Hoşgeldiniz!

bir yanımda sen

Kargo - Yanımda Sen Olmayınca 03:07
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca 357 izlenme - 6 ay önce Kargo - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Sabah uyandım baktım bir çevreme Herşey dün gece bıraktığım yerde Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yine Anladım bugün yalnızım tek başıma Çıkar dolaşırım sakin kafam Bir oraya bir buraya eski dostlara Özlemişim eskilerden bir hava Çünkü çok güzel... Yalnız dolaşmak Çünkü çok güzel Yanımda sen olmayınca Güneş battı çaresiz döndüm eve Sensiz farketmez ne gündüz ne gece Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yüne Çünkü çok güzel !
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca 03:06
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca 67 izlenme - 6 ay önce Kargo - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Sabah uyandım baktım bir çevreme Herşey dün gece bıraktığım yerde Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yine Anladım bugün yalnızım tek başıma Çıkar dolaşırım sakin kafam Bir oraya bir buraya eski dostlara Özlemişim eskilerden bir hava Çünkü çok güzel... Yalnız dolaşmak Çünkü çok güzel Yanımda sen olmayınca Güneş battı çaresiz döndüm eve Sensiz farketmez ne gündüz ne gece Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yüne Çünkü çok güzel !
Arsız Bela - Bir Yanımda Sen 03:13
Arsız Bela - Bir Yanımda Sen 7.550 izlenme - 3 yıl önce 2012 - Arsız Bela'nın yeni Şarkısı - Bir Yanımda Sen Durulmuş bir denizdim yorulmadan gel diye dalgalara selam ver beni bulursun yine Esmer Maruz sar yine baştan aşkı yaşatalım hadi yok deme gözlerin istiyor beni dur deme gönül zincirini kırdı durdu denizler ağlıyor sanki bilemem içim de yanar bi ateş var diyemem gelme diye bu içim yanar yoksun umutlar bizi çağırır bak bulutlar ağlar saçlarım da ak acım büyük acınıza ortak olsun yazın açmıştı güllerin solsun sonbahar da sende unutulursun sonra seni bi başkası yaka dursun beni özleyip acılarını unutsun gel diye çırpınıp dili tutulsun yağmura yalvarıp umudun olsun bu deli bekledi gelmedin nurum bir yanım da sen bir yanım da el bir selam ver de unutsun eller kimi sormaz bekleyişin kimedir kimini unutur bu dil sana serilir var gibi gönlün de biraz bana yer varsa gel getirsin seni bana yel denizlere haber saldım bilesin sen bana doğru gel o seni getirir
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca 03:08
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca 37 izlenme - 6 ay önce Kargo - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Sabah uyandım baktım bir çevreme Herşey dün gece bıraktığım yerde Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yine Anladım bugün yalnızım tek başıma Çıkar dolaşırım sakin kafam Bir oraya bir buraya eski dostlara Özlemişim eskilerden bir hava Çünkü çok güzel... Yalnız dolaşmak Çünkü çok güzel Yanımda sen olmayınca Güneş battı çaresiz döndüm eve Sensiz farketmez ne gündüz ne gece Anlamı yok herşey düzenli olsa bile Sevgilimin resmi bana bakmıyor yüne Çünkü çok güzel !
Sancak - Sen Yanımda Olunca 02:59
Sancak - Sen Yanımda Olunca 579 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Nakarat: Sen yanımda olunca çok umrumda bu dünya. Geceleri korkudan, sarılıp beni durduran yine mi sen? 1.Verse: Bir anda gittiğinde yüzümde korku benim. Bütün hatalarımı kendime sordum demin. Bir yanım kalabalık bir yanımsa yalnız, içimde tek başıma ben ve karanlık. Gece düşünürüm kolumda sanki seni. Uyanınca yine duyamadım sesini. Ve yine bıraksan sesimi çıkarmam, sustuğunda benim sesimi duysan. Sen yoksan bugün son. Sanki çarem yok. Gösterdiğin yol Çıkmaz şimdi zor. Sen yoksan bugün son. Sanki çarem yok.
