Hoşgeldiniz!

çılgın adam

Çılgın Adam 00:07
Çılgın Adam 108 izlenme - 4 hafta önce 30.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çılgın Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adamdan Çılgın Oryantal Dans 00:59
Adamdan Çılgın Oryantal Dans 272.508 izlenme - 2 yıl önce Adamdan Çılgın Oryantal Dans En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Çılgın Adam 00:19
Çılgın Adam 61 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Hallerdeyim..
Bu Adam Harbi Manyak 00:15
Bu Adam Harbi Manyak 90 izlenme - 1 yıl önce Bu Adam Harbi Manyak
Hayvanat Bahçesindeki Çılgın Adam 02:07
Hayvanat Bahçesindeki Çılgın Adam 218 izlenme - 2 yıl önce Kendini epey sevdirmiş.Büyük Cesaret ))
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 02:43
Dans Etmenin Kitabını Yazan Adam 4.555 izlenme - 6 ay önce Dans videolarını hiç sevmeyen biri olarak, izlerken keyifle ve hipnotize olmuş bir şekilde izledim. Müzikle uyumu, ayak hareketleri o nostaljik havası falan bu adam bir başka!
ÇILGIN TEKNİK ADAM 03:52
ÇILGIN TEKNİK ADAM 102 izlenme - 8 yıl önce GÖLOVA GENCLİK TEKNİK DİREKTÖRÜ YASAR AYGÜL ÇİLEDEN CIKTI AMATÖR TAKIMA YENİ TRANSVER OLAN MUSTAFA KARATASA SİNİRLENEN YASAR AYGÜL ÇİLEDEN CIKTI MACIN SONUNA DOĞRU ZORLUKLA AYAKTA DURAN TEKNİK DİREKTÖR ZOR SAKİNLEŞTİRİLDİ.
Çılgın Rus Adam 01:48
Çılgın Rus Adam 200 izlenme - 3 yıl önce Çılgın Rus Adam
Motorsikletteki Çılgın Adam 01:53
Motorsikletteki Çılgın Adam 29 izlenme - 1 yıl önce Çılgın adamın motosiklet üzerinde yapmış olduğu hareketler görenleri kopardı ))
Gergedanla Rodeo Yapan Adam 01:25
Gergedanla Rodeo Yapan Adam 314 izlenme - 1 yıl önce Gergedana binerek rodeo yapmak isteyen çılgın gencin macerasına ortak oluyoruz…Bu adamın yaptığı tam bir çılgınlık.
Çılgın Bağlamacı 01:26
Çılgın Bağlamacı 454 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Bağlamacı
Çılgın adam Volkan Demirel 00:22
Çılgın adam Volkan Demirel 1.399 izlenme - 4 ay önce Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in yaptığı çılgın antrenman. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çılgın Adam Uçağın Kanadında Uçuyor 01:19
Çılgın Adam Uçağın Kanadında Uçuyor 602 izlenme - 7 ay önce Yaptığınız en çılgınca şey nedir? Böyle bir şey listenizin başında olmazdı herhalde! Bu adam uçaktan çıkıp, uçağın kanadına çıkarak ve uçuşa öyle devam ediyor!
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 00:30
Eğlencenin Dibine Vuran Çılgın Adam 203 izlenme - 4 ay önce İçi su dolu şişme havuzu silahı ile patlatan çılgın adamın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evde Kaplan Besleyen Çılgın Adam 01:00
Evde Kaplan Besleyen Çılgın Adam 1.657 izlenme - 3 yıl önce Evde Kaplan Besleyen Çılgın Adam
Bando Takımını Trolleyen Çılgın Adam 00:26
Bando Takımını Trolleyen Çılgın Adam 366 izlenme - 9 ay önce Bando Takımını Trolleyen Çılgın Adam Sokaktan geçen bando takımını saksafonla trolleyen genç. Hep birlikte izliyoruz...
Yılanla Dakikalarca Cebelleşen Çılgın Adam 02:20
Yılanla Dakikalarca Cebelleşen Çılgın Adam 80 izlenme - 3 ay önce Yakaladığı yılanı kuyruğundan tutup başının üzerinden çeviren köylü adam yılanı bir türlü kontrol altına almayı beceremiyor. En sonunda arkadaşlarının yardımıyla yılanın kafasından tutmayı beceren köylü böyle sevindi...
