Hoşgeldiniz!

berna laçin

Berna Laçin 00:44
Berna Laçin 175.991 izlenme - 9 yıl önce Berna Laçin'in bazı görüntüleri
BERNA LAÇİN 00:46
BERNA LAÇİN 67.699 izlenme - 8 yıl önce BU KADAR UZUN :)
Yaprağını Yemek İsteyen Berna Laçin 00:41
Yaprağını Yemek İsteyen Berna Laçin 1.008 izlenme - 3 yıl önce sonuçta herkes neresini yemek istiyorsa orasını yesin dimi ama :)
Berna Laçin - Taksi Programı 00:40
Berna Laçin - Taksi Programı 734 izlenme - 7 ay önce Hani ünlüler taksiye denk getirilerek türlü türlü şakalar yapılırdı, takside ünlülerin bilinmedik yönleri ve olayları irdelenirdi, ünlülerin kameralar önünde söyleyemediği ve taksideki normal vatandaş ağzından çıkanlar dıııııt lanırdı ya işte o program... NOT: Leather Mini Skirt İçerir (Ergen çağı libidosu yükseltebilir, gerçi şimdi de yükseltebilir bilmiyom)
Berna Laçin ve Fairy Platinum sürpriz ziyaretinde olanlar 00:30
Berna Laçin ve Fairy Platinum sürpriz ziyaretinde olanlar 555.790 izlenme - 2 yıl önce Hayrünnisa hanım kayınvalidesini Fairy Platinum ile tanıştırmaya karar verince, Berna Laçin beklemediği bir anda onun kapısını çaldı. Sürpriz ziyaret öncesinde olanları gelin beraber izleyelim!
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 01:59
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 360 izlenme - 7 ay önce Yer çekiminin erkekler ve kadınlar üzerindeki dağılma etkisi farklıdır. Erkekler yer çekimini yenmek için kalpleri vasıtasıyla kan pompalamak zorundayken, kadınlar doğal olarak yenik düştüklerinde estetik ameliyat olarak bu fizik kanuna karşı koyabilmektedirler. Newton'un kafasına düşen elmayla başlayan sürecin bu konuma indirgeneceğini kimse tahmin edemezdi.
Berna Laçin Röportajı | Pazar Magazin 11:38
Berna Laçin Röportajı | Pazar Magazin 379 izlenme - 2 yıl önce Berna Laçin Röportajı | Pazar Magazin
Berna Laçin'den Büyük Gaf! 00:39
Berna Laçin'den Büyük Gaf! 115 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin "Hedef 1 Milyon Üye" projesinin tanıtıldığı törende sunucu Berna Laçin büyük bir gaf yaptı. Fenerbahçe'nin "Hedef 1 Milyon Üye" projesinin tanıtıldığı törende sunuculuk yapan Berna Laçin'in gafı herkesi güldürdü. Laçin, Caner Erkin'in yanına gidip görüşlerini almak isterken 'Buyur Bekir' dedi. Caner Erkin ise gülerek 'Caner ben' cevabını verdi. Durumu toparlamak isteyen Laçin, "Çok özür dilerim. Bilmemem mümkün değil takdir edersiniz ki. Bi an olur öyle. Koskoca Caner'e Bekir demişim. Derbi için dua edeceğim, gerçi duaya gerek yok derbi bile sayılmaz neyse." şeklinde konuştu.
Ofsayt Hiç Böyle Anlatılmamıştı 00:33
Ofsayt Hiç Böyle Anlatılmamıştı 1.233 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar'ın Sunduğu Burada Laf Çok'a Konuk Olan Berna Laçin, Ofsayt Pozisyonunu İlginç Örneklerle Tanımladı. .