Sancak - Sen Yanımda Olunca 02:37
Sancak - Sen Yanımda Olunca 202 izlenme - 11 ay önce En Populer Sancak Sarkilari: http://goo.gl/oRKbM2 Sancak Official Kanalina Abone Ol: http://goo.gl/6YAsCT Sancak - Sen Yanımda Olunca ( Live ) Bakırköy İstasyon Hiphop Jam 12 Daha fazlası ve güncel haberler için : www.facebook.com/SancakFANClub & www.twitter.com/sancakforte & www.facebook.com/SancakMusic Şarkı Sözleri (lyrics): Nakarat: Sen yanımda olunca çok umrumda bu dünya. Geceleri korkudan, sarılıp beni durduran yine mi sen? 1.Verse: Bir anda gittiğinde yüzümde korku benim. Bütün hatalarımı kendime sordum demin. Bir yanım kalabalık bir yanımsa yalnız, içimde tek başıma ben ve karanlık. Gece düşünürüm kolumda sanki seni. Uyanınca yine duyamadım sesini. Ve yine bıraksan sesimi çıkarmam, sustuğunda benim sesimi duysan. Sen yoksan bugün son. Sanki çarem yok. Gösterdiğin yol Çıkmaz şimdi zor. Sen yoksan bugün son. Sanki çarem yok. Gösterdiğin yol, Çıkmaz şimdi zor. Nakarat: Sen yanımda olunca çok umrumda bu dünya. Geceleri korkudan, sarılıp beni durduran yine mi sen? 2.Verse: Biriniz sorun bana gelecek olmayan bir yer var mı uzakta? Yine de yok derim kendi korkumdan. Mazi dolu tuzaklar. Gittin dönmedi dünya. Düşünüp onları unuturum bir gecede dedim olmadı. Ki yalan diyemem yapamazdın. Sen yoksan bugün son. Sanki çarem yok. Gösterdiğin yol. Çıkmaz şimdi zor. Nakarat: Sen yanımda olunca çok umrumda bu dünya. Geceleri korkudan sarılıp beni durduran yine mi sen?
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 05:32
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 321 izlenme - 5 ay önce Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Hayatın ne anlamı var, yanımda sen olmayınca, Yaşamanın ne tadı var, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim hep simsiyah, yanımda sen olmayınca, Bence ölüm ayrılıktır, sensizliktir, yalnızlıktır, Her nefesim hıçkırıktır, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aaah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim olmaz sabah, yanımda sen olmayınca.
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 04:23
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 17 izlenme - 5 ay önce Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Hayatın ne anlamı var, yanımda sen olmayınca, Yaşamanın ne tadı var, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim hep simsiyah, yanımda sen olmayınca, Bence ölüm ayrılıktır, sensizliktir, yalnızlıktır, Her nefesim hıçkırıktır, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aaah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim olmaz sabah, yanımda sen olmayınca.
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 05:33
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 7 izlenme - 5 ay önce Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Hayatın ne anlamı var, yanımda sen olmayınca, Yaşamanın ne tadı var, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim hep simsiyah, yanımda sen olmayınca, Bence ölüm ayrılıktır, sensizliktir, yalnızlıktır, Her nefesim hıçkırıktır, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aaah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim olmaz sabah, yanımda sen olmayınca.
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 05:33
Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca 47 izlenme - 5 ay önce Zeki Müren - Yanımda Sen Olmayınca Şarkı Sözleri: Hayatın ne anlamı var, yanımda sen olmayınca, Yaşamanın ne tadı var, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim hep simsiyah, yanımda sen olmayınca, Bence ölüm ayrılıktır, sensizliktir, yalnızlıktır, Her nefesim hıçkırıktır, yanımda sen olmayınca, Aşkın hasret çölüyüm ben, bir gözyaşı gölüyüm ben, Yaşayan bir ölüyüm ben, yanımda sen olmayınca, Nasıl çekmem kadere aaah, yazan yazsın bana günah, Gecelerim olmaz sabah, yanımda sen olmayınca.
