Hoşgeldiniz!

çiçek

Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 01:31
Vazgeçilmez 6 Yılbaşı Hediyesi 634.391 izlenme - 11 ay önce Yeni yılın mutluluğunu yılbaşı çiçeği ve yılbaşı hediyeleri ile kutlayın! 2015 için geri sayıma hazırlanırken, Yılbaşı ağacı heyecanı ve tüm yılbaşı süsleri için Çiçek Sepeti sizleri bekliyor! Yılbaşı Kek Kurabiyeleri ile yeni yıla sevdiklerinizle girmenin tadına varın! Hemen Tıkla: www.ciceksepeti.com/yilbasi
Winter Flowers İn Kemer 03:44
Winter Flowers İn Kemer 12 izlenme - 10 ay önce Açıklama
Online Çiçek Siparişi | Mutlu Çiçek 00:30
Online Çiçek Siparişi | Mutlu Çiçek 5 izlenme - 12 ay önce
AHMET KAYA  Hani benim gençligim nerde 04:22
AHMET KAYA Hani benim gençligim nerde 12.648 izlenme - 5 yıl önce gençligim akar giderken sadece hatıra kalmış anılardan nasıl akıp gittigini görebiliyorum....reşat çiçek
çiçek 01:10
çiçek 689 izlenme - 7 yıl önce manzaralar çiçekler
çiçek 01:17
çiçek 274 izlenme - 5 yıl önce
Çiçek 00:12
Çiçek 100 izlenme - 2 yıl önce Çiçek
çİçek 00:30
çİçek 315 izlenme - 8 yıl önce çİçek abbas Şov
Çiçek 01:10
Çiçek 236 izlenme - 6 yıl önce cicek tanzimleri
Çiçek 00:14
Çiçek 7 izlenme - 3 ay önce biz çiçek
çiçek 01:10
çiçek 125 izlenme - 7 yıl önce manzaralar ve doğa manzaraları
çiçek 04:05
çiçek 93 izlenme - 6 yıl önce çiçekler eşliginde muzık dınletısı
çiçek 05:36
çiçek 74 izlenme - 5 yıl önce deli can..
çiçek 00:12
çiçek 25 izlenme - 5 yıl önce aile planlamasının etkin yöntemi. http//facebook.com/clubokey
Çiçek 07:10
Çiçek 24 izlenme - 2 yıl önce
çiçek 01:11
çiçek 50 izlenme - 4 yıl önce dddsdds
çiçek 01:15
çiçek 94 izlenme - 6 yıl önce www.cicekatoylesi.com
Çiçek 00:23
Çiçek 7 izlenme - 2 yıl önce yunis kanbur aycell vodeo tr
çiçek 01:39
çiçek 26 izlenme - 5 yıl önce çiçek
çiçek 05:27
çiçek 13 izlenme - 3 yıl önce çağdaş çiçekçilik
Çiçek 00:12
Çiçek 9 izlenme - 2 yıl önce Çiçek
Zekai Tunca - Bahar Çiçek Çiçek 04:53
Zekai Tunca - Bahar Çiçek Çiçek 2.167 izlenme - 7 ay önce Bahar çiçek çiçek gelince güzel Müzik: Zekâi TUNCA Söz: Mehmet ERBULAN Bahar çiçek çiçek gelince güzel Hayât sevilince sevince güzel Arılar bal petek verince güzel Hayât sevilince sevince güzel Dostluğun temeli ilk harcı sevgi Her derdin çaresi, ilâcı sevgi Gönüller sultânı baş tâcı sevgi Hayât sevilince sevince güzel Sevgi iîe gündüz olur geceler Sevgi ile şiir olur heceler Mutluluğun yolu sevgiden geçer Hayât sevilince sevince güzel Mehmet ERBULAN
Hasan Kaya - Toroslar Çiçek Çiçek 03:51
Hasan Kaya - Toroslar Çiçek Çiçek 5 izlenme - 5 ay önce Hasan Kaya - Toroslar Çiçek Çiçek
Çiçek: 03:31
Çiçek: 7 izlenme - 1 yıl önce Çiçek'ten yaralı emniyet müdürüne ziyaret- TBMM Başkanı Çiçek: - "Siz şunu derseniz o zaman bu diyalog olmaz. 'Ben senden devlet olarak, hükümet olarak şunları şunları istiyorum ama bunları yapmazsan bunların ucunu C-4 patlayıcıya bağlarım' diyorsan bu senin yaptığın diyalog filan değildir"- "En evvel toplum önünde siyaset yapanların ağzından çıkan lafa dikkat etmesi gerekir. İnsanları sokağa davet ederseniz, çözümü sokakta ararsanız bu birilerine hizmet eder ama milletimize hizmet etmiş olmaz, nitekim hizmet etmedi"ANKARA (AA) - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kobani bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterileri değerlendirerek, "Siz şunu derseniz o zaman bu diyalog olmaz. 'Ben senden devlet olarak, hükümet olarak şunları şunları istiyorum, ama bunları yapmazsan bunların ucunu C-4 patlayıcıya bağlarım' diyorsan bu senin yaptığın diyalog filan değildir" dedi.
