Hoşgeldiniz!

ceyda düvenci

ceyda Düvenci 01:08
ceyda Düvenci 38.859 izlenme - 3 yıl önce ceyda Düvenci
Ceyda Düvenci ve Aptal Sarışın 01:14
Ceyda Düvenci ve Aptal Sarışın 8.024 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Ceyda Düvenci Tatlı Kaçıklar'da 01:14
Ceyda Düvenci Tatlı Kaçıklar'da 96 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Ceyda Düvenci Yeni Bir Aşk Aşk Dokunuşu 00:18
Ceyda Düvenci Yeni Bir Aşk Aşk Dokunuşu 9.135 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir aşka yelken açtı...
Ceyda Düvenci Cumartesi Sürprizi Röportajı 08:28
Ceyda Düvenci Cumartesi Sürprizi Röportajı 2.472 izlenme - 3 yıl önce Cumartesi Sürprizi - 10 Kasım 2012
Ceyda Düvenci & Tarumar Aşkı 01:31
Ceyda Düvenci & Tarumar Aşkı 133 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Ceyda Düvenci Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı! 01:00
Ceyda Düvenci Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı! 461 izlenme - 2 yıl önce Ceyda Düvenci Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı!
Ceyda Düvenci Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı! 02:13
Ceyda Düvenci Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı! 118 izlenme - 2 yıl önce Ceyda Düvenci Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı!
Ceyda Düvenci Ve Villası - Cumartesi Sürprizi 12:46
Ceyda Düvenci Ve Villası - Cumartesi Sürprizi 221 izlenme - 10 ay önce Ceyda Düvenci Ve Villası - Cumartesi Sürprizi... Daha fazlası ve takip etmek için: www.izlesene.com/unlulerindunyasi
Ceyda Düvenci'nin Olay Yaratan Göğüs Dekoltesi 04:12
Ceyda Düvenci'nin Olay Yaratan Göğüs Dekoltesi 1.976 izlenme - 7 ay önce Ceyda Düvenci'nin Olay Yaratan Göğüs Dekoltesi Umutsuz Ev Kadınları dizisinden bir kesit diğer videolar www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Ceyda Düvenci Doktor 20 Eylül 2013 Frikik Video FRİKİK WORLD 01:36
Ceyda Düvenci Doktor 20 Eylül 2013 Frikik Video FRİKİK WORLD 1.698 izlenme - 1 yıl önce Ceyda Düvenci Doktor 20 Eylül 2013 Frikik Video FRİKİK WORLD
Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları Dizisinden Bir Sahne 04:33
Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları Dizisinden Bir Sahne 284 izlenme - 7 ay önce Umutsuz Ev Kadınları, Med Yapım tarafından Kanal D için yapılan drama, komedi türünde televizyon dizisi. Dizi Desperate Housewives adlı ABD dizisinden uyarlanılmıştır.
Doktorum 5. Yeni Sezon Fragmanı 00:50
Doktorum 5. Yeni Sezon Fragmanı 1.063 izlenme - 2 yıl önce Yeni sunucularıyla ilk fragmanı yayınlandı Kanal D'de yayınlanan programın yeni sezondaki ilk fragmanı yayınlandı. Kanal D’de 4 sezondur ekrana gelen 'Doktorum' programı, 2 Eylül Pazartesi günü, 5. sezona sürprizlerle başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Programı artık ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ile Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Aksoy sunacak. Prof. Dr. Murat Aksoy: Genel Cerrahi Uzmanı olan Prof. Aksoy, halen, Liv Hospital'da Genel Cerrahi Bölüm Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde Genel Cerrahi Profesörü olarak çalışmakta. İlgi alanları Damar ve Meme Cerrahisi. Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Murat Aksoy için beden sağlığı kadar ruh sağlığının ve aile huzurunun da önemi büyük. Doktorum’un yeni sunucusu aynı zamanda bir müzik tutkunu. Meslektaşlarıyla kurduğu grubu Kord Vokal’in de solistliğini yapıyor. Bir çocuk annesi olan Ceyda Düvenci ise sağlıklı yaşamaya ve dengeli beslenmeye olan hassasiyetiyle tanınıyor. işte, 'Doktorum'un yeni sunucularıyla ilk fragmanı:
