Hoşgeldiniz!

bıdı

bıdı bıdı 01:22
bıdı bıdı 692 izlenme - 3 yıl önce gvhköm
bıdı bıdı kenan 01:18
bıdı bıdı kenan 452 izlenme - 7 yıl önce
teksas 00:45
teksas 340 izlenme - 6 yıl önce sadece İzle bursa teksas
18 wos haulin türkçe yamalı 00:57
18 wos haulin türkçe yamalı 5.087 izlenme - 7 yıl önce scania la rampa çıkarken
mc karabulut bıdı bıdı yapma 2011 02:47
mc karabulut bıdı bıdı yapma 2011 1.095 izlenme - 5 yıl önce mc karabulut &27 narkot &girdap bıdı bıdı yapma
Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde (Ne Dediği Anlaşılmayan Kadın Reloaded) 06:20
Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde (Ne Dediği Anlaşılmayan Kadın Reloaded) 56 izlenme - 3 ay önce Birkaç yıl önce yalan makinesinin olduğu 3 sorgu uzmanlı (ortada ki uzman favorim) programda ne dediği asla anlaşılmayan kadın tekrar yalçın abiyle "Gerçeğin Peşinde" programına katılıp yine ne istediğini tam olarak anlatamamıştır
ömer akın bıdı bıdı.. konuşuyor.. 00:35
ömer akın bıdı bıdı.. konuşuyor.. 471 izlenme - 8 yıl önce
bir metehan koç klasiği 01:06
bir metehan koç klasiği 246 izlenme - 4 yıl önce bıdı bıdı yapmayın baba yorgun
metehan koç sunar 04:17
metehan koç sunar 101 izlenme - 4 yıl önce bıdı bıdı yapma ewlat baba yorgun
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 03:19
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 4.452 izlenme - 1 yıl önce Rus dans okulu Wiggle parçasına böylem seksi bir klip çekmiş, fazla bıdı bıdı yapmaya gerek yok izleyelim, keyfe gelelim.
Poposuyla Alkış Tutan Türk 00:10
Poposuyla Alkış Tutan Türk 416 izlenme - 10 ay önce Kıçıyla alkış tutan karıları avratları çok görmüştük ama erkek modelini şahsen ben görmemiştim. Neyse bıdı bıdı yok izleyelim.
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 03:35
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 157 izlenme - 1 yıl önce Rus dans okulu Wiggle parçasına böylem seksi bir klip çekmiş, fazla bıdı bıdı yapmaya gerek yok izleyelim, keyfe gelelim.
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 03:19
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 107 izlenme - 10 ay önce Rus dans okulu Wiggle parçasına böylem seksi bir klip çekmiş, fazla bıdı bıdı yapmaya gerek yok izleyelim, zevke gelelim.
Dubai Flow Motion - Çölün Üstündeki Cennet 03:06
Dubai Flow Motion - Çölün Üstündeki Cennet 528 izlenme - 9 ay önce Büyük gökdelenleri, devasa yapıları, zenginlikleriyle. Dubai. Flow motion keyfiyle sunulması da bir ayrı güzel olmuş, neyse bıdı bıdı yapmayalım izleyelim.
ÇEKİRGE OGUZ La Minör Kürdi Karaoke Md Altyapısı Şarkı Sözü 03:48
ÇEKİRGE OGUZ La Minör Kürdi Karaoke Md Altyapısı Şarkı Sözü 82 izlenme - 10 ay önce şarkı sözleri Çekirgeyi salıverdim x 2 Yazıya yazıya x 2 Pot koymadı koyun ile x 2 Kuzuya kuzuya x 2 [Nakarat] x 2 Hoplayıver çekirge Zıplayıver çekirge Benim canım çekirge bıdı bıdı bıdı bıdı çekirge Çekirgenin ayağında x 2 Narindi narindi x 2 Bende sandım kaymakamı x2 Gelini gelini x 2 [Nakarat] x 2 Çekirgenin ayağında x 2 Çizmesi çizmesi x 2 Ne hoş olur tatlım sende Ne hoş olur bi dönem senle Gezmesi gezmesi x 2 [Nakarat] x 2 Hop hop hopla çekirge Zıp zıp zıpla çekirge Benim canım çekirge bıdı bıdı bıdı bıdı çekirge x 2
Kate Upton Titremeleri Derlemesi 01:55
Kate Upton Titremeleri Derlemesi 2.091 izlenme - 10 ay önce Kate Upton'ın hemen hemen çoğu defilesinden özenle seçilmiş bu çalışmada keşkül misali titremeleri gözler önüne serilmiş ve de siz değerli şakşakçılara muazzam bir başyapıt sunulmuştur. haydi bakalım önce izleyin sonra da bıdı bıdı yapın bunun burada ne işi var diye...
