Hoşgeldiniz!

cinsel organ

Cinsel Objeli Sürpriz Doğum Günü Pastası ( 18) 02:55
Cinsel Objeli Sürpriz Doğum Günü Pastası ( 18) 12.047 izlenme - 5 gün önce İş arkadaşlarının yapmış olduğu sürpriz doğum günü pastasını gören kadın oldukça sevinmişe benziyor. Baksanıza pastayı nasıl iştahla yiyor.
07:46
"ARAGONES CİNSEL UZVUNU KAŞiDi" Ahmet Çakar Telegol 11.928 izlenme - 4 yıl önce "ARAGONES CİNSEL UZVUNU KAŞiDi" Ahmet Çakar Telegol
Cinsel Organını Gösterirken Yakalandı! 01:07
Cinsel Organını Gösterirken Yakalandı! 4.463 izlenme - 3 yıl önce Cinsel Organını Gösterirken Yakalandı!
Sunucu Canlı Yayında Erkek Cinsel Organ Yayınladı 00:33
Sunucu Canlı Yayında Erkek Cinsel Organ Yayınladı 11.961 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında Seattle'daki helikopter kazası ile ilgili program yapan sunucu, yanlışlıkla bir erkek cinsel organ fotoğrafını yayınladı.
Organ Naklinden Sonra Cinsel İlişki Kime Yazılacak 03:10
Organ Naklinden Sonra Cinsel İlişki Kime Yazılacak 541 izlenme - 12 ay önce Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan, kendince delillerle organ nakline karşı çıkıyor. En vurucu sözleri de muhtemel penis nakli üzerine.
Genç Kızlara Cinsel Organ Gösterme Şakası 03:20
Genç Kızlara Cinsel Organ Gösterme Şakası 1.441 izlenme - 1 yıl önce Genç kızlara cinsel organ gösterme şakası
Cinsel Organı Örtmek 00:59
Cinsel Organı Örtmek 285 izlenme - 1 yıl önce Cinsel Organı Örtmek
Erkeklerin Cinsel Organlarına Aldıkları Tehlikeli Darbeler 03:39
Erkeklerin Cinsel Organlarına Aldıkları Tehlikeli Darbeler 194 izlenme - 1 yıl önce izlerken caniniz aciyabilir :) Abone olmayi unutmayiniz :)
Cinsel Organı Örtmek 04:06
Cinsel Organı Örtmek 900 izlenme - 2 yıl önce 16 Ekim 2013 Adnan Oktar Harun Yahya A9 TV
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 01:30
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 8.007 izlenme - 2 ay önce Çin’de, videoyu izledikten sonra saygı duymaya başladığım bir abi, afedersin tenasül uzvuna 3 koli bira bağlıyor ve bu üç koli birayı zekeriyle havaya kaldırıyor! Adeta bir sahne şovu sergiler gibi izleyicileri de almış karşısına gösteri yapıyor resmen. Üstelik alkışları almadan da gösterisini sonlandırmıyor. Nasıl oluyor demeyin videoyu izleyin! ‘Kaldırıyor’ derken de öyle yerden biraz havalandırıp bırakmıyor, bildiğin sallandırıyor bir de…
Oyuncakların cinsel organı olmalı mı? 10:43
Oyuncakların cinsel organı olmalı mı? 713 izlenme - 4 yıl önce Oyuncakların cinsel organı olmalı mı?
Dünyanın En Uzun Penisi: 48 Santimetre 01:24
Dünyanın En Uzun Penisi: 48 Santimetre 35.808 izlenme - 3 ay önce Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera, 48 santimetre ile dünyanın en büyük penisine sahip olduğunu ve Guinness Rekorlar Kitabı’na da girmek istediğini söyledi. Dünyanın en uzun penisine sahip olduğunu iddia eden Meksikalı Roberto Esquivel Cabrera, cinsel organı yüzünden çalışamadığını ve “engelli” sayılmak istediğini belirtti. İngiliz The Mirror gazetesinde yer alan habere göre, 52 yaşındaki Cabrera’nın cinsel organı 48 santimetre. Kadınların korktukları için onunla seks yapmak istemediğini söyleyen Cabrera, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek istiyor. Coahuila eyaletinin kuzey doğusundaki Saltillo kentinde yaşayan Cabrara, tıbbi muayene olup, iddiasına inanmayanlar için x-ray’den bile geçmiş. Çöplerden bulduğu yiyecekler ve sosyal yardımla geçinmeye çalışan Cabrera, hiç arkadaşı olmadığını ve insanların yanına yanaşmaktan çekindiğini söyledi.