Ceyda Düvenci Nikah Şahitliğini Yaptığı Gencin Cenazesine Katıldı 04:09
Ceyda Düvenci Nikah Şahitliğini Yaptığı Gencin Cenazesine Katıldı 139 izlenme - 7 ay önce Kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastane odasında, tiyatrocu Elif Çakman ile evlenen ve dün hayatını kaybeden Turan Selçuk Öztürk gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Nikah şahitliğini yaptığı gencin cenazesine katılan oyuncu Ceyda Düvenci’nin üzgün olduğu görüldü. Doğuştan kalbi delik olan uzun süredir hastanede tedavi gören Turan Selçuk Öztürk (29) dün yaşam savaşını kaybetti. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında tedavi gördüğü hastane odasında tiyatro sanatçısı Elif Çakman’la evlenen Turan Selçuk Öztürk, bugün Beykoz Yalıköy Taşocakları Cami’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Turan Selçuk’un eşi Elif Çakman, babası Cumali Öztürk ile oyuncular Ceyda Düvenci, Hasibe Eren ve Akasya Asıltürkmen’in yanı sıra birçok sanatçı katıldı. Elif Çakman, hayat arkadaşının resminin bulunduğu çerçeveyi elinden bırakmazken, eşinin tabutuna sarılıp uzun süre gözyaşı döktü. Baba Cumali Öztürk, “İnanılmaz bir çocuktu. 29 sene acılar içinde yaşadı. En kötü halinde bile, gelen ziyaretçilerine moral veriyordu. Hep sabretti ama hastalığı çok inanılmazdı. Hem akciğer, hem kalp tedavisi görüyordu. Son gününe kadar hep şükretti. O vaziyette şükretti. Her tarafı delik deşik oldu. Kalbine hortum taktılar. Doktorları da ellerinden geleni yaptılar. İnanılmaz mücadele verdiler. Doktorumuz Cihangir Hoca, tüm ekibi, tüm hemşireleri, tüm hastabakıcıları bir yıl boyunca bizimle birlikte inanılmaz mücadele verdiler. Allah hepsinden razı olsun. Bu kadar yaşatabildik oğlumu” dedi. Turan Selçuk Öztürk, öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından yine Beykoz’da bulunan Şahinkaya Mezarlığı’na defnedildi.
Ceyda Düvenci Görme Engellilere Işık Oldu - Pazar Sürprizi 03:59
Ceyda Düvenci Görme Engellilere Işık Oldu - Pazar Sürprizi 308 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; güzel oyuncu ceyda düvenci'den çarpıcı açıklamalar ekranlara geliyor.
Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları 27. Bölüm Frikik Video 8 Nisan 2012 FRİKİK WORLD 02:17
Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları 27. Bölüm Frikik Video 8 Nisan 2012 FRİKİK WORLD 1.310 izlenme - 1 yıl önce Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları 27. Bölüm Frikik Video 8 Nisan 2012 FRİKİK WORLD
Ceyda Düvenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! 02:13
Ceyda Düvenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! 3.354 izlenme - 2 yıl önce Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Murat Aksoy'un sunuculuğunu üstlendiği programda yine duygu dolu anlar yaşandı.
Ceyda Düvenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! 01:00
Ceyda Düvenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! 1.812 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de Doktorum programını sunan Ceyda Düvenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.