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Gerilla Değil Terörist 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Gerilla Değil Terörist 43 izlenme - 2 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in "gerilla" ifadesini Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti. Uğur Dündar'ın İzmir'den sunduğu ve Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası'nın dünkü bölümüne CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ve oyuncu Berna Laçin konuk oldu. Programda Ümit Kocasakal'ın Berna Laçin'i sık sık düzelttiği görüldü. "YETER Kİ ANALAR AĞLAMASIN DEYİP EYVALLAH DİYEMEYİZ" Berna Laçin, "Biz artık çocuk şehit vermek istemiyoruz anneler olarak" deyince Ümit Kocasakal, "O zaman terörden vazgeçsinler, burada bir psikolojik harekata gelmemek lazım. Terör örgütü size pusu kuruyorsa, ülkenizi bölmeye çalışıyorsa 'yeter ki çocuklar ölmesin, yeter ki analar ağlamasın' deyip eyvallah da diyemeyiz. Ben böyle düşünüyorum" şeklinde cevap verdi. "GERİLLA DEĞİL, TERÖRİST" Berna Laçin devamında, "Dünya tarihine baktığımızda da bir gerilla olarak düşündüğümüzde, gerilla harekatıyla düzenli ordular savaştığında neler olmuş görüyoruz. Dolayısıyla siyasetin artık 2015-2020'lere girdiğimiz zamanda tam da devreye girmesi gerektiğini görüyoruz" ifadelerini kullandı. Yine devreye giren Kocasakal, "Önce silahı bırakırlar oturulur konuşulur. Şunu düzelteyim; gerilla değil terörist.. " dedi. Bu sözler üzerine stüdyoda alkış koptu
Berna Laçin'den Caner Erkin'e Şok 01:08
Berna Laçin'den Caner Erkin'e Şok 145 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin "Hedef 1 Milyon Üye" projesinin tanıtıldığı törende sunucu Berna Laçin büyük bir gaf yaptı. Laçin, Caner Erkin'in yanına gidip görüşlerini almak isterken 'Buyur Bekir' dedi. Caner Erkin ise gülerek 'Caner ben' cevabını verdi. Durumu toparlamak isteyen Laçin, "Çok özür dilerim. Bilmemem mümkün değil takdir edersiniz ki. Bi an olur öyle. Koskoca Caner'e Bekir demişim. Derbi için dua edeceğim, gerçi duaya gerek yok derbi bile sayılmaz neyse." diye konuştu.
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 7.150 izlenme - 2 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in PKK'lılar için "gerilla" ifadesini kullanmasını, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti.
Berna Laçin'den Tanıtım Gecesinde Caner Erkin Gafı 00:29
Berna Laçin'den Tanıtım Gecesinde Caner Erkin Gafı 125 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin 'Hedef 1 milyon üye' tanıtım gecesinde sunuculuk yapan Berna Laçin'in Caner Erkin'e 'Bekir' diye hitap etmesi herkesi şaşırttı.
Berna Laçin: Soru Sordum Ona Bile Küfreden Sapıklar Var 00:30
Berna Laçin: Soru Sordum Ona Bile Küfreden Sapıklar Var 63 izlenme - 7 ay önce Ünlü oyuncu Berna Laçin, Fenerbahçe Ülker'in zaferi sonrası eski basketbolcu Mehmet Okur'la girdiği diyalogla birlikte takipçilerinin küfürlü tepkisine maaruz kaldı.
berna laçin iftarda 05:00
berna laçin iftarda 163 izlenme - 5 yıl önce berna laçin iftarda
Berna Laçin'in Attığı Sneijder Tweet'i Tepki Çekti 00:41
Berna Laçin'in Attığı Sneijder Tweet'i Tepki Çekti 41 izlenme - 8 ay önce Oyuncu Berna Laçin'in, Hollanda - Türkiye maçında Sneijder'in golünden sonra yazdığı "Sneijder'in 'çocuğu koyduk' hareketi ayıptır" tweet'i tepki çekti.
Berna Laçin'den Büyük Gaf! Caner Erkin'e... 00:37
Berna Laçin'den Büyük Gaf! Caner Erkin'e... 567 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe spor kulübünün 'Hedef 1 milyon üye' tanıtım gecesinde sunucu Berna Laçin'in gafı herkesi güldürdü. Ünlü oyuncu Caner Erkin'e Bekir dedi.
Caner Erkin ile Bekir İrtegün'ü Karıştırmak - Berna Laçin 00:29
Caner Erkin ile Bekir İrtegün'ü Karıştırmak - Berna Laçin 96 izlenme - 10 ay önce 1 Milyon hedefiyle yola çıkan Fenerbahçe'nin gecesinde, sunucu Berna Laçin Caner ile Bekir'i karıştırınca bu ilginç diyaloglar yaşandı.
Berna Laçin & Tardu Flordun - Evdeki Yabancı (Jenerik) 01:40
Berna Laçin & Tardu Flordun - Evdeki Yabancı (Jenerik) 330 izlenme - 7 ay önce Ailesi başka bir kentte yaşayan Aslı, en yakın arkadaşı ile paylaştığı evde yalnız kalınca kirayı ödeyemez. Uzun süredir çıktığı zengin ve yakışıklı iş adamı (Tolga) ile nişanlanmak üzere iken bu gencin evli olduğunu öğrenmesi de her şeyi berbat eder. Çünkü ailesi, nişan töreni için yola koyulmuştur. Aslı ailesini üzmemek için bir çare arayışı içindeyken evin yarısını devraldığını söyleyen hiç tanımadığı bir genç (Eren) çıkagelir. Bütün bu durumlardan iyice bunalan Aslı tam genci evden kovarken birden aklına onu ailesine nişanlısı olarak tanıtma fikri gelir. Bu küçük ve zararsız oyun tabi ki ortalığın karışmasına neden olur. Senaryosu ile tipik amerikan romantik komedi dizilerini anımsatan bu yerli yapımı asla unutamadım.Özellikle Eren'nin küvette yatışına hep acıyarak bakmışımdır.
