Hoşgeldiniz!

canlı yayında kavga

Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 01:00
Canlı Yayında Şoke Eden Kavga! 424.907 izlenme - 3 yıl önce Orhan Bey ile kuma olarak aldığı Dilek isimli kadının annesi, canlı yayında birbirlerine girdiler. Programa ilk olarak Orhan Bey'e kuma olarak giden Dilek Hanım bağlandı. Orhan Bey'in kendisine sahilde tecavüz ettiğini ileri süren Dilek Hanım, sonrasında bu birlikteliğe mecbur kaldığını anlattı. BİR ANDA SALDIRDI Dilek Hanım'ın bu sözlerinden sonra stüdyoya gelen annesi, Orhan Bey ile tartışmaya başladı. Hızını alamayan öfkeli anne, canlı yayında kızını kuma olarak alan Orhan Bey'e saldırdı.
Canlı Yayında Milletvekiline Uçan Tekme Atmak 01:31
Canlı Yayında Milletvekiline Uçan Tekme Atmak 2.764 izlenme - 2 gün önce Ukrayna Meclisi'nde yolsuzlukla mücadeleyle ilgili görüşmeler sırasında milletvekili Vladimir Parasyuk bir anda yerinden kalkıp Ukrayna Güvenlik Servisi başkan yardımcısı ve aynı zamanda milletvekili olan Vasyl Hrytsak'ın tekmeyle yüzüne vuruyor. Tekme atarken tam uçmamış olsada yarım uçan tekme diyebiliriz en azından
Canlı Yayında Kavga 00:54
Canlı Yayında Kavga 1.530 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7'de Yayınlanan Ve İkbal Gürpınar'ın Sunduğu 'hayatın İçinden' Programında Stüdyoda Çıkan Kavga.
Canlı Yayında Büyük Kavga 01:20
Canlı Yayında Büyük Kavga 1.411 izlenme - 11 ay önce canlı yayında büyük kavga. canlı yayında büyük kavgalar.
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 01:19
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 973 izlenme - 2 yıl önce Ürdün'de canlı yayında Arap Baharı kavgası yaşandı. İki gazeteci önce birbirlerine bağırdı, sonra kavgaya tutuştu stüdyo karıştı.
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 01:16
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 653 izlenme - 2 yıl önce Ürdün'de bir televizyon kanalında Suriye konusunun ele alındığı tartışma programında konuklar birbirine girdi. Oturdukları masa ellerinde kalan konukları stüdyo ekibi zor ayırdı.
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 01:04
Canlı Yayında Görülmemiş Kavga 622 izlenme - 2 yıl önce Ürdün'de bir televizyon kanalında Suriye konusunun ele alındığı tartışma programında konuklar birbirine girdi. Oturdukları masa ellerinde kalan konukları stüdyo ekibi zor ayırdı.
Canlı Yayında Kavga 00:54
Canlı Yayında Kavga 898 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7'de Yayınlanan Ve İkbal Gürpınar'ın Sunduğu 'hayatın İçinden' Programında Stüdyoda Çıkan Kavga.
Canlı Yayında Çıplak Kavga! 00:54
Canlı Yayında Çıplak Kavga! 66.983 izlenme - 1 yıl önce Canlı Yayında Çıplak Kavga!
Canlı Yayında Kavga! 06:15
Canlı Yayında Kavga! 2.774 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Canlı Yayında Kavga Çıktı 02:13
Canlı Yayında Kavga Çıktı 37.877 izlenme - 2 yıl önce Kavgaya Polis Müdahale Etti
Canlı Yayında Hunharca Kavga Etmek 02:12
Canlı Yayında Hunharca Kavga Etmek 528 izlenme - 1 yıl önce Yalçın abide bile böylesini görmemiştim ben. Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye mi len burası diye düşünecekken adamın suratı gördüm ooh değilmiş dedim. İyi seyirler efenim.
Canlı Yayında Sunucuyu Yalvartan Kavga 05:34
Canlı Yayında Sunucuyu Yalvartan Kavga 90 izlenme - 10 ay önce Habertürk ekranlarında Barış Yarkadaş ile Muhsin Kızılkaya arasındaki kavgayı yatıştıramayan sunucu "Ne olur, yalvarıyorum yapmayın" diyerek konuklarına sitem etti.
Canlı Yayında Uğur Dündar'la Kavga Ettiler 07:51
Canlı Yayında Uğur Dündar'la Kavga Ettiler 277 izlenme - 4 yıl önce
Canlı Yayında Teke Tek Kavga! 06:15
Canlı Yayında Teke Tek Kavga! 769 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 02:21
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 200 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler Yeni Baştan'da Kayıp Kumasını Arayan Orhan Kaygın Canlı Yayında Kayınvalidesiyle Karşı Karşıya Geldi.
Canlı Yayında Uğur Dündar'la Kavga Ettiler! 07:51
Canlı Yayında Uğur Dündar'la Kavga Ettiler! 6.147 izlenme - 4 yıl önce
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 01:01
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 1.588 izlenme - 3 yıl önce Parlamentoda önceki gün milletvekillerinin birbirine girdiği Ukrayna'da bu kez de canlı yayında iki vekil kavga etti. Ukrayna'nın en ünlü açık oturum programı Shuster Live'de muhalefetteki Bizim Ukrayna Halkın Nefsi Müdafaası Bloğu milletvekili Vyaçeslav Krilenko ile iktidardaki Bölgeler Partisi milletvekili Vadim Kolesniçenko arasında kavga çıktı.Kolesniçenko, parlamentoda çıkan kavgada dayak yediğini söyleyince Krilenko, dayak yiyen milletvekili hastanede, öbürü ise burada stüdyoda oturuyor
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 00:50
Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler 787 izlenme - 2 yıl önce Ürdün'de yayın yapan JO Sat'ın canlı yayın konuklardan biri Esad'a 'katil' deyince olanlar oldu.
