Hoşgeldiniz!

cesur yürek

Cesur Yürek 02:49
Cesur Yürek 9.096 izlenme - 8 yıl önce Cesur Yürek fragmanı
Cesur Yürek 02:03
Cesur Yürek 761 izlenme - 2 yıl önce Bi Performans Denemesi
Cesur Yürek 01:09
Cesur Yürek 18 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/cesuryurek.htm Krala karşı gelmiş ve onun çirkin emirlerine boyun eğmemiş karakterimizi yönlendiriyor ve kralın göndermiş olduğu askerleri yok ediyoruz. W,A,S,D tuşları ile karakterimizi kontrol edebilir mouse'unuzun sol tuşu ile atak yapabilirsiniz. Boşluk tuşuna basılı tutarak elinize ok fırlatıcıyı alabilir ve aynı şekilde mouse'unuzun sol tık tuşu ile oku fırlatabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Selahattin Cesur - Yürek Sızım 04:34
Selahattin Cesur - Yürek Sızım 3.580 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Gitti Sevdiğim Gitti Çıkış Tarihi: 09.01.1987 Arabesk
Cesur Yürek Riven 00:24
Cesur Yürek Riven 16.203 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League of Legends Platformu : www.sihirdarvadisi.com Facebook : www.facebook.com/sihirdarvadisi Yeni oyun portalımız : virusoyun.com
Cesur Yürek Fragmanı HD 02:13
Cesur Yürek Fragmanı HD 6.577 izlenme - 3 yıl önce Cesur Yürek Hd-Braveheart : 13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir. Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace'ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için amansız bir savaşa dönüşür. Vizyon Tarihi : 22 Eylül 1995
Cesur Yürek Film Müziği 02:34
Cesur Yürek Film Müziği 2.350 izlenme - 1 yıl önce Cesur Yürek Film Müziği James Horner - Braveheart Theme Song__@__xclas__________
CESUR YÜREK CENGİZHAN 02:32
CESUR YÜREK CENGİZHAN 2.910 izlenme - 8 yıl önce Büyük oğlum Cengizhan"ın fotoğrafları ve Breaveheart (Cesur yürek) filminin müziği ile hazırlanmış hoş bir klip.
Cesur Yürek Tugay Kerimoğlu 04:15
Cesur Yürek Tugay Kerimoğlu 32 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin yetiştirdiği en kaliteli defansif orta saha oyuncularından birisidir Tugay Kerimoğlu. Öyle ki o gittikten sonra takım hep bi ön libero sıkıntısı çekmiş ve farklı arayışlara girmiştir. 2002 Dünya kupası 3.cü'lüğümüzün baş mimarı olan Tugay bir futbolcunun 30'undan sonra bile büyük işler yapabileceğinin göstergesidir.
Cesur Yürek (1995) Fragmanı 02:49
Cesur Yürek (1995) Fragmanı 14.954 izlenme - 2 yıl önce 13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir. Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace'ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için amansız bir savaşa dönüşür.
Braveheart (Cesur Yürek) Soundtrack 02:35
Braveheart (Cesur Yürek) Soundtrack 157 izlenme - 3 ay önce Mel Gibson'ın devleştiği Braveheart filminin soundtrackı.Zaman mekan farketmeksizin insanda FREEEDOOOOOOMMMMM diye hönkürme isteği uyandırır.
Cesur Yürek - Final Sahnesi 01:59
Cesur Yürek - Final Sahnesi 346 izlenme - 7 ay önce cesur yürek izlemeyenimiz yoktur varsa da izlemeyeni dövüyorlar arkadaşlar lütfen izleyin pişman olmayacaksınız... final sahnesi hepimizi etkilemiştir.hele ki sevdiği kadının öldürülmesiyle isyan ateşinin yakılması ve idam esnasında o kadının hayalini görmesi hepimizin gözlerinin dolmasına yüreğimizin yanmasına neden olmuştur...
