Hoşgeldiniz!

burçin terzioğlu

Burçin Terzioğlu İle Kamera Arkası 02:50
Burçin Terzioğlu İle Kamera Arkası 12.476 izlenme - 1 yıl önce Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Burçin Terzioğlu ile gerçekleştirdiğimiz Women's Health Türkiye kapak çekiminin kamera arkası görüntüleri ile çok keyifli ...
Burçin Terzioğlu Hakkında Bilmedikleriniz - Beyaz Show 02:16
Burçin Terzioğlu Hakkında Bilmedikleriniz - Beyaz Show 375 izlenme - 7 ay önce Beyaz, Burçin Terzioğlu hakkında yakın arkadaşlarından ve akrabalarından ilginç ve komik bilgiler topladı! Yakın çevresinin bacaklarını kime benzettiklerini duyunca stüdyodakiler çok güldüler...
Burçin Terzioğlu (InStyle Dergisi) Kamera arkası 01:24
Burçin Terzioğlu (InStyle Dergisi) Kamera arkası 211 izlenme - 4 ay önce Burçin Terzioğlu (InStyle Dergisi) Kamera arkası Burçin Terzioğlu - InStyle Ağustos 2015 - Kamera arkası
Burçin Terzioğlu Women's Health Ekim 2014 Kamera Arkası 02:50
Burçin Terzioğlu Women's Health Ekim 2014 Kamera Arkası 3.241 izlenme - 1 yıl önce Burçin Terzioğlu Women's Health Ekim 2014 Kamera Arkası Görüntüleri ..Doğal sıcak bir o kadar da başarılı bir çalışma olmuş.. Sizde keyifle izleyeceksiniz... İyi Seyirler..
Beyaz Show - Burçin Terzioğlu hakkında bilmedikleriniz! 02:16
Beyaz Show - Burçin Terzioğlu hakkında bilmedikleriniz! 81 izlenme - 7 ay önce Beyaz, Burçin Terzioğlu hakkında yakın arkadaşlarından ve akrabalarından ilginç ve komik bilgiler topladı! Yakın çevresinin bacaklarını kime benzettiklerini duyunca stüdyodakiler çok güldüler...
Baban, Benim De Babam! - Burçin Terzioğlu (Yasak Aşk) 00:39
Baban, Benim De Babam! - Burçin Terzioğlu (Yasak Aşk) 1.022 izlenme - 1 yıl önce Yasak Aşk başrollerinde Ekrem Bora ve Gökben'in yer aldığı 1986 yapımı Türk filmidir. Filmin Adı: Yasak Aşk Yönetmen: Aram Gülyüz Oyuncular: Ekrem Bora, Gökben Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Tirvana dizisi 1.bölüm Aydan Burhan, İsmail Türüt, Sinan Özen, Burçin Terzioğlu (27.02.2000) 40:47
Tirvana dizisi 1.bölüm Aydan Burhan, İsmail Türüt, Sinan Özen, Burçin Terzioğlu (27.02.2000) 82 izlenme - 7 ay önce Tirvana dizisi 1.bölüm Aydan Burhan, İsmail Türüt, Sinan Özen, Burçin Terzioğlu (27.02.2000) Ali kendi teknesinde çalışan kan kardeşi Doğu Anadolu'lu Haydar'ın Meryem'i kaçırmasına yardımcı olur. Ancak kaçırma girişimi başladığı an İsmail, Meryem'in gönülsüz olduğunu öğrenirse de iş işten geçmiştir. Geriye dönüş yoktur. İstanbul yakınlarında, mesela Çekmeköy civarında bir yerden kaçırılan kız arabayla zorla götürülmektedir. Sinan, kızkardeşinin kaçırıldığını duyunca Almanya plakalı lüks arabası ile peşine düşer. Bu sırada baldızı Melis de yanındadır. Kovalamaca Ağva'ya uzanır. İsmail motoru ile kızı denize kaldırmış