Hoşgeldiniz!

biyonik

Biyonik Kadın 00:33
Biyonik Kadın 675 izlenme - 4 ay önce Doğuştan sağ eli bulunmayan 29 yaşındaki Nicky Ashwell, askeri teknoloji sayesinde üretilen biyonik el için bıçak altına yattı ve biyonik ele sahip olan ilk İngiliz oldu. 360 gram ağırlığında olan elin 45 kilograma kadar kaldırma kapasitesi olduğunun altını çizen bilim insanları, son teknoloji ile üretilen biyonik elin, biyolojik elden çok farklı olmadığını belirtiyor.
Biyonik Kadın 01:06
Biyonik Kadın 1.651 izlenme - 1 yıl önce Hannah Campbell, savaş sonrası Irak'ta görev alan pek çok İngiliz askerinden biriydi. 2007 yılında ağır bir saldırıda, vücudunun önemlice bir kısmını kaybetti. 2007 yılında Irak'ın güneyindeki tek liman kenti olan Basra'da savaşan kadın askerlerden Hannah Campbell, çıkan çatışmada aldığı ağır yaralardan sonra ülkesine geri döndü. Iraklı direnişçiler, Campell ve arkadaşlarının koruduğu binaya havan topu ile saldırdı. Saldırıda eli parçalanan bir gözü kör olan ve bir ayağını kaybeden Campell, uzun yıllar bu şekilde yaşamak zorunda kaldı. Yıllar sonra aldığı bu ağır yaraların izini silmek için bir dizi ameliyat geçiren 30 yaşındaki kadın, bugün savaşın bedenindeki tüm izlerinden kurtulmuş vaziyette... 6 ameliyat geçiren kadın bu görünümünü kazanmak içinse 192 bin TL harcadı. Savaştan sonra aldığı tazminat ile ameliyat masraflarını karşılan kadın, karın germe, göğüs büyütme, botoks ve saç uzatma gibi operasyonlar geçirdi. Savaşta rahmi de hasar gören Campell, buna rağmen 6 ay önce bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Geçirdiği bunca değişimin ardından eski haline dönen Hannah Campbell, ülkesi İngiltere'de 'Biyonik Kadın' olarak tanınıyor.
Biyonik Sinek 00:15
Biyonik Sinek 5.501 izlenme - 9 yıl önce helal olsun :)))
Biyonik Kedi 03:34
Biyonik Kedi 42 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/biyonikkedi.htm Kardeşi kötü hayvan mafyası tarafından kaçırılan Biyonik Kedi onu kurtarabilmenin tek yolunun dövüş turnuvasına katılarak bütün rakiplerini yenmek olduğunu öğrenmiştir. Kardeşi için dövüşmeye karar veren Biyonik kedinin karşına hayvan mafyası içerisinden seçilmiş birçok dövüşçü çıkacaktır. Biyonik Kedi oyununda kahramanımızı en iyi şekilde yöneterek onun tüm rakiplerini yenerek bu dövüş turnuvasının şampiyonu olmasını ve kardeşini kurtarmasını sağlamalısınız. Oyun içerisindeki aynı renk ve simgelere sahip kutuları eşleyerek Biyonik kedinin vuruş, savunma, enerji artırma, ölüm vuruşu ve savunma gibi hamleler yapmasını sağlayabilirsiniz. Bejeweled, Candy Crush tarzı oyunlardan olan Biyonik Kedi oyunu farklı hikayesi ve oyun içindeki farklılıklarıyla öne çıkıyor. Biyonik Kedi Oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler...
Biyonik Silahşör 09:14
Biyonik Silahşör 450 izlenme - 3 yıl önce
Biyonik Silahşör 09:14
Biyonik Silahşör 11 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/biyoniksilahsor.htm Biyonik silahşör ile biyonik bir dünyada kötü yaratıklara karşı mücadele göstereceğiz. W,A,S,D tuşları ile adamımızı kontrol edebilir ve mouse'unuzla nişan alarak yaratıkları yok edebilirsiniz. R tuşu ile merminizi doldurabilirsiniz. Bölümleri geçtiğiniz taktirde para kazanacak ve bu paralar ile yeni silahlar satın alabileceksiniz. İyi Eğlenceler..
