Hoşgeldiniz!

Behzat ç

Behzat Ç Ankara Yanıyor Fragman 02:11
Behzat Ç Ankara Yanıyor Fragman 968 izlenme - 2 yıl önce Üç sezonun ardından final yapan ekranların fenomen dizisi Behzat Ç, ilk filmi "Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm"ün ardından ikinci filmi “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile izleyicisi karşısına çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar bulunurken kadroda yer alacağı duyurulan oyuncular arasında Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Nejat İşler gibi isimler yer alıyor.
Behzat Ç'nin Galası 02:07
Behzat Ç'nin Galası 155 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç Galasından Görüntüler...
Behzat Ç. Ankara Kızılay'da Kovalamaca 01:45
Behzat Ç. Ankara Kızılay'da Kovalamaca 3.064 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Ankara Kızılay'da Kovalamaca
Behzat Ç.'nin Toy Hali 00:44
Behzat Ç.'nin Toy Hali 597 izlenme - 2 yıl önce Kendisinin Sakalsız, Bıyıksız Ve Biraz Da Toy Olarak Değerlendirebileceğimiz Zamanlarında Rol Adlığı 'tatlı Hayat' Dizisinden Konuk Oyuncu Olaraktan Rol Aldığı Kısa Bir Kesit.
Alternatif Behzat Ç Fragman - Yalantube 03:20
Alternatif Behzat Ç Fragman - Yalantube 137 izlenme - 6 ay önce 2013 yılında serüvenine son veren Behzat Ç dizisinin "Yalandan Fragmanı" ile karşınızdayız. 20 dakikalık fragman materyeli çıkmasına rağmen olabildiğince kısa tutmaya çalıştım:) Behzat Başkomiser, Harun, Hayalet ve Akbabayı yeniden saygıyla anıyoruz. İyi Seyirler:) youtube.com/tubeyalan facebook.com/yalantube twitter.com/yalantube
Sivas Polisinden Behzat Ç. Müzikli Operasyon 01:12
Sivas Polisinden Behzat Ç. Müzikli Operasyon 343 izlenme - 3 yıl önce Sivas polisinden Behzat Ç. müzikli operasyon Sivas Emniyet müdürlüğü yaptığı operasyonun görüntülerini Behzat Ç. müziğiyle montajladı.
Nadir Ç 01:33
Nadir Ç 27 izlenme - 12 ay önce Behzat Ç dizisinden etkilenen Nadir isimli amcamızın senaristliğini, yönetmenliğini ve oyunculuğunu yaptığı kısa filmi izliyoruz.
Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm Fragman 01:55
Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm Fragman 6.368 izlenme - 3 yıl önce Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminin resmi fragmanı.
Hintli Behzat Ç. 00:38
Hintli Behzat Ç. 205 izlenme - 3 yıl önce adamların herbirşeyi farklı, polisi de öyle. izleyeceğiniz film kesitindeki abi de oraların behzat ç.
Behzat Ç & Erdal Bakır 17:20
Behzat Ç & Erdal Bakır 649 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. Oyuncular Erdal Bakır & Gizem Bektaş .yonetmen Bahadir Afsin
BEHZAT Ç Ercüment Çözer Kaçıyor Gta Versiyon 02:07
BEHZAT Ç Ercüment Çözer Kaçıyor Gta Versiyon 179 izlenme - 1 yıl önce BEHZAT Ç Dizisindeki Unutulmaz Sahne Gta Versiyon gta sa-mp kaf-kef server kaf-kef kaf-kef online kaf-kef online server kaf_kef server kaf_kef kaf_kef online kaf_kef online server kafkef server kafkef kafkef online kafkef online server grant theft auto san andreas multiplayer server grant theft auto san andreas multiplayer gta san andreas multiplayer gta san andreas multiplayer server Behzat ç. Ercüment Çözer Behzat ç. Ercüment Çözer Kaçıyor Behzat ç. Ercüment Çözer İnanılmaz Kaçış Behzat ç. Unutulmaz Sahne Ercüment Çözer Behzat ç. Polisleri Fena Atlatıyor Behzat ç. Efsane Ercüment Çözer Karakteri Behzat ç. gta versiyon olursa Behzat ç. gta versiyon gta versiyon behzat ç.
