Hoşgeldiniz!

çalan müzik

Müzik Çalan Köpekler 00:55
Müzik Çalan Köpekler 1.950 izlenme - 2 yıl önce Müzik çalan köpekler
Nesrin Asılırken Çalan müzik 01:31
Nesrin Asılırken Çalan müzik 24.581 izlenme - 3 yıl önce Nesrin Asılırken Çalan müzik Desıng BY ONUR Graphıc™ http://www.facebook.com/Byonurkvp Çakma Vadicilere Kapak...!
Sanalika 4.cadde'de Çalan Müzik 06:18
Sanalika 4.cadde'de Çalan Müzik 85 izlenme - 1 yıl önce Sanalika 4.cadde'de Çalan Elektronik Oyun Müziği , Amatör Müzik , Sözsüz Elektronik Müzik , 4. Cadde'deki Müzik
Sanalika 4.cadde'de Çalan Müzik 06:18
Sanalika 4.cadde'de Çalan Müzik 60 izlenme - 2 yıl önce Sanalika 4.cadde'de Çalan Müzik
Türk Sitcomlarında Çalan Müzik - Waddle Copdur 01:13
Türk Sitcomlarında Çalan Müzik - Waddle Copdur 15 izlenme - 3 ay önce Bir sürü Türk sitcomlarında çalmıştır. En Son Babalar Duyarda duymuştum bi kere. Adı Waddle Copdur. Süngerbob'da çalar.
Üçkağıtçı Filminde Çalan Enteresan Müzik 12:36
Üçkağıtçı Filminde Çalan Enteresan Müzik 89 izlenme - 3 ay önce Kemal Sunal'ın Üçkağıtçı filminin birçok sahnesinde çalan müziktir. Rıfkı'nın Nuriye ile çarpıştığı sahne, yağmur yağma iddiası sahnesi, sakat çocuğu iyileştirme sahnesi, değnek ile yürüyen amcayı iyileştirme sahnesi. Not: 1976 Yapımı Lipstick isimli filme aittir.
Orta Direk Şaban - Disko Sahnesinde Çalan Müzik 08:24
Orta Direk Şaban - Disko Sahnesinde Çalan Müzik 44 izlenme - 3 ay önce Orta Direk Şaban filminde Disko Sahnesinde Çalan Müziktir. Eserin adı :Let's Break Into the 80's
Atla Gel Şaban - Hipodromda Çalan Müzik 05:07
Atla Gel Şaban - Hipodromda Çalan Müzik 54 izlenme - 3 ay önce Film son yarış sahnelerinde özellikle çalan müziktir. Eserin adı Gordon Giltrap - Heartsong
Street Fighter - Guile Çıkınca Çalan Müzik 02:25
Street Fighter - Guile Çıkınca Çalan Müzik 22 izlenme - 3 ay önce Amerikan Çavuşu Guile'nin (evet nin) ters tekmelerini yerken belki kafanıza kazınan melodi, belki de kazınmayan ne bileyim ben.
Meksika'da Canlı Canlı Türkçe Müzik Çalan Grup 04:16
Meksika'da Canlı Canlı Türkçe Müzik Çalan Grup 202 izlenme - 7 ay önce Akşam üzeri Meksika'nın ücra bir köşesinde gezerken birden canlı söylenen Türkçe ezgiler duydum. Tabi direk acayip bir heyecanla sesin olduğu yere yöneldim. Adamlar sokakta bildiğin bizim parçalarımızı söylüyor. Hem de öyle böyle değil sağlam söylüyorlar. Mola verdiklerinde hemen konuştum. Grup beş kişi. Üçü Amerikalı, ikisi Fransız. Bazen barlarda bazen sokaklarda performanslarını sergileyerek dünyayı geziyorlar. Gruptan biri Türkiye'de 1 yıl eğitim görmüş. O sırada Türkçe şarkıları da repertuvarlarına eklemişler. Sokaktan geçenler bu şarkılar nerenin, bu klarnet nedir diye soruyor, onlarda Türk müzikleri olduğunu ve klarneti İstanbul'dan aldıklarını söylüyor. https://www.facebook.com/rotasizseyyah
Kan Sporu Final Dövüşünde Çalan Müzik 07:28
Kan Sporu Final Dövüşünde Çalan Müzik 256 izlenme - 3 ay önce Filmin finalinde her zaman olduğu gibi iyi ve kötü başrol oyuncuları son müsabakada karşı karşıya gelirler. Finalde Van Damme abimiz Chong li'yi görmeyen gözleriyle haşat eder.
