Hoşgeldiniz!

çağla şikel

Çağla Şikel Horon Tepti 01:57
Çağla Şikel Horon Tepti 3.612 izlenme - 2 yıl önce Çağla Şikel Horon Tepti
ÇAĞLA ŞİKEL BİKİNİLİ 00:09
ÇAĞLA ŞİKEL BİKİNİLİ 228.180 izlenme - 9 yıl önce ÇAĞLA ŞİKEL BİKİNİLİ
ÇAĞLA ŞİKEL 00:54
ÇAĞLA ŞİKEL 171 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Çağla Şikel Kimdir? 02:30
Çağla Şikel Kimdir? 63 izlenme - 4 ay önce Çağla Şikel Biyografi, Çağla Şikel Hayatı, Çağla Şikel Yaşamı, Çağla Şikel Kim, Çağla Şikel Kimdir, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Çağla Şikel Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çağla Şikel Ağlayarak Canlı Yayını Terk Etti 04:42
Çağla Şikel Ağlayarak Canlı Yayını Terk Etti 24.905 izlenme - 10 ay önce Çağla Şıkel'in gözyaşları / Her Şey Dahil 4 yıl önce kaybettiğimiz Türk halk Müzüği'nin güçlü sesi Kıvırcık Ali'nin kızı Ecemgül ve Oğlu Eren'in söylediği türküler Çağla Şıkel'i ağlattı
Çağla Şikel Defile Sırasında Yere Kapaklandı 00:14
Çağla Şikel Defile Sırasında Yere Kapaklandı 82.140 izlenme - 2 yıl önce Hakan Akkaya'nın defilesinde podyuma çıkan manken Çağla Şikel, ayağı takılarak yere düştü.
çağla şikel inanılmaz frikik 00:16
çağla şikel inanılmaz frikik 450.429 izlenme - 9 yıl önce çağla şikel inanılmaz frikik
Çağla Şikel Altuğ Ve Alişan'ın Bayram Mesajı 00:14
Çağla Şikel Altuğ Ve Alişan'ın Bayram Mesajı 1.249 izlenme - 1 yıl önce Her Şey Dahil'den Çağla Şikel Altuğ ve Alişan'ın Bayram Mesajı. Büyüklerimizin Ellerinden Küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz..
Çağla Şikel Ve Emre Altuğ Boşandı 03:40
Çağla Şikel Ve Emre Altuğ Boşandı 3.819 izlenme - 10 ay önce Çağla şıkel ve emre altuğ'un 7 yıllık evliliği, 10 dakika süren duruşmayla bitti. şikel'in 6 ocak'ta beykoz aile mahkemesi'nde açtığı boşanma davası erkene alınarak dün görüldü. mahkeme, çocukları uzay ve kuzey'in velayetlerini anneye verdi.
Hakan Akkaya Çağla Şikel Dalga Geçti 01:58
Hakan Akkaya Çağla Şikel Dalga Geçti 2.839 izlenme - 3 yıl önce Hakan Akkaya Çağla Şikel Dalga Geçti Akkaya, Güzel Manken Çağla Şikel İle Uğraşmaya Devam Ediyor.
Çağla Şikel Defile Sırasında Yere Kapaklandı 00:14
Çağla Şikel Defile Sırasında Yere Kapaklandı 1.625 izlenme - 2 yıl önce Hakan Akkaya'nın Defilesinde Podyuma Çıkan Manken Çağla Şikel, Ayağı Takılarak Yere Düştü. Çağla Şikel Podyumda Fena Düştü _ İzle Çağla Şikel Defile Sırasınd...
