Hoşgeldiniz!

canlı doğum

Canlı Doğum 01:41
Canlı Doğum 3.841 izlenme - 1 yıl önce Canlı doğuran akvaryumu
Canlı Doğum Görüntüleri Normal Doğum 03:21
Canlı Doğum Görüntüleri Normal Doğum 175 izlenme - 4 gün önce Epidural normal doğumu önceden sgk karşılarken şimdilerde karşılamıyor. Normal doğumun bir başka zorluğu da dikişlerin aldırılması. Bunun için galiba birçok anne baba doğum videosu izleyerek hangisinin doğru olduğuna ya da zorluğuna karar vermekte Birçok kadın hem güzellik hem de risk olmaması adına sezaryen doğumu tercih etmekte. Yalnız normal doğum da zorlu olmasına rağmen halen birçok kadının seçimi olabiliyor. Peki normal doğum mu sezaryen mi?.
Canlı doğum 01:48
Canlı doğum 14.617 izlenme - 4 yıl önce Canlı doğum
Canlı Yayında Doğum Günü 01:06
Canlı Yayında Doğum Günü 202 izlenme - 3 yıl önce Ebru Baki'nin doğum gününü unutmayan Parametre ekibi canlı yayında Baki'ye sürpriz yaptı.
Yılanın Doğum Anını Canlı Canlı Görüntülediler 01:16
Yılanın Doğum Anını Canlı Canlı Görüntülediler 344 izlenme - 4 ay önce Bir yılanın yolda doğum yaptığını görenler, bu inanılmaz doğa olayını ölümsüzleştirmek için kameralara sarıldı. Hamile yılanın doğum anına şahit olanlar o anda hemen kameralara sarılıp anı ölümsüzleştirdiler. Bu inanılmaz doğa olayı sosyal paylaşım sitelerinde de en çok izlenenler arasına girdi.
Canlı Yayında Doğum Günü Kutlanırsa 05:18
Canlı Yayında Doğum Günü Kutlanırsa 242 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Doğum Günü Kutlanırsa.. Adana Merkezli Koza Tv.
Canlı Yayında Doğum Günü Kutlaması 05:18
Canlı Yayında Doğum Günü Kutlaması 56 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında doğum günü kutlanırsa.. Adana merkezli Koza Tv.
Arabada Doğum Yapan Kadın 04:01
Arabada Doğum Yapan Kadın 3.621 izlenme - 4 ay önce Bu nasıl iş lan? Üzerinde kan falan da var ama göbek bağını göremedim. Biri aydınlatsın lütfen, bekliyorum.
Yılanın Doğum Anını Canlı Canlı Görüntülediler! 00:55
Yılanın Doğum Anını Canlı Canlı Görüntülediler! 578 izlenme - 4 ay önce Bir yılanın yolda doğum yaptığını görenler, bu inanılmaz doğa olayını ölümsüzleştirmek için kameralara sarıldı.