Arkadaşının Cinsel Organına Dokunan Futbolcu Ülkeyi Karıştırdı 00:06
Arkadaşının Cinsel Organına Dokunan Futbolcu Ülkeyi Karıştırdı 193 izlenme - 7 ay önce Rusya Ligi'nde Oynayan Frimpong, Takım Arkadaşının Cinsel Organına Dokunduktan Sonra Açıklama Yaptı, "gay Değilim, İdmanlarda Sürekli Birbirimize Dokunuruz." Dedi.
Metabolizmayı Hangi Organ Kontrol Eder? 01:29
Metabolizmayı Hangi Organ Kontrol Eder? 55 izlenme - 8 ay önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Halil Kutlu Erol, Metabolizma Hakkında Bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite , Diyabet Ve Tiroid Hastalıkları Kliniğinde ;tip 1 Ve Tip 2 Diyabet, Gestasyonel Diyabet (Gebelik Diyabeti), Metabolik Sendrom, Hipertansiyon (Özellikle Endokrin Hipertansiyon), Obezite (Şişmanlık), Guatr Ve Diğer Tiroid Bezi Hastalıkları, Hipofiz Bezi Hastalıkları (Örneğin, Prolaktin Hormon Yükseklikleri), Kolesterol Ve Trigliserid (Kan Yağları) Yükseklikleri, Osteoporoz (Kemik Erimesi) Ve Metabolik Kemik Hastalıkları, Böbrek Üstü Bezlerinin (Adrenal Veya Surrenal Bezler) Hastalıkları Kadınlarda Polikistik Over Sendromu, Hirsutizm (Tüylenme Fazlalığı) Hastalıklarının Tedavisi Yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr metabolizmayı Hangi Organ Kontrol Eder? metabolizma Karmaşık Bir Düzen Bunda Tiroid Hormonu Ana Etkendir. Tiroid Hormonunun Dışında Başka Etkenler De Dolaylı Olarak Rol Oynar Ama Orkestra Şefi Hangisidir Dersek Tiroid Hormonudur. Dolayısıyla Tiroid Hormonlarıdır Daha Doğrusu. Çünkü Tiroid Bezi Burada Biliyorsunuz. Tiroid Bezinin Ürettiği Tiroid Hormonları T3 Ve T4 Hormonları Metabolizmayı Düzenleyen Ana Hormonlardır. Bunların Düzenli Salgılanması Kişinin Sağlığını İdame Ettirebilmesi Sağlıklı Bir Hayat Sürmesi İçin Çok Önemlidir. Sadece Sağlıklı Hayat Sürmesi İçin Değil Daha Anne Karnındayken Tiroid Hormonlarının Yolunda Olması Lazım Doğum Öncesinde. Çünkü Biz Daha Anne Karnındayken Anneye Tiroid Hormon Tedavisi Verebiliyoruz Ki Bebek Sağlıklı Doğsun Düşük Doğum Ağırlığı Olmasın Prematür Doğum Olmasın Diye. Eğer Doğum Esnasında Saptanırsa Hemen Tedavi Edilmesi Gerekiyor Tiroid Hastalıklarının. Aksi Takdirde İleride Zeka İle Gelişme İle İlgili Problemler Yol Açabilir. Dolayısıyla Zeka, Büyüme, Gelişme, Cinsel Fonksiyonlar, Normal Kilonun Sağlanması İçin Tiroid Hormonu Olmazsa Olmaz. Tam Düzenli Olması Gereken Bir Şey. Ne Hipotiroidi Ne Hiper Tiroidi Durumuna Müsaade Edilmemeli.
Kukusuyla Gitar Çalan Kız 03:33
Kukusuyla Gitar Çalan Kız 1.414 izlenme - 1 yıl önce Daha önce de bu şekilde mızıka çalanını görmüştük. Şimdiyse gitar çalan arkadaşımızın performansını izliyoruz
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 00:44
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 24.650 izlenme - 6 ay önce Yine mi Adana dediğinizi duyar gibiyim. ADANA'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı. İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" dedikleri belirtilen salon işletmecileri adliyeye sevk edildi. (DHA)
gitti erkeklik 00:07
gitti erkeklik 1.345 izlenme - 7 yıl önce zavallı adam
Sarı Çizmeli Sapık 00:32
Sarı Çizmeli Sapık 526 izlenme - 1 yıl önce Muhla'nın Fethiye İlçesi'nde alışveriş için girdiği markette kadın kasiyere cinsel organını göstererek defalarca tacizde bulunan ve henüz kimliği belirlenemeyen kişi, güvenlik kameralarına yakalandı.
Klitoris Nedir? 07:33
Klitoris Nedir? 1.956 izlenme - 10 ay önce Youtube'da umarsızca dolanırken karşıma nasıl ve hangi amaçla çıktığını anlayamadığım ilginç ve bir o kadar da hayasız bir videoya rastladım ergenlere ders niteliğinde olan bu videoyla pek çok ergenimizin aydınlanma dönemine girmesi dileğiyle...
