Hoşgeldiniz!

ayşecik

Ayşecik Shake 00:29
Ayşecik Shake 699 izlenme - 3 yıl önce Hayat Harlem Shake'le güzel
ayşecik 00:08
ayşecik 217 izlenme - 4 yıl önce
Hikmet Günsel - Kız Ayşecik 00:59
Hikmet Günsel - Kız Ayşecik 112 izlenme - 4 yıl önce
Can Ayşecik (Televizyon Dizisi) 02:38
Can Ayşecik (Televizyon Dizisi) 26 izlenme - 2 ay önce Efendim, çoğunuz bu diziyi hatırlayacaktır. Can Ayşecik 90'ların sonlarına doğru Show tv'de yayınlanmış bir diziydi . Yanlış hatırlamıyorsam birkaç sezon da devam etmiş, dönemin sevilen dizilerinden birisiydi. Size dizinin youtube da bulduğum 2:30 dk bir bölümünü göstermek istedim. Gerçi asıl paylaşılması gereken bu dizinin jeneriğiydi, dizinin esas kızın ''ben ayşecik, can ayşecik'' demesinden sonra başlayan, akıllara zarar bir jeneriği vardı.. Ne yazık ki dizinin jeneriğini internette bulamak pek mümkün değil.
adamın güzel ayşesi 01:56
adamın güzel ayşesi 904 izlenme - 4 yıl önce
ayşecik ve köpeği 02:55
ayşecik ve köpeği 408 izlenme - 4 yıl önce ayşeciğin hayvan sevgisi
mam ayşe 04:01
mam ayşe 356 izlenme - 5 yıl önce
köpekle kız çocunun sevgisi 01:44
köpekle kız çocunun sevgisi 162 izlenme - 5 yıl önce
Ayşecik - Hayat Sevince Güzel 07:03
Ayşecik - Hayat Sevince Güzel 31 izlenme - 3 ay önce Ayşecik'in dansları ve verdigi hayat dersleriyle süslenmiş müzikal film.sevelim,seveeelim,seveeeliim.Hayat sevince güzel.
Ayşecik (Televizyon Dizisi) 02:38
Ayşecik (Televizyon Dizisi) 10.070 izlenme - 4 yıl önce Ayşecik (Televizyon Dizisi)
Ayşecik Dizisi 2. Bölüm 43:47
Ayşecik Dizisi 2. Bölüm 355 izlenme - 7 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, izlesene.com'da tarafımca alıntı yapılarak eklenmiştir. İyi Seyirler... (NOT: Dizinin tekrarını veren Show Max kanalı 2. bölümden sonra diziyi yayından kaldırmıştır. Bu nedenle 3. ve diğer bölümleri yayınlanana kadar izlenilemeyecektir. Eğer bu diziyi sizler de benim kadar çok yayınlansın istiyorsanız Show Tv'nin izleyici temsilcisine e-posta ileterek katkıda bulunabilirsiniz. 'feray.turkan@showtv.com.tr') (01.08.1997 Cuma, Show TV)
Alpella Çikolata - Ayşecik Alışverişte 00:24
Alpella Çikolata - Ayşecik Alışverişte 1.097 izlenme - 2 yıl önce Alpella Çikolata - Ayşecik Alışverişte
Ayşecik Dizisi 1. Bölüm 37:08
Ayşecik Dizisi 1. Bölüm 100 izlenme - 7 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, izlesene.com'da tarafımca alıntı yapılarak eklenmiştir. İyi Seyirler... (NOT: Dizinin tekrarını veren Show Max kanalı 2. bölümden sonra diziyi yayından kaldırmıştır. Bu nedenle 3. ve diğer bölümleri yayınlanana kadar izlenilemeyecektir. Eğer bu diziyi sizler de benim kadar çok yayınlansın istiyorsanız Show Tv'nin izleyici temsilcisine e-posta ileterek katkıda bulunabilirsiniz. 'feray.turkan@showtv.com.tr') (25.07.1997 Cuma, Show TV)
ayşecik fatmacık 00:14
ayşecik fatmacık 664 izlenme - 6 yıl önce ustalar aylak kalınca tartışma başlar mı başlar :):):)
Ayşecik - 1. Bölüm 37:08
Ayşecik - 1. Bölüm 3.897 izlenme - 2 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu.
Alpella Çikolata - Ayşecik Çiftlikte 00:29
Alpella Çikolata - Ayşecik Çiftlikte 1.131 izlenme - 2 yıl önce Alpella Çikolata - Ayşecik Çiftlikte
Ayşecik ve Arkadaşlarının Mağara Adamlarına Karşı 03:03
Ayşecik ve Arkadaşlarının Mağara Adamlarına Karşı 984 izlenme - 2 ay önce Ayşeçik ve arkadaşları ormanda gezerken ortaya çıkan mağara adamlarının saldırısına uğrayan Ayseçik ve arkadaşları umulmadık kişiler tarafından kurtarılırlar.
