Hoşgeldiniz!

bilinmeze doğru

Bilinmeze Doğru Star Trek 00:17
Bilinmeze Doğru Star Trek 81 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragmanı 01:05
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragmanı 2.337 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Into Darkness 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek. Vizyon Tarihi :7 Haziran 2013
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 01:53
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 367 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman Star Trek Into Darkness Fragman 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Bilinmeze Doğru Star Trek Sinemalarda! 00:11
Bilinmeze Doğru Star Trek Sinemalarda! 9 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek Sinemalarda!
Star Trek Bilinmeze Doğru - Fragman 01:16
Star Trek Bilinmeze Doğru - Fragman 120 izlenme - 3 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Kirk 00:42
Star Trek Bilinmeze Doğru - Kirk 122 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin kirk karakterinin özel videosu.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Spock 00:43
Star Trek Bilinmeze Doğru - Spock 44 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin Spock karakterinin özel videosu.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uhura 00:41
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uhura 41 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin Uhura karakterinin özel videosu.
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip 01:17
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip 16 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip
Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Fragman 01:03
Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Fragman 16.627 izlenme - 2 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams Star Trek'i Bilinmeze Doğru götürecek şiddet dolu bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz halinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürülürken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapılması gerekecek.
Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Kısa Fragman 00:17
Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Kısa Fragman 514 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin Türkçe altyazılı kısa fragmanı.
Bilinmeze Doğru Star Trek Spock Dısruptıon 00:43
Bilinmeze Doğru Star Trek Spock Dısruptıon 3 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek Spock Dısruptıon
Bilinmeze Doğru (Star Trek) - Fragman 01:37
Bilinmeze Doğru (Star Trek) - Fragman 17 izlenme - 1 yıl önce Yayın Yılı: 2013 Oyuncular:Chris Pine , Benedict Cumberbatch , Alice Eve , Peter Weller Filmin Özeti:Atılgana ait olduğu bilinen mürettebat eve geri döndüğünde kendi sistemleri içersindeki parçalanmaları farkeder. Bu terör olayları aynı zamanda dünyayıda yok olma tehlikesi altına sokmaktadır.
Bilinmeze Doğru - Star Trek (Fragman) 02:14
Bilinmeze Doğru - Star Trek (Fragman) 6 izlenme - 1 yıl önce Yayın Yılı: 2013 Oyuncular:Chris Pine , Benedict Cumberbatch , Alice Eve , Peter Weller Filmin Özeti:Atılgana ait olduğu bilinen mürettebat eve geri döndüğünde kendi sistemleri içersindeki parçalanmaları farkeder. Bu terör olayları aynı zamanda dünyayıda yok olma tehlikesi altına sokmaktadır.
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 01:24
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 92 izlenme - 3 yıl önce BİLİNMEZE DOĞRU STAR TREK 3D 07 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA! Atılgan gemisi mürettebatıyla dünyaya geri çağrılır. Ama karşılaştıkları manzara çok güçlü bir terör örgütünün donanmalarını ve ona bağlı olan her şeyi yerle bir ettiğini görürler. Kaptan Kirk'ün bitirmesi gereken şahsi bir kavgası vardır ve tek kişilik kitle imha silahını bulmak için aramaya koyulur. Hayatta kalmak ile ölüme teslim olmak arasında mekik dokuyan kahramanlar bu macerada aşk, dostluk ve fedakarlıklar sınavlarından geçeceklerdir. Bilim-kurgu, aksiyon ve dramı haramnladığı yapımlarla 2000'li yılların en sevilen yönetmen-yapımcıları arasına giren J.J. Abrams seyirciyi yeni bir Star Trek macerasına götürecek. Filmin senaryosunda Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof'un imzası bulunurken Chris Pine, Zachary Quinto ve Zoe Saldana kadronun öne çıkan isimleri arasında.
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 01:37
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 163 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek 7 Haziran'da Sibenalarda! 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek'i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 02:17
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 434 izlenme - 3 yıl önce J.J. Abrams yönettiği Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 02:30
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragman 2 182 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini J.J. Abrams'ın yaptığı Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Bilinmeze Doğru Star Trek - Devam Et Scotty 00:50
Bilinmeze Doğru Star Trek - Devam Et Scotty 20 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Devam Et Scotty
Bilinmeze Doğru Star Trek - Spock Ne Yapardı? 01:17
Bilinmeze Doğru Star Trek - Spock Ne Yapardı? 2 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Spock Ne Yapardı?
Star Trek Bilinmeze Doğru- Türkçe Özel Fragman 01:24
Star Trek Bilinmeze Doğru- Türkçe Özel Fragman 3.233 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran'da vizyona girecek olan Star Trek: Bilinmeze Doğru filminin Türkçe altyazılı çok özel fragmanı.
Bilinmeze Doğru - Star Trek Altyazılı Fragmanı 00:31
Bilinmeze Doğru - Star Trek Altyazılı Fragmanı 1.770 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru - Star Trek - 7 Haziran'da Sinemalarda! 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams Star Trek'i Bilinmeze Doğru götürecek şiddet dolu bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz halinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürülürken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapılması gerekecek.
Bilinmeze Doğru Star Trek - Uhura Dısruptıon 00:41
Bilinmeze Doğru Star Trek - Uhura Dısruptıon 6 izlenme - 1 yıl önce Yayın Yılı: 2013 Oyuncular:Chris Pine , Benedict Cumberbatch , Alice Eve , Peter Weller Filmin Özeti:Atılgana ait olduğu bilinen mürettebat eve geri döndüğünde kendi sistemleri içersindeki parçalanmaları farkeder. Bu terör olayları aynı zamanda dünyayıda yok olma tehlikesi altına sokmaktadır.
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 00:47
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 145 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru (Star Trek into darkness) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uzun Fragman 02:18
Star Trek Bilinmeze Doğru - Uzun Fragman 131 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin yayınlanan uzun fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 01:02
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 66 izlenme - 3 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin televizyonlarda yayınlanan özel fragmanı.
Bilinmeze Doğru Star Trek - Kırk Disruption 00:42
Bilinmeze Doğru Star Trek - Kırk Disruption 8 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Kırk Disruption
Bilinmeze Doğru Star Trek - J.j'nin Vizyonu 01:33
Bilinmeze Doğru Star Trek - J.j'nin Vizyonu 5 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - J.j'nin Vizyonu
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - Yapabilirsin 00:52
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - Yapabilirsin 10 izlenme - 1 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - Yapabilirsin
Bilinmeze Doğru Star Trek Alt Yazılı Superbowl TV Spotu 00:31
Bilinmeze Doğru Star Trek Alt Yazılı Superbowl TV Spotu 169 izlenme - 3 yıl önce BİLİNMEZE DOĞRU STAR TREK . 7 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA! Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.