Gerçek Cesur Yürek Bülent Korkmaz 07:08
Gerçek Cesur Yürek Bülent Korkmaz 47 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin yetiştirdiği gelmiş geçmiş en kaliteli defans oyuncularından, Galatasaray ve Milli takımın büyük kaptanı, forması için ölesiye mücadele eden bir hırs adamı, efsane insan; Bülent Korkmaz. Görüntülerimiz 1995 yapımı Cesur Yürek filminin William Wallace'sı ile Kaptan Bülent Korkmaz'ın versusundan.
56 Yaşında Cesur Yürek! 00:33
56 Yaşında Cesur Yürek! 99 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de evine giren iki hırsızı tek başına kovalayan 56 yaşındaki Jacqui Horden günün konusu oldu.
Yürekli Minik Köpek 01:43
Yürekli Minik Köpek 176 izlenme - 2 yıl önce Yemeğine ortak olan boyundan büyük köpeği kovalayan minik köpeği izliyoruz
Cesur Yürek - Braveheart (Fragman) 02:49
Cesur Yürek - Braveheart (Fragman) 109 izlenme - 7 ay önce Mel Gibson'in yönettiği ve başrolünü oynadığı bu epik yapım, William Wallace 'ın hayatını anlatır.Film Türkiye sinemalarında yıllarca gösterilerek bir rekora imza atmıştır. 1996 yılında 10 dalda Oscar'a aday olan yapım, yönetim, görüntü yönetimi, efekt, makyaj ve en iyi film dallarında ödüle layık görülmüştü. Final Sahnesi için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41602/ Soundtrack için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3165/
Cesur Yürek - İhanet Sahnesi 02:30
Cesur Yürek - İhanet Sahnesi 115 izlenme - 7 ay önce Efsane filmin beni en çok etkileyen sahnesidir.Mel Gibson ‘ın hiçbir şey konuşmadan çok şey anlattığı unutulmaz oyunculuk performansı.Keyifli seyirler.
Cesur Yürek  - Fragman 02:12
Cesur Yürek - Fragman 53 izlenme - 1 yıl önce Yayın tarihi: 22 Eylül 1995 Oyuncular: Mel Gibson , Sophie Marceau , Brendan Gleeson , Catherine McCormack , Brian Cox Filmin Özeti:13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir. Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace'ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için amansız bir savaşa dönüşür.
Dünyanın En Cesur Kadını 03:09
Dünyanın En Cesur Kadını 60 izlenme - 3 ay önce Lizzie Velasquez 24 yaşında ve 27 kilo ağırlığında, fakat size ilk söyleyeceği anoreksiya olmadığıdır. Lizzie 910 gr ağırlığında, 25 cm boyunda ve sıfır yağ hücresiyle doğdu. Lizzie bu şekilde ince ve hayatta kalabilmek için yaklaşık 15-20 dakika sıklıkla yüksek kalorili yiyecekler tüketmek zorunda. Günde 5000 ila 8000 kalorilik yiyecekler tüketiyor. Çok nadir görülen bir hastalık, Amerika'da ve İngiltere'de sadece iki kişide rastlandığı tespit edilmiş. Hala doktorlar Lizzie'nin neden kilo alamadığı konusunda bir teşhiste bulunamıyorlar. Bazı sağlık sorunlarına rağmen Lizzie aktif bir yaşam içerisinde, Teksas Üniversitesi'nde İletişim okuyor ve motivasyon konuşmaları yapıyor. Yayınlanmış iki adet de kitabı var. -Youtube da "Dünyanın en çirkin kadını" seçildiğini görünce ve öyle ki yorumlarda "senin yakılman lazım" "kafana bir silah daya ve kendini öldür" gibi yorumlar yapılması onu yıkmıştır.Yalnız bu yorumlar karşısında daha da güçlendi ve yaşamı için ayağa kalktı.Aşağılamalara karşı konferanslar düzenledi.İnternette bunun için kampanyalar başlattı.O kadar çok ses getirdi ki 2013 TED konferanslarında konuşmacı olarak yer aldı. -Amerika’nın ilk dalga geçme ve aşağılamalara karşı yasası için lobi faaliyetleri yürüten Lizzie Velasquez’in "Cesur Yürek: Lizzie Velasquez" adlı belgeseli, Teksas’ta düzenlenen interaktif etkinlik, film ve müzik festivalleriyle konferansların yapıldığı South by Southwest’te (SXSW) gösteriliyor. Diyeceğim o ki kendinizden vazgeçmeyin durumunuz ne olursa olsun.Bu tür insanlar mücadeleyi bırakmadı.Siz de bırakmayın.Hayatınız her daim hayal ve mücadele içerisinde geçmesi dileğiyle.