Arsız Bela - Bir Yanımda Sen 2012 03:13
Arsız Bela - Bir Yanımda Sen 2012 1.689 izlenme - 3 yıl önce Arsız Bela Esmer Maruz Bir Yanımda Sen 2012
Ümit Besen - Yanımda Sen Olmalıydın 05:24
Ümit Besen - Yanımda Sen Olmalıydın 23 izlenme - 3 ay önce Bu akşam çok efkarlıyım yanımda sen olmalıydın Ellerini tutmalıydım gözlerine bakmalıydım Yanımda sen olmalıydın Gözümdeki yaş yerine bağrımdaki taş yerine Halden bilmez el yerine yanımda sen olmalıydım Kimi sarıyor ellerin kime bakıyor gözlerin Zehir olsa hep sözlerin yanımda sen olmalıydın Sensizliğin sensiziyim yalnızların yalnızıyım Yokluğun yakıyor beni hasretinden bir deliyim Yanımda sen olmalıydın Kaderimin bir kölesiyim hasretinden bir deliyim Yanımda sen olmalıydın Gözümdeki yaş yerine bağrımdaki taş yerine Halden bilmez el yerine yanımda sen olmalıydım Kimi sarıyor ellerin kime bakıyor gözlerin Zehir olsa hep sözlerin yanımda sen olmalıydın
Ümit Besen - Yanımda Sen Olmalıydın 05:24
Ümit Besen - Yanımda Sen Olmalıydın 57 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Dokunsalar Ağlarım Çıkış Tarihi: 02.05.2001 Arabesk Şarkı Sözleri: Bu akşam çok efkarlıyım yanımda sen olmalıydın Ellerini tutmalıydım gözlerine bakmalıydım Yanımda sen olmalıydın Gözümdeki yaş yerine bağrımdaki taş yerine Halden bilmez el yerine yanımda sen olmalıydım Kimi sarıyor ellerin kime bakıyor gözlerin Zehir olsa hep sözlerin yanımda sen olmalıydın Sensizliğin sensiziyim yalnızların yalnızıyım Yokluğun yakıyor beni hasretinden bir deliyim Yanımda sen olmalıydın Kaderimin bir kölesiyim hasretinden bir deliyim Yanımda sen olmalıydın Gözümdeki yaş yerine bağrımdaki taş yerine Halden bilmez el yerine yanımda sen olmalıydım Kimi sarıyor ellerin kime bakıyor gözlerin Zehir olsa hep sözlerin yanımda sen olmalıydın
Zerrin Özer - Sen Yoksan Yanımda 02:53
Zerrin Özer - Sen Yoksan Yanımda 26 izlenme - 5 ay önce Zerrin Özer - Sen Yoksan Yanımda Şarkı Sözleri: Alışmışım varlığına Sevginin sıcaklığına En yakın dost sensin bana Senle ağlar gülerim Senle başlar senle biterim Sensiz nereye giderim Güneşler doğmaz olur Sabahlar olmaz olur Sen yoksan yanımda Çiçekler solar gider Gözüm yaş dolar gider Sen yoksan yanımda Yaşanmaz olur dünya Bir kabus olur rüya Sen yoksan yanımda Güzeller çirkin olur Sevgiler nefret olur Sen yoksan yanımda Sensizlikten korkuyorum Hep yanımda ol istiyorum Selkide çok seviyorum Senle ağlar gülerim Senle başlar senle biterim Sensiz nereye giderim Güneşler doğmaz olur Sabahlar olmaz olur Sen yoksan yanımda Çiçekler solar gider Gözüm yaş dolar gider Sen yoksan yanımda Yaşanmaz olur dünya Bir kabus olur rüya Sen yoksan yanımda Güzeller çirkin olur Sevgiler nefret olur Sen yoksan yanımda.