Domuzla Rodeo Yapan Çılgın Adam 00:26
Domuzla Rodeo Yapan Çılgın Adam 481 izlenme - 1 yıl önce Rodeo tutkusu olan çılgın adamın eğlencede sınır asla olmaz dedirten görüntüleri.Çılgın adam bu rodeo tutkusunu bakın nasıl gideriyor.Kameralara yansıyan bu eğlenceli ve komik anlar sizlerle...
Evde Kaplan Besleyen Çılgın Adam 01:03
Evde Kaplan Besleyen Çılgın Adam 1.040 izlenme - 3 yıl önce Evde daha önce kaplan besleyen gördünüz mü
Çılgın Taroş - Kardan Adam 04:44
Çılgın Taroş - Kardan Adam 62 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Gençler bu videomu 28 Şubat 2014ün akşamı çektim Gülşenin yaza damga vuran o müthiş şarkısı Kardan Adama çektim gerçekten çok keyifli oldu benim için yeni imajımı görünce çok şaşırabilirsiniz sakın şok geçirmeyin bu videomu çekemez diyen arkadaşlara kapak olsun ve bu şarkı tüm sevdiklerime gelsin.Gülşenede çok teşekkür ediyorum bu parçayı yaptığı için umarım bu geçici farklı videomdan keyif alırsınız keyifli seyirler iyigünler.
Teleferikten Atlayan Adam 02:30
Teleferikten Atlayan Adam 24 izlenme - 10 ay önce Şu insanları aklım almıyor ya hakikaten adam o kadar güvenle atlıyor ki aşağıya insanda bi tereddüt olur ya bi olacakları aklından geçirir.
Bu Adam İnsan Olamaz! 02:59
Bu Adam İnsan Olamaz! 167.064 izlenme - 3 yıl önce Vahşi hayvanları korumasız bir şekilde yakaladı ve çılgınlığını ortaya serdi..
Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Adam! 02:06
Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Adam! 654 izlenme - 3 ay önce Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Adam! Çılgın adam, yaklaşık 3 metre boyundaki dev timsahın üzerine çıkarak rodeo yaptı.
Çılgın Büyükbaba! 00:53
Çılgın Büyükbaba! 61 izlenme - 3 yıl önce Bu çılgın Super Bowl reklamını mutlaka izleyin. Gerçekten eğlenmek için yaşlılık asla bahane değil!
Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Dede 02:06
Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Dede 4.478 izlenme - 3 ay önce Kiminin yanına yaklaşmaya bile cesaret edemediği, timsahlara çılgın amcamız yaklaşık 3 metre boyundaki dev timsahın üzerine çıkarak rodeo yaptı.
Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Adam! 01:31
Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Adam! 51 izlenme - 3 ay önce Timsahla Rodeo Yapan Çılgın Adam! Çılgın adam, yaklaşık 3 metre boyundaki dev timsahın üzerine çıkarak rodeo yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sosyal Medyayı Sallayan Çılgın Adam! 02:43
Sosyal Medyayı Sallayan Çılgın Adam! 73 izlenme - 2 yıl önce Bir düğünde sahne alan grubun performansları esnasında yaptıkları hareketler sosyal medyaya bomba gibi düştü!
 Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 00:45
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam 13.648 izlenme - 2 yıl önce Adamın yaptığı çılgınlık izleyenleri hayrete düşürüyor. 05.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Gelmiş Geçmiş En Çılgın Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çılgın Düğün Dansı 01:27
Çılgın Düğün Dansı 555 izlenme - 10 ay önce Düğünde deli dolu dans eden iki tane adam. Herkes ne yaptıklarını ağzı açık şekil de izlemektedir. Gerçekten komik bir şekil de oynayan adamlar izlesene.com da
 Bisikletten Porsche Yapan Çılgın Adam 01:24
Bisikletten Porsche Yapan Çılgın Adam 481 izlenme - 6 ay önce Bisikletten Porsche yapılır mı? Bisiklet yapıştırıcı ve kartonlarla bisiklet yapan çılgın adamın eserini izliyoruz.