Hakan Akkaya Ve Çağla Şikel Birbirine Girdi! 01:31
Hakan Akkaya Ve Çağla Şikel Birbirine Girdi! 7.103 izlenme - 3 yıl önce Yarışmada jüri üyeleri arasında 'puan' anlaşmazlığı yaşandı
Hakan Akkaya Ve Çağla Şikel Birbirine Girdi! 01:31
Hakan Akkaya Ve Çağla Şikel Birbirine Girdi! 1.065 izlenme - 3 yıl önce Yarışmada jüri üyeleri arasında 'puan' anlaşmazlığı yaşandı
Hakan Akkaya Ve Çağla Şikel Birbirlerine Girdi! 01:31
Hakan Akkaya Ve Çağla Şikel Birbirlerine Girdi! 625 izlenme - 3 yıl önce "Bugün Ne Giysem?" Yarışmasında Yarışmacıya 1 Puan Veren Hakan Akkaya'yı Eleştiren Çağla Şıkel, Akkaya'yı Küplere Bindirdi.
çağla şikel show 00:42
çağla şikel show 77.738 izlenme - 6 yıl önce
Çağla Şikel Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu! 03:39
Çağla Şikel Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu! 594 izlenme - 9 ay önce Show TV’de yayınlanan ‘Herşey Dahil’ programının yeni bölümünde daha önce Bursa’dan ismini vermek istemeyen bir seyirci telefonla bağlanarak çok zor durumda olduğunu, çocuklarını okutamadığını söyledi. Ardından canlı yayına telefonla bağlanarak Erdal Acar ailenin herşeyiyle ilgileneceğini söylemişti. Bugünkü yeni bölümüne telefonla bağlanan aile Artık çocuklarımın kalemi oldu' dedi ve stüdyodaki herkesi gözyaşlarına boğdu.
Çağla Şikel İlle De Roman Olsun Göğüs Bacak Frikik Video (04:15) FRİKİK WORLD 04:12
Çağla Şikel İlle De Roman Olsun Göğüs Bacak Frikik Video (04:15) FRİKİK WORLD 22.470 izlenme - 1 yıl önce Çağla Şikel İlle De Roman Olsun Göğüs Bacak Frikik Video (04:15) FRİKİK WORLD
çağla şikel harika 00:30
çağla şikel harika 11.581 izlenme - 6 yıl önce
murat boz çağla şikel 02:03
murat boz çağla şikel 8.631 izlenme - 7 yıl önce murat boz çağla şikel dans
Çağla Şikel'den Roman Dansı 02:30
Çağla Şikel'den Roman Dansı 2.427 izlenme - 2 yıl önce Roman Dans Grubu sahnede performansını sergilerken, ÇAğLA ŞIKEL de müziğin ritmine dayanamadı ve yere oturarak Roman dansına eşlik etti.
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 03:04
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 1.448 izlenme - 6 ay önce Her Şey Dahil programının sunucularından Alişan'ın, Çağla Şıkel'e canlı yayında ' 37 yaşında bir dulsun ' demesi medyada yankı bulunca Alişan'dan açıklama geldi.
Çağla Şikel İlk ve Son Kez Konuştu 03:21
Çağla Şikel İlk ve Son Kez Konuştu 1.141 izlenme - 10 ay önce Çağla Şikel hakkında çıkan dedikodularla ilgili canlı yayında açıklamalarda bulundu.SHOW TV'nin sevilen programı 'Her Şey Dahil'in sunucularından Çağla Şikel, geçtiğimiz haftalarda Emre Altuğ ile evliliklerine son vermişti. Sessizliğini bozan Şikel, ilk kez açıklama yaptı: İnsanlar hala Çağla programda gülüyor diyorlar. Bu benim işim. Konuklarımı iyi ağırlamak zorundayım. İnsanın hayatında başına ne geliyorsa gelsin, işini her zaman iyi yapmak zorundadır. Aylar önce yayında bir kaza yaşamıştım. Göğsüm açılmıştı. Talihsiz bir olaydı. Çağla göğsünü reyting için açtı demişlerdi. Sizi memnun edemediğim göğüslerimle iki çocuk emzirdim ben. Çocuklarımla ilgili bir şey söylendiğinde benim için dünya durur. O yazan kişi kendini biliyor. Onunla mahkemede göz göze geleceğiz. Emre Altuğ ile mutlu bir yuva kurduk ama boşanmamıza insanlar şaşırmış olabilirler. Biz bu kararı almamak için çok çaba sarfettik. Daha önce alınmış karardır. Dedikodularda adı geçen kişi benim arkadaşımdır. Emre Altuğ ölene kadar çocuklarımın babasıdır.
