Hoşgeldiniz!

Brezilya

Brezilya 01:00
Brezilya 61.783 izlenme - 9 yıl önce Brezilya futbol takımının coştuğu maçlardan biri.
Brezilya Milliyetçiliği - Ölürüm Brezilya 05:55
Brezilya Milliyetçiliği - Ölürüm Brezilya 484 izlenme - 3 yıl önce
Brezilya Türkiye 01:03
Brezilya Türkiye 43.249 izlenme - 8 yıl önce
Brezilya Takımı 02:36
Brezilya Takımı 10.635 izlenme - 9 yıl önce
Brezilya Fönü 04:54
Brezilya Fönü 3.864 izlenme - 5 yıl önce kokusuz dumansız formal dehitsiz fix nano breziya fönü nano keratini
Flyjet Brezilya 04:15
Flyjet Brezilya 244 izlenme - 10 ay önce Brezilya usulü flyjet(waterjet). nedense bir işin içine brezilya girince o işten bir şeyler eksiliyor. 200 beygirlik su püskürten motorların üstüne extradan beygir binince ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Brezilya Yasta 00:49
Brezilya Yasta 84 izlenme - 1 yıl önce Internacional'in eski forveti Fernandao, geçirdiği helikopter kazası sonucunda 36 yaşında hayatını kaybetti.
brezilya 01:23
brezilya 1.319 izlenme - 9 yıl önce bir takım bu kadarmı şahane olur
brezilya 04:27
brezilya 197 izlenme - 7 yıl önce brezilya milli takımı işte böle oyunculardan oluşuyor .çok süper bir video ronaldinho a dikkat iyi seyirler...
brezilya 02:36
brezilya 340 izlenme - 7 yıl önce
Brezilya BBG Evi 01:22
Brezilya BBG Evi 49.752 izlenme - 1 yıl önce
Brezilya Milli Takımı Antremanı 00:47
Brezilya Milli Takımı Antremanı 155.489 izlenme - 9 yıl önce Brezilya milli takımı antremanından görüntüler.
Ne de olsa Brezilya 00:38
Ne de olsa Brezilya 442 izlenme - 1 hafta önce Brezilya ile Güney Kore'nin karşılaştığı kadınlar voleybol müsabakasına Brezilyalı oyuncunun savunması damga vurdu.
Brezilya Portekiz Joga Tv 01:31
Brezilya Portekiz Joga Tv 115.549 izlenme - 9 yıl önce brezilya portekiz maçından süper görüntüler.
Brezilya Surat Dansı 03:43
Brezilya Surat Dansı 11.203 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'lı Sambacılardan Gence İnanılmaz Surat Dansı!
Brezilya Usulü El Kızartmaca 04:17
Brezilya Usulü El Kızartmaca 12.334 izlenme - 3 yıl önce Zamanında hepimizin oynadığı el kızartmaca oynunun Brezilya versiyonunda odak noktası elbette ki eller olmayacaktır. Acıya dayanıklılığın önemli olduğu bu spor dalının Brezilya'nın da desteğiyle olimpiyatlara dahil edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Brezilya Usulü Mythbusters 01:34
Brezilya Usulü Mythbusters 9.744 izlenme - 3 yıl önce Bu bölümde karpuzun taşlama sonucu oluşan kıvılcım ve talaşlara nasıl tepki verdiğini izleyeceğiz. İbret alınması gereken bir bölüm.
Brezilya Usulü El Kızartmaca 04:17
Brezilya Usulü El Kızartmaca 9.819 izlenme - 3 yıl önce
Brezilya Oturak Alemi 01:42
Brezilya Oturak Alemi 2.313 izlenme - 10 ay önce Efenim bugüne değin Ankara'sı olsun Konya'sı olsun birkaç oturak alemi izledik sitemizde ama tabi ki hepsi de yerli malı yurdun malıydı. Biz de merak ettik ulan sadece bizde mi var bu otural alemi diye ve de Brezilya diyarlarına bakalım derken O da ne Vai Bacı ile bir oturak alemine rastlamadık mı? Vi bacı yani namı diğer Mulher Melancia ya da Andressa Soares ya da durun en iyisi; bayan popo olarak tanıdığımız son olarak da Brezilya Usulü Sıra Gecesi videosunda izlediğimiz şahıs. Eee tabi ki Brezilya diyarlarının herbirşeyinin başka olduğu gibi oturak alemleri de bizimkilerden oldukça farklıymış.
Brezilya Oturak Alemi 01:42
Brezilya Oturak Alemi 3.424 izlenme - 1 yıl önce Efenim bugüne değin Ankara'sı olsun Konya'sı olsun birkaç oturak alemi izledik sitemizde ama tabi ki hepsi de yerli malı yurdun malıydı. Biz de merak ettik ulan sadece bizde mi var bu otural alemi diye ve de Brezilya diyarlarına bakalım derken O da ne Vai Bacı ile bir oturak alemine rastlamadık mı? Vi bacı yani namı diğer Mulher Melancia ya da Andressa Soares ya da durun en iyisi; bayan popo olarak tanıdığımız son olarak da Brezilya Usulü Sıra Gecesi videosunda izlediğimiz şahıs. Eee tabi ki Brezilya diyarlarının herbirşeyinin başka olduğu gibi oturak alemleri de bizimkilerden oldukça farklıymış.
