Hoşgeldiniz!

Bu Kalp Seni Unutur Mu

Bu Kalp Seni Unutur Mu? 03:54
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 493 izlenme - 3 yıl önce 03 Monotonluk Maratonu
Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:40
Bu Kalp Seni Unutur Mu 276 izlenme - 1 yıl önce Bu Vidyo Gerçekten Sevenler İçindir
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 03:50
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 43 izlenme - 1 yıl önce unutmadım unutamam iştee:(:(
Bu Kalp Seni Unutur Mu 02:25
Bu Kalp Seni Unutur Mu 9 izlenme - 1 yıl önce Bu Kalp Seni Unutur Mu
Bu Kalp Seni Unutur mu - Taner 05:08
Bu Kalp Seni Unutur mu - Taner 79.171 izlenme - 3 yıl önce iyilik ve sevgi perisi ; Siz hiç Özlediniz mi ? Ben "Özledim" mesela. Çok demekte yetersiz. Her gün "Özledim", Her gece "Özledim".. Hiç sıkılmadan , hiç usanmadan "Özledim". ÖzLemekten bıkmadım hiç . ! Sabah gördüm akşam "Özledim"... Ve Sevdim Ben Hem Sevdim Hem Özledim...
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:34
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu 8.946 izlenme - 3 yıl önce Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu
Gökçe Kılınçer - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:03
Gökçe Kılınçer - Bu Kalp Seni Unutur Mu 303 izlenme - 12 ay önce Gökçe Kılınçer - Bu Kalp Seni Unutur Mu Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu??? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu??? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu??? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu??? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu??? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu?? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu???
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:34
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu 169 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretlik yüzün vardı Içimde bir hüzün vardı. Söyleyecek sözüm vardı. Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız ayrı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Hergün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu?
Gökçe Kılınçer - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:03
Gökçe Kılınçer - Bu Kalp Seni Unutur Mu 246 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu??? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu??? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu??? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu??? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu??? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu?? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu???
Barış Akarsu - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:34
Barış Akarsu - Bu Kalp Seni Unutur Mu 89 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu??? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu??? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu??? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu??? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu??? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu?? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu???
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 03:31
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 1.032 izlenme - 3 yıl önce Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu?
Barış Akarsu - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 02:36
Barış Akarsu - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 46 izlenme - 1 yıl önce Tekrar tekrar izlenmesi gereken bir kare :) Şarkı Sözleri (lyrics): Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu??? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu??? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu??? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu??? Kalbim seni unutur mu??? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu??? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu??? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu?? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu???
Sibel Sezal - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:30
Sibel Sezal - Bu Kalp Seni Unutur Mu 36 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretli yüzün vardı İçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu?
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu 03:31
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu 809 izlenme - 3 yıl önce Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu
Onur Koç - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 04:12
Onur Koç - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 76 izlenme - 2 yıl önce
Bu Kalp Seni Unutur Mu 03:06
Bu Kalp Seni Unutur Mu 69 izlenme - 3 yıl önce Heval Ve Abdullah - Bu Kalp Seni Unutur Mu?
Taner - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 04:46
Taner - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 98 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu?
Taner - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 05:01
Taner - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 37 izlenme - 1 yıl önce Taner Bu kalp seni unutur mu Canim Arkadasima hediye ediyorum umarim kiymetimi bilir Saygilar Cankiz Şarkı Sözleri (lyrics): Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu?
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu 04:34
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu 34 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretlik yüzün vardı Içimde bir hüzün vardı. Söyleyecek sözüm vardı. Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız ayrı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Hergün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu? Bu kalp seni unutur mu?
Bu Kalp Seni Unutur mu - Fikret Kızılok 02:30
Bu Kalp Seni Unutur mu - Fikret Kızılok 1.379 izlenme - 5 yıl önce Buradaki video ; gitar öğrencilerinden " Çağdaş Uyanık " ındır. Lütfen eleştirileri yaparken amatör bir gitar öğrencisi olduğunu unutmayınız.
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu 04:34
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu 695 izlenme - 4 yıl önce
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu 02:32
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu 15 izlenme - 3 ay önce 1990 tarihli Yana Yana albümünden bir Fikret Kızılok klasiği. Bir başka versiyonunda Fikret Kızılok ile birlikte Sibel Sezal vokaldedir. Ayrıca şarkıda akustik gitarı Bülent Ortaçgil çalar.
Burak Çalık - Bu Kalp Seni Unutur Mu 05:05
Burak Çalık - Bu Kalp Seni Unutur Mu 88 izlenme - 3 yıl önce Burak Çalık - Bu Kalp Seni Unutur Mu
Çelik - Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:07
Çelik - Bu Kalp Seni Unutur Mu 919 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretli yüzün vardı İçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu?
Çelik - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 04:07
Çelik - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 142 izlenme - 6 ay önce Çelik - Bu Kalp Seni Unutur Mu? Şarkı Sözleri: Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretli yüzün vardı İçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu?
Taner - Bu Kalp Seni Unutur mu? 04:46
Taner - Bu Kalp Seni Unutur mu? 14 izlenme - 7 ay önce Akşam top oynamaktan gelince TV'de klibine rastladığımız şarkıcılardan biriydi Taner. Şarkıyı yorumlaması Fikret Kızılok'unkine yaklaşamasa da 90'ların ruhunu yansıtıyor. 90'lar Pop'u diye bir şey varsa Taner bunun son temsilcisiydi kanımca. Şimdi piyasada gözükmüyor. "Taner" yazınca Survivor Taner çıkıyor artık... Şarkı Sözleri (lyrics): Yıllar geçse de üstünden Bu kalp seni unutur mu? Kader gibi istemeden Bu kalp seni unutur mu? Bir hasretli yüzün vardı ıçinde bir hüzün vardı Söyleyecek sözün vardı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Anlamı yok tüm sözlerin Sensiz geçen gecelerin Yaşanacak senelerin Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu? Kalbim seni unutur mu? Bana aşkı veren sendin Sonra alıp giden sendin Yollarımız aynı derdin Bu kalp seni unutur mu? Oysa düşlerim başkaydı Birden bire yarım kaldı Yaşanacak çok şey vardı Bu kalp seni unutur mu? Her gün akşam yastığımda Üşüyorum yokluğunda Yaşıyorum boşluğunda Bu kalp seni unutur mu? Bambaşka bir halin vardı Fark etmeden beni sardı Benliğimi benden aldı Bu kalp seni unutur mu?
Taner Bu Kalp Seni Unutur Mu? Video 04:47
Taner Bu Kalp Seni Unutur Mu? Video 3.726 izlenme - 4 yıl önce
Sibel Sezal Bu Kalp Seni Unutur Mu 04:30
Sibel Sezal Bu Kalp Seni Unutur Mu 439 izlenme - 4 yıl önce
Bu Kalp Seni Unutur Mu ? Gokce 04:03
Bu Kalp Seni Unutur Mu ? Gokce 5.192 izlenme - 4 yıl önce
Johan Elmander - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 04:41
Johan Elmander - Bu Kalp Seni Unutur Mu? 106 izlenme - 1 yıl önce Johan Elmander | Bu Kalp Seni Unutur Mu? özel klip Sayfamıza destek verin; https://www.facebook.com/GsliyzBiz