olur. Sinan da bir balıkçı motorunu kiralayarak peşine düşer. Denzde fırtınalı bir kovalamaca başlar. Kovalamaca bittiğinde silahlı çatışmaya ramak kalmıştır. Kamil olay mahalline ulaşıp hadiseyi yatıştırır. Burada Ali ile Ekrem tanışmış, ayrıca Melis de Ali'nin dikkatini çekmiştir. Kaçırılmak istenen Meryem ile Haydar ilişkisi ise nefret-sevgi gelgitleriyle sürdürülür. Melis İsmail'e göre "Peri padişahının kızı" gibidir. Onu kazanmak için çok ciddi bir adam olmaya, büyük işler yapmaya soyunacak, binbir açmaza ve komediye sürüklenecektir. Ekrem ise kayıp karısını bulmak için türlü maceralara sürüklenecektir. Sonunda eşinin bir Alman istihbarat elemanı olduğunu öğrenir. Ayrıca baldızı için de aynı kuşku geçerlidir. Bu gerçek hem Ali'yi, hem de Ekrem'i başka belalarla yüzyüze getirir. İsmail İstanbul'a yerleştikten sonra, kendi dışında gelişen bir "efsane" yüzünden yeraltının korkunç "baba"larından biri sayılmaya başlanır. Oysa İsmail sadece Karadeniz yemekleri yapan bir lokanta işletmektedir. Bu durum hoşuna da gider. Türlü komik hadiselerle yüzyüze gelmesine sebep olan bu "zoraki baba"lık onu bir şekilde Sinan'la da zaman zaman ortak noktaya, zaman zaman da çatışmaya getirir. Aydan Burhan Meryem İsmail Türüt Ali Kamil Sönmez Kamil Esra Harmanda Esra Burçin Terzioğlu Melis Esin Moralıoğlu Şuayip Türüt Temel Boran Etki Can Mustafa Uzunyılmaz Murat Ali Yaylı Haydar Ahmet Kömürlü Akif Akay Cihan Ruşen Turgut Ekiz Dursun Erkan Erdem Harun Kemal Sunaç Tayfa Şemistan Kaya Salim Nazım Yılmaz Cem Emin Yaşar İhsan Y.Serkan Özkan Cengiz Orhan Özaydın Memduh Münir Akça Batur
Poyraz Karayel Web Özel Fragmanı 00:45
Poyraz Karayel Web Özel Fragmanı 4.677 izlenme - 1 yıl önce Poyraz Karayel yakında Kanal D'de! başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel, yakında başlıyo En sevdiğin diziler Kanal D'de!Kanal D, hd kalitede sana özel videolarla İzlesene'de!Hemen Abone Olmak İçin:http://www.izlesene.com/poyrazkarayel
Poyraz Karayel 6.Bölüm Fragmanı-2 00:58
Poyraz Karayel 6.Bölüm Fragmanı-2 133 izlenme - 10 ay önce Sema amacına ulaşıyor, Poyraz ve Ayşegül ayrılıyor... Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Halam Geldi Film Fragmanı 02:21
Halam Geldi Film Fragmanı 14.400 izlenme - 2 yıl önce Çocuk Gelinlerin Hikayesini anlatan "Halam Geldi" 3 Ocak'ta sinemalarda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Rum köyü Limya (Lympia) sınırında Ezan seslerine Kilise çanının, Türk müziğine Yunan ezgilerinin eşlik ettiği sınır köyü AKINCILAR’da geçiyor. Köyde üç çocuk, üçü de Diyarbakırlı, üçü de 13 yaşında, üçü de kaderine tutsak yol arkadaşları, çözüldükçe karışan bir törenin, bir hikayesi bu.. Film, 2013 Altın Portakal Film Festivali'nde Sosyal Sorumluluk Ödülü'nü aldı.
