Hoşgeldiniz!

centilmen

Eşi Islanmasın Diye Sandalyelerle Yol Yapan Centilmen Erkek 00:37
Eşi Islanmasın Diye Sandalyelerle Yol Yapan Centilmen Erkek 6.046 izlenme - 7 gün önce Oscar goes to... Baskını sonrası suyun içinde yürütmek istemediği eşini sandalyelerin üzerinde adım attırarak yürütmeye çalışan adam, kadının her adımında arkada kalan sandalyeyi öne alarak hedefe doğru ilerlemeye çalışıyor. Sırtında da taşıyabilirdi ama abimiz bu yolun daha romantik olacağını düşünmüş herhalde...
Centilmen 00:24
Centilmen 14.245 izlenme - 9 yıl önce İşte centilmen futbolcular.
Centilmen 09:29
Centilmen 1.358 izlenme - 3 yıl önce Hic sevmedik Pk'yı biz )
Psy - Centilmen 03:10
Psy - Centilmen 362.709 izlenme - 3 yıl önce PSY Gentleman
Psy - Centilmen / Gentleman 03:53
Psy - Centilmen / Gentleman 540.000 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Ah~! You know why it should be hot You know why it should be neat You know if you dunno, you are a dork We Like We We We Like Party ~ You know we like we we we like party Like I mean Let me say this guy is I mean The gut, go, geek, and gorgeous I mean I want to say what you want to hear I mean Damn! Girl! You so freakin sexy! Ah Ah Ah Ah~ Im a Ah Ah Ah Ah~ Im a Ah Ah Ah Ah~ Im a mother father gentleman Im a Ah Im a Im a mother father gentleman Im a Ah Im a Im a mother father gentleman You know why it should be slim You know why it should be sexy You know darling come and kick it You know everybody is kicking it, come in Like I mean Your hair, waist, legs, and calves I mean Good! feeling feeling? Good! Good! Feeling feeling? Good! softly I mean To make you scream like heok and ah I mean Damn! Girl! Im a party mafia! Ah Ah Ah Ah~ Im a Ah Ah Ah Ah~ Im a Ah Ah Ah Ah~ Im a mother father gentleman Im a Ah Im a Im a mother father gentleman Im a Ah Im a Im a mother father gentleman Gonna make you sweat. Gonna make you wet. You know who I am~ Wet PSY! Gonna make you sweat. Gonna make you wet. You know who I am~ Wet PSY! Wet PSY! Wet PSY! Wet PSY! PSY! PSY! PSY! Ah Im a mother father gentleman Im a Ah Im a Im a mother father gentleman Im a Ah Im a Im a mother father gentleman Mother father gentleman Mother father gentleman
Centilmen Erkek 00:33
Centilmen Erkek 2.436 izlenme - 8 yıl önce
Gerçek Centilmen 00:09
Gerçek Centilmen 315 izlenme - 3 yıl önce Gerçek Centilmen
CENTİLMEN PEDALŞÖRLER.. 01:45
CENTİLMEN PEDALŞÖRLER.. 1 izlenme - 1 hafta önce eski videodur
Centilmen Erkeğin Hazin Sonu 00:31
Centilmen Erkeğin Hazin Sonu 3.678 izlenme - 3 yıl önce Centilmen Erkeğin Hazin Sonu
Centilmen Erkeğin Ceketi 01:22
Centilmen Erkeğin Ceketi 139 izlenme - 2 yıl önce Centilmenlik Yerlerde..
Hizli Ve Centilmen Ronaldo 00:54
Hizli Ve Centilmen Ronaldo 67 izlenme - 2 yıl önce Hizli Ve Centilmen Ronaldo
Hizli ve Centilmen Ronaldo 00:54
Hizli ve Centilmen Ronaldo 1.086 izlenme - 3 yıl önce Real Madridli Oyuncular Audi Tarafından Kendilerine Hediye Edilen Yeni Oyuncakları İle Boy Gösterdiler. Tesislere Yeni Otomobilleri İle Gelen Futbolcular Arasında Cristiano Ronaldo En Çok Dikkat Çeken Modelin Sahibiydi. Öyle Ki Seri Otomobili İle Hızlı Bir Giriş Yapan Ronaldo, Karşısındaki Bayanı Bir An İçin Korkuttu.
Hizli ve Centilmen Ronaldo 00:54
Hizli ve Centilmen Ronaldo 152 izlenme - 2 yıl önce Hizli ve Centilmen Ronaldo
Centilmen Oyunu Tam Çözümü 13:40
Centilmen Oyunu Tam Çözümü 80 izlenme - 2 yıl önce Centilmen Oyunu Tam Çözümü
G.I. Joe: Misilleme: Centilmen Fragman 00:32
G.I. Joe: Misilleme: Centilmen Fragman 2.386 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Dwayne Johnson ve Ray Park gibi isimlerin yer aldığı G.I. Joe: Misilleme filminin televizyonlarda yayınlanan Centilmen isimli kısa fragmanı.
  Centilmen Erkek Ve Normal Erkek 00:04
Centilmen Erkek Ve Normal Erkek 456 izlenme - 2 yıl önce Centilmen Erkek Ve Normal Erkek
Sporda Duygulandıran Görüntüler 09:30
Sporda Duygulandıran Görüntüler 43.625 izlenme - 2 yıl önce Sporun En Güzel Anları, En Dostça, En Centilmence Geçen Dakikaları. Dostluğun, Kardeşliğin Ön Planda Olması Gereken Sporun Hemen Hemen Tüm Dallarında Ki En Dostça Hareketler.