İzel-Çelik-Ercan Sen Yokken Yanımda 02:55
İzel-Çelik-Ercan Sen Yokken Yanımda 6 izlenme - 3 ay önce Nescafenin İsim Babası Grup İzel-Çelik-Ercan dan TRT-İNT Avrasya çekimiyle bir şarkı. Güzel zma Çeliğin yüksek bel pantolonu Fena. Ortam buram buram nostalji kokuyor.Oh Mis
Arsız Bela Bir Yanımda Sen 2012 03:13
Arsız Bela Bir Yanımda Sen 2012 2.143 izlenme - 3 yıl önce Arsız Bela Bir Yanımda Sen 2012
Sancak - Yoksun Yanımda 03:37
Sancak - Yoksun Yanımda 51.212 izlenme - 12 ay önce Sancak - Yoksun Yanımda / 2014 Şarkı Sözleri : Geçer dedim de geçmedi. Yine resimlerinde ellerim hala. Ve bekledim de gelmedin. Direnmedim gidişine, tek suçum bu benim. Nedense kimse sevmedi, senin gibi. Arıyorum hep seni hala. Umutlarım da bitmedi. Bir an bile düşünmedim pes etmeyi. Gidiyorsun ve bu dünyayı elimden götürdün. Benim, anılarınla yeni bir dünyaya yok gücüm. Beni biliyorsun ve üzüldüğümü peşinden süründüm. Dayanamadım düştüm, bari bir kez gel bu son günüm sensiz. Yoksun yanımda, sen hiç bilmesen bile. İster yanımda ol ister uzaklarda. Varsın yanımda sen, dönsen yolundan bile. Görmem değil mühim ki yani git, tutsam kolundan bile. Biter dedim de bitmedi. Rüyalarımda görüyorum hep seni hala. Geçmez oldu günlerim. Direnmedim gidişine, tek suçum bu benim. Nedense kimse gülmedi senin gibi. Seviyorum hep seni hala. Umutlarım da bitmedi. Bir an bile düşünmedim pes etmeyi. Gidiyorsun ve bu dünyayı elimden götürdün. Benim, anılarınla yeni bir dünyaya yok gücüm. Beni biliyorsun ve üzüldüğümü peşinden süründüm. Dayanamadım düştüm, bari bir kez gel bu son günüm sensiz. Yoksun yanımda, sen hiç bilmesen bile. İster yanımda ol ister uzaklarda. Varsın yanımda sen, dönsen yolundan bile. Görmem değil mühim ki yani git, tutsam kolundan bile. Söz & Müzik - Sancak
Bolahenk - Bolahenk - Sen Yanımda 02:39
Bolahenk - Bolahenk - Sen Yanımda 141 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Power Club Sevgiliye Özel Çıkış Tarihi: 16.01.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Sen yanımda ama ben hasretlerde Söyleyemem derdimi istesemde Anlasana kaderim ellerinde Sus yüreğim söyleme Gözlerinin derininde kayboldum gel kurtar beni Aşk gördüğüm en güzel düş bir tek sen uyandır beni...
Arsız Bela Ft. Esmer Maruz - Bir Yanımda Sen 2012 03:12
Arsız Bela Ft. Esmer Maruz - Bir Yanımda Sen 2012 1.733 izlenme - 3 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Arsız Bela - Esmer Maruz Bir Yanımda Sen 2012 (Tolga Beat) 03:12
Arsız Bela - Esmer Maruz Bir Yanımda Sen 2012 (Tolga Beat) 24.502 izlenme - 3 yıl önce Arsız Bela - Esmer Maruz Bir Yanımda Sen 2012 (Tolga Beat)
Arsız BeLa - Esmer Maruz Bir Yanımda Sen Yeni 2012 03:12
Arsız BeLa - Esmer Maruz Bir Yanımda Sen Yeni 2012 1.241 izlenme - 3 yıl önce Adem Terzi Facebook : http://www.facebook.com/Enigam.99
Arsız Bela - Bir Yanımda Sen 2012 Ft Esmer Maruz 03:12
Arsız Bela - Bir Yanımda Sen 2012 Ft Esmer Maruz 18 izlenme - 5 ay önce Resmi Site : http://www.alimetin.net Resmi Fan : http://www.facebook.com/arsizbelaorji... Resmi Twitter : http://www.twitter.com/alimetinorjnall Resmi Forum : http://forum.alimetin.net
