaza! 893 izlenme - 1 yıl önce Zürih’te düzenlenen 2014 Avrupa Atletizm Şampiyonası 3000 metre engelli yarışında İspanyol atlet Victor Garcia son engele takılıp feci şekilde düştü.
Atletizm: Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası 02:54
Atletizm: Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası 32 izlenme - 6 ay önce Görüntü Dökümü: - Şampiyonanın son koşularından görüntüler- İzleyici detayı- Fenerbahçe ve ENKA takımlarının sevinç görüntüleri- Kupa ve madalya töreni Atletizm: Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası- Mersin'deki yarışların sonunda kadınlarda İspanya'nın Valencia Terra i Mar takımı, erkeklerde de aynı ülkeden Playas de Castellon ekibi birinci oldu- İki gün süren etkinlikte bir şampiyona, bir de Türkiye rekoru kırıldı Avrupa Atletizm Birliği (EAA) ile Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) işbirliğiyle gerçekleştirilen Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası A Grubu yarışmalarında, kadınlarda 119 puan toplayan İspanya'dan Valencia Terra i Mar, erkeklerde de 117 puanla aynı ülkeden Playas de Castellon birinci oldu.
Atletizm 14. Balkan Yürüyüşü Tamamlandı 01:50
Atletizm 14. Balkan Yürüyüşü Tamamlandı 20 izlenme - 7 ay önce Sporcuların yürümesi- Start verilmesi- Birinci gelen sporcular protokol ile Türk bayrağı önünde hatıra fotoğrafı çektirdi- Balkan şampiyonu Şahin Şenoduncu'nun annesine sarılması- Şahin Şenoduncu röportaj- Anne Oycan Şenoduncu ropörtajı- Muratcan Karapınar ropörtajı- Derya Karakurt ropörtajı- Ayşe Tekdal balkan şampiyonu ve tyeni Türkiye rekorunun sahibi ropörtajı- Halk oyunları gösterisi- Madalya töreni Atletizm: 14. Balkan Yürüyüş Şampiyonası- Ayvalık ilçesinde 6 kategoride gerçekleştirilen şampiyona tamamlandı- Türk atletler, takım halinde birinci oldu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Türkiye Atletizm Federasyonunun ev sahipliğinde bu yıl 14'üncüsü düzenlenen "Balkan Yürüyüş Şampiyonası"nda Türk atletler takım halinde şampiyonluğu elde etti.
komik atletizm 00:58
komik atletizm 32.898 izlenme - 9 yıl önce super video giresun unıversıtesinde sınav haftasında ogrencilerin hali :)))
atletizm kazası 00:06
atletizm kazası 545 izlenme - 6 yıl önce
Atletizm Federasyonu, Alptekin'e Doping Cezası Vermedi 01:39
Atletizm Federasyonu, Alptekin'e Doping Cezası Vermedi 23 izlenme - 2 yıl önce Aslı Çakır Alptekin'in biyolojik pasaportuyla ilgili herhangi bir ceza verilmedi
Avrupa Atletizm Şampiyonasında İnanılmaz Olay 00:59
Avrupa Atletizm Şampiyonasında İnanılmaz Olay 1.677 izlenme - 3 yıl önce Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de devam eden 21. Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda 100 metre elemelerinde mücadele eden Bulgar sprinter Georgi Kirilov Georgiev, inanılmaz bir sakatlık yaşadı. Yarışın ortalarında sekmeye başlayan Bulgar sporcu, bitiş çizgisine birkaç metre kala bir anda yerde kaldı. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Georgiev'in dizinde kırık olduğu tespit edildi.
Atletizm: Spor Toto 1. Lig 01:41
Atletizm: Spor Toto 1. Lig 6 izlenme - 3 ay önce GÖRÜNÜT DÖKÜMÜ: - Yarışlardan detay görüntü- TAF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Müslüm Aksakal'ın açıklamaları Atletizm: Spor Toto 1. Lig- Final yarışları Çankırı'da başladı- İlk 2'ye giren takımlar gelecek yıl Süper Lig'de yarışacak Türkiye Atletizm Federasyonu'nun (TAF) düzenlediği Spor Toto 1. Lig'de final yarışları Çankırı'da başladı.
Atletizm: Spor Toto 1. Lig 02:07
Atletizm: Spor Toto 1. Lig 2 izlenme - 3 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sporcuların hazırlıklarından detay görüntüler-TAF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Müslüm Aksakal'ın açıklaması Atletizm: Spor Toto 1. Lig- Final yarışları Çankırı'da başladı- İlk 2'ye giren takımlar gelecek yıl Süper Lig'de yarışacak Türkiye Atletizm Federasyonu'nun (TAF) düzenlediği Spor Toto 1. Lig'de final yarışları Çankırı'da başladı.