Biyonik Silahsorr 09:14
Biyonik Silahsorr 108 izlenme - 3 yıl önce Biyonik Silahsorr
Biyonik Adam Frank 02:06
Biyonik Adam Frank 47 izlenme - 11 ay önce Zürih Üniversitesi tarafından geliştirilen ve Washington'daki Havacılık ve Uzay Müzesi'nde sergilenen dünyanın en gelişmiş 'biyonik adamı' Frank .
Muhteşem Biyonik Kol 03:14
Muhteşem Biyonik Kol 94 izlenme - 3 yıl önce Yapay kolda, devrim niteliğinde gelişmeler yaşanıyor.
Fıreshot  Bomba Kurama Biyonik 14:22
Fıreshot Bomba Kurama Biyonik 31 izlenme - 1 yıl önce Fıreshot Bomba Kurama Biyonik
Biyonik Haydar Abi 06:15
Biyonik Haydar Abi 35 izlenme - 7 ay önce Yunanların mitolojik kahramanı Herkül varsa bizim de Super Mario Biyonik Haydar Abimiz var. Miken Kralı'nın(Haydar Abi'nin gazcı arkadaşı) verdiği 12 muhteşem görevden 9' unu;burnunda demir çubuk bükme,balyozla göbek taşı kırdırma, eliyle teneke yamultma,balyozla kaportayı düzeltme,balyozla sindirim sistemini düzene sokma(doğal talcid),balyozla böbrek taşı düşürme,kara gömülme fakat orada unutulmama,eksi on derecede suya girme,kamış büzüştüren suda yıkanma safhalarını başarmıştır. Videonun sonlarında İda Dağı'ndaki çarpık yapılaşma gözden kaçmamaktadır.
Muhteşem Dede 02:42
Muhteşem Dede 6.054 izlenme - 9 yıl önce 1933 doğumlu bu ihtiyar delikanlı,sabahları 4-5 km koştuktan sonra 1,5 saat ağırlık idmanına giriyor.Bu sporu 15 senedir yapıyor ve kendisine genç diyenlere meydan okuyor !
Koklear Implant - Biyonik Kulak 11:03
Koklear Implant - Biyonik Kulak 2.608 izlenme - 6 yıl önce koklar implant yapıldıktan sonra 5 ay içerisindeki gelişimi
Galatasarayın Biyonik Adamı Semih Kaya 00:45
Galatasarayın Biyonik Adamı Semih Kaya 57 izlenme - 10 ay önce Galatasaray'ın başarılı defans oyuncusu Semih Kaya'nın her sezon başına mutlaka talihsiz bir olay geliyor.
Biyonik Müzik - Operasyon (Official Audio) 02:53
Biyonik Müzik - Operasyon (Official Audio) 2 izlenme - 4 hafta önce Raft power & Ns-t & Zenka Mysterio Stüdyo - Biyonik Müzik Mix - Zenka mysterio Tasarım - Zenka mysterio
Biyonik Müzik - 03:41
Biyonik Müzik - "Biyolirik" (2015) 7 izlenme - 5 ay önce Kocaeli / İzmit'te çalışmalara hızlı ve kaliteli şekilde devam eden Zenka Mysterio & Raft PoWeR & Ns-t farklı çalışmayla karşınızda.Keyifli dinlemeler. Stüdyo : Biyonik Müzik Mix & Mastering : Zenka Mysterio İletişim : https://www.facebook.com/biyonikmusic https://www.facebook.com/pages/Zenka-... https://www.facebook.com/raftpwr?fref=ts http://www.youtube.com/zenkamysterio4141 http://www.youtube.com/channel/UC-0P6... http://www.youtube.com/raftpower https://twitter.com/Zenkamysterio https://twitter.com/RaftPoWeR1 https://twitter.com/enesfalan
Biyonik Kulak (koklear İmplant) 02:53
Biyonik Kulak (koklear İmplant) 63 izlenme - 1 yıl önce Biyonik Kulak (koklear İmplant) cochlear İmplants: Https://www.khanacademy.org/science/health-and-medicine/nervous-system-and-sensory-infor/sound-audition-20...