Canlı Yayında Rizespor Kavgası! 04:03
Canlı Yayında Rizespor Kavgası! 113 izlenme - 3 yıl önce Kaçkar TV'nin canlı yayınına telefonla bağlanan Rizespor Teknik Direktörü Engin Korukır, Çaykur Rizespor'u eleştiren gazeteci Selman Kutlu'yla tartıştı.
Canlı Yayında Rezalet 00:44
Canlı Yayında Rezalet 725 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan 'melike İle Yeni Baştan' Programı Yine İlginç Bir Olaya Evsahipliği Etti. Orhan Bey, Kuma Olarak Aldığı Dilek İsimli Kadının Annesiyle Canlı Yayında Birbirlerine Girdiler. programa İlk Olarak Orhan Bey'e Kuma Olarak Giden Dilek Hanım Bağlandı. Orhan Bey'in Kendisine Sahilde Tecavüz Ettiğini İleri Süren Dilek Hanım, Sonrasında Bu Birlikteliğe Mecbur Kaldığını Anlattı. dilek Hanım'ın Bu Sözlerinden Sonra Stüdyoya Gelen Annesi, Orhan Bey İle Tartışmaya Başladı. Hızını Alamayan Öfkeli Anne Canlı Yayında Kızını Kuma Olarak Alan Orhan Bey'e Saldırdı.
Meclis Başkanlığı'nın Tartışıldığı Canlı Yayında Sert Kavga 02:36
Meclis Başkanlığı'nın Tartışıldığı Canlı Yayında Sert Kavga 28 izlenme - 5 ay önce CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında Prof. Dr. Ahmet İnsel ve MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Metin Özkan, birbirine girdi. CNN Türk'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de Meclis Başkanlığı seçimleri tartışıldı. Akademisyen-Yazar Prof. Ahmet İnsel'in MHP'yi sert sözlerle eleştirmesi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Metin Özkan'ı çileden çıkardı. SES TONLARI YÜKSELDİ Ahmet İnsel'in "MHP 'biz adayımızın arkasındayız' diyebilirdi. Ama argümanları bu değildi." dedi. İnsel'in bu sözüne çok kızan Metin Özkan, bağırarak "Ya biz adayımızın arkasındayız. Hep bunu söyledik." diyerek çıkıştı. PROGRAMA ARA VERİLDİ İkili arasında sert tartışma yaşanırken, Ahmet Hakan programa ara vermek zorunda kald
Canlı Yayında Kurban Kavgası 01:00
Canlı Yayında Kurban Kavgası 70 izlenme - 11 ay önce Beyaz tv'de canlı yayında ilginç bir olay yaşandı.Esnaf ile vatandaş kurbanlık için Pazarlığa tutuşmuşken müşteri 500 Tl'ye inmeyen satıcıya birden alevleniverdi.
Küstüm Şov : Canlı Yayında Kavga 00:40
Küstüm Şov : Canlı Yayında Kavga 3.488 izlenme - 3 yıl önce Küstüm Şov : Canlı Yayında Kavga
Hamile Sevgilisini Canlı Yayında Dövdü 01:31
Hamile Sevgilisini Canlı Yayında Dövdü 61 izlenme - 2 ay önce "Çingene Kral" lakaplı ünlü Romen şarkıcı Nicolae Guta canlı yayınlanan bir televizyon şovunda sevgilisini saçlarından tutup yerlerde sürükledi. Şarkıcının genç kadına kameralar önünde öldüresiye dövme sebebi ise şok etkisi yarattı.
Canlı Yayında Kavga (Küfür İçerir) 00:54
Canlı Yayında Kavga (Küfür İçerir) 355 izlenme - 1 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan ve İkbal Gürpınar'ın sunduğu 'Hayatın İçinden' programında stüdyoda kızı kaybolan ailenin dramı. Büyük kız bayılıyor, kardeş tekme yiyor, baba ortalığa saldırıyor. Memleketimden televizyon manzaraları.. Sunucu ablamızda "yayını kesin" diye bağırınırken az daha düşücek.
Canlı yayında kavga 00:51
Canlı yayında kavga 293 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan 'Melike İle Yeni Baştan' Programı Yine İlginç Bir Olaya Ev Sahipliği Yaptı...
Rus Canlı Yayında Görülmemiş Kadın Kavgası 03:30
Rus Canlı Yayında Görülmemiş Kadın Kavgası 88.367 izlenme - 2 yıl önce Rus televizyonlarının ekrana kitleyen programlarında kızların tutuştuğu kavgalar izleyenleri ekrana kilitliyor...
Teke Tek Kavga! 12:01
Teke Tek Kavga! 488 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013
Aysaldan Eleman Krizi 07:00
Aysaldan Eleman Krizi 127 izlenme - 3 yıl önce Sinan Engin Bay Tahmin Murat Özarı Canlı Yayında Kavga Beyaz Futbol