ceyda düvenci bacak gösterisi :d 00:56
ceyda düvenci bacak gösterisi :d 15.744 izlenme - 6 yıl önce
Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları 24. Bölüm Frikik Video 18 Mart 2012 FRİKİK WORLD 01:30
Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları 24. Bölüm Frikik Video 18 Mart 2012 FRİKİK WORLD 3.514 izlenme - 1 yıl önce Ceyda Düvenci Umutsuz Ev Kadınları 24. Bölüm Frikik Video 18 Mart 2012 FRİKİK WORLD
Star Tv Program - Burak Kut,Ceyda Düvenci ve Erkan Petekkaya (1997) 08:45
Star Tv Program - Burak Kut,Ceyda Düvenci ve Erkan Petekkaya (1997) 73 izlenme - 7 ay önce 90'lardan kalma ve belki de hepimizin hatırlayabileceği 1997 yılında henüz Star Tv'nin logosunun mavi olduğu yıllarda Erkan Petekkaya ve Ceyda Düvenci'nin sunduğu programda Burak Kut'un o zamanlar yeni çıkardığı Küçük Prens albümünün tanıtımı için konuk olduğu programdan arşivlik görüntüdür. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/226073/burak-bu-sesi-nerden-cikardin Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Aşkın Kanunu Ekimde Trt 1’de 00:41
Aşkın Kanunu Ekimde Trt 1’de 742 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde Ceyda Düvenci Ve Mustafa Üstündağ’ın Yer Aldığı, Senaryosunu Sema Ali Erol, Gülden Çakır, Figen Şakacı, Kemal Kocatürk Ve Mahir Erol’un Üstlendiği ‘aşkın Kanunu’ Dizisinin İlk Tanıtımı Önceki Akşam Trt 1’de Yayınlandı. ceyda Düvenci‘nin Romantik Bir Kadın Olmanın Yanı Sıra Akıllı Ve Hırslı Bir Polis Olan ‘ipek’i Canlandırdığı Dizide, Mustafa Üstündağ İse Dürüst, Yufka Yürekli, Sözünün Eri, Yankesicilik Ve Dolandırıcılık Bürosunda Komiser Olan ‘çetin’i Oynuyor. Dizinin Yönetmen Koltuğunda İse M. Çağatay Tosun Yer Alıyor. Dizide 15 Sene Sonra Ayrılan ‘ipek’ Ve ‘çetin’in “mutlu Evliliğin Formülü Nedir?” Sorusuna Aradıkları Cevap Anlatılacak.
Aşkın Kanunu Ekimde TRT 1’de 00:41
Aşkın Kanunu Ekimde TRT 1’de 280 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde Ceyda Düvenci ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı, senaryosunu Sema Ali Erol, Gülden Çakır, Figen Şakacı, Kemal Kocatürk ve Mahir Erol’un üstlendiği ‘Aşkın Kanunu’ dizisinin ilk tanıtımı önceki akşam TRT 1’de yayınlandı. Ceyda Düvenci‘nin romantik bir kadın olmanın yanı sıra akıllı ve hırslı bir polis olan ‘İpek’i canlandırdığı dizide, Mustafa Üstündağ ise dürüst, yufka yürekli, sözünün eri, yankesicilik ve dolandırıcılık bürosunda komiser olan ‘Çetin’i oynuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise M. çağatay tosun yer alıyor. Dizide 15 sene sonra ayrılan ‘İpek’ ve ‘Çetin’in “Mutlu evliliğin formülü nedir?” sorusuna aradıkları cevap anlatılacak.
Gözyaşlarını tutamadı! 02:13
Gözyaşlarını tutamadı! 75 izlenme - 2 yıl önce Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Murat Aksoy’un sunuculuğunu üstlendiği programda yine duygu dolu anlar yaşandı.
Dikkat Bebek Var - Jenerik 02:07
Dikkat Bebek Var - Jenerik 61 izlenme - 7 ay önce 2000 yılında Trt'de yayınlanan Dikkat Bebek Var adlı dizi ; mavi gözlü Barış bebeğin sevimlilikleri sayesinde akılda kalabilmiştir diye düşünüyorum. Başrollerini iç sesiyle birlikte Barış bebek,Kaan Girgin ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı bu dizi, o zamanın koşullarında tam ailecek oturup izlenebilecek bir diziydi. Tahminen Barış bebek şuan ergenliğine adım atmış ve 15 civarı bir yaştadır. Umarım webcamden uzak bir hayat sürdürüyordur ve hala bu kadar tatlıdır.
Yaz Kızım 00:36
Yaz Kızım 3.031 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Noel Can 00:37
Noel Can 166 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Zampara Raffet'i Kızlar Gammazlıyor 00:46
Zampara Raffet'i Kızlar Gammazlıyor 155 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Tabure Barın Bel Kemiğidir 00:32
Tabure Barın Bel Kemiğidir 134 izlenme - 11 ay önce Küçük girişimci Altan'ın bar açma planı ve iki tane götü boklu tabureyi beğenmeyen karısı Ayla arasında geçen tartışma. Ne güzel filmdin sen Herçok Çok Güzel Olacak der ve içeriği sunarım efenim. Açar da, kapar da, batar da.
Şişme Bebekle Sevgiliye Yakalanma 00:48
Şişme Bebekle Sevgiliye Yakalanma 1.051 izlenme - 1 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!