Ayşegül, Oğuz'un cenazesinden kovuluyor! 02:49
Ayşegül, Oğuz'un cenazesinden kovuluyor! 1.065 izlenme - 6 ay önce Oğuz'un babası, Oğuz'un ölümünde Ayşegül'ün sebep olduğunu düşünerek, onu görünce çılgına dönüyor!
Poyraz Karayel 34. Bölüm Fragmanı 00:59
Poyraz Karayel 34. Bölüm Fragmanı 63 izlenme - 22 saat önce Poyraz Karayel 34.Bölüm Fragmanı Yayında! Sema ve Mete'yi birlikte gören Sefer, silaha sarılıyor!
Poyraz Karayel 34. Bölüm Fragmanı 00:59
Poyraz Karayel 34. Bölüm Fragmanı 47 izlenme - 23 saat önce Poyraz Karayel 34. Bölüm Fragmanı Yayında! Sema ve Mete'yi birlikte gören Sefer, silaha sarılıyor!
Poyraz Karayel 23. Bölüm Fragmanı 00:55
Poyraz Karayel 23. Bölüm Fragmanı 4.680 izlenme - 6 ay önce Poyraz, Bahri'yle ilgili bildiği her şeyi savcıya anlatıyor! Poyraz Karayel, heyecan dolu yeni bölümüyle 10 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Poyraz Karayel 10. Bölüm Fragmanı 00:59
Poyraz Karayel 10. Bölüm Fragmanı 4.096 izlenme - 9 ay önce Poyraz, işlenen bir cinayet yüzünden sorgudadır! Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Poyraz Karayel 20. Bölüm Fragmanı 01:00
Poyraz Karayel 20. Bölüm Fragmanı 2.822 izlenme - 6 ay önce Sema'nın ihaneti Bahri'nin acısına acı katar.. Bahri, cezasını kesmesi için Poyraz'ı görevlendirir.. Poyraz'ın kararı ne olacak? Poyraz Karayel heyecan dolu yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı 00:50
Poyraz Karayel 26. Bölüm Fragmanı 643 izlenme - 2 ay önce Sinan'ın hayatı tehlikeye giriyor? Poyraz, bu trajedi karşısında ne yapacak? Poyraz Karayel, heyecanla beklenen yeni bölümü ile 7 Ekim Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Poyraz Karayel 1. Bölüm Fragmanı 01:04
Poyraz Karayel 1. Bölüm Fragmanı 4.020 izlenme - 1 yıl önce Poyraz Karayel, Eylül'de başlıyor Kanal D'nin başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar'ın paylaştığı, Engin Benli, Mustafa Alabora, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem, Cem Cücenoğlu, Halit Karaata, Enis Yıldız, Ataberk Mutlu, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan'ın eşlik ettikleri, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstlendiği Poyraz Karayel, Eylül'de izleyiciyle buluşacak. Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı "Poyraz Karayel"in konusu şöyle; Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır. Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.
Narin, Atıf'a Sığındı - Merhamet 04:27
Narin, Atıf'a Sığındı - Merhamet 84 izlenme - 3 yıl önce Fırat'la Aralarında Bir Şey Olmadığını İspatlamak İçin Atıf'la İlişkisi Olduğunu Söyleyen Narin, Bakın Deniz'leri Nasıl Atlattı....
Poyraz Karayel 7.Bölüm Fragmanı 00:58
Poyraz Karayel 7.Bölüm Fragmanı 4.338 izlenme - 10 ay önce Poyraz Karayel'de sırlar açığa çıkıyor! Sinan, Bahri'yle tanışırken, Zafer, Ayşegül'ün kimliğinin peşine düşüyor. Ayşegül'e karşı söylediği yalanlardan suçluluk duygusu yaşayan Poyraz... Babası ile ilgili hayal kırıklığına uğrayan Sinan... Ayşegül'ün kimin kızı olduğunu öğrenen Zafer... Poyraz Karayel'in merakla beklenen yeni bölümü 18 Şubat Çarşamba 20:00'de!
