Hoşgeldiniz!

büyük insan

Ferhat Göçer - Büyük Oyun 03:06
Ferhat Göçer - Büyük Oyun 233.156 izlenme - 2 ay önce Şarkı Sözleri (lyrics): Dertler hep aynı hayat büyük oyun İsteyince vermiyor hemen zalim kader Biraz emek lazım koca bir yürek Biraz da yenilip yenmeyi öğrenmek gerek Bahar gelince güneş açınca Gönülde sevda şarkıları çalınınca İnsan istiyor sabır yetmiyor Ömür geçmiyor yare sarılmayınca Aşk büyük yeterki iste sevmeyi Dünya küçük bulur insan dilerse sevgiyi Bilen bilir büyük aşklar yürek ister Kaçan değil savaşanlarındır güzel günler Ferhat Göçer'in, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Kalbe Kiralık Aşklar" albümünde yer alan "Büyük Oyun" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Büyük İnsan 04:46
Büyük İnsan 855 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Türkmen - Büyük İnsan
Büyük insan 04:47
Büyük insan 383 izlenme - 3 yıl önce Hülya'm
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:15
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 14.592 izlenme - 2 yıl önce Büyük İnsan - CİNAN PLAK KASETÇİLİK Şarkı Sözü: At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle at Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi? Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi? At, silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle at Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsam Bırakırım kendimi öyle biraz da Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle? Kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldır anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi Susma hani aşk insanı zaten bulurdu? Susma hani yıllar aşka çare olurdu? Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu? Böyle sensiz her gün biraz yok oluşum mu?
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:16
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 15.703 izlenme - 5 yıl önce büyük insan gökhan türkmen
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:35
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 4.442 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Türkmen - Büyük insan At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle at Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi? Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi? At, silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle at Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsam Bırakırım kendimi öyle biraz da Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle? Kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldır anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi Susma hani aşk insanı zaten bulurdu? Susma hani yıllar aşka çare olurdu? Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu? Böyle sensiz her gün biraz yok oluşum mu?
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 04:53
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 1.816 izlenme - 1 yıl önce At, Savur At Sevdayı Bir Yere Fırlat bitti Sayıp Acıyı Kaldır Öyle At sor, Herkese Sor Acılar Unutuluyor ağlayınca Gözlerinden Silinmiyor aşk Her Defasında Bak Bulunuyor bırakırım Zamanı Öyle Biraz Da sen Olmadan Da Yine Geçer Nasılsa hatırla Bunları Sakın Unutma diyordun Ama O Zaman Gülüyordun yanımdaydın, Canımdaydın şimdi Nasıl Geçer Bu Ömür? susma Söyle Nasıl Yaşar Böyle İnsan! susma Konuş, Hadi Anlat Büyük İnsan! söyle Bir Aşk Mı Çare Olurdu Zaman Mı ? böyle Kaldırıp Atardık Ya Sevdayı! susma Söyle Nasıl Yapar Bunu İnsan? susma Nasıldı Anlat Hadi Ayrılırsam! söyle Hayat Mı Çare Bulurdu Kendin Mi? böyle Büyük Aşklar Böyle Mi Biterdi? at, Silip At Aşkları Bir Yere Fırlat bitti Say Ki Derdini Kaldır Öyle At sor, Ne Olur Sor Sen Benden Ayrılırsan ne Olur Düşümde Bir Ömrü Durdursan aşk Her Defasında Bende Ararsam bırakırım Kendimi Öyle Biraz Da sen Olmadan Da Ben Yaşarım Nasılsa hatırla Bunları Sakın Unutma diyordun Ama O Zaman Gülüyordun yanımdaydın, Canımdaydın şimdi Nasıl Geçer Bu Ömür? susma Söyle Nasıl Yaşar Böyle İnsan! susma Konuş Hadi Anlat Büyük İnsan! söyle Bir Aşk Mı Çare Olurdu Zaman Mı Böyle? kaldırıp Atardık Ya Sevdayı! susma Söyle Nasıl Yapar Bunu İnsan susma Nasıldır Anlat Hadi Ayrılırsam söyle Hayat Mı Çare Bulurdu Kendin Mi Böyle büyük Aşklar Böyle Mi Biterdi susma Hani Aşk İnsanı Zaten Bulurdu? susma Hani Yıllar Aşka Çare Olurdu? söyle Yıllar Mı Daha Hızlı Bir Kurşun Mu? böyle Sensiz Her Gün Biraz Yokoluşum Mu
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 04:57
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 4.534 izlenme - 4 yıl önce
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:22
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 603 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle at Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi? Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi? At, silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle at Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsam Bırakırım kendimi öyle biraz da Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle? Kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldır anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi Susma hani aşk insanı zaten bulurdu? Susma hani yıllar aşka çare olurdu? Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu? Böyle sensiz her gün biraz yok oluşum mu?
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:01
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 55 izlenme - 4 ay önce At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi? Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi? At, silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle yat Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsam Bırakırım kendimi öyle biraz da Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle? Kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldır anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi Susma hani aşk insanı zaten bulurdu? Susma hani yıllar aşka çare olurdu? Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu? Böyle sensiz her gün biraz yokoluşum mu?
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:01
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 622 izlenme - 2 yıl önce At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında ...