Havuz ve deniz kaynaklı hastalıklar nelerdir? 02:15
Havuz ve deniz kaynaklı hastalıklar nelerdir? 19 izlenme - 7 ay önce Havuz ve deniz hastalıkları genellikle denizin ve havuzun temizliğine bağlı artar veya azalır. Havuz suyu durağan bir su olduğu için deniz suyundan daha kirlidir. Kulağa kirli su kaçması kulak enfeksiyonuna yol açabilir. Havuz veya deniz suyunun yutulması da bağırsak ve mide enfeksiyonlarına neden olabilir. Bunun yanı sıra havuz veya denizden çıkınca kurulanmamak özellikle kadınların cinsel organlarında zararlara neden olabilir.
Testislerini Yere Çivileyen Adam 00:23
Testislerini Yere Çivileyen Adam 495 izlenme - 1 yıl önce Rusya’da bir kişi Putin yönetiminin siyasi hakları ayaklar altına almasını protesto amacıyla çırılçıplak soyunarak kendisini testislerinden Kızıl Meydan’a çiviledi.
Çocukların özel alanlarını tanıması nasıl sağlanır? 00:47
Çocukların özel alanlarını tanıması nasıl sağlanır? 29 izlenme - 2 ay önce Çocuğa özel alanlarıyla ilgili bilgilerin yaşına uygun cümlelerle verilmesi gerekir. Çocuğun cinsel organının ve bedeninin kendine ait olduğunu net bir şekilde anlaması önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küçük İbo - Peştemalin Ardından El Etti Oy El Etti Dıloy 01:05
Küçük İbo - Peştemalin Ardından El Etti Oy El Etti Dıloy 411 izlenme - 1 yıl önce Çoğu filmde ufak tefek hatalar olur; tarihi filmde arkadan uçak geçmesi, kolda saatin unutulması falan feşmekan. Ama dövüş sahnesinde cinsel organın gözükmesi, dosta düşmana nispet midir, hata mıdır bilemedim. Ayrıca ilerleyen sahnelerde hassas ve kıvrak dokunuşlar, tensel temaslar, küçük ibo'nun ilerde büyük işler başaracağının kanıtı niteliğinde. Hassas tenlerin sitesi; alkışlarla yaşıyorum... Yakın dövüşlerde rakip tanımam yar, Tensel yakınlaşmalar irkilme sebebim oy, Çekinmem gösteririm aba altından sopa yar, Peştemalin ardından el etti oy, el etti dıloy...
Sünnet operasyonu nasıl yapılır? 00:39
Sünnet operasyonu nasıl yapılır? 13 izlenme - 4 hafta önce Yenidoğan bebeklerde, doğum sonrası ilk 48 saatte sünnet işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Sünnet işlemi çan metoduyla yapılır. Ancak iki yaş üstü bebeklerde çan metodu uygulanmaz. Çocuklarda sünnet, cinsel organın üst kısmında bulunan kılıfın cerrahi yöntemle çıkarılmasıyla gerçekleştirilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:56
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 31.465 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sorusuna Verilen Cevaplar
Vajinamız Nasıl Güzelleşir 07:14
Vajinamız Nasıl Güzelleşir 1.961 izlenme - 3 ay önce Ben bir erkek olarak yıllardır bu videoyu bekliyor idim, nasıl vajinamızı güzelleştirebiliriz diye işte o kutlu an geldi artık Op. Dr Dilek Avşar hanım efendiyle vajinamızı güzelleştirebileceğiz.
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 03:50
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 207 izlenme - 2 yıl önce "Organ Nakli caiz midir" sorusunu yanıtlayan Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan net cevap verdi: "Hayır!" Gerekçesi ise oldukça ilginç: "Babanın penisi oğlunu takılırsa cinsel ilişki kime yazılacak"
kıza en iğrenç eşek şakası 02:37
kıza en iğrenç eşek şakası 19.192 izlenme - 5 yıl önce cinsel organ kılları ile bıyık yapıp kız arkadaşına taktırıyor.
Nymphomaniac Film Sahnesi - 5 00:56
Nymphomaniac Film Sahnesi - 5 9.574 izlenme - 2 yıl önce Nymphomaniac filminin beşinci Bölümünden (The Little Organ School) bir sahne daha yayınlandı. Nymphomaniac isimli kadının doğumundan itibaren 50 yaşına gelinceye kadar başında geçen olayların, cinsel yaşamı odaklı anlatılacağı Trier'in son filmi.
İki Bacak Arasında Ceviz Kırmak 00:10
İki Bacak Arasında Ceviz Kırmak 1.025 izlenme - 1