Poyraz Karayel 5.Bölüm Fragmanı 00:49
Poyraz Karayel 5.Bölüm Fragmanı 4.749 izlenme - 10 ay önce Poyraz Karayel 5.Bölüm Özeti: Poyraz Karayel'de dengeler değişiyor... Poyraz'dan Ayşegül'e serenad... Poyraz, kendi sesiyle "Elleri Ellerime" adlı şarkıyla Ayşegül'ü bakın nasıl etkiliyor... Poyraz Karayel yeni bölümüyle 4 Şubat Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Ayşegül'e büyük şok! 04:48
Ayşegül'e büyük şok! 897 izlenme - 6 ay önce Begüm, Poyraz'ın Ayşegül'den sakladığı sırrı ortaya çıkarıyor!
Poyraz Karayel 4.Bölüm Fragmanı 00:56
Poyraz Karayel 4.Bölüm Fragmanı 3.963 izlenme - 10 ay önce Poyraz Karayel 4.Bölüm Özeti: Ayşegül ve Poyraz'ın yolları ayrılıyor, Ayşegül İngiltere'ye gitmeye karar veriyor... Poyraz Karayel yeni bölümüyle 28 Ocak Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Poyraz Karayel 6.Bölüm Fragmanı 00:52
Poyraz Karayel 6.Bölüm Fragmanı 3.801 izlenme - 10 ay önce Poyraz, Ayşegül'den vazgeçmek zorunda kalıyor. Bu kararı Poyraz'dan duyan Ayşegül ise yaşadığı hayal kırıklığı ile adeta yıkıma uğruyor...Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Poyraz Karayel 12. Bölüm 02:27
Poyraz Karayel 12. Bölüm 1.337 izlenme - 8 ay önce Zülfikar'ın, kanser ilaçları hakkındaki ilginç yorumu! Poyraz Karayel 12. Bölüm de Poyraz’ın eğer ölmek istemiyorsa 24 saat içerisinde İstanbul’dan ve kızından uzaklaşmasını emreden Bahri acımasızlığı ile dikkat çekiyor.
Merhamet 8. Bölüm Fragmanı 00:58
Merhamet 8. Bölüm Fragmanı 3.123 izlenme - 3 yıl önce Narin ile Fırat’ın herkesten gizli Yaslıhan’a doğru çıktığı yolculuk, birlikte uzun bir zaman geçirmeleri için fırsat yaratırken, büyük sorunlara da yol açıyor. Polis Metin, Narin’in ailesiyle ilgili yaptığı araştırma sonucu edindiği bilgileri, Narin’in patronu Erol Bey’in telkiniyle Narin’den gizler. Narin’e ailesi hakkındaki şoke edici haberi vermek kime düşecektir? Narin ile Fırat’ın herkesten gizli Yaslıhan’a doğru çıktığı yolculuk, birlikte uzun bir zaman geçirmeleri için fırsat yaratırken, büyük sorunlara yol açacaktır. Atıf’ın Narin’in hayatına çok özel bir şekilde girmesi herkesi şaşırtacaktır. Fırat için çok can sıkıcı bir süreç başlar. Sermet, Narin ile Fırat’ın Yaslıhan ziyaretinden haberdar olunca neler yaşanacaktır? Sermet, Can üzerinden kızlara yakınlaşma planını devreye sokar ve Can’ı sözde bir iş yemeğine davet eder. Can yemeğe davetli olduklarını söylediğinde ise Deniz’in hevesli hali Can’ı rahatsız eder. Dedektif Ayhan, Ümmühan’a kendisini terzi olarak tanıtır ve sık sık alışveriş için dükkana gelir. Ümmühan kısa sürede dost olduğu bu terzi kadına olayların seyrini değiştirecek çok önemli bir aile sırrı verir. Bu sır Irmak’ın eline Narin ile ilgili nasıl bir koz verecektir? Geçmişte, Terzi İhsan, Mehmet’i yanına çağırarak hayrına Şadiye’ye elbise dikmek istediğini söylese de, bunun arkasında karanlık niyetler gizlidir. Mehmet kararsızdır. İstanbul dönüşü Fırat’la tekrar büyük aşk yaşamaya başlayan Genç Narin, Sema’yla nasıl kozlarını paylaşacaktır?