Koklear İmplant -  Biyonik Kulak 10:18
Koklear İmplant - Biyonik Kulak 8.481 izlenme - 6 yıl önce işitme kayıplarında erken tanı ve erken cihazlanma çok önemlidir. çok ileri düzeydeki işitme kayıplarında koklear ımplant yapılır. sadece ameliyat yeterli olmamakta aile eğitimlerinin devamlılığı ve uygulanmasıda çok önemlidir. kızım 10 ay 20 günlükken ameliyat oldu. 11 ay 13 günlükken dış parça takıldı. yaklaşık bir yıl içerisindeki gelişmeleri ve çıkardığı sesleri videoda izleyebilirsiniz.
NTV Türkişi Ekibinden Düşünce Gücüyle Biyonik El 01:02
NTV Türkişi Ekibinden Düşünce Gücüyle Biyonik El 33 izlenme - 6 ay önce Düşünce kontrolüyle biyonik bir eli kullanmak mümkün mü? NTVturkisi ekibinden görelim.
3D Yazıcıyla Üretilmiş Biyonik Karıncalar 02:22
3D Yazıcıyla Üretilmiş Biyonik Karıncalar 162 izlenme - 8 ay önce Karıncalar her zaman çalışkan olmaları ve takım çalışmalarına yatkın olmalarıyla bilinir. Ağırlıklarının birkaç katını kaldırabilen ve yapılması gereken işler konusunda çok hızlı bir şekilde organize olabilen karıncalar, gelecekte yeni iş gücü alternatifi olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. 3D yazıcıyla geliştirilen biyonik karıncalar, tıpkı gerçekteki gibi, yapılması gereken işlerin üstesinden kolayca geliyor. Otomasyon sistemleri üzerinde çalışmalar yürüten Festo‘nun geliştirdiği BionicANTs, insan eli kadar bir boyuta sahip. Gerçek karıncalar gibi hareket eden, sezgisel olarak verilen görevleri yapan ve grup çalışması gerçekleştiren bu küçük karıncaların ileride daha büyük modellerinin de üretilmesi bekleniyor. Sensörleri aracılığıyla birbirlerinin konumunu belirleyen ve aralarında iletişime geçen karıncalar, pili tükenmek üzere olduğunda antenleri aracılığıyla kablosuz olarak kolaylıkla şarj edilebiliyor. Tamamen 3D yazıcı ile üretilmiş plastik gövdeyle birlikte gelen biyonik karıncaların 6 adet seramik bacağı bulunuyor. Başlarının üzerinde kameraya sahip olan karıncalar, kıskaçları aracılığıyla her nesneyi kolaylıkla kaldırabiliyor.