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 04:57
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 290 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Türkmen - Büyük İnsan
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 04:37
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 562 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Türkmen - Büyük İnsan
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 05:35
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 93 izlenme - 2 yıl önce Söz -- Müzik: Serkan Söylemez http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperformansevi
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 04:37
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 107 izlenme - 3 yıl önce
Büyük İnsan Gökhan Türkmen 04:00
Büyük İnsan Gökhan Türkmen 3.421 izlenme - 4 yıl önce Büyük İnsan Gökhan Türkmen(Hazırlayan M. Mehtap Türk)
Türkiye'nin En Büyük Sorunu 01:30
Türkiye'nin En Büyük Sorunu 3 izlenme - 6 ay önce "İnsana değer vermemek ve insan sevgisi barındırmamak ! "
Gökhan Türkmen  Büyük İnsan 05:22
Gökhan Türkmen Büyük İnsan 414 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Türkmen Büyük İnsan
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan ( Karaoke) 04:22
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan ( Karaoke) 1.621 izlenme - 2 yıl önce Like: facebook.com/karaokeevi
Gökhan Türkmen Büyük İnsan Akustik 05:35
Gökhan Türkmen Büyük İnsan Akustik 1.195 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Türkmen Büyük İnsan Akustik (akustikhane Performansı)
Dünya'nın En Büyük İnsan Göçü 01:30
Dünya'nın En Büyük İnsan Göçü 94 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Kalabalık Ülkesi Çinde Dünyanın En Büyük İnsan Hareketi Başladı. 40 Gün Süren Çin Bahar Bayramında Milyonlarca Çinli Yollara Düştü. İstasyonlar Doldu Taştı. Ülkede Seyahat Etmek Neredeyse İmkansız Hale Geldi.
Büyük İnsan (Gökhan Türkmen) 05:16
Büyük İnsan (Gökhan Türkmen) 1.898 izlenme - 3 yıl önce Büyük İnsan (Gökhan Türkmen)
Gökhan Türkmen - Büyük insan (Akustik) 03:57
Gökhan Türkmen - Büyük insan (Akustik) 5.122 izlenme - 4 yıl önce
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 04:57
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan 38 izlenme - 1 yıl önce At Savur At Sevdayı Bir Yere Fırlat Bitti Sayıp Acıyı Kaldır Öyle At.. Sor Herkeze Sor Acılar Unutuluyor Ağlayınca Gözlerinden Silinmiyor Aşk Her dafasında Ba...
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan (Akustik) 05:35
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan (Akustik) 507 izlenme - 1 yıl önce Gökhan Türkmen - Büyük İnsan (Akustik) Şarkı Sözleri: At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle at Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi? Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi? At, silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle at Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsam Bırakırım kendimi öyle biraz da Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle? Kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldır anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi Susma hani aşk insanı zaten bulurdu? Susma hani yıllar aşka çare olurdu? Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu? Böyle sensiz her gün biraz yok oluşum mu?
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan #garajkonserleri 05:35
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan #garajkonserleri 89 izlenme - 1 yıl önce Şarkı sözü: At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle at Sor herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan Susma konuş, hadi anlat büyük insan Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi At silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle at Sor ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsam Bırakırım kendimi öyle biraz da Sen olmadan da geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan Susma konuş hadi anlat büyük insan Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle Kaldırıp atardık ya sevdayı Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi Susma hani aşk insanı zaten bulurdu Susma hani yıllar aşka çare olurdu Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu Böyle sensiz her gün biraz yok oluşum mu Söz -- Müzik: Serkan Söylemez http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor... Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com Rhodes: Atıl Aksoy Cajon: Bora Çifterler Perküsyon: Tunç Çakır Vokal: Aytaç Özgümüş Gitar: Ural Sönmez Akustik Bas: Caner Anar
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan (Akustik) 05:35
Gökhan Türkmen - Büyük İnsan (Akustik) 146 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Türkmen - Büyük İnsan (Akustik) - Ara - Türkçe Pop
İntizar - Büyük İnsan 04:12
İntizar - Büyük İnsan 3.924 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat Sor herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunmuyor Bırakırım zamanı öyle bir asla Sen olmadanda geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma diyordun Zaman zaman gülüyordun Yanımdaydın canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür Susma söyle nasıl yaşar böyle insan Susma konuş hadi anlat büyük insan Söyle bir aşkmı çare olurdu zamanmı Böyle kaldırıp atardıkya sevdayı Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsan Söyle hayatmı çare bulurdu kendine Böyle büyük aşklar böyledir işte At silip at aşkları bir yerlere fırlat Bitti sayki derdini kaldır öyle yat Sor ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende bak ararsan Bırakırım kendimi öyle birazda Sen olmadanda ben yaşarım nasılsa Hatırla bunları sakın unutma diyordun Zaman zaman gülüyordun yanımdaydın canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür Susma söyle nasıl yaşar böyle insan Susma konuş hadi anlat büyük insan Söyle bir aşkmı çare olurdu zamanmı Böyle kaldırıp atardıkya sevdayı Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsan Söyle hayatmı çare bulurdu kendine Böyle büyük aşklar böyledir işte…
İntizar - Büyük İnsan 04:12
İntizar - Büyük İnsan 3.648 izlenme - 4 yıl önce
İntizar - Büyük İnsan 04:12
İntizar - Büyük İnsan 205 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Ömrüm Senindir Şarkı Sözleri(lyrics): At, savur at sevdayı bir yere fırlat. Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat... Sor, herkese sor acılar unutuluyor! Ağlayınca gözlerinden silinmiyor, Aşk her defasında bak bulunuyor. Bırakırım zamanı öyle biraz da, Sen olmadan da yine geçer nasılsa... Hatırla bunları sakın unutma Diyordun, ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi? Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi? At, silip at aşkları bir yere fırlat Bitti say ki derdini kaldır öyle yat Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan Ne olur düşümde bir ömrü durdursan Aşk her defasında bende ararsan Bırakırım kendimi öyle biraz da, Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa... Hatırla bunları sakın unutma Diyordun, ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle insan! Susma konuş hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle? Kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle Büyük aşklar böyle mi biterdi?