Poyraz Karayel 32. Bölüm Fragmanı-2 00:56
Poyraz Karayel 32. Bölüm Fragmanı-2 258 izlenme - 2 hafta önce Poyraz Karayel 32. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Beklenen düğün gerçekleşiyor; ortalık karışıyor! Poyraz Karayel, her Çarşamba 20:00'de Kanal D' de
Poyraz Karayel 5.Bölüm Fragmanı 00:49
Poyraz Karayel 5.Bölüm Fragmanı 514 izlenme - 10 ay önce Poyraz Karayel'de dengeler değişiyor... Poyraz'dan Ayşegül'e serenad... Poyraz, kendi sesiyle "Elleri Ellerime" adlı şarkıyla Ayşegül'ü bakın nasıl etkiliyor... Poyraz Karayel yeni bölümüyle 4 Şubat Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Merhamet 33. Bölüm Fragmanı 00:47
Merhamet 33. Bölüm Fragmanı 182 izlenme - 2 yıl önce Fırat, Narin'i tekrar kazanmanın mücadelesini veriyor Fırat, kendisine olan tüm güveni sarsılan Narin’i tekrar kazanabilmenin mücadelesini veriyor. Sinan’ın adamlarının eline düşen Fırat’ın kurtulabilmesi için artık bir mucize gereklidir. İz üzerinde olan Atıf ve Sermet ise, Fırat’ı kurtarmak için birbirleriyle yarış halindedir. Narin ve Deniz, Şadiye’yi alıp evlerine götürürken, Recep üstlerine gelir ve hiç beklemediği bir şiddette Deniz’in hışmına uğrar. Narin, Şadiye’ye olan tüm kızgınlığına rağmen kardeşinin kendi evinden gelinliği ile çıkmasında ısrar eder. Fırat, yaşadıklarından büyük dersler çıkarmış olarak Narin’in yanına gider ve olanı biteni hiçbir şey saklamadan anlatır. Bugüne kadar çok vakit kaybettiklerini ve bundan sonra her anını onunla geçirmek istediğini söyler. Narin’in ise artık Fırat’a olan tüm güveni sarsılmıştır. Fırat, Narin’i tekrar kazanabilecek midir? Geçmiş öykülerde ise; Deniz, Narin’den yana tavır koyar ve Irmak’ı ağır bir şekilde azarlar. Bu olay Irmak’ın günümüze kadar uzanan Narin nefretinin başlangıcı olacaktır.
Merhamet 34. Bölüm Fragmanı 00:52
Merhamet 34. Bölüm Fragmanı 174 izlenme - 2 yıl önce Fırat, Narin'e evlilik teklif ediyor Fırat, Narin’e evlilik teklif ediyor. Ancak Narin, Fırat konusunda büyük tereddütler yaşıyor. Fırat, sonunda Narin’e evlenme teklif etmiştir ancak, Narin’in Fırat konusunda çok büyük tereddütleri vardır. Fırat’a yardım hiç beklemediği yerden, Sermet’ten gelir. Yaptığı evlilik teklifini yanıtsız bırakan Narin’e, Firat nasıl bir sürpriz yapacak? Sermet ve Deniz ilk randevularına çıkacaktır. Deniz, Narin’i bir an olsun yalnız bırakamaz. Fırat ise Sermet’in evinde dert yanmaktadır. Sermet ve Deniz, ilk randevularına yetişmeyi başarabilecekler mi? Sermet ile Deniz’in randevularında neler olacak? Irmak’ın planı... Fırat’ın Narin’e yaptığı evlilik teklifini öğrenen Irmak, büyük bir sinir krizi geçirir. Fırat konusunda pes etmeyi düşünmeyen Irmak’ın aklında sinsi bir plan vardır!