Normal Doğum Gerçek Dogum Canlı Canlı İzle 01:40
Normal Doğum Gerçek Dogum Canlı Canlı İzle 36 izlenme - 2 gün önce Normal Doğum Gerçek Dogum Canlı Canlı İzle Ailelerin çocuk sahibi olmaya karar verdiği ilk andan itibaren yaşanan heyecanlar doğum günü yaklaştıkça artmaya başlar ve doğumun ilk işaretleri ile birlikte doruğa ulaşır. Her şey sona erdikten sonra anne ve babanın dünyadaki en önemli eserleri olan bebek kucağa alındığında ise yaşanan bütün sıkıntılar, çekilen bütün ağrılar yerini tarifi imkansız bir huzur ve mutluluğa bırakır. Normal doğum; 40. gebelik haftasını doldurmuş olan bir fetusun rahim dışına zarlar ve plasentası ile birlikte atılmasını ifade eder. İnsanda gebelik 280 gün sürmektedir ancak tüm gebeliklerin sadece % 5 kadarı beklenen günde sona erer. Gebe kadınların büyük bir kısmı ise beklenen doğum tarihinden yaklaşık 1 hafta kadar önce doğum eylemine girer. Anne adayının sancı olarak algıladığı düzenli rahim kasılmalarının ortaya çıkması ile başlayan süreye de "Eylem" veya "Travay" adı verilir. Bir gebeliğin normal yoldan sonlanabilmesi üç ana faktöre bağlıdır. Bunlar; rahme bağlı, bebeğe bağlı ve annenin kemik çatısına bağlı faktörler olarak sınıflandırılabilir. Bu üç faktör; normal doÄŸum
Nihat Hatipoğlu Kutlu Doğum 14:41
Nihat Hatipoğlu Kutlu Doğum 4.875 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlu Kutlu Doğum
Periscope'tan Doğum Anını Canlı Olarak Yayınlamak 03:51
Periscope'tan Doğum Anını Canlı Olarak Yayınlamak 5.996 izlenme - 5 ay önce Florida'da yaşayan Virginia doğum anını periscope üzerinden canlı yayınlıyor. detaylı bilgi alabileceğiniz twitter adresi : https://twitter.com/kvjshow 10.07.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Periscope'tan Doğum Anını Canlı Olarak Yayınlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Fil Nasıl Doğurur 06:02
Bir Fil Nasıl Doğurur 3.420 izlenme - 2 yıl önce Bir Filin Doğum Anı
canlı doğum 04:25
canlı doğum 12.223 izlenme - 8 yıl önce İZLEMEYE DOYAMAYACAĞINIZ BİR CANLI DOĞUM SKEÇİ, GÜLMEKTEN ALTINIZA KAÇIRMAMAK İÇİN TUVALETE KOŞACAKSINIZ. HEYECAN VERİCİ BU GÖRÜNTÜLER SADECE BURADA.CANLI DOĞUM BEBEK GÖRÜNTİ KOMEDİ ŞAKA MİZAH BELGESEL KOMİK TİYATRO ANNE SKEÇ GARİP İLGİNÇ HEYECAN ENTRİKA AKSİYON DUYGU... HERŞEY BU FİLMDE. MERAK ETTİKLERİNİZ KAMERA ARKASI VE ÖNÜ ÇEKİMLERLE SİZ DEĞERLİ YOUTUBE İZLEYİCİLERİMİZE HER GEÇEN GÜN DAHA ÇOK VİDEO YAYINLAMAK İÇİN ELİMİZDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERİYORUZ. DİĞER VİDEOLARIMIZ İÇİN www.burayatakil.
Ali Poyrazoğlu'na Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 01:45
Ali Poyrazoğlu'na Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 505 izlenme - 1 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Spiker, Canlı Yayında Eşinin Doğum Gününü Kutladı 01:18
Spiker, Canlı Yayında Eşinin Doğum Gününü Kutladı 574 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli TV Haber Spikeri Ersin Karaca, canlı yayında eşinin doğum gününü kutladı
Sinan Engine Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 07:41
Sinan Engine Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 15 izlenme - 6 ay önce Beyaz tv'de yayınlanan beyaz futbol programında programın yorumcularından ahmet çakar ve rasim ozan kütahyalı birden stüdyoyu terkediyor ve döndüklerinde pasta ile birlikte sinan enginin doğum günü kutlanıyor.Çalan müzikte yoğun istek üzerine stüdyoda tekrar çalınıyor :) izliyoruz.
Kutsi - Doğum günü (Canlı performans) 05:09
Kutsi - Doğum günü (Canlı performans) 1.356 izlenme - 2 yıl önce Kutsi - Doğum günü (Canlı performans)
Kutsi - Doğum Günü (Canlı Performans) 05:09
Kutsi - Doğum Günü (Canlı Performans) 186 izlenme - 2 yıl önce Cengiz KURTOĞLU & Kutsi Sessizce - 19 Kasım 2013
Ebru Baki'ye Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi! 01:06
Ebru Baki'ye Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi! 156 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk Ekonomi editörü ve Parametre'nin sunucusu Ebru Baki'ye canlı yayında doğum günü sürprizi yapıldı..
