Hoşgeldiniz!

cinler

Cinler Grubu 00:44
Cinler Grubu 10.922 izlenme - 3 yıl önce Cinler Grubu
KIŞ KIŞ CİNLER 02:52
KIŞ KIŞ CİNLER 1.523 izlenme - 4 ay önce
Yallah Cinler Yallah 00:06
Yallah Cinler Yallah 2.602 izlenme - 1 yıl önce Mutlaka İzleyin )) En eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'dan takip et!
Cinler Gerçekten Var Mı? 01:44
Cinler Gerçekten Var Mı? 2.338 izlenme - 2 yıl önce Cinler Gerçekten Var Mı?
Tahsinden Komik Cinler 03:15
Tahsinden Komik Cinler 1.566 izlenme - 3 yıl önce tasin cinleri konusuyor komiks
Cinler Kendilerini Anlatıyor 01:40
Cinler Kendilerini Anlatıyor 37 izlenme - 2 ay önce Olay ve kişiler tamamen gerçektir. Videoda insan bedenindeki bir "cin" kendileri hakkında bilgi vermektedir.
Hande Yener-Kışkış Cinler 02:55
Hande Yener-Kışkış Cinler 1.585 izlenme - 4 ay önce dj wehser version Şarkı Sözleri Bana kaç takla düğümlü Ben bile unuturken dünümü Ne işin var oralarda Bulamadın bi dengini Yönünü Yener xsarkisozleri.om hande Bana kaç takla düğümlü Belli ki kronik bu durumu Biriktirdi beni biriktirdi Kutlarım Koleksiyonunu Kış www.xsarkisozleri.com Boş o işler, yaş o işler Seni kurtarmaz mutlu etmez Eskiler, benle dolu eskiler Senin için dualar edicem hande xsarkisozleri.com yener Cin Çık, Cin Çık, Cin Çık Yallah cinler yallah Kış Kışşş cinler kışkışş
Cinler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey 03:58
Cinler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey 1.712 izlenme - 1 yıl önce En güzel ve ilginç videoların paylaşıldığı kanal: ardaeskikanbur25 Bizi izlemeyi unutmayın.
Tarikatlar Ve Şeriat Ve Cinler Part4 13:13
Tarikatlar Ve Şeriat Ve Cinler Part4 870 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Yirmi Yıl Sonra Şeriatla Yönetilecek Vurdusu Kırdısı Olmuyanlar Tarikatlardan ÇıkamıyorlarEn Büyük Yalanları Tarikatçılar Söylüyor Türkiyeye Şeriat Gelmesi İçin
Cinler Hakkında En İlginç 10 Bilgi 03:58
Cinler Hakkında En İlginç 10 Bilgi 435 izlenme - 1 yıl önce ABONE OL EN YENİ VİDEOLARDAN HABERDAR OL cin cin resimleri cin topu cin takvimi cin cikarma cin tuzu cin aslani cin vizesi cin nedir cin yemekleri cin setti ...
Kış Kış Cinler Kış Kışş Yallah Cinler Yallah 00:22
Kış Kış Cinler Kış Kışş Yallah Cinler Yallah 26 izlenme - 3 hafta önce sdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdddddddddsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaSoner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez izlesene.com'da Şarkı Sözleri:aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler 10:00
Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler 2.649 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler
Kış Kış Cinler Kış Kış 00:06
Kış Kış Cinler Kış Kış 411 izlenme - 10 ay önce Abone olmayı unutmayın! http://goo.gl/8oHU0Q İnternet Sitem: http://caglarakcam.com Facebook: https://www.facebook.com/caglarakcam Twitter: https://twitter.com/caglarakcam İnstagram: http://instagram.com/caglarakcam Vine: https://vine.co/caglarakcam
Kış Kış Cinler Kış Kışş 00:57
Kış Kış Cinler Kış Kışş 553 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz Sahnelerden
Yallah Cinler ( Vine Türkiye ) 00:06
Yallah Cinler ( Vine Türkiye ) 1.391 izlenme - 1 yıl önce Yallah Cinler ( Vine Türkiye )
Telefonda Cinler Konuşuyor (canlı Yayın) 07:31
Telefonda Cinler Konuşuyor (canlı Yayın) 589 izlenme - 1 yıl önce Canlı Yayında Bir Kadın Kendisine Kara Büyü Yapıldığını Ve Bedeninde Bir Cinin Olduğunu Söylüyor. Konuşma Sırasında 2 Defa Cinler Müdahale Ediyor Ve Kendileri Konuşmaya Başlıyor. Cinler Gülüyor, Ürpertici Sesler Çıkarıyorlar. Bu 2 Ses Arasındaki Fark Kolayca Ayırt Edilebiliyor.
Cinler İnsana Musallat Olur Mu? 23:42
Cinler İnsana Musallat Olur Mu? 1.144 izlenme - 3 yıl önce Olursa Ne Yapmak Gerekir ?