Engin Altan En Centilmen Erkek Seçildi 03:51
Engin Altan En Centilmen Erkek Seçildi 130 izlenme - 3 yıl önce Engin Altan Düzyatan En Centilmen Erkek Seçildi
fransız centilmen 00:31
fransız centilmen 226 izlenme - 7 yıl önce
fransız centilmen 00:31
fransız centilmen 185 izlenme - 7 yıl önce
centilmen adam 00:18
centilmen adam 85 izlenme - 5 yıl önce centilmen adam
Cupcake Adam Gibi Nasıl Yenir? 00:58
Cupcake Adam Gibi Nasıl Yenir? 1.166 izlenme - 2 yıl önce Burnunuza Kulağınıza Krema Sokmadan Üsturubu Ve Edebiyle Bir Centilmenmişçesine Cupcake Yemenin En İyi Yolu.
Eşi Islanmasın Diye Yol Açan Centilmen koca 00:37
Eşi Islanmasın Diye Yol Açan Centilmen koca 2 izlenme - 4 gün önce Eşi Islanmasın Diye Yol Açan Centilmen koca
Fairplay! 00:08
Fairplay! 2.708 izlenme - 9 yıl önce Bu futbolcunun centilmenliği görülmeye değer!!
Beyzbol Topunu Hediye Eden Centilmen Çocuk 00:41
Beyzbol Topunu Hediye Eden Centilmen Çocuk 27 izlenme - 10 ay önce Efendim bildiğiniz üzere hafta sonu keyfimiz beyzbol maçlarıdır. Yine öyle bir maçta topu vuran vurucu topa vuruyor. Daha sonra arkada bekleyn kırmızılı taş topu bir çocuğa veriyor. Çocukta durur mu hemen arkasındaki kıza veriyor topu. Kız ve aileler seviniyor. Ortalık bayram yerine dönüyor. Çocuğu tebrik ediyoruz.
Bir Centilmen: Nuri Alço (Vazife Uğruna) 01:12
Bir Centilmen: Nuri Alço (Vazife Uğruna) 2.162 izlenme - 1 yıl önce Tahsin (Cüneyt Arkın), eşi (Nilüfer Aydan) ve kızı Gamze (Şehnaz Dilan) ile birlikte mutlu bir yaşam süren saygın bir polistir. Az para kazanıp, ayın sonunu zor getirmesine karşın, bu onun mutluluğunu ve işine olan sevgisini engellemez. Bir süre sonra emekliye ayrılacaktır. Onun gibi başarılı bir polis olan yardımcısı Aydın (Salih Kırmızı) ile Gamze’nin romantik bir ilişkisi vardır. Bir gün deneyimli komiser kendini üstlerinden gelen bir emirle uyuşturucu satıcılarının peşinde bulur. Tahsin’in eskiden tutukladığı uyuşturucu çetesinin başı Tahir, adamı Naci (Nuri Alço) ile bir intikam planı yapar. Naci Gamze’yi kendisine aşık eder. Annesi ile tanıştırma bahanesiyle bir eve götürür. Annesi diye tanıttığı Nalan, Tahir’in adamıdır. Gamze’ye uyuşturucu verirler. Tahsin eve dönmeyen Gamze’yi aramaya başlar. Genç kıza acıyan Nalan, Gamze’yi salıvermek isterse de fark edilip öldürülür. Paniğe kapılan Tahir ve Naci, Gamze’yi evde bırakıp kaçarlar. Aydın ve Tahsin uyuşturucunun etkisine girmiş Gamze’yi bulup hemen hastaneye kaldırırlar. Bu süreçte Tahsin’in Tahir ve adamlarına karşı amansızca bir takip ve yakalama operasyonları başlar. Sonunda toplumun kanını emen suçlular, Tahir ve Naci dahil, birer birer yakalanıp yasanın pençesine düşer. Bu arada, ailesinin yanı sıra Aydın da Gamze’yi sıklıkla ziyaret etmektedir. Hastaneden çıktığında ise genç kızı ailesinden ister. Ufukta mutlu bir evlilik görünmektedir. Filmin Adı: Vazife Uğruna Yönetmen: Orhan Elmas Oyuncular: Cüneyt Arkın, Şehnaz Dilan Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Müdahale Olmadan Düşüp Penaltı Almak - Gökhan Gönül 00:06
Müdahale Olmadan Düşüp Penaltı Almak - Gökhan Gönül 424 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe - Gaziantepspor maçında kimsenin müdahelesi olamadan verilen penaltıyı izliyoruz. http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-süper-lig/2013/11/10/4398465/gökhan-kendimden-utanıyorum
Bu adam gerçek centilmen! 00:28
Bu adam gerçek centilmen! 46 izlenme - 3 yıl önce Bu adam gerçek centilmen!
Futbolda Centilmenliğin B*kunu Çıkartmak 01:29
Futbolda Centilmenliğin B*kunu Çıkartmak 222 izlenme - 2 yıl önce Centilmenliğin B*kunu Çıkartmak bu olsa gerek...
1. Centilmenlik Köprüsü 00:40
1. Centilmenlik Köprüsü 9 izlenme - 10 ay önce Kız çocugunun çukurun üstünden geçemeyince erkeğinde onu oracıkta bırakıp yola devam etmemesi üzere bütün centilmenliğini kullanarak kıza köprü oluşunu izliyoruz..