Saba Tümer'e Canlı Yayında Sürpriz Doğum Günü! 01:00
Saba Tümer'e Canlı Yayında Sürpriz Doğum Günü! 134 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer'e bugün yakın dostları ve ekibi tarafından sürpriz doğum günü yapıldı.
Akrep Nasıl Doğum Yapar? 03:37
Akrep Nasıl Doğum Yapar? 116.888 izlenme - 2 yıl önce bazı hayvanların yavruları gerçekten çok ilginç oluyor. ilginç yavruları olan bir hayvanda akrep. doğurduğu yavruları sanki saydam bir canlı gibi. biraz zaman geçtikten sonra sihirli dönüşüm başlıyor ve o zehirli hayvan ortaya çıkıyor.
Ahmet Çakar'a Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 01:25
Ahmet Çakar'a Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi 67 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Çakar'a Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi
Sezaryan Dogum Videosu 01:26
Sezaryan Dogum Videosu 28.733 izlenme - 11 ay önce Sezeryan ile doğum nedir ve nasıl yapılır? Sezeryanla Doğum kaçıncı haftada olur? Sezeryan doğum videomuzu izleyerek merak ettiğiniz soruların yanıtını bulabilirsiniz. Daha fazla sezaryen hakkinda detayli bilgi icin " http://www.gebelikveannelik.com/sezaryen-dogum-nedir " ziyaret edebilirsiniz.
Canlı Yayında Sansürsüz Doğum Yayınlamak - Kanal D 06:18
Canlı Yayında Sansürsüz Doğum Yayınlamak - Kanal D 953 izlenme - 1 yıl önce Tam çüşşşşlük...Nasıl bir ülkedeyiz ya da dur nasıl bir medyamız var bizim dedirtti bana yine.Videoyu paylaşsam mı acaba diye de düşündüm baya da neyse... Şimdi çocukların ''ben dünyaya böyle geldim demek ki'' yanılgısına düşmelerine mi üzülsem, doğan bebeğin büyüyünce bebeklik fotoları yerine bu videoyu bulacağına mı üzülsem bilemedim. Türk televizyonlarında veya dünya televizyonlarından bir ilktir heralde. İlginç repliklere dikkat etmenizi önerirken bu gariplikle bırakayım sizi.
canlı canlı doğum :) 03:44
canlı canlı doğum :) 62.699 izlenme - 8 yıl önce ay nasıl çocuk doğuruyıo izleyin
Kutsi - Doğum Günü (Kuzeyin Oğlu) 04:45
Kutsi - Doğum Günü (Kuzeyin Oğlu) 108 izlenme - 11 ay önce "Show Tv" de Yayınlanan "Kuzeyin Oğlu" Programı 16 Mart 2014 Tarihli 4. Bölüm. Şarkı Sözleri (lyrics): Senden sonra yaşadım mı bilemedim Tanrıdan tek dileğim beni sensiz bıraksın Anlamadım ne istedin bilemedim Gözündeki yaşlarla ellerin bensiz kalsın Sen aşk nedir bilir misin sevgilim bu güne nasıl geldik Elimizdeki güzel sevginin kıymetini bilemedik Nice mutlu yıllara doğum günün hatrına Unutmak zor olsada arama bundan sonra http://facebook.com/volkankonak http://twitter.com/volkankonak www.izlesene.com/volkankonak
Zürafanın Doğum Anı 00:49
Zürafanın Doğum Anı 4.900 izlenme - 1 yıl önce 16.06.2014 tarihinde San Diego Hayvanat Bahçesinde meydana gelen zürafanın doğum anını ziyaretçiler canlı canlı izlediler.
canlı canlı doğum :)) 03:43
canlı canlı doğum :)) 3.503 izlenme - 6 yıl önce şahandan başkası olamazdı zaten :))
Periscope: Demet Akalın - Doğum Gününü Canlı Yayınladı 05:34
Periscope: Demet Akalın - Doğum Gününü Canlı Yayınladı 9 izlenme - 3 hafta önce Demet Akalın Periscope, Periscope Ünlüler