Askere Giden Gencin Motorsikletine Olan Aşkı 05:08
Askere Giden Gencin Motorsikletine Olan Aşkı 26 izlenme - 1 yıl önce Fatih Konaçoğlu adında Samsunlu bir gencin askere gitmeden önce motoruna yaptığı klip... Öyle demeyin böyle insanlarımızda var. Aslında iyi bir psikolojik tez olabilir. Ve burada nostalji bıdı bıdı da yapmayın. O kadar eklediğim içeriğin izlenme oranı bin bile değil.
Hindistan'da Olağan Bir Gün 01:28
Hindistan'da Olağan Bir Gün 6 izlenme - 3 ay önce Yer tabi ki de Hindistan. Böyle acayip bir düşünce onlardan başka hiçbir yerden çıkamaz. Şimdi bıdı bıdı yapıcak bazıları yok şöyle zeki olanları var yok işte dünya görüşü. Tek takdir ettiğim kamasutradır.
 Askere Giden Gencin Motorsikletine Olan Aşkı 05:08
Askere Giden Gencin Motorsikletine Olan Aşkı 638 izlenme - 1 yıl önce Fatih Konaçoğlu adında Samsunlu bir gencin askere gitmeden önce motoruna yaptığı klip... Öyle demeyin böyle insanlarımızda var. Aslında iyi bir psikolojik tez olabilir. Ve burada nostalji bıdı bıdı da yapmayın. O kadar eklediğim içeriğin izlenme oranı bin bile değil.
tugaylı gençler... 04:08
tugaylı gençler... 233 izlenme - 6 yıl önce :=)bıdı bıdı yapma eflat baba yorgun (-_-)
Erkin Koray - Bu Sana Son Mektubum 02:26
Erkin Koray - Bu Sana Son Mektubum 153 izlenme - 3 ay önce Buraya açıklama olarak müzikle ilgili bıdı bıdı edemicem çünkü hiç bir bilgim yok. Youtube'da gezinirken gördüğüm ve hayran kaldığım bi müzik. Youtube'da "kenardadursun" üyesinin yorumunu aktarıyorum. belirteyim şarkının asıl söyleyicisi ÜMMÜ GÜLSÜM dür. ente ömri (enta omri) adlı şarkının müziğini erkin koray yorumlamıştır... şarkının aslı konser kaydında 1 saat sürer. 2 dakkada herşeyden sıkılan biz türkler pek anlamayız yani.. fakat şiddetle tavsiye edilir. İnternette ararken "om kalthoum" falan gibi aratırsanız ümmü gülsümün büyüklüğünün farkına varırsınız.
Murat Kekilli - Ayrılık 04:02
Murat Kekilli - Ayrılık 3 izlenme - 2 ay önce Bu adam içinyazılan çizilen ve hatta sağda solda söylenen çok şeyler var. Kimi doğru, kimi yanlış vs. Kişiliği falan beni ilgilendirmez, yok milleti intihara sürüklüyor diye. Hepsi fasafiso. Tek gerçek sesi, müziği ve eserleri. Gerisi teferuat. Neyse fazla bıdı bıdı yapmayalım. Murak Kekilli'nin 2004 yılında çıkarmış olduğu Avara isimli albümünün bence en iyi parçası olan Ayrılık isimli şarkısını müthiş derece anlam içeren sözleri ve çok beğendiğim kılibi ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Başınızı ağrıttıysam affola arkadaşlar. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Fransa'da Türk Şoför Muhabirliğe Soyunursa 01:38
Fransa'da Türk Şoför Muhabirliğe Soyunursa 465 izlenme - 11 ay önce Paris’te 1 santimetre kalınlığındaki kar dolayısıyla trafik felç oldu. Kapanan yolu görüntüleyen Türk, Türkiye’yi eleştirenlere kızdı. Türk şoför, kapanan yolu görüntüledi video kaydında, “İstanbul’da bıdı bıdı yapanlar Avrupa’nın halini görün ve memleketinize şükredin. Yaşadığınız toprakların kıymetini bilin” dedi. Kayıt yaptığı bölgenin Paris’in çevre yolu olduğunu ifade eden şoför, kar kalınlığının sadece 1 santimetre olduğunu söyledi. Paris’te bu tür şeylerin sorun edilmediğini de kaydeden şoför, “Paris halkı bizim gibi yadırgamıyor. Bizim gibi sokaklara dökülüp protesto etmiyor ve bizim gibi basınımız bunu reklam yapmıyor” dedi.
