Hoşgeldiniz!

canlı yayında küfür

Karıncaların Canlı Yayını Trollemesi 00:18
Karıncaların Canlı Yayını Trollemesi 531.892 izlenme - 4 ay önce Avustralya'da Kanal 9 televizyonun muhabiri Alex Bernhardt, canlı yayında haber sunarken boğa karıncalarınin saldırısına uğruyor. Karıncaların ısırdığı bu tazecik çıtırcık muhabir, canlı yayında basıyor küfrü altyazı yok ve küfürler sansürlenmis
Canlı Yayında Ağır Küfür 00:53
Canlı Yayında Ağır Küfür 1.385 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Ağır Küfür
Canlı Yayında Küfür 00:19
Canlı Yayında Küfür 57.608 izlenme - 8 yıl önce
Canlı Yayında Muhabire Küfür 00:15
Canlı Yayında Muhabire Küfür 85 izlenme - 1 yıl önce WNEP televizyonu muhabiri Stacy Lange canlı yayında sokaktan geçen bir adamın küfür etmesiyle şok oldu.
Canlı Yayında Ağır Küfür! 00:42
Canlı Yayında Ağır Küfür! 4.483 izlenme - 3 yıl önce Müge Anlı'nın Programında Canlı Yayında Küfür Şoku Yaşandı
Canlı Yayında Küfür Şoku 00:33
Canlı Yayında Küfür Şoku 1.042 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'nın çeyrek finale yükselmesinin ardından canlı yayında sokak röportajı yapan muhabir Natalie Duddridge şok bir olay yaşadı. 2014 Dünya Kupası'nda Brezilya'nın çeyrek finaldeki rakibi Kolombia oldu. Bu eşleşmenin ardından Brezilyalı taraftarla canlı yayında sokak röportajı yapan muhabir Natalie Duddrige bir taraftarın küfürlü yorum yapması üzerine ne yapacağını bilemedi. İşte güzel muhabiri canlı yayında zor durumda bırakan o anlar.
Canlı Yayında Şok Küfür 02:30
Canlı Yayında Şok Küfür 405 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunuculuğunu yaptığı ''Türkiye'nin Nabzı'' programda küfürler havada uçuştu, yayın kesildi.
Sinan Enginden Canlı Yayında Küfür 02:05
Sinan Enginden Canlı Yayında Küfür 1.835 izlenme - 10 ay önce Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan Sinan Engin canlı yayında adeta çılgına döndü. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Zeki Demirkubuz Canlı Yayında Küfür 02:41
Zeki Demirkubuz Canlı Yayında Küfür 1.638 izlenme - 3 yıl önce Zeki Demirkubuz Canlı Yayında Küfür
Kameramanın Canlı Yayında Ettiği Küfür 00:26
Kameramanın Canlı Yayında Ettiği Küfür 108 izlenme - 3 ay önce 31 Mart akşamı elektrik kesintisi sebebiyle ana haberde ankaraya bağlanan Fatih Portakal'ın kameramandan meclisi göstermesini isteyince kameramanın serzenişlerini izliyoruz
Huysuz Virjin Canlı Yayında Küfür 00:39
Huysuz Virjin Canlı Yayında Küfür 124 izlenme - 7 ay önce Huysuz Virjin Canlı Yayında Küfür
Canlı Yayında Küfür Şoku! 01:23
Canlı Yayında Küfür Şoku! 5.804 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programı, Özge Ulusoy, Özge Özder, Alper Kul ve Aslıhan Güner'i konuk etti. Oyuncu Alper Kul'un babası Fikret Kul, programa telefonla bağlandı. Fikret Kul, programda oğlundan bahsederken ağzından 'Eş....' lafı çıktı.
Dursun Özbek Canlı Yayında Neredeyse Küfür Ediyordu 00:18
Dursun Özbek Canlı Yayında Neredeyse Küfür Ediyordu 12.033 izlenme - 3 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Melo'yla imzalanan sözleşmeyle ilgili konuşurken az kalsın küfür ediyordu.
Spikere Canlı Yayında Küfür Şoku 00:24
Spikere Canlı Yayında Küfür Şoku 328 izlenme - 1 yıl önce ABD'de KTLA televizyonun spikeri canlı yayın esnasında bir adamın yanına yaklaşarak küfür etmesiyle neye uğradığını şaşırdı.
Canlı Yayında Muhabire Küfür Şoku 00:35
Canlı Yayında Muhabire Küfür Şoku 107 izlenme - 1 yıl önce Las Vegas'ın Craig Ranch Skate Park'ından yayın yapan genç muhanire canlı yayında küfür edildi.
