Hoşgeldiniz!

çinli

Yakubun Gnül  Kapısı Çinli Gelin Ve Kaynananın İbretlik Hikayesi 06:52
Yakubun Gnül Kapısı Çinli Gelin Ve Kaynananın İbretlik Hikayesi 41 izlenme - 3 ay önce DUA EDN
çinli 01:05
çinli 408 izlenme - 7 yıl önce
Çinli Şeflerin Bıçak Kullanmı 05:58
Çinli Şeflerin Bıçak Kullanmı 4.032 izlenme - 2 hafta önce Evet arkadaşlar videodan gördüğünüz üzere yine bir saykodelik hipnoz etkili video ile karşınızdayım. Bu videomuzda bıçak skillerini maxlamış çinli çarların nasıl yemek yaptığını görüp alkışlayacağız. İyi seyirler...
Esnek Çinli 00:32
Esnek Çinli 12.749 izlenme - 9 yıl önce Bu çinli yer çekimine meydan okuyor.
Çinli Hırsızlar 01:13
Çinli Hırsızlar 7.491 izlenme - 9 yıl önce Çinli hırsızların taktiği çok ilginç!
Çinli Boğaçhan 01:17
Çinli Boğaçhan 44 izlenme - 2 yıl önce Çinli Boğaçhan Videosunu Bedava Bu Adreste İzleye Bilirsin
Çinli Sanılan Turisti Dövmek 00:41
Çinli Sanılan Turisti Dövmek 5.622 izlenme - 5 ay önce Ankarada Doğu Türkistan'da yaşanan olayları protesto etmek amacı ile Tayland Büyükelçiliği önünde toplanan eylemci grubun önünden geçmeye çalışan kadın turist çinli sanılarak darp edildi.Yani insan gerçekten nediyeceğini bilemiyor Çinli olsa ne olucak o ayrı bir konu ben her şeyi geçtim bir toplum üç defa üst üste nasıl kendini geri zekelı durumuna düşürür aklim almıyor.
Çinli Kadın Metroda Soyundu 01:11
Çinli Kadın Metroda Soyundu 9.645 izlenme - 2 yıl önce Çin'deki metroda bir kadın ayakta üstünü değiştirdi. Kadınların erkeklere göre daha pratik olduğu söylenir. Özellikle Uzakdoğulu kadınlar çevik ve esnek olma konusunda örnek gösterilirler. Bunun kanıtı olabilecek örnek Çin'de ki bir metroda gerçekleşti. Çinli kadın metroda ayakta kıyafet değiştirdi.
Nargile Profesörü Çinli Kadın 00:23
Nargile Profesörü Çinli Kadın 3.320 izlenme - 3 yıl önce Nargile dumanını şekillendirme sanatı
Parmağıyla Hindistancevizi Delen Çinli 01:44
Parmağıyla Hindistancevizi Delen Çinli 625 izlenme - 2 yıl önce Parmağıyla 4 Tane Hindistan Cevizini Delen Adam Dünya Rekorlarına Giriyor.
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak 01:52
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak 738 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'in Yarın Akşam Yayınlanacak Bölümüne Çinli Gelin Damgasını Vuracak.
Çinli Adamın Sigara Gösterisi 04:54
Çinli Adamın Sigara Gösterisi 96 izlenme - 2 yıl önce Çinli adamın ilginç başlayan sigara ile yaptığı show yani gösteri, imkansız denebilecek derecede. 22.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Çinli Adamın Sigara Gösterisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mermiyi Kesen Acayip Çinli 00:54
Mermiyi Kesen Acayip Çinli 54 izlenme - 3 yıl önce Mermiyi Kesen Acayip Çinli
Acımasız Çinli Anne 01:04
Acımasız Çinli Anne 482 izlenme - 8 ay önce Acımasız Çinli Anne 2 yaşındaki çocuğunu hamburgeri yere düşürdü diye döven acımasız anne izleyenleri hayrete düşürdü.
Küllük Ağızlı Çinli 04:54
Küllük Ağızlı Çinli 40 izlenme - 1 yıl önce Biz son gelen zamlardan sonra sigarayı bırakmanın eşiğine geldiğimiz şu günlerde sigarayla çeşitli ilüzyonlar yapan küllük ağızlı adamı izliyoruz.
Çinli Maganda Kamerada 00:22
Çinli Maganda Kamerada 33 izlenme - 3 yıl önce Çin'de meydana gelen scooter kazası sonrası sinirlenen erkek sürücü, kadın sürücüyü tekme tokat dövdü.
Çinli Muhabirin Talihsizliği 01:35
Çinli Muhabirin Talihsizliği 22 izlenme - 3 yıl önce Dubai'den canlı bağlanan Çinli muhabir heyecandan söyleyeceklerini unuttu.
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak! 01:52
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak! 2.521 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in Yarın Akşam Yayınlanacak Bölümüne Çinli Gelin Damgasını Vuracak
Çinli Gelin Nasıl Türkleşti! 01:57
Çinli Gelin Nasıl Türkleşti! 265 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin İlgiyle İzlenen Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın Yaptığı Yarışma Programı Ben Bilmem Eşim Bilir'e Çinli Gelin Damgasını Vurdu. Gelin Minglei'nin Eşi S...
Aldatan Kocasının Arabasını Parçalayan Çinli 01:46
Aldatan Kocasının Arabasını Parçalayan Çinli 2.882 izlenme - 2 hafta önce Çin'de aldatıldığını öğrenen kadın, kocasının çalıştığı iş yerine gelerek park halinde duran aracına çekiç'le parçalamaya başladı. Aldatılan kadın bu anları ise kardeşine kaydettirdi. İzliyoruz.
Çinli Kız Tacize Sessiz Kaldı 01:23
Çinli Kız Tacize Sessiz Kaldı 635 izlenme - 2 ay önce Çin'deki bir metroda kadının arkasına yanaşan bir sapık, kadını taciz etti 15.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Çinli Kız Tacize Sessiz Kaldı" başlıklı videoyu izleyin.
Kanada Geyiği, Çinli Yöntemiyle Kurtarıldı 01:44
Kanada Geyiği, Çinli Yöntemiyle Kurtarıldı 272 izlenme - 1 ay önce Kanada Geyiği, Çinli Yöntemiyle Kurtarıldı Doğu Çin'in Yancheng şehrinde bataklığa saplanan Kanada geyiği, gelen dozerle kurtarıldı.
Kolu Tuvalet Deliğine Sıkışan Çinli 01:37
Kolu Tuvalet Deliğine Sıkışan Çinli 807 izlenme - 10 ay önce Nedendir bilinmez ama bu adam alaturka bir tuvalete kolunu sokmuş, çinli adamın bu mağduriyetini gören başka vatandaşlar itfaiyeyi arayıp yardım istemiş...Akıllara takılan tek bir soru var! Bu adam neden tuvaletin deliğine elini sokmuş?
Durduk Yere Otobüse Saldıran Çinli 01:55
Durduk Yere Otobüse Saldıran Çinli 768 izlenme - 9 ay önce Durduk yere otobüse atarlanan garip hareketler sergileyerek otobüse saldıran ilginç bir çinli videosu.. Hani her köyün bir delisi vardır denir ya lafın gelişi olarak işte bu çinli de oranın delisi sanırsam..
Çinli Kadın Otobanda Doğum Yaptı 01:09
Çinli Kadın Otobanda Doğum Yaptı 265 izlenme - 7 ay önce Çin'de 1 Mayıs günü hamile bir kadının yolda sancısı tutunca yardımına polisler koştu. Olay yerine gelen polisler, hamile kadına hemen müdahale etti. Çinli Kadının sağlıklı bir erkek bebeği dünyaya geldi.
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 396 izlenme - 1 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
Otobüste Dayak Manyağı Olan Çinli 01:50
Otobüste Dayak Manyağı Olan Çinli 328 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bir otobüste inanılmaz bir hızla bir şeyler anlatan adam, yanındaki yolcunun sinirlerini bozmuş olmalı ki dayak yiyerek susturuldu
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 103 izlenme - 1 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
Dayakla Eğiten Çinli Dans Hocası 02:42
Dayakla Eğiten Çinli Dans Hocası 239 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yayınlanan bu görüntüler halkı sokağa düşürmüş efendim. hocanın öğrencilerini zor kullanarak eğitmeye çalışması gündem olmuş. Kadın da hem alaylı hem eğitimli ! galiba, ''biz de bu yollardan geçtik'' der gibi hareketleri. Yalnız tekmeler çok takdşr edilesi. Allah var güzel teppikliyo.
Dayakla Eğiten Çinli Dans Hocası 02:42
Dayakla Eğiten Çinli Dans Hocası 66 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yayınlanan bu görüntüler halkı sokağa düşürmüş efendim. hocanın öğrencilerini zor kullanarak eğitmeye çalışması gündem olmuş. Kadın da hem alaylı hem eğitimli ! galiba, ''biz de bu yollardan geçtik'' der gibi hareketleri. Yalnız tekmeler çok takdşr edilesi. Allah var güzel teppikliyo.