Çiçek: 04:54
Çiçek: 6 izlenme - 1 yıl önce Çiçek'ten yaralı emniyet müdürüne ziyaret- TBMM Başkanı Çiçek: - "Siz şunu derseniz o zaman bu diyalog olmaz. 'Ben senden devlet olarak, hükümet olarak şunları şunları istiyorum ama bunları yapmazsan bunların ucunu C-4 patlayıcıya bağlarım' diyorsan bu senin yaptığın diyalog filan değildir"- "En evvel toplum önünde siyaset yapanların ağzından çıkan lafa dikkat etmesi gerekir. İnsanları sokağa davet ederseniz, çözümü sokakta ararsanız bu birilerine hizmet eder ama milletimize hizmet etmiş olmaz, nitekim hizmet etmedi"ANKARA (AA) - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kobani bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterileri değerlendirerek, "Siz şunu derseniz o zaman bu diyalog olmaz. 'Ben senden devlet olarak, hükümet olarak şunları şunları istiyorum, ama bunları yapmazsan bunların ucunu C-4 patlayıcıya bağlarım' diyorsan bu senin yaptığın diyalog filan değildir" dedi.
Çiçek: 04:20
Çiçek: 1 izlenme - 1 yıl önce Çiçek'ten yaralı emniyet müdürüne ziyaret- TBMM Başkanı Çiçek: - "Siz şunu derseniz o zaman bu diyalog olmaz. 'Ben senden devlet olarak, hükümet olarak şunları şunları istiyorum ama bunları yapmazsan bunların ucunu C-4 patlayıcıya bağlarım' diyorsan bu senin yaptığın diyalog filan değildir"- "En evvel toplum önünde siyaset yapanların ağzından çıkan lafa dikkat etmesi gerekir. İnsanları sokağa davet ederseniz, çözümü sokakta ararsanız bu birilerine hizmet eder ama milletimize hizmet etmiş olmaz, nitekim hizmet etmedi"ANKARA (AA) - TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kobani bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterileri değerlendirerek, "Siz şunu derseniz o zaman bu diyalog olmaz. 'Ben senden devlet olarak, hükümet olarak şunları şunları istiyorum, ama bunları yapmazsan bunların ucunu C-4 patlayıcıya bağlarım' diyorsan bu senin yaptığın diyalog filan değildir" dedi.
Çiçek: 03:22
Çiçek: 2 izlenme - 9 ay önce TBMM Başkanı Cemil Çiçek, ABD Temsilciler Meclisi Silahlı Hizmetler Komitesi Üyesi ve NATOPA Başkanı Michael Turner ve beraberindeki heyeti kabulü sırasında yaptığı konuşmada, "Terör örgütleri arasında derecelendirme yaparsakbu mücadelede zaafiyetler yaşarız. PKK, DEAŞ, El -Nusra, Boko Haram gibi örgütlere karşı ayrım yapmadan mücadele etmemiz gerekiyor" dedi .
Çiçek: 02:10
Çiçek: 1 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, İsrail'in sivil Gazze halkını hedef alan saldırılarına ilişkin, "İsrail'in gerçekleştirdiği bu vahşeti ve zalimliği şiddetle ve nefretle kınıyoruz" dedi.
Çiçek: 05:50
Çiçek: 1 izlenme - 9 ay önce Türkiye her türlü çabayı gösterdi-TBMM Başkanı Çiçek, "Türkiye Afganistan'da barışın ve istikrarın artması için her türlü çabayı gösterdi" dedi.
Kırmızı Gül Böyle Açıyor 01:33
Kırmızı Gül Böyle Açıyor 93 izlenme - 2 yıl önce Edebiyatta bülbülün tek aşkı olan gül, işte böyle açıyor. 10.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kırmızı Gül Böyle Açıyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...