Brezilya Usulü Balon Patlatma 10:26
Brezilya Usulü Balon Patlatma 336 izlenme - 3 ay önce Daha önce çeşitli videolarda da gördüğünüz balon patlatma oyunlarının en profesyonel(!) şekli...Özellikle beşinci dakkadan sonra cazgırlar ve azgınlar sayesinde balon patlatmada yeni figürler izliyoruz
Brezilya Surat Dansı 03:43
Brezilya Surat Dansı 1.300 izlenme - 1 yıl önce Sevgili arkadaşlar, brezilyalı ergen arkadaşımızı dansçı mı şarkıcı mı ne idüğü belli olmayan ablamız sahneye davet ediyor. Sonra olanları dehşetle izliyoruz. Sarsılarak boşaldığını tahmin ediyorum.
Brezilya Kucakta Burun Dansı 02:51
Brezilya Kucakta Burun Dansı 914 izlenme - 1 yıl önce Gagnam Style kadar meşhur olamamış, kıymeti bir türlü anlaşılamamış güzide bir dans ile tanıştırmak istiyorum sizleri a dostlar. Göte ve kukuya; ağız, burun, kafa, göz.. allah ne verdiyse vurdurularak yapılan bu dans, tutkulu insanların vazgeçilmezi olmaya aday. Karnavaldan artan zamanlarını götünden dans uydurmakla geçirdikleri aşikar olan Brezilyalı kardeşlerimiz, iki kişilik yapılan bu dans için, beyin sarsıntısı geçirmeyi göze alarak, ekmek veya tüp kuyruğuna geçercesine sıraya geçiyor, kimileri kaynak yapıyor, ufak münakaşalar çıkıyor. Ama nihayetinde herkes mutlu ve tabiri caizse .mı g.tü dağıtmış bir şekilde evlerine dönüyorlar. Bu güne kadar yaptığım dev kültür hizmeti adına teşekkür eden, alkışlayan ve "anan zaaa XD" diye mesaj atan tüm kardeşlerime sevgilerimi yolluyorum. Uyarı : Lütfen Kask'larınızı takınız
Efsaneler Brezilya Plajlarında Buluştu 01:43
Efsaneler Brezilya Plajlarında Buluştu 1.503 izlenme - 1 yıl önce Dünya Kupası'nı yerinde takip etmek için Brezilya'ya giden efsane futbolcular plajda ayak voleybolu maçı yaptı. Patrick Vieira, Fabio Cannavaro, Ian Wright, Christian Vieiri, Olivier Dacourt, Sylvain Wiltord, Gus Poyet ve Glenn Hoddle'un yer aldığı maç büyük seyirci topladı.
Brezilya Usulü Kumdan Heykeller 00:50
Brezilya Usulü Kumdan Heykeller 742 izlenme - 10 ay önce Brezilya Rio'da yapılan bu heykeller oldukça ilgi çekiyor , Türkiye'de olsaydı geyikleriyle beraber esenlikler diliyorum
Brezilya Usulü Sıra Gecesi 02:50
Brezilya Usulü Sıra Gecesi 242 izlenme - 3 ay önce Site üyelerimizin vai şarkısı ile daha doğrusu popo sallamasıyla tanıdığı Andressa Soares ya da nam-ı diğer Mulher Melancia ablamız bir programda şarkısını seslendirecektir. Lakin kendisi hep standart hale gelen popo sallamalı performansları yerine değişiklik peşindedir ve de hamamcıdan kırma bir masör bulunarak performansa giriş yapılır. Ancak ilerleyen süreçte süt ve yumurtanın da devreye girmesi ile olay çığrından çıkacak sonunda da sunucunun mulher ablamızın eşsiz poposunun tadına bakmasıyla sonlanacaktır. Neyse bir nevi brezilyanın sıra gecesi denecek tadda bir program olmuş, iyi seyirler, bileğinize kuvvet gençler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67350/brezilyada-sabah-programi-olmak
Brezilya Fönü Nasıl Yapılır? 01:35
Brezilya Fönü Nasıl Yapılır? 3.358 izlenme - 4 yıl önce saçlarınız aylar böyunca fönlü gözüksün. brezilya fönünü profesyonellere yaptırınız.
Brezilya Usulü Twister Oynamak 03:32
Brezilya Usulü Twister Oynamak 526 izlenme - 10 ay önce Brezilya Usulü Twister Oynamak.
Brezilya Fönü Nasıl Yapılır? 03:01
Brezilya Fönü Nasıl Yapılır? 297 izlenme - 7 ay önce Saç bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir araya getirdik bu kanalda. Kıvırcık saç bakımı, düz ve dalgalı saç bakımı, boyalı saç bakımı, ince telli saçların bakımı ve kepek sorunu, saç modelleri, saç örgüsü modelleri ile ilgili çok seveceğiniz videolar burada!