tuba büyüküstün-herşey için berna laçin 00:50
tuba büyüküstün-herşey için berna laçin 6.883 izlenme - 5 yıl önce tuba büyüküstün-herşey için berna laçin- 7 temmuz 2010
berna laçin canlı yayında düştü! 00:44
berna laçin canlı yayında düştü! 3.016 izlenme - 5 yıl önce
Harika Çocuk Onur Küçük İbo Düeti - Hepimiz Kardeşiz (1998) 05:32
Harika Çocuk Onur Küçük İbo Düeti - Hepimiz Kardeşiz (1998) 795 izlenme - 7 ay önce Yıl 1998. Şimdilerde pek türemeyen çocuk ünlülerin her yerde olduğu yıllar. Ortalık küçük sanatçılardan geçilmiyor. Mahsun Kırmızıgül'ün minimali Onur ve İbrahim Tatlıses'in minimali Küçük İbo bir programda düet yapıyor. Cem Özer mi konuk Berna Laçin mi, yoksa hiçbiri konuk değil ben mi konuğum onu tam şeyapamadım.
dünyanın en pahalı gelinliği! [400 bin lira] 03:12
dünyanın en pahalı gelinliği! [400 bin lira] 4.285 izlenme - 5 yıl önce her şey için berna laçin - 07-07-2010
atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-3 09:21
atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-3 1.196 izlenme - 5 yıl önce 18 ağustos 2010 atv yeni sezon tanitimi-herşey için berna laçin-3
berna laçin ve tülin şahin biz hasta fenerbahçeliyiz ! 02:00
berna laçin ve tülin şahin biz hasta fenerbahçeliyiz ! 333 izlenme - 4 yıl önce berna laçin ve tülin şahin biz hasta fenerbahçeliyiz !
Evdeki Yabancı - Aslı Eren'i Elde Tutmak İsterse 05:16
Evdeki Yabancı - Aslı Eren'i Elde Tutmak İsterse 175 izlenme - 7 ay önce Hepimizin çocukluk anılarından biri de bu dizidir. Keza ben de jenerik müziğini ezberleyip arkadaşlarla söylemeye çalışmamıştım " denize düşen yılana sarılır" vs. Bu bölümümüzde dışarı kızla buluşmaya çıkacak olan Eren'i Aslı türlü numaralarla ve kadınsı taktikleriyle evde tutmaya çalışır. Ama ne çalışma..
saba tümer nasıl gülüyor? 03:40
saba tümer nasıl gülüyor? 1.070 izlenme - 5 yıl önce her şey için berna laçin - 27-08-2010
Çocuktan Al Haberi - Kanal D 08:59
Çocuktan Al Haberi - Kanal D 48 izlenme - 2 ay önce Aklıma ''bilmiş midir bilememiş midir?'' sorusuyla kazınan bu programın esasen hayranı o değildim;fakat kimi çocukların utangaçlığı kimilerinin özgüveni kendilerini son derece sevimli hale getirdiğinden ailecek izlerdik. Bu programın bir de ünlülerin konuk edildiği show tv versiyonu vardı. Ayrıca bu programdaki dalin sepetlerini gördükçe şöyle bir boynum bükülürdü. Yine de biz 7'den 77'ye herkesin temizlik aracı hacışakir sabunla leğende yıkanmayı çok sevdik. İyi seyirler.
Marmara Bira Reklamı - Aşkın ile Taşkın - Metin Akpınar (1995) 02:35
Marmara Bira Reklamı - Aşkın ile Taşkın - Metin Akpınar (1995) 284 izlenme - 7 ay önce Zamanın çok konuşulan reklamlarından. Metin Akpınar, biraz Kibarcık esintili, fransız aksanlı ve papyonlu Taşkın karakteriyle ortalığı esprileriyle olmasa da cüssesiyle kırıp geçiriyor, ve fakat sonunda esas kız Berna Laçin'i de tavlamayı başarıyor. Seri olarak giden bu reklamlar, sonraları RTÜK'ün "alkol haaa, zinhar" yasağına takılmış, mutlu sona ulaşamadan bitivermiştir. Metin Akpınar'ın gömleğindeki mütemadi ve Tuz Gölü şeklindeki ter lekesine de dikkat. N kadar çarpıcı.
agresifim bakışlarımla döverim:))))) 02:30
agresifim bakışlarımla döverim:))))) 288 izlenme - 6 yıl önce iyi bir tatile ihtiyacım olduğunu bu videoyu seyrettikten sonra iyice anladım.