cesur yürek 04:03
cesur yürek 4.044 izlenme - 5 yıl önce
cesur yürek 04:03
cesur yürek 3.934 izlenme - 6 yıl önce unutma, unutama odıhaya...!!!
cesur yürek 01:54
cesur yürek 849 izlenme - 7 yıl önce
cesur yürek 01:40
cesur yürek 552 izlenme - 6 yıl önce madem korkuyorsun binme
Cesur Yürek Bir Kedi Ve Korkak Ayı 00:24
Cesur Yürek Bir Kedi Ve Korkak Ayı 179 izlenme - 3 yıl önce kendi bölgesini korumak isteyen cesur yürek kedinin, ayı ile son derece ilginç sınavına tanıklık edeceğiniz video.
Cesur Yürek Müziğiyle Çiğköfte Reklamı Çekmek 00:11
Cesur Yürek Müziğiyle Çiğköfte Reklamı Çekmek 8 izlenme - 7 ay önce Tatlıses Çiğköfte'nin BraveHeart temalı, kelimelerin kifayetsiz kaldığı müthiş reklamını izleyeceksiniz.
İsyankar Rap'çı -Cesur Yürek (2012) 02:21
İsyankar Rap'çı -Cesur Yürek (2012) 150 izlenme - 3 yıl önce İsyankar Rap'çı -Cesur Yürek (2012)
Val Keil'den Cesur Pozlar 01:52
Val Keil'den Cesur Pozlar 839 izlenme - 2 yıl önce Val Keil'den Yürek Hoplatan Pozlar
Chelsea'ye Karşı Tek Başına Mücadele Etmek 03:15
Chelsea'ye Karşı Tek Başına Mücadele Etmek 25 izlenme - 7 ay önce Günümüzde West Bromwich Albion'da oynayan 33 yaşındaki Diego Alfredo Lugano Moreno (Fenerbahçe taraftarının söylemiyle cesur yürek) Fenerbahçe'de forma giydiği 2007/2008 sezonunda Şükrü Saraçoğlu'nda oynanan ve Fenerbahçe'nin 2-1 üstünlüğü ile tamamlanan şampiyonlar ligi çeyrek final mücadelesindeki Chelsea oyuncularına bana göre kariyerinin en harika performansını göstererek takımını adeta hezimetten kurtarıyor. Aynı zamanda Alex'den sonra gitmesine en üzüldüğüm kişi olmaktadır kendisi. Daha iyi bir görüntü kalitesi bulamadığım için özür dilerim, iyi seyirler. (Not: Sırf bu harika performansın hakkını vermek ve sizlere ulaştırmak için üye oldum, yayınlanmasa da yollayarak üstüme düşen görevi yapmış olmanın verdiği rahatlıkla hayatımı devam ettiriyorum, saygılar.)
Eiza Gonzalez'den Cesur Pozlar 00:22
Eiza Gonzalez'den Cesur Pozlar 698 izlenme - 2 yıl önce Eiza Gonzalez Pozlarıyla Yürek Hoplattı
selimli ökkeş cesur yürek 01:43
selimli ökkeş cesur yürek 6.169 izlenme - 6 yıl önce