Türk Şoför Spikerliğe Soyunursa 01:38
Türk Şoför Spikerliğe Soyunursa 671 izlenme - 11 ay önce Fransa’da bir Türk şoför, Paris’te aşırı kar yağışı sonrası kapanan bir yolu görüntüleyerek Türkiye’deki belediyeleri eleştirenlere kızdı. Türk şoför videodaki konuşmasında, “İstanbul’da bıdı bıdı yapanlar Avrupa’nın halini görün ve memleketinize şükredin. Yaşadığınız toprakların kıymetini bilin” dedi. Kayıt yaptığı bölgenin Paris’in çevre yolu olduğunu ifade eden şoför, kar kalınlığının 1 santimetre olduğunu söyledi. Paris’te bu tür şeylerin sorun edilmediğini de kaydeden şoför, “Paris halkı bizim gibi yadırgamıyor. Bizim gibi sokaklara dökülüp protesto etmiyor ve bizim gibi basınımız bunu reklam yapmıyor” dedi.
90'larda Ligimizdeki Yabancı Futbolcular 05:46
90'larda Ligimizdeki Yabancı Futbolcular 26 izlenme - 7 ay önce 90'lara dönüşümüz tüm hızıyla devam ediyor efenim.Bu kolajımızda zamanın behrinde Türkiye 1. Futbol Ligi'ndeki takımlarımızda top koşturmuş yabancı futbolcuları bulacaksınız,listemizde 80'lerin sonundan 90ların sonuna kadar kulüplerimize transfer olmuş 100 adet futbolcu bulunmaktadır.Kuzmanovski,Sverisson,Komphela,Khuse,Stoilov,Yakhimovich gibi birkaç oyuncunun arşivlerde işeyarar resmine rastlayamadığımdan maalesef albüme dahil edemedim,gerçi oluşturduğum listedeki futbolcuların genelini kaç kişi hatırlıyordur bilemem ama bu albümün arşivlerde bulunması gerektiğini düşünüyorum,en azından bu kolaj bir ilk onu biliyorum,neyse bıdı bıdı yapmayayım izleyelim ...
Doğan Görür - Tırıvırı 03:33
Doğan Görür - Tırıvırı 793 izlenme - 1 yıl önce ŞARKI SÖZLERİ TIRIVIRI ŞİMDİ KIZLAR HAVALI DİNLEMEZLER ANAYI TAKMIYORLAR BABAYI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ARABASI TRİPTONİK TELEFONU DOKUNMATİK İÇİYORLAR CİN TONİK VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZ VIZ BIDI BIDI TIRI VIRI BUNLAR TIRI VIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SAÇLARI CİV CİV SARISI GELİRLER GECE YARISI YİYORLAR BABA PARASI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ELLERİ HEP MESAJDA SAUNADA MASAJDA GÜNEŞLENİR PLAJDA VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SÖZ: DOĞAN GÖRÜR (2013) TIRIVIRI ŞİMDİ KIZLAR HAVALI DİNLEMEZLER ANAYI TAKMIYORLAR BABAYI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ARABASI TRİPTONİK TELEFONU DOKUNMATİK İÇİYORLAR CİN TONİK VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZ VIZ BIDI BIDI TIRI VIRI BUNLAR TIRI VIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SAÇLARI CİV CİV SARISI GELİRLER GECE YARISI YİYORLAR BABA PARASI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ELLERİ HEP MESAJDA SAUNADA MASAJDA GÜNEŞLENİR PLAJDA VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SÖZ: DOĞAN GÖRÜR (2013) TIRIVIRI ŞİMDİ KIZLAR HAVALI DİNLEMEZLER ANAYI TAKMIYORLAR BABAYI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ARABASI TRİPTONİK TELEFONU DOKUNMATİK İÇİYORLAR CİN TONİK VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZ VIZ BIDI BIDI TIRI VIRI BUNLAR TIRI VIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SAÇLARI CİV CİV SARISI GELİRLER GECE YARISI YİYORLAR BABA PARASI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI GÜNEŞLENİR PLAJDA TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ELLERİ HEP MESAJDA SAUNADA MASAJDA VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SÖZ: DOĞAN GÖRÜR (2013) TIRIVIRI ŞİMDİ KIZLAR HAVALI DİNLEMEZLER ANAYI TAKMIYORLAR BABAYI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ARABASI TRİPTONİK TELEFONU DOKUNMATİK İÇİYORLAR CİN TONİK VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZ VIZ BIDI BIDI TIRI VIRI BUNLAR TIRI VIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SAÇLARI CİV CİV SARISI GELİRLER GECE YARISI YİYORLAR BABA PARASI VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI GÜNEŞLENİR PLAJDA TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI ELLERİ HEP MESAJDA SAUNADA MASAJDA VIZ VIZVIZ BIDIBIDI VIZVIZ VIZVIZ BIDIBIDI TIRIVIRI BUNLAR TIRIVIRI TIRIVIRI CİCİM TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI TIRIVIRI SÖZ: DOĞAN GÖRÜR (2013)
Türk Şoförün Paris Belediyesini Eleştirmesi 01:38
Türk Şoförün Paris Belediyesini Eleştirmesi 37 izlenme - 3 ay önce Fransa’da bir Türk şoför, Paris’te aşırı kar yağışı sonrası kapanan bir yolu görüntüleyerek Türkiye’deki belediyeleri eleştirenlere kızdı. Türk şoför videodaki konuşmasında, “İstanbul'da bıdı bıdı yapanlar Avrupa'nın halini görün ve memleketinize şükredin. Yaşadığınız toprakların kıymetini bilin” diye belirtti . Kayıt yapmış olduğu bölgenin Paris'in çevre yolu olduğunu ifade eden şoför, kar kalınlığının 1 santimetre olduğunu belirtti . Paris'te bu tür şeylerin arıza edilmediğini de kaydeden şoför, “Paris halkı bizim gibi yadırgamıyor. Bizim gibi sokaklara dökülüp protesto etmiyor ve bizim gibi basınımız bunu reklam yapmıyor” diye belirtti .İzleyelim efendim.
Norm - O Piç De Bendim (alayına Diss) 03:20
Norm - O Piç De Bendim (alayına Diss) 8.868 izlenme - 2 yıl önce Norm - O Piç De Bendim (Lyric) bunlar sadece sokakta duyduğum cümleler hadi rap yapalım.. tek tek sik ama bak rap bitmez yarrağın tadına varan eve gitmez sikik rhymet in orospu admini dalgaya bak tatmin et kendini loş ışıkta boş kerhane işlet bunu alman için götünü genişlet ben piçin teki zamanla tanırsın sen taşşaktaki en kısa kılsın üsküdar mı lan biraz akıllanın o merdivenle de sikime tırmanın dikine gidiyorum önüme çıkmayın rapçi sikiyorum varsa göt kayın her şey vatan için askere gitmez lolipop starsa bu şarkı bitmez dostum kankana sen bir üçlü sar benim iki topum ve bir de rapim var "çok küfür ediyor böyle yapmasın" azdırma sen de sikim kalkmasın aynaya bak lan budur derdim dökük evdeki fakir o piç de bendim sen bana söyle ceza mı ustan sagopa ya da fuat kaçar bu kurstan geceler uzun kas ama yazamazsın sözlerin bana yadigar mapustan fahişe aldığı işi saymazmış sikilen götler rape doymazmış sokak edebiyatı mı sözleri gördüm yaptığınız rape götümle güldüm bıdı bıdı bidi bidi bıdı bıdı bidi bidi para için havlama susturun şu iti puncline parshop önce yoruyorum mekan yeraltı flexçi sikiyorum kadiköy dediğin bebek mafyası fanları sübyan rapçi tayfası hadi bana havla hergele diklen ender derken besmele çek len memeli microfonçek de saksafon sus götüne girenleri ağzından kus son samuraysan kılıcı da sıkı tut keskin götünde patladı bu barut dostum kankana sen bir üçlü sar benim iki topum ve bir de rapim var "çok küfür ediyor böyle yapmasın" azdırma sen de sikim kalkmasın aynaya bak lan budur derdim dökük evdeki fakir o piç de bendim sen bana söyle ceza mı ustan sagopa ya da fuat kaçar bu kurstan geceler uzun kas ama yazamazsın sözlerin bana yadigar mapustan