ALARMAAAAAA 00:08
ALARMAAAAAA 2.995 izlenme - 9 yıl önce ZİL YUTAN ADAM
Dünyanın ilk Biyonik Göz Nakli Başarıyla Gerçekleşti 02:25
Dünyanın ilk Biyonik Göz Nakli Başarıyla Gerçekleşti 96 izlenme - 4 ay önce Önceleri yalnızca bilim kurgu filmlerinde ve oyunlarda gördüğümüz biyonik insanlar yakında gerçek hayatta da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İngiltere’de yaşlı bir adama nakledilen biyonik göz, gelecekte biyonik parça nakillerinin daha yaygın hale gelebileceğiyle ilgili umut vadediyor. Yaşlılığa bağlı görme bozuklukları yaşayan 80 yaşındaki İngiliz Ray Flynn, dünyanın ilk biyonik göz nakli yapılan kişisi olarak tarihe geçti. Daha önce alışveriş yaparken şifresini girmekte bile zorluk yaşayan ve bahçedeki bitkileri birbirinden ayırt edemeyen Flynn için hayat oldukça zorlu bir hale gelmişti. Bunun sonucunda soluğu Manchester Royal göz hastanesinde alan yaşlı adam, uzmanların uzun süredir üzerinde çalışmalar yaptığı biyonik göz Argus II‘nin ilk kez gerçekten bir insan üzerinde kullanılmasına olanak sağladı. Kamerası aracılığıyla aldığı görüntüleri küçük elektrik dalgaları halinde retinaya nakledilen elektrotlara gönderilen Argus II ile bu bilgiler beyne aktarılıyor ve böylece hastanın görmesi sağlanıyor. Görüntüler kameradan alındığından ötürü kişinin gözleri kapatılsa bile görmeye devam edebiliyor. Ameliyattan 2 hafta sonra bir dizi testten geçirilen ve gösterilen öğeleri başarılı bir şekilde gören Flynn’ın ve bu tip bir rahatsızlıktan muzdarip diğer kişilerin görme yetisini tamamen kazanması mümkün değil. Ancak yine de görme konusunda ciddi sorunlar yaşayanlar için önemli bir gelişme olduğunu görmezden gelemeyiz. Tıp dünyası için heyecan verici olan yeniliğin gelecekte neler getireceği merakla bekleniyor.
Zenka Mysterio - Yoklama (Official Video) (Prod. Rapozof) 02:58
Zenka Mysterio - Yoklama (Official Video) (Prod. Rapozof) 6 izlenme - 1 ay önce Sözler türkiyedeki rapçilerin hepsi geniş aile partiler ve konserler asgari ücret ee hadi söyle dinleyici bu koca aile nasıl geçim sağlar 3-5 kuruş ücretle bazılarımız kasiyer bazılarımız personel bazıları sabahtan kalır bazısı geceden yorgun dönersin eve sıcak kapta yemek istersin aç karnına görmek (sakın ölme) sonra yorgun halde ütülediğin gömlek ki bazısı iş hayatında fazlaca örtlek ama para lazım hayatıma yön vermek istiyosam sabah akşam çalışmam gerek bilmiyorum sence bu kadar emeğe değer mi dünya malı faninin gözünde değerli evet bazılarıda para için dost satar onlar için dostlar paradan değersiz nakaratx2 yok yokla yok yok yoklama olursun okula ver mola sistem böyle yakında anlıcan hayat yaşantımıza yoklama yelkvn akrp sabaha ayaklandırır biraz geç kalkarsan eğer patrondan azar duyarsın lakin zamanla bünye alıştı artık kulaklar konuşmalara duyursız uyansın ben uyuyamazken babylon(babiloan) yediğin yemekleri öğrenirsin etmemeyi israf bazen edicek gibi oluyorumda isyan sonra ŞÜKREDİYORUM her halime o an her iş zor oğlum derdi annem zamanında baba yok tabi çekersin zorlukları en başta çoçukluğumdan bu yana duygularımda buzlanma soğuk eser kalbe her his oldu karla kaplama yüreğimde çırpışan kardan adamla babama benzettim bügün var yarın yok lan bi günde gelip beni hatırlarsan eğer untma öldüğümü dahi yoklama ""hayat yoklar garip bi yoldaşım ben bak para yoklar kuruşsuz gezersin sokakta zaman yoklar kaybedicek bişey kalmadı aslında kendimi yoklarım aynada yokum bakarsan cehennemin ortasında bir çiçek oda solar günü gelince bi tek kalırsın yapa yalnız sanarsın teksin gece yektir DUA ların gücü avuç içlerimde Stüdyo: Biyonik Müzik Beat: Rapozof Mix & Mastering: Zenka Mysterio Video Edit: Zenka mysterio İletişim : https://www.facebook.com/biyonikmusic https://www.facebook.com/pages/Zenka-... https://www.facebook.com/raftpwr?fref=ts http://www.youtube.com/zenkamysterio4141 http://www.youtube.com/channel/UC-0P6... http://www.youtube.com/raftpower https://twitter.com/Zenkamysterio https://twitter.com/RaftPoWeR1 https://twitter.com/enesfalan
Terminator Teknolojisinin Gerçekleşmesi 03:15
Terminator Teknolojisinin Gerçekleşmesi 26 izlenme - 2 ay önce 6 yıl önce bir kaza sonucu kolunu kaybeden 53 yaşındaki Nigel Ackland, şuan yüksek teknoloji bir biyonik kol ile yaşamını sürdürmekte. Terminator'un o meşhur biyonik kolunu akıllara getiren bu görüntü ile umuyoruz ki insanlık adına daha daha iyi gelişmeler olur, savaş bütçelerine ayrılan gelirler kadar tıp dünyasına da önem verilir.