Arsız Bela ft Esmer Maruz - Bir Yanımda Sen 03:12
Arsız Bela ft Esmer Maruz - Bir Yanımda Sen 6.593 izlenme - 3 yıl önce Arsız Bela Esmer Maruz Bir Yanımda Sen 2012 Tolga Beat
Athena - Yanımda Değil Kanımda 03:45
Athena - Yanımda Değil Kanımda 3 izlenme - 3 ay önce Sözleri; Sabah saat 9:45, hava soğuk kafam leş Gri günden bir esinti, kan gibi, nefes gibi Aynı sabahtan başka akşam, durmaksızın hep yanyana Sebepsiz ve bedensiz bir ruh gibi karanlığa Bilmeyenler bilmezler, zaten yok bilmesinler Yanımda değil kanımda, sen de ardında Kimse, kimse görmesin birbirimizi tadarken Bakanlar hep söylesin, sağdan gelen soldan geçsin Bilmeyenler bilmezler, zaten yok bilmesinler Yanımda değil, kanımda, sen de ardında Tüm her şey elimde şu an sanki Ah gerçek bu işte, yanımda değil, kanımda
Harun Kolçak - Yanımda Kal 04:34
Harun Kolçak - Yanımda Kal 1.150 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 Şarkı Sözleri: Öyle savunmasız bir zamandı Bulduğunda beni Sen başlattın boyun eğdim Kabullendim seni Bu sözlerim sitem değil ama Yazık değilmi bana Çok yalnızdım kaybolmuştum Sığındım işte sana Kaygılarım yeniden uyanıyor Bu duygular beni ürkütüyor Yeniden yaşamakmı gerekiyor Yine acılar yine korkular Yine aaaaaaaşk Yanımda kal yanımda kal Düşlerin yetmezki bana Yanımda kal yanımda kal Çok geç rastladım sana
Harun Kolçak - Yanımda Kal 04:38
Harun Kolçak - Yanımda Kal 12 izlenme - 6 ay önce Harun Kolçak - Yanımda Kal Şarkı Sözleri: Öyle savunmasız bir zamandı Bulduğunda beni Sen başlattın boyun eğdim Kabullendim seni Bu sözlerim sitem değil ama Yazık değilmi bana Çok yalnızdım kaybolmuştum Sığındım işte sana Kaygılarım yeniden uyanıyor Bu duygular beni ürkütüyor Yeniden yaşamakmı gerekiyor Yine acılar yine korkular Yine aaaaaaaşk Yanımda kal yanımda kal Düşlerin yetmezki bana Yanımda kal yanımda kal Çok geç rastladım sana
Harun Kolçak - Yanımda Kal 04:35
Harun Kolçak - Yanımda Kal 5 izlenme - 6 ay önce Harun Kolçak - Yanımda Kal Şarkı Sözleri: Öyle savunmasız bir zamandı Bulduğunda beni Sen başlattın boyun eğdim Kabullendim seni Bu sözlerim sitem değil ama Yazık değilmi bana Çok yalnızdım kaybolmuştum Sığındım işte sana Kaygılarım yeniden uyanıyor Bu duygular beni ürkütüyor Yeniden yaşamakmı gerekiyor Yine acılar yine korkular Yine aaaaaaaşk Yanımda kal yanımda kal Düşlerin yetmezki bana Yanımda kal yanımda kal Çok geç rastladım sana
Selim Gülgören - Yoksun Yanımda 04:21
Selim Gülgören - Yoksun Yanımda 633 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: İstanbul Bana Dar Çıkış Tarihi: 05.09.2008 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Geçmişteki yanlışlar kimsenin suçu değil Bir hata varsa eğer anlaki oda gecelerin Karanlık aldı seni benden götürdü uzaklara Şimdiyse yıldızlar söylüyor hala yakında Bense tek başıma bekliyorum odamda Ama sen aşkım yoksun yanımda İçimde yaşadığım acıyı bir bilsen Çok zorlanıyorum be bitanem Sensizlik o kadar çok