Behzat Ç Ercüment Çözer Kaçıyor Gta Versiyon 02:07
Behzat Ç Ercüment Çözer Kaçıyor Gta Versiyon 215 izlenme - 1 yıl önce Behzat Ç Unutulmaz Sahne
Behzat Ç Kimlik Gösterme ( Efsane Komik Sahne ) 00:33
Behzat Ç Kimlik Gösterme ( Efsane Komik Sahne ) 1.218 izlenme - 9 ay önce Behzat Ç Kimlik Gösterme Efsane
Behzat Ç. Vs Polat Alemdar 00:06
Behzat Ç. Vs Polat Alemdar 506 izlenme - 12 ay önce Behzat Ç. Vs Polat Alemdar - Yeni Vİne
Behzat Ç'yi Hiç Böyle Görmediniz! 02:58
Behzat Ç'yi Hiç Böyle Görmediniz! 406 izlenme - 2 yıl önce Erdal Beşikçioğlu Zerrin Özer'in klibinde dans etmiş
Behzat Ç Ankara Yanıyor Gala - Gecce Tv 00:56
Behzat Ç Ankara Yanıyor Gala - Gecce Tv 197 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç Ankara Yanıyor Gala - Gecce Tv
Behzat Ç Ankara Yanıyor - Kanal D Tanıtımı 02:21
Behzat Ç Ankara Yanıyor - Kanal D Tanıtımı 176 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç Ankara Yanıyor - Kanal D Tanıtımı
Pilli Bebek - Haram Geceler 04:30
Pilli Bebek - Haram Geceler 5.773 izlenme - 1 yıl önce "Behzat Ç. Dizi ve Film Müzikleri" albümün'den Haram Geceler'in yeni versiyonu , albümü dinlemenizi öneririm güzel parçalar var. Şarkı Sözleri (lyrics): Aklım başımda değil ki Sebebini bilmiyorum Bize nazar değdi inan Adım gibi biliyorum Yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yanıyorum yanıyorum Ah yanıyorum yanıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Aklım başımda değil ki Sebebini bilmiyorum Bize nazar değdi inan Adım gibi biliyorum Yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yanıyorum yanıyorum Ah yanıyorum yanıyorum Yar yine bana haram geceler (x2) Senin için ağlıyorum
Behzat Ç'nin Senaristinden Sert Sözler 02:45
Behzat Ç'nin Senaristinden Sert Sözler 246 izlenme - 3 yıl önce Emrah Serbes, Salih Memecan'ın açlık grevleri ile ilgili çizdiği saygısız karikatürden başladı, medyanın ünlü isimlerini isim vererek eleştird
Pilli Bebek - Haram Geceler (Behzat Ç. Final) 04:30
Pilli Bebek - Haram Geceler (Behzat Ç. Final) 48 izlenme - 3 ay önce Behzat Ç.'nin 2. sezon finalinde resmen ağzımıza sıçan sahneyi süsleyen harika cover. Pilli Bebek gerçekten iyi müzik yapıyor.
Jehan Barbur - Seni Seviyorum 03:16
Jehan Barbur - Seni Seviyorum 17 izlenme - 3 ay önce Lübnan Asıllı olan Türk şarkıcı, besteci, söz yazarıdır. Bülent Ortaçgil'in sayesinde Müzik hayatına başlamıştır Ve çeşitli Albüm çalışmalarında bulunmuş Bu şarkısı ise Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi 2. sezon finalinde son sahnede savcı Esra'nın vurulma Sahnesi ile başlıyor ve dizi öle bitiriyorlar.
Sivas Emniyetinden Behzat Ç. Müziğiyle Operasyon 01:12
Sivas Emniyetinden Behzat Ç. Müziğiyle Operasyon 97 izlenme - 12 ay önce Sivas Emniyet Müdürlüğü yaptığı operasyonun görüntülerini Behzat Ç. müziğiyle montajladı. Sivas Emniyet Müdürlüğü esrar kaçakçısı bir suçlunun peşine düştü. Şehir içinde başlayan kovalamaca şehir dışında da devam etti. Mobese kamerlarına yansıyan görüntülerin sonunda suçlunun aracı kapanla durduruldu. Emniyet müdürlüğü de bu görüntüleri fenomen dizi Behzat Ç'nin müziğiyle zenginleştirip basına öyle dağıttı.
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragman 02:11
Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragman 56 izlenme - 2 yıl önce Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan ve üç sezonun ardından final yapan Behzat Ç, ilk filmi Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm'ün ardından ikinc...
Talk Dirty Me - Behzat Ç. Edition 00:06
Talk Dirty Me - Behzat Ç. Edition 76.289 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. "Talk dirty me"
Tatlı Hayat Dizisinde Erdal Beşikçioğlu 00:44
Tatlı Hayat Dizisinde Erdal Beşikçioğlu 1.009 izlenme - 7 ay önce Kendisinin sakalsız, bıyıksız ve az biraz da toy olarak değerlendirebileceğimiz zamanlarında rol adlığı "Tatlı Hayat" dizisinden konuk oyuncu olaraktan rol aldığı kısa bir kesit. 71. bölümden.
Erdal Beşikçioğlu Oy Vereceği Partiyi Açıkladı 02:05
Erdal Beşikçioğlu Oy Vereceği Partiyi Açıkladı 1.066 izlenme - 2 yıl önce Erdal Beşikçioğlu Oy Vereceği Partiyi Açıkladı
Yeni Fiat Egea Reklamı - Erdal Beşikçioğlu 01:09
Yeni Fiat Egea Reklamı - Erdal Beşikçioğlu 4.473 izlenme - 3 hafta önce Fiat'ın yeni modeli olan EGEA için yapılan reklam filmi gerçekten de reklamın içinde dediği gibi kanal değişemedim sizlerinde o özveri ile izleyeceğini düşünüyorum. İyi seyirler...
Behzat Ç  Sevgisi Boşuna Değil - Taksim Gezi Parkı Olayları 01:07
Behzat Ç Sevgisi Boşuna Değil - Taksim Gezi Parkı Olayları 744 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç Sevgisi Boşuna Değil - Taksim Gezi Parkı Olayları
Behzat Ç. Ankara Yanıyor - Fragman 00:37
Behzat Ç. Ankara Yanıyor - Fragman 287 izlenme - 2 yıl önce Merakla beklenen Behzat Ç. Ankara yanıyor filminin Ercüment Çözer fragmanı yayınlandı.
Behzat Ç , Mehmet Erdem'le Birlikte Neşet Ertaş'ı Andı 05:12
Behzat Ç , Mehmet Erdem'le Birlikte Neşet Ertaş'ı Andı 4.554 izlenme - 2 yıl önce Neşet Ertaş'ın Anısına...