Son Teknoloji Ayak Bileği 01:14
Son Teknoloji Ayak Bileği 96 izlenme - 10 ay önce Adamlar öyle bir teknolojiye varmış ki gerçekten gelecekteki geliştirmelerden ürküyorum. Neyse bekleyip görelim.
Biyonik Müzik - Dün Bugün ve Yarın (Türkçe Rap Belgeseli 2015) 41:11
Biyonik Müzik - Dün Bugün ve Yarın (Türkçe Rap Belgeseli 2015) 14 izlenme - 5 ay önce Geçmişten günümüze Zenka mysterio , raft power ve ns-t nin içinde bulunduğu türkçe rap belgeseli Stüdyo - Biyonik Müzik Montaj - Zenka mysterio Kamera - raft power - Zenka mysterio İletişim : https://www.facebook.com/biyonikmusic https://www.facebook.com/pages/Zenka-... https://www.facebook.com/raftpwr?fref=ts http://www.youtube.com/zenkamysterio4141 http://www.youtube.com/channel/UC-0P6... http://www.youtube.com/raftpower https://twitter.com/Zenkamysterio https://twitter.com/RaftPoWeR1 https://twitter.com/enesfalan
tweety ve biyonik tavşan 01:41
tweety ve biyonik tavşan 1.306 izlenme - 6 yıl önce tweety ve biyonik tavsanın maveraları
İlk Kez Kendi Sesini Duyan Kadın 02:39
İlk Kez Kendi Sesini Duyan Kadın 138 izlenme - 2 yıl önce Doğuştan Sağır 40 Yaşındaki Bu İngiliz Ablamızın Biyonik Kulak İle Duymaya Başladığı İlk Anlar Böyle Görüntülenmiş.
Biyonik Müzik - BiyonikKasırga Vol 1 (İZMİT) Live 2015 12:53
Biyonik Müzik - BiyonikKasırga Vol 1 (İZMİT) Live 2015 4 izlenme - 5 ay önce Zenka Mysterio & Raft Power & Ns-t - Biyonik Kasırga vol.1 live mart 2015 İletişim : https://www.facebook.com/biyonikmusic https://www.facebook.com/pages/Zenka-... https://www.facebook.com/raftpwr?fref=ts http://www.youtube.com/zenkamysterio4141 http://www.youtube.com/channel/UC-0P6... http://www.youtube.com/raftpower https://twitter.com/Zenkamysterio https://twitter.com/RaftPoWeR1 https://twitter.com/enesfalan
Raft Power & Zenka Mysterio -  Biyonik Cypher 1 01:59
Raft Power & Zenka Mysterio - Biyonik Cypher 1 5 izlenme - 5 ay önce Biyonik Müzik'te Mikrofonun başında - "Raft Power & Zenka Mysterio " var ! Çekim: Kayacan Aydın Kurgu & Montaj: Zenka Mysterio Altyapı: DJ Premier Stüdyo: Biyonik Müzik İletişim: www.facebook.com/biyonikmusic www.facebook.com/pages/Zenka-Mysterio-Of­ficial/154626207939718?fref=ts www.facebook.com/raftpwr?fref=ts www.youtube.com/zenkamysterio4141 www.youtube.com/channel/UC-0P6hF31PIiEwI­mS-0JJIg www.youtube.com/raftpower www.twitter.com/Zenkamysterio www.twitter.com/RaftPoWeR1 www.twitter.com/enesfalan