Yaralı Polisi Ambulansa Almayan Sağlık Görevlileri! 01:06
Yaralı Polisi Ambulansa Almayan Sağlık Görevlileri! 17 izlenme - 3 ay önce İzmir'de 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutlamak için Gündoğdu Meydanı'na girmek isteyen bir grup ile polis arasında arbede yaşandı. Güvenlik güçleri, kontrol noktasında suç teşkil eden örgütlere ait bayrakların alana alınamayacağını söyledi. Bunun üzerine grup barikatı aşarak içeri girmek istedi. Müdahale eden polis, coplarla kalabalığı geri püskürttü. Kalabalığın pet şişe ve taş yağmuruna tuttuğu polis memurlarından bazıları yaralandı. Bu esnada sağlık ekipleri ambulansa hafif yaralı bir göstericiyi aldı. Ayağından yaralanan ve yürümekte zorlanan polis memuru ambulansa girmek isterken, sağlık ekipleri yaralı polisin yüzüne ambulansın kapısını kapattı. Ayağı aksayarak yürüyen polis memuru, şaşkınlığını gizleyemeyerek, “Beni almadılar” dedi.(ALINTI) Bence haklı bir durumdur iki tarafında çok aman aman birşeyi yok gibi duruyor ve yaralı vatandaş ambulansta mauyne ediliyor beliki kafasına darbe alınmış her ne kadar bıdı bıdı konuşsada beyin kanaması geçiriyor olabilir o yüzden doğru bir tercih.
Araf - Uyuma Uyan (Video Klip) 03:04
Araf - Uyuma Uyan (Video Klip) 81 izlenme - 10 ay önce twitter.com/araff35 instagram.com/araff35 facebook.com/araff35 Sözler:Araf Beat:Oxxe Mix&Mastering:Tolgay Akgüneyli Director: Murat Gültekin Assistant Dir.:Berk Polat Edit :Murat Gültekin SÖZLER Dedik bugün eğlenelim ve buna değmeli Bi kaç shot ve (hüp hüp) sonra he manim İyi demi bu ayar midesi bulanan Lavaboya koşsun bak pislenir buralar Kusarsan uzar bak konu Bi kızı da tavladım tabi bana tutarsa tonu Bide utanma olum Araf hadi git konuş İlk sokul yanına bi hadi gelir ilk dokunuş Sor hemen kimmiş ve nerde oturur Tek hatamla gözünde gerzek olurum Cool takılıp vermem gerek pozumu Ama kafam fenayken hep zevzek olurum Konuşurum bıdı bıdı hemende kırılırım Sarhoşum baya bi modumsa tırıvırı Başımda dönüyo bak kız bana gülüyo Bense tripteyim diyom aa yüzü yok * Uyuma uyan bak var yeni bişi Tam uyuyodum ben kalk dedi dişi Hayatı yaşa bak her anı güzelde Hayatı yaşamak tam deli işi x2 * Müzik çok ışık yok ortam kalabalık Beceremedim daha kızı tavlamayı Bi atak yapıp onu avlamalıyım Yaklaş hadi bana bırak beni anlamayı Dedim ona yeni moda bu Sokul hadi bana birazda benim ola dur Verip ona tuz dedim tekilayı içelim İçtikçe kız anlatıyo bana hala Nietzsche'yi Dedim ona kızım sen nerde yetiştin Şuan Nietzsche konuşcak kadar ne içtik Açtın kafamı benim bana ver içki Dans et hadi biraz kafan gelişsin (Pat) bi tokat yedim tiz bi nota Var kulağımda bide bizi izliyolar Bitti olay yanımdan gitti oda (Haha) neler kaçırdığını bilmiyo daha * Uyuma uyan bak var yeni bişi Tam uyuyodum ben kalk dedi dişi Hayatı yaşa bak her anı güzelde Hayatı yaşamak tam deli işi x2