Hoşgeldiniz!

başbakan

Başbakan 00:02
Başbakan 54 izlenme - 2 yıl önce Başbakan
İşte Başbakanın Kaldırttığı O Video 08:12
İşte Başbakanın Kaldırttığı O Video 359 izlenme - 2 yıl önce Iste Basbakan ın kaldırttıgı o video (2013)
Başbakan Erdoğan 05:04
Başbakan Erdoğan 1.284 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 3 bakanın istifasından sonra AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı.
Başbakan Bursa'da 01:05:29
Başbakan Bursa'da 413 izlenme - 2 yıl önce BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BURSA MİTİNGİ GÖKDERE MEYDANI 20.03.2014 YÜKLEYEN: ( MURAT ÖZDEMİR )
Başbakan Düzce 04:10
Başbakan Düzce 275 izlenme - 2 yıl önce Başbakan recep tayyip erdoğan Düzce'de 26 Mart 2014 de ak parti mitinginde halka hitap etti
Evlerimizdeki Başbakan 00:45
Evlerimizdeki Başbakan 10 izlenme - 10 ay önce Baktım hologramın ham hali varmış ben de bi tane yapayım dedim. Sitede yeniyim arkadaşlar, fazla yüklenmeyin. Yapıcı eleştiri ve küfürlere açığım. Ben burda videodan çok yorum okuyanlardanım, artılı eksili bol yorum gençler. (Not: Video hiç twerk içermemektedir)
Başbakan Erdoğan 07:35
Başbakan Erdoğan 135 izlenme - 2 yıl önce Alçaktırlar, namussuzdurlar...
Başbakan Erdoğan 00:06
Başbakan Erdoğan 30 izlenme - 7 ay önce Komik
Başbakan ABD'de 09:58
Başbakan ABD'de 74 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Türk-ABD kültür merkezi temel atma töreninde konuştu.
Başbakan Ankarada 05:10
Başbakan Ankarada 2 izlenme - 10 ay önce "Daha fazla video için ve güncel haberlerden , yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz…"
Başbakan Sevgisi 00:37
Başbakan Sevgisi 67 izlenme - 2 yıl önce Nisa Nın Sevgisi
Başbakan Malezyada 04:27
Başbakan Malezyada 21 izlenme - 10 ay önce Başbakan Erdoğan, Malezyalı mevkidaşıyla görüştü... Daha fazlası www.izlesene.com/tv360 kanalında....
Başbakan Ankarada 03:48
Başbakan Ankarada 3 izlenme - 10 ay önce Başbakan Erdoğan 17 Aralık operasyonunun ardından deşifre olan paralel yapılanma ile mücadelenin hızlanacağını söyledi.
Başbakan Aşkı 01:49
Başbakan Aşkı 22 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Aşkı
Başbakan vs Feyzioğlu - System of a Down 00:06
Başbakan vs Feyzioğlu - System of a Down 98 izlenme - 2 yıl önce Başbakan vs Feyzioğlu başbakan sinirlendi başbakan sinirli başbakan komik başbakan system of a down başbakan şarkı başbakan wake up Başbakan Erdoğan,Metin Fe...
başbakan 04:16
başbakan 142 izlenme - 4 yıl önce başbakan
başbakan 16:37
başbakan 112 izlenme - 5 yıl önce başbakan
Başbakan Erdoğan'dan 03:26
Başbakan Erdoğan'dan 4.362 izlenme - 2 yıl önce Başbakan "Türkiye ve AB için ortak gelecek" konulu konferansta konuştu. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Başbakan Erdoğan'a Videolu Cevap 01:15
Başbakan Erdoğan'a Videolu Cevap 83.479 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'a Videolu Cevap Kadın Gazetecilerden Başbakan'a Öğrenci Evleri İçin Sorduğu Soruya Videolu Cevap Geldi.