yoruyor ki beni Şu odadan dışarıya çıkmak bile istemiyorum Hep gözlerimi kapatıp uyumak istiyorum Belki biraz da olsa seni unutabilirim die Ama mümkün değil ki bu seni rüyalarımda bile özlüyorum Ansızın çekip gitmenin vardır bir sebebi Seni o kadar çok seviyorum ki Bunu sorgulamak bile istemiyorum Varsa başka biri hayatında mutluysan Senin mutlu olduğunu bilmek banim için yeter Şu an saat dört seninle birlikte uyuduğumuz o koltukta oturuyorum Sana giderken hiç bir armağan verememiştim Bak bende sana bu şarkıyı yazdım belki bir gün Her yerde sana yazılana değersin die seni çok sevdim çok
Harun Kolçak - Yanımda Kal 04:38
Harun Kolçak - Yanımda Kal 48 izlenme - 7 ay önce Bu herhalde Harun Kolçak'ın söylediği en guzel ve anlamlı şarkılardan biridir. Sözleri; Öyle savunmasız bir zamandı bulduğunda beni Sen başlattın boyun eğdim kabullendim seni bu sözlerim sitem değil ama yazık değil mi bana çok yalnızdım kaybolmuştum sığındım işte sana kaygilarim yeniden uyaniyor bu duygular beni ürkütüyor yeniden yaşamak mı gerekiyor yine acılar yine korkular yine aşk yanımda kal yanımda kal düşlerim yetmez ki bana yanımda kal yanımda kal çok geı rastladım sana Şarkı Sözleri (lyrics): Öyle savunmasız bir zamandı Bulduğunda beni Sen başlattın boyun eğdim Kabullendim seni Bu sözlerim sitem değil ama Yazık değilmi bana Çok yalnızdım kaybolmuştum Sığındım işte sana Kaygılarım yeniden uyanıyor Bu duygular beni ürkütüyor Yeniden yaşamakmı gerekiyor Yine acılar yine korkular Yine aaaaaaaşk Yanımda kal yanımda kal Düşlerin yetmezki bana Yanımda kal yanımda kal Çok geç rastladım sana
Sancak - Yoksun Yanımda 03:37
Sancak - Yoksun Yanımda 421 izlenme - 1 hafta önce Söz & Müzik - Sancak www.facebook.com/sancakfanclub www.twitter.com/sancakforte www.instagram.com/sancakmusic Şarkı Sözleri : Geçer dedim de geçmedi. Yine resimlerinde ellerim hala. Ve bekledim de gelmedin. Direnmedim gidişine, tek suçum bu benim. Nedense kimse sevmedi, senin gibi. Arıyorum hep seni hala. Umutlarım da bitmedi. Bir an bile düşünmedim pes etmeyi. Gidiyorsun ve bu dünyayı elimden götürdün. Benim, anılarınla yeni bir dünyaya yok gücüm. Beni biliyorsun ve üzüldüğümü peşinden süründüm. Dayanamadım düştüm, bari bir kez gel bu son günüm sensiz. Yoksun yanımda, sen hiç bilmesen bile. İster yanımda ol ister uzaklarda. Varsın yanımda sen, dönsen yolundan bile. Görmem değil mühim ki yani git, tutsam kolundan bile. Biter dedim de bitmedi. Rüyalarımda görüyorum hep seni hala. Geçmez oldu günlerim. Direnmedim gidişine, tek suçum bu benim. Nedense kimse gülmedi senin gibi. Seviyorum hep seni hala. Umutlarım da bitmedi. Bir an bile düşünmedim pes etmeyi. Gidiyorsun ve bu dünyayı elimden götürdün. Benim, anılarınla yeni bir dünyaya yok gücüm. Beni biliyorsun ve üzüldüğümü peşinden süründüm. Dayanamadım düştüm, bari bir kez gel bu son günüm sensiz. Yoksun yanımda, sen hiç bilmesen bile. İster yanımda ol ister uzaklarda. Varsın yanımda sen, dönsen yolundan bile. Görmem değil mühim ki yani git, tutsam kolundan bile.