Koltuk Altıyla Müzik Yapan Adam 00:26
Koltuk Altıyla Müzik Yapan Adam 8.991 izlenme - 2 yıl önce Koltuk altından sesler çıkrarak şarkı çalan adamı görmelisiniz!
TRT'nin Sualtı Belgesellerinde Çalan Müzik (Vangelis) 05:58
TRT'nin Sualtı Belgesellerinde Çalan Müzik (Vangelis) 26 izlenme - 3 ay önce TRT kanalının eski zamanlarda Ege ve Akdeniz'den su altı belgeselleri yayımlarken kullandığı müzik. Belgeselleri zaman zaman takip etmiş olanlar rahmetli Kerem Yılmazer'in müthiş sesi ve bu parçayı muhtemelen unutmamışlardır. Not: Vangelis'in Antarctica isimli albümüne ait "Antarctica Echoes" isimli parça.
Ayağıyla Gitar Çalan Müzisyen 00:53
Ayağıyla Gitar Çalan Müzisyen 2 izlenme - 3 ay önce Ayaklarıyla gitar çalan ve güzel sesiyle şarkı söyleyen Tony Melendez isimli müzisyeni dinliyoruz yada izliyoruz.
Nejat Alp - Senmiydin Sevgilimi Çalan 05:22
Nejat Alp - Senmiydin Sevgilimi Çalan 66.169 izlenme - 3 yıl önce Büyük Üstadtan Senmiydin Sevgilimi Çalan ***sözler*** Sevgi Ne Güzel Şey Değil Mi ? Tanrının Bize Verdiği En Güzel Hediye Hiç Olmadık Zamanda İçimize Alev Gi...
Resident Evil'de Boş Odada Çalan Müzik 02:32
Resident Evil'de Boş Odada Çalan Müzik 15 izlenme - 3 ay önce Evet, hepimizi biliriz gerim gerim geren kasanın daktilo odasının olduğu odada çalarken hafiften korkutan ama içide gıdıklamayı ihmal etmez, yatarken repeat edilip uyunası müzikler arasındadır.
Tabelayla Flüt Çalan Adam 00:31
Tabelayla Flüt Çalan Adam 2.994 izlenme - 3 yıl önce Tabelayla Flüt Çalan Adam
Poşetle Müzik Çalan Adam - Yetenek Sizsiniz 01:09
Poşetle Müzik Çalan Adam - Yetenek Sizsiniz 330 izlenme - 6 ay önce Yetenek yarışmasına katılan yarışmacılardan birinin naylon poşetle çıkardığı sesler hem juriyi hemde seyirciyi şaşırttı.Yarışmacı,çaldığı müzikle jurinin beğenisini kazandı...
Seni Benden Çalan Kim 06:20
Seni Benden Çalan Kim 51 izlenme - 2 yıl önce Reis
HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA ÇALAN MÜZİK 03:40
HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA ÇALAN MÜZİK 4.595 izlenme - 8 ay önce HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA SONUNDA ÇALAN ŞARKI HIZLI VE ÖFKELİ 7 GET LOW hızlı ve öfkeli soundtrack hızlı ve öfkeli 7 soundtrack hızlı ve öfkeli şarkı hızlı ve öfkeli 7 faragmanında çakan müzik get low Hızlı ve Öfkeli 7 Fragman İzle - Paul Walker'ın ölümü nedeniyle vizyon tarihi ertelenen Hızlı ve Öfkeli 7 filminin bir fragmanını sizler için yayınlıyoruz. ((( Abone olmayı unutmayın))
Piyano Çalan Köpek 00:24
Piyano Çalan Köpek 549 izlenme - 5 yıl önce Köpek gerçekten piyano çalabiliyordur.Fotomontaj yoktur.