Teyzeden Eski Başbakan Ve İktidara Salvolar 04:03
Teyzeden Eski Başbakan Ve İktidara Salvolar 11 izlenme - 1 yıl önce Anlattıklarından da anlaşılacağı üzere gayet milliyetçi ve vatanperver teyze, eski başbakan ve iktidar hakkında "kendince" haklı olarak eleştirilerde bulunmuş. Tabir-i caizse açmış ağzını yummuş gözünü. Yorumlar sizlerin arkadaşlar.
Uğur Işılak - Başbakan 03:59
Uğur Işılak - Başbakan 14.284 izlenme - 2 yıl önce
Başbakan Erdoğan : 03:50
Başbakan Erdoğan : 15 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan :"Kamuda Başörtüsü Yasağını Kaldırıyoruz"
Başbakan Erdoğan Küfür Ediyor 00:30
Başbakan Erdoğan Küfür Ediyor 26.706 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Malatya mitinginde küfür gibi özlü söz söyledi.
Başbakan Erdoğan - Dombra 03:59
Başbakan Erdoğan - Dombra 450 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan - Dombra
Başbakan Kim? Sokak Röportajı 00:52
Başbakan Kim? Sokak Röportajı 3.821 izlenme - 6 ay önce ''Erdoğan'' olarak cevaplayanların mı hata yaptığı yoksa ''Davutoğlu'' olarak cevaplayanların mı hata yaptığını dahi bilemeyeceğimiz bir röportaj olmuş. Hepsi haklı. Bir dayı ''Kılıçdaroğlu'' demiş. Onun da gönlünde yatan o demek ki. Olsun, o da haklı.
Başbakan Erdoğan maça çıktı 03:03
Başbakan Erdoğan maça çıktı 133.798 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başakşehir Fatih Terim Stadı'nın açılış töreninin ardından düzenlenen özel maçta forma giydi.
Başbakana Sevgi 02:50
Başbakana Sevgi 40 izlenme - 2 yıl önce Başbakana Sevgi
Başbakan Erdoğan'dan aşırtma golü 00:04
Başbakan Erdoğan'dan aşırtma golü 132.938 izlenme - 1 yıl önce Başakşehir stadının açılışında forma giyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan şık bir gole imza attı.
Başbakan Erdoğan'dan Balkon Konuşması 07:31
Başbakan Erdoğan'dan Balkon Konuşması 6.608 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan: Kaset siyaseti kaybetmiştir Başbakan Erdoğan, seçim sonuçlarıyla ilgili konuşma yapıyor. ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçime ilişkin oy sayımı devam ederken AK Parti Genel Merkezi’ne geldi. Başbakan Erdoğan, genel merkez önünde bekleyen kalabalığı selamladı. Erdoğan’ı eşi Emine Erdoğan, ile oğlu Bilal ve kızı Sümeyye yalnız bırakmadı. Burada bir konuşma yapan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: Sevgiyle saygıyla selamlıyorum. 81 vilayeti, 77 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını bu akşam bir kez daha muhabbetle kucaklıyorum. Ankara’dan, AK Parti Genel Merkezi'nden 81 vilayetle birlikte dünyanın tüm dost ve kardeş başkentlerini tüm şehirlerini yürekten selamlıyorum. Az önce binlerce kişinin toplandığı Üsküp meydanına telekonferansla bağlandım. Onlara hitap ettim. Ciddi bir soğuk altında onlar sizin bu coşkunuzu paylaşıyorlardı. Rabbime bize böyle büyük bir zafer nasip ettiği için sonsuz şükranlarımı ifade ediyorum hamdusenalar ediyorum. Dünyanın her yerinde zaferimiz için ellerini, gönüllerini, kulaklarını duaya açın dost ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Siz yeni Türkiye’nin istiklal mücadelesine sahip çıktınız. Siz büyük Türkiye hedeflerine sahip çıktınız. 