Canlı Yayında Ağır Küfür o.ç 00:53
Canlı Yayında Ağır Küfür o.ç 704 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Ağır Küfür o.ç
Trt Spor Canlı Yayında Küfür ! 00:07
Trt Spor Canlı Yayında Küfür ! 588 izlenme - 3 yıl önce Trt Spor'da Ali Ece'yle birlikte yorum yapan Gökhan Dinç ilginç bir dil sürçmesine imza attı. İkinci bir Gökmen Özdenak vakası gibi duruyor.
Canlı Yayında Şiir Gibi Küfür! 00:29
Canlı Yayında Şiir Gibi Küfür! 190 izlenme - 3 yıl önce Fransa'dan Burhan şiir gibi küfür ederek izleyenleri şoke etti..
Dilber Ay'ın Canlı Yayında Küfür Etmesi 00:53
Dilber Ay'ın Canlı Yayında Küfür Etmesi 9.489 izlenme - 2 yıl önce Alişan ve Çağla Şikel'in sunduğu Her Şey Dahil programına konuk olan Dilber Ay, başından geçen bir hikayeyi anlatırken fazlasıyla moda giriyor ve ağzından bir küfür çıkıveriyor.
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 3.102 izlenme - 3 yıl önce Leyla Alaton, Önceki Akşam Ece Vahapoğlu'nun Uzun Lafın Kısası' Programına Katıldı. Programda Konu Tacizden Açılınca Alaton Kendini Tutamadı.
Erman Toroğlu Canlı Yayında Küfür Etti 02:00
Erman Toroğlu Canlı Yayında Küfür Etti 1.283 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında karnabahar ve pırasayı savunan Erman Toroğlu, sıra Ankara'nın meşhur Ayaş Domatesi'ne gelince baltayı taşa vurdu.
Fatih Portakal'a Kameramandan Canlı Yayında Küfür 00:45
Fatih Portakal'a Kameramandan Canlı Yayında Küfür 57 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Trabzonspor Taraftarlarının Canlı Yayında Küfür Etmesi 00:43
Trabzonspor Taraftarlarının Canlı Yayında Küfür Etmesi 27 izlenme - 6 ay önce 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'un 2010-2011 sezonu ikincisi Fenerbahçe ile olan maçı öncesi ntvspor bir canlı yayın gerçekleştirmeye çalışıyor fakat taraftar o kadar maça bilenmişki canlı yayına anında kesiliyor aceba neden?
Nevşin Mengüç'ün Konuğu Canlı Yayında Küfür Etti 03:24
Nevşin Mengüç'ün Konuğu Canlı Yayında Küfür Etti 60 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk'te Nevşin Mengüç'ün programına telefonla katılan acılı baba, canlı yayında küfür etti.
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 162 izlenme - 3 yıl önce
Pelin Batu Canlı Yayında Küfüretti 03:35
Pelin Batu Canlı Yayında Küfüretti 363 izlenme - 3 yıl önce Pelin Batu Canlı Yayında Küfür Etti
Canlı yayında küfür 00:18
Canlı yayında küfür 13.312 izlenme - 9 yıl önce Nokta nokta da diyebilriz:)
Canlı Yayında Kavga (Küfür İçerir) 00:54
Canlı Yayında Kavga (Küfür İçerir) 362 izlenme - 1 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan ve İkbal Gürpınar'ın sunduğu 'Hayatın İçinden' programında stüdyoda kızı kaybolan ailenin dramı. Büyük kız bayılıyor, kardeş tekme yiyor, baba ortalığa saldırıyor. Memleketimden televizyon manzaraları.. Sunucu ablamızda "yayını kesin" diye bağırınırken az daha düşücek.
Canlı Yayında Fenerbahçe'li Taraftardan Ağır Küfür! 01:02
Canlı Yayında Fenerbahçe'li Taraftardan Ağır Küfür! 28.213 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Sivasspor'a 2-1 Yenilmesinin Ardından Taraftar Çılgına Döndü Ve Bir TaraftarCanlı Yayında Telegol Programında Aykut Kocaman'a Ağr Küfür Etti...
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Canlı Yayında Şok Küfür 01:17
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Canlı Yayında Şok Küfür 181 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Dinamit programında Rasim Ozan Kütahyalı ve Barış Yarkadaş tartıştı. Daha sonra Rasim Ozan Kütahyalı sinirlendi ve küfür ederek canlı yayını terk etti.