İbrahim Kavraz - Cinler Çarpacak Seni 03:58
İbrahim Kavraz - Cinler Çarpacak Seni 823 izlenme - 4 yıl önce
Cinler Alemi - Cübbeli Ahmet Hoca 10:00
Cinler Alemi - Cübbeli Ahmet Hoca 270 izlenme - 12 ay önce Lafontende kimmiş, Cübbeli Ahmet'ten masallar dinleyin, ufkunuz kapansın, hadi hayırlı işler.
Mehmet Eryiğit - Kız Seni Çarpsın Cinler 04:17
Mehmet Eryiğit - Kız Seni Çarpsın Cinler 408 izlenme - 4 yıl önce
gerçek cinler 01:03
gerçek cinler 2.646 izlenme - 6 yıl önce cinlere inanmayan varsa izlesin
Cinler Otel Bastı Kadın Kendinden Geçti 02:25
Cinler Otel Bastı Kadın Kendinden Geçti 177 izlenme - 4 ay önce Malezya'da bir otelin güvenlik kamerası görüntüleri izleyenleri şoke ediyor. Yemekhanede oturan kadının başına gelenleri görenler ise gözlerine inanamıyor.
gerçek cinler 01:44
gerçek cinler 1.305 izlenme - 6 yıl önce
kış cinler 00:20
kış cinler 684 izlenme - 5 yıl önce kış kış cinler
Kemal Sunal Kış Kış Cinler Kış Kış 02:04
Kemal Sunal Kış Kış Cinler Kış Kış 243 izlenme - 1 yıl önce Kemal Sunal Kış Kış Cinler Kış Kış
Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur Mu? 02:43
Büyü Yapıldığında Cinler Musallat Olur Mu? 116 izlenme - 1 yıl önce Zeynel Eroğlu'nun diğer videolarını takip etmek için www.izlesene.com/zeyneleroglu kanalına abone olabilirsiniz.... www.medyumca.com
sanalika cinler 02:12
sanalika cinler 87 izlenme - 4 yıl önce
Cin Ve İnsanların Savaşı 17:32
Cin Ve İnsanların Savaşı 61 izlenme - 12 ay önce BU VİDEODAKİ KONUŞMALAR GERÇEKTİR.. SİNEMA - MEDYA- TİYATRO HEPSİ BUYUK BİR AMAÇ İÇİN SADECE BİR AMAÇ .. BİRİLERİ SİZİ OYALIYOR..
Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler - Teketek 09:59
Cübbeli Ahmet Hoca - Cinler - Teketek 359 izlenme - 9 ay önce Cinler, gözle görülmeyen canlılar olduğundan, onlar hakkında bilgilerimizi kuran ve hadislerden almaktayız. Kur'an ı kerime göre insanoğlu topraktan, cinler ise ateş özünden yaratılmıştır: "Cinleri öz ateşten yarattı" (er-Rahmân suresi 55/15), "Andolsun ki biz insanı, kuru kara çamurdan, şekil verilmiş balçıktan yarattık. Cinleri de daha önce, zehirli ateşten yarattık" (el-Hicr suresi 15/26-27). Bu ayette gösteriyor ki cinler insanlardan önce yaratılmıştır. Kur'an'ı kerimde cinleri anlatan, tamamı yirmi sekiz âyet olan Cin sûresi adıyla bilinen bir sûre de bulunmaktadır. Bu ayette de bahsedildiği gibi, cinler farklı kavimlere bölünmüşlerdir. Cinlerin bir bölümü müslümandır. Bir kısmı da kâfirdir. Kâfir olanları cinlerin çoğunluğunu oluştururlar. Cinlerin mümin olanları, müslümanlarla beraber cennette, kâfir olanları da iman etmeyenlerle beraber cehenneme gireceklerdir. Cinler değişik şekillere girebilmeleri ve insanlar için olağanüstü denilebilecek işleri kolayca yapabilmeleri ile beraber,halk arasında "üç harfliler" olarak ta isimlendirilirler. Hz. Süleyman A.S 'ın Sebe krallığı melike(kraliçe) si tahtını kendi mülküne katmayı dilediğinde, cinlerden birisinin, Hz. Süleyman A.S 'a "sen tahtından kalkmadan o tahtı yanına getiririm." demesi cinlerin acayip işlerine bir örnektir. Allahü teala hazretleri cinlerden bir gurubu Hz. Süleyman A.S 'ın emrine vermiş,o da bunları türlü işlerinde çalıştırmıştır. Cinlerin şerrinden emin olmak isteyen Ayetel Kürsi suresini her gün evine okur üflerse, Allah'ın izni ile o ev ve kendisi korunur.... Alıntıdır.
Cinler Oteli Bastı! İşte Dehşet Anları 02:19
Cinler Oteli Bastı! İşte Dehşet Anları 114 izlenme - 4 ay önce Malezya'da cinler oteli bastı! Bir anda masaların sandalyelerin havalarda uçuştuğu otelde yaşananlar tüyler ürpertecek cinsten. Korku filmlerini aratmayan olaylar Malezya'daki bir otelde peşi sıra yaşanıyor. Lobideki koltuklar hareket ediyor, ardındasa yemekhanedeki masalar hareket etmeye başlıyor.