25 Mart’tan sonra kaos dediler. Doğru, kaosu gördük. Bu milletin ulusal güvenliğine müdahale ederek, Dışişleri Bakanlığı’nı dinleyecek kadar ihanet içinde olan vatan hainlerini bu ülke tanıma fırsatı buldu. Ne diyordum aylardır, bunların inine gireceğiz, inine gireceğiz. ‘Bu sene de balkon konuşması yapacak mısınız?’ diyorlar. Balkon konuşmasından ne bekliyorsun. Diğer parti liderlerine soruyor musunuz, balkon konuşması yapacak mısınız diye. Siyaset onur ister, asillik ister. Makamı zenginleştirebiliyorsanız orada oturursunuz. Gitmezler, onlar makamdan hazırlanıyorlar. Millet, Türkiye ve dünyaya mesaj verdi, ‘Biz buradayız’ dedi. Türk milleti geçilmez dedi. Millet eğilmez, Türkiye yenilmez dedi. Biz Türkiye Cumhuriyeti’ni sokakta bulmadık. Biz Pensilvanya’ya, buradaki uzantılarına teslim etmeyiz. Yarından itibaren kaçanlar olabilir. Hesabını ödeyecekler, bedelini ödeyecekler. Suriye bizimle savaş halindeler. Süleyman Şah Türbesi bizim topraklarımızdır. Oraya olan saldırı, bu topraklara yapılmış sayılır. Bunlar haşaşilere rahmet okutur. Sandık sonuçları kimin kazandığından çok, kimin kaybettiğini gösterir. Kaset siyaseti, montaj siyaseti kaybetmiştir. Adı konulmamış ittifaklar bugün kaybetmiş. Tam bir Osmanlı şamarı yemiştir. Bugün kibir kaybetmiştir, gurur kaybetmiştir. Sandıkta bugün irade kazandı. Darbe beklentisi içinde verilen mesajlarınız ne oldu? Gelin yeni bir sayfa açalım. Ey muhalefet, Türkiye sevdası her şeyin üzerinde olsun. Biz hep ‘Türkiye kazanacaksa biz kaybetmeye razıyız’ dedik. Türkiye’ye saldıranlar hayalkırıklığı yaşamışlardır. Aziz milletime tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Devletin içinde devlet olmaz, ayıklama zamanı geldi.
Başbakan Erdoğan'ı Ağlatan Türkü 04:47
Başbakan Erdoğan'ı Ağlatan Türkü 5.640 izlenme - 2 yıl önce ÖNDER'in hazırladığı Kutlu Doğum etkiliğinde Başbakan Erdoğan'ı ağlatan türkü. İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği ÖNDER İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Peygamber Efendimiz'in Doğum Günü için İstanbul'da dev bir organizasyon hazırladı. Başbakan Erdoğan'ın da katıldığı programda Ömer Karaoğlu "Şehidin Türküsü" ve Yol mu Dayanır" isimli eserlerini seslendirirken Başkabakan Recep Tayyip Erdoğan'ın duygulandığı anlar dikkat çekti. Mısır direnişinin tüm dünyadaki ortak simgesi olan R4BİA selamının logosu Önder Vakfı tarafından Kutlu Doğum Haftası için özel olarak yeniden tasarlandı. Hucurat Suresi'nin 'Müminler ancak kardeştir' ayeti R4BİA selamı şeklinde yorumlandı. Başbakan Erdoğan'ın da katıldığı programda Ömer Karaoğlu "Şehidin Türküsü" ve Yol mu Dayanır" isimli eserlerini seslendirirken Başkabakan Recep tayyip Erdoğan'ın duygulandığı ve gözyaşlarını tutamadığı anlar dikkat çekti. Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın kısa süren konuşmasının ardından Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah İşler "Bu ülkede bir imam hatipliler birde olmayanlar var, bende malesef olmayanlardanım" şeklinde konuştu. Mısır direnişiyle tüm dünyaya yayılan R4BİA selamı kardeşliğin de simgesi oldu. Programa katılımın oldukça yoğun olduğu gözlendi.