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 01:13
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 158 izlenme - 7 ay önce haminne,dedoş,çatal niyazi,tommiks,the berber,fısfıs,dedektif nuri gibi karakterlerle hayatımıza renk katan dizilerdendir.
Ayşecik ile Ömercik  (1969) 03:09
Ayşecik ile Ömercik (1969) 53 izlenme - 3 ay önce Başrollerde Zeynep Değirmencioğlu, Ömer Dönmez, Metin Serezli ve Semra Sar'ın yer aldığı 1969 yapımı bir türk filmi. Konusu tamamen tesadüfler üzerine kuruludur. İkili sürekli ne kadar acınası durumda olduklarını anlatan konuşmalar yapmakta ve bu şarkıyı söylemektedirler..
Ayşecik Çocuklara Öptürüp Cücelere Öptürmemek 00:56
Ayşecik Çocuklara Öptürüp Cücelere Öptürmemek 144 izlenme - 3 yıl önce Sihirli cücelerin mekanında tam pansiyon hizmet alıp bi kap bulaşık bile yıkamadan vınlayan zalim bir kadınla belki bi umut diye sabah akşam umut ekmeğini kemiren gariban cüce kardeşlerimizin hayal kırıklığını anlatan bir kesit izliyoruz. Muhtemelen çekim aralarında kabarık cepleri fark eden ayşecik,ulan çocuklar neyse de şu cücelere fazla sokulmayayım ne olur ne olmaz cüce müce derken mandepsiye basmayalım diyerek oradan hızla uzaklaşır. Erkan Can abimizin dediği gibi:Ne ulan öyle prensler prensesler, neymiş cüceler pamuk helva yiyemez.
Ayşecik'in Sergen Yalçın, Kenan Doğulu ve Rıdvan Dilmen'le sohbetleri (Televole - 1997) 06:29
Ayşecik'in Sergen Yalçın, Kenan Doğulu ve Rıdvan Dilmen'le sohbetleri (Televole - 1997) 4 izlenme - 3 ay önce O yılların küçük osmanı da Ayşecikmiş. Show TV'nin alışkanlık yaratan dizisi Ayşecik'in (Ecem Kanun), Televole'nin 150. program kutlama gecesinde Sergen, Kenan Doğulu,Rıdvan Dilmen ve Fenerbahçeli Tarık'la yaptığı keyifli sohbeti. Televole'nin her hafta olmazsa olmazlarından biri Ayşecik'miş. Televole 08.09.1997 tarihli yayından.
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 00:44
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 367 izlenme - 7 ay önce 1999 yılında Show Tv'de yayınlanan dizinin çocuk yıldızı Ayşecik'in oynadığı bir reklam filmini ve bugün 21 yaşında çok hoş bir kadın olan Ecem Kanun'un son halini gıpta ile izliyoruz efendim... Diğer reklam ve ilgili içerikler için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82440/aysecikin-alpellaya-doydugu-an http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75062/can-aysecik-televizyon-dizisi
Ayşecik ve Azgın Arkadaşı - Macera Yolu 02:32
Ayşecik ve Azgın Arkadaşı - Macera Yolu 377 izlenme - 7 ay önce Ayşecik ve arkadaşı çay içerler.Ayşecik her zamanki gibi hanım kız triplerindeyken arkadaşı tam tersidir.Klasik 70ler muhabbeti.Dikkatimi çekti baş rol oyuncuları çirkinken yan rollerdeki kadınlar güzelmiş o yıllarda.Her neyse hayat sevince güzel diyorum.İyi seyirler.
Ayşecik - 1. Bölüm (37 Dakika) 37:08
Ayşecik - 1. Bölüm (37 Dakika) 47 izlenme - 3 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim. Kayıt için de Fırtına Ali'ye teşekkürü bir borç bilirim. Ayşecik 28.06.2013 itibariyle Showmaxte yayınlanmaya başladı ilk 2 bölümü verdiler. ama geri kaldırdılar. Yıllar sonra tam kavuşmuştuk ki sevincimiz kursağımızda, heyecanımız hüsranla sonuçlandı. Tekrar verilmeden bölümleri izlememiz mümkün değil. Diziyi kaldıran yetkili twitter'da @yaramazelma yazın bir boşluk bırakın ve twit atın.isyan edin.Tekrar talebinde bulunun. Digiturk'ü olan olmayan herkes atsın Ben yüklerim üyeyim.Yıllardır beklediğinizi neden izleyiciyle bu denli oynadıklarını yazın. 25.07.1997 Cuma, Show TV Açıklama: http://facebook.com/eskidiziler Bir nostalji eksiğimiz daha kapanıyor a dostlar.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... Çatal Niyazi yamulur,Madonna ondan sorulur.Ayşeyi kimse tutamaz.Kasap bakkal çok yorulur.