Hızlı Ve Öfkeli 7 Fragmanında Çalan Müzik 03:40
Hızlı Ve Öfkeli 7 Fragmanında Çalan Müzik 977 izlenme - 8 ay önce HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA SONUNDA ÇALAN ŞARKI HIZLI VE ÖFKELİ 7 GET LOW hızlı ve öfkeli soundtrack hızlı ve öfkeli 7 soundtrack hızlı ve öfkeli şarkı hızlı ve öfkeli 7 faragmanında çakan müzik get low Hızlı ve Öfkeli 7 Fragman İzle - Paul Walker'ın ölümü nedeniyle vizyon tarihi ertelenen Hızlı ve Öfkeli 7 filminin bir fragmanını sizler için yayınlıyoruz.
HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA ÇALAN MÜZİK 03:40
HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA ÇALAN MÜZİK 107 izlenme - 8 ay önce HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA SONUNDA ÇALAN ŞARKI HIZLI VE ÖFKELİ 7 GET LOW hızlı ve öfkeli soundtrack hızlı ve öfkeli 7 soundtrack hızlı ve öfkeli şarkı hızlı ve öfkeli 7 faragmanında çakan müzik get low Hızlı ve Öfkeli 7 Fragman İzle - Paul Walker'ın ölümü nedeniyle vizyon tarihi ertelenen Hızlı ve Öfkeli 7 filminin bir fragmanını sizler için yayınlıyoruz. ((( Abone olmayı unutmayın))
Müzik Aletini En  İyi Çalan Hayvan 01:20
Müzik Aletini En İyi Çalan Hayvan 13 izlenme - 3 ay önce Metallica'nın "Enter Sandman" Parçasına Ölümcül Cover Yapan Baterist Köpek,çok iyi çalıyo diğer hayvanlardan daha iyi çalıyo.
Soner Arıca - Kapını Çalan Benim 05:15
Soner Arıca - Kapını Çalan Benim 70 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 Şarkı Sözleri: Bu kadar kolay değil Böyle bitmez aşklar Ellerin hasetinden Böyle terk edilmez Bu yanlış benim değil Gözümde yaş durmaz Yorgunum küskün değil Aşka göğüs gerdim Gidecek yerim olsaydı giderdim Kapını aç ne olur Kapını çalan benim Ellere ne oldu Dert oldu niye Gururum kirlendi Kem gözden kem dilden Sebebim olanlar Bayramlar etsinler Benim bayramlarım şenliğim sensin Yetmedi sevişmeler yetmedi öpüşmeler Ruhum huzur bulur yanımda ol yeter. Söz: Soner Arıca Müzik & Düzenleme: Sezgin Gezgin
Saz Çalan Gelin 03:42
Saz Çalan Gelin 967 izlenme - 2 yıl önce Saz Çalan Gelin
Toprak - Kapıyı Çalan Sen Olsaydın 04:51
Toprak - Kapıyı Çalan Sen Olsaydın 72 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Yeniden Çıkış Tarihi: 31.12.2008 Arabesk Şarkı Sözleri: Gittin ya virane bir sehir biraktin bana Hic kimse giremez bu kalbe senden sonra Hasrete alisirdim sonunda olum olmasa Denedim yapamadim sensiz ben nefes alamadim Kapiyi calan sen olsaydin Yuzume gulen sen olsaydin Ben boyle solarmiydim Yanimda sen olsaydin... Gittin ya virane bir sehir biraktin bana Hic kimse giremez bu kalbe senden sonra Hasrete alisirdim sonunda olum olmasa Denedim yapamadim sensiz ben nefes alamadim Kapiyi calan sen olsaydin Yuzume gulen sen olsaydin Ben boyle solarmiydim Yanimda sen olsaydin...
Bağlama Çalan Adam 04:17
Bağlama Çalan Adam 96 izlenme - 1 yıl önce Bağlama Çalan Adam
Sezercik'in Öz Babasına Kavuştuğu Sırada Çalan Müzik 02:41
Sezercik'in Öz Babasına Kavuştuğu Sırada Çalan Müzik 15 izlenme - 3 ay önce Sezercik'in bazen Ediz Hun, bazen Ayhan Işık bazen ise Ekrem Bora'ya "babacııım" diye sarılıp öperken çalan müzik... Ennio Morricone'ye ait.
stv de çalan müzik 02:29
stv de çalan müzik 5.277 izlenme - 6 yıl önce arkadaşlar ben bu müziği çok aradım ama bulamadım o yüzden ağzımla çaldım belki sizlerden bilen vardr diye buraya yükledim stv de çalıyor bu müzik ama adını bulamadım bilen arkadaş varsa cevp yazarsa çok sevnrim..teşekürler