Çağla'nın Hapşırık Krizi Tuttu Yayını Bıraktı Gitti 01:49
Çağla'nın Hapşırık Krizi Tuttu Yayını Bıraktı Gitti 288 izlenme - 10 ay önce Ünlü sunucu Çağla Şikel program kazalarına bir de hapşırma krizini kattı. Program sırasında Alişan'ın parfümünden alerji kapıp hapşırık krizine giren güzel sunucu stüdyodan çıkarak temiz hava aldı. GÜLEREK STÜDYOYA DÖNDÜ Programa gülerek geri gelen Çağla Şikel izleyenleri ve ekran başındakileri de yaşadığı talihsizlikle eğlendirdi.
Oryantal Didem Çağla Şikel Ve Hanımlara Ders Verdi 02:20
Oryantal Didem Çağla Şikel Ve Hanımlara Ders Verdi 1.911 izlenme - 2 yıl önce Oryantal Didem Çağla Şikel Ve Hanımlara Ders - Herşey Dahil
Çağla Şikel'den Hurma Gafı 00:37
Çağla Şikel'den Hurma Gafı 436 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Dahil programının sunucusu Çağla Şikel, konuğu Prof. Dr. Canan Karatay'ın hurma açıklaması karşısında yaptığı gaf ile programa damgasını vurdu. SHOW TV'de Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programının bugünkü konuğu Prof. Dr. Canan Karatay'dı. Fazla kilolardan kurtulmak için önerilerde bulunan Karatay, "Hurma şişmanlatır" açıklamasında bulundu. Bunun üzerine Şikel'ib, "Bugün yediğiniz hurmalar yarın tırmalar diye bir laf vardı hocam" lafı stüdyoda gülüşmeler neden oldu. Çağla Şikel'in bu gafı karşısında ise Canan Karatay, "Ben onu bilmem, güzel bir laf" yorumunu yaptı.
Alişan Çağla'nın Düşüşünü Taklit Ediyor 01:56
Alişan Çağla'nın Düşüşünü Taklit Ediyor 1.402 izlenme - 2 yıl önce Alişan Çağla'nın Düşüşünü Taklit Ediyor
Çağla Hakan Akkayanın Diline Dolandı 02:12
Çağla Hakan Akkayanın Diline Dolandı 89 izlenme - 3 yıl önce Çağla Şikel Hakan Akkayanın diline fena düştü
Çağla Şikel Horon Öğreniyor - Herşey Dahil 01:35
Çağla Şikel Horon Öğreniyor - Herşey Dahil 2.121 izlenme - 2 yıl önce her şey dahil programına gelen kadın horon grubu çağla şikel'e horon çekmeyi öğretiyor.
Çağla Şikel'in Podyumda Düşmesi 00:15
Çağla Şikel'in Podyumda Düşmesi 155 izlenme - 9 ay önce Forum Fashion Week etkinliğinde podyuma çıkan usta manken çağla şikel nazara mı gelmiş acebağ, bu düşme ve nazarla ilgili en yakın zamanda sevgili polat alemdardan bir açıklama beklemekteyiz.
Çağla Şikel ve Alişan'ın Açılış Dansı Sosyal Medyayı Salladı 01:07
Çağla Şikel ve Alişan'ın Açılış Dansı Sosyal Medyayı Salladı 9.431 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Dahil programının sunucuları Alişan ve Çağla Şikel, ilginç bir program açılışına imza attı. Seyircileri dans ederek selamlayan ikili izleyicilerden büyük alkış aldı.