Ayşecik - 2. Bölüm (44 Dakika) 43:47
Ayşecik - 2. Bölüm (44 Dakika) 12 izlenme - 3 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim. Kayıt için de Fırtına Ali'ye teşekkürü bir borç bilirim. Ayşecik 28.06.2013 itibariyle Showmaxte yayınlanmaya başladı ilk 2 bölümü verdiler. ama geri kaldırdılar. Yıllar sonra tam kavuşmuştuk ki sevincimiz kursağımızda, heyecanımız hüsranla sonuçlandı. Tekrar verilmeden bölümleri izlememiz mümkün değil. Diziyi kaldıran yetkili twitter'da @yaramazelma yazın bir boşluk bırakın ve twit atın.isyan edin.Tekrar talebinde bulunun. Digiturk'ü olan olmayan herkes atsın Ben yüklerim üyeyim.Yıllardır beklediğinizi neden izleyiciyle bu denli oynadıklarını yazın. 25.07.1997 Cuma, Show TV Açıklama: http://facebook.com/eskidiziler Bir nostalji eksiğimiz daha kapanıyor a dostlar.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... 1.Bölüm için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/133906/aysecik-1-bolum-37-dakika Çatal Niyazi yamulur,Madonna ondan sorulur.Ayşeyi kimse tutamaz.Kasap bakkal çok yorulur.
Ayşecik - Çocuklara Öptürüp Cücelere Öptürmemek 00:56
Ayşecik - Çocuklara Öptürüp Cücelere Öptürmemek 144 izlenme - 7 ay önce Sihirli cücelerin mekanında tam pansiyon hizmet alıp bi kap bulaşık bile yıkamadan vınlayan zalim bir kadınla belki bi umut diye sabah akşam umut ekmeğini kemiren gariban cüce kardeşlerimizin hayal kırıklığını anlatan bir kesit izliyoruz. Muhtemelen çekim aralarında kabarık cepleri fark eden ayşecik,ulan çocuklar neyse de şu cücelere fazla sokulmayayım ne olur ne olmaz cüce müce derken mandepsiye basmayalım diyerek oradan hızla uzaklaşır. Erkan Can abimizin dediği gibi:Ne ulan öyle prensler prensesler, neymiş cüceler pamuk helva yiyemez. Ayşecik ve Sihirli Cüceler Rüyalar Ülkesinde 1971
Yunus Bülbül - Antep Fıstığı 05:24
Yunus Bülbül - Antep Fıstığı 171 izlenme - 8 ay önce Bir zamanların yeni nesil Ayşecik'i Ecem Kanun ile "Keko ile Eşeko" ve "Bücür Cadı" dizileriyle ünlenmiş Yunus Bülbül, "Kızım ve Ben" adlı dizide bir araya gelirler. Daha önceki dizilerinde de bu şarkıyı söyleyen ancak yeterli randımanı alamadığını farkeden Yunus Bülbül, yenilenmiş soundu ile yeniden bizlere sunuyor "Antep Fıstığı Yarim"i. Beni en çok hüzünlendiren nokta ise, ismi "Kızım ve Ben" olan bir dizideki cast seçiminde "sütçü krizi"nin bu denli göze çarpmasına rağmen artık hiçbir şey yapılamayacak olması.
Turist Ömer, Ayşecik ve Rüknettin - Amaney 01:21
Turist Ömer, Ayşecik ve Rüknettin - Amaney 49 izlenme - 7 ay önce Turist Ömer Ayşecik'e "Altın Sesli Çocuk Müsabakası" için şarkı öğretmeye kalkarsa, ee bir de buna Rüknettin de eklenirse nasıl olur? Büyük ustaları saygıyla anıyoruz...
Harlem Shake - Yeşilçam Versiyonu 00:29
Harlem Shake - Yeşilçam Versiyonu 72 izlenme - 3 ay önce Harlem Shake yeni baş ağrımız olacak gibi görünen, çoktan popüler olmuş ve ülkelere dağılmış yeni akım bir dans türüdür. Çok kısa sürede Jimmy Fallon'dan tutun Norveç ordusuna kadar yayılmıştır. Gün geçtikçe yeni versiyonları türemektedir...
Ayşecik Prenses ve Yedi Cücükler Muhteşemler Diyarında (+3) 03:26
Ayşecik Prenses ve Yedi Cücükler Muhteşemler Diyarında (+3) 454 izlenme - 7 ay önce Oz büyücüsü'nün, Çin işkencesi tadında Türk versiyonu. Olay Ayşecik adlı kafası güzel kızımızın yanına; aslan, saman ve teneke alıp yola çıkmasıyla başlar. Derken 7 adet sinir bozucu, korkunç cücükle karşılaşır ve delicesine aç olmalarına rağmen yemeği görür görmez halaya tutuşurlar. Ayşeciğe not: o cücükler seni yalar, ben sana diyim. Sonuna kadar izleyenlere pamuk içinde unutulmuş fasulye, hediyemiz.