Hoşgeldiniz!

cins

Aksaray Irkı Cins Köpekler 02:47
Aksaray Irkı Cins Köpekler 4.665 izlenme - 3 yıl önce AKSARAY IRKI CİNS KÖPEKLER
Cins köpekler 05:35
Cins köpekler 407 izlenme - 4 yıl önce Ekleyen şuayip temel
Cins Hoca Tiplemesi 09:25
Cins Hoca Tiplemesi 41 izlenme - 10 ay önce Yeşil yurtlar doğu efsanesi olarak kısa videolarını yayınlayan arkadaşımız bu sefer de mutlaka eğitim hayatımızda en az 1 kere rastladığımız cins hoca tiplemesini yapmış... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53360/abiler---sohbete-cagri-pilavli
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 03:11
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 42 izlenme - 3 ay önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum. değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. devamı da gelicek.
İki Cins Arının Kapışması 00:26
İki Cins Arının Kapışması 31 izlenme - 10 ay önce Arkadaşlar sokakta iki cins arının kapışmasına şahit olmuşlar ve hemen sarılmışlar kameralarına. İzlemeden önce tarafımızı seçelim ve neticeyi görelim.
Cins adam Balotelli 00:20
Cins adam Balotelli 117 izlenme - 2 yıl önce Milan'ın uslanmaz yıldızı Mario Balotelli'nin hedefinde bu kez Andrea Poli vardı.
Uyanık Bar-karşı Cins (furkan) 05:32
Uyanık Bar-karşı Cins (furkan) 30 izlenme - 2 yıl önce Uyanık Bar Cuma geceleri FOX Tv ekranlarında @GittiVeGeldi
Uyanık Bar - Karşı Cins Fikri 04:42
Uyanık Bar - Karşı Cins Fikri 65 izlenme - 2 yıl önce Uyanık Bar Salı ve Cuma geceleri FOX Tv ekranlarında @GitiVeGeldi
BİRBİRİNDEN CİNS 5 YOUTUBER TİPİ! 04:58
BİRBİRİNDEN CİNS 5 YOUTUBER TİPİ! 4 izlenme - 3 ay önce Herkese merhabalar! Bu videomuzda en cins olduğunu sezdiğimiz 5 youtuber'ı taklit etmeye çalıştık! Sizlerde bu ve bu tarz videolarımızı beğendiyseniz like atmayı ve abone olmayı unutmayın :)
En sevimli cins Boo! 00:39
En sevimli cins Boo! 4.628 izlenme - 3 yıl önce Bu köpek cinsi dünyanın en sevimlisi...
Farklı Cins Olsalarda Aynı Duyguları Paylaşıyorlar 01:02
Farklı Cins Olsalarda Aynı Duyguları Paylaşıyorlar 525 izlenme - 10 ay önce Farklı cins olan hayvanların harika dostluğu. Civciz ve Kedi, Fil ve Keçi, Köpek ve Yunus, Köpek ve Fil, Aslan ve Ayı arkadaş olur mu diye düşünmeyin, olmuş bile :)
cins kızlar 01:48
cins kızlar 497 izlenme - 5 yıl önce
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 2 02:25
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 2 16 izlenme - 3 ay önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum bu demek oluyor ki çekmişler ama yayınlamak istememişler. değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. bu da ikincisi "kıyafet seçimi" devamı da gelicek.
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 3 02:54
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 3 11 izlenme - 3 ay önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum bu demek oluyor ki çekmişler ama yayınlamak istememişler. Değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. bu da üçüncüsü "ne yapılır? nereye gidilir ?" devamı da gelicek.
Pug'ların Dünyanın En Muhteşem Köpekleri Olduklarının Kanıtı 01:30
Pug'ların Dünyanın En Muhteşem Köpekleri Olduklarının Kanıtı 103 izlenme - 4 ay önce Yeri geldiğinde bir bebek yeri geldiğinde ise adeta bir zeka küpü olabilen Pug cinsi köpeklerin belki de en önemli özellikleri kendi oyuncaklarını kendileri oluşturmalarıdır. :)
Dışardaki Diliyle Kafasını Sağa Sola Sallayan Şapşal Köpek 00:11
Dışardaki Diliyle Kafasını Sağa Sola Sallayan Şapşal Köpek 51 izlenme - 6 ay önce Aşırı sevimli gözüken yavru Alaska Malamutu (Alaska'da kızan çeken kurtlara verilen isim) dilini dışarı çıkarıp kafasını bir sağa bir sola sallıyor.
Uyanık Bar- Karşı Cins ( Nesrin Kim Yaa) 04:59
Uyanık Bar- Karşı Cins ( Nesrin Kim Yaa) 48 izlenme - 2 yıl önce Uykusuzluk çekenlere birebir Uyanık Bar canlı yayınla Cuma geceleri Fox'da @GittiVeGeldi
Karşı Cins Etkileşimleri - Nouman Ali Khan 03:47
Karşı Cins Etkileşimleri - Nouman Ali Khan 17 izlenme - 3 ay önce Kasas süresinde geçen Hz.Musa'nın yabancı iki bayanla konuşması ve bayanlara örnek olacak iffet örneğini anlatıyor Nouman Ali Khan. Bayan kardeşlerimiz bu hususa dikkat etmeleri gerekir.
Dünyanın En İlginç 6 Köpek Cinsi 02:47
Dünyanın En İlginç 6 Köpek Cinsi 1.078 izlenme - 11 ay önce Dünya genelinde yüzlerce köpek cinsi bulunuyor. Fakat bazı köpekler gerçekten çok ilginç, çok tatlı gözükebiliyor. İşte bu ilginç ve tatlı köpeklerden oluşan bir derleme.
Çocuklara Verilen Karşı Cins İletişim Teknikleri 00:22
Çocuklara Verilen Karşı Cins İletişim Teknikleri 53 izlenme - 10 ay önce Videoda bir çocuğun diğer cinse karşı yetiştirilme bölümünü izleyeceğiz. Sonra efendim ''yeni nesil niye böyle''..yok ''niye abazanlar'' falan..
Çocuklara Verilen Karşı Cins İletişim Teknikleri 00:22
Çocuklara Verilen Karşı Cins İletişim Teknikleri 43 izlenme - 2 yıl önce Küçük Çocuğa Öğretilen Ahlaksız Eylemler. Çocuk Kızlara Parmak Atacağını Söylüyor.
Horoz Dövüşleri - Kadirli 02:50
Horoz Dövüşleri - Kadirli 2.919 izlenme - 2 yıl önce Horoz Dövüşleri - Kadirli
Köpek Eğitiminde Son Nokta! 01:56
Köpek Eğitiminde Son Nokta! 1.457 izlenme - 2 yıl önce Sahibi ile iyi bir ikili oluşturan eğitimli köpek yaptığı gösterilerle herkesi şaşkına çeviriyor.
Dünya tatlısı Boo! 00:30
Dünya tatlısı Boo! 10.160 izlenme - 3 yıl önce İşte dünyanın en sevimli köpek cinsi Boo...
Uyanık Bar - Karşı Cins (Nereye bakıyorsun Serji) 03:17
Uyanık Bar - Karşı Cins (Nereye bakıyorsun Serji) 81 izlenme - 2 yıl önce Serhat Kılıç'ın en komik halleri! @GittiVeGeldi
Tehlikeli Olmadığını Göstermek İçin Pitbull Köpeğini Isırdı 10:27
Tehlikeli Olmadığını Göstermek İçin Pitbull Köpeğini Isırdı 102 izlenme - 11 ay önce Silivri'de yaşayan hayvansever Turan Çokyaşar’ın pitbull cinsi köpeği Tanyi ile yaptıkları izleyenleri hayrete düşürdü.
yılın en cins oyunu 04:15
yılın en cins oyunu 1.564 izlenme - 6 yıl önce bu nasıl bir oyun bilen varsa lütfen yorum yazsınn
cins ve cinsiyet 02:03
cins ve cinsiyet 819 izlenme - 6 yıl önce kanaryamın cinsi ve cinsiyeti
Karşı Cins Tavlama da Öneriler 4 02:25
Karşı Cins Tavlama da Öneriler 4 16 izlenme - 3 ay önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum bu demek oluyor ki çekmişler ama yayınlamak istememişler. değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. bu da sonuncusu "buluşma sonrası" devamı da gelmeyecek bu kadar amk.
cins mehmetin kuslari 00:02
cins mehmetin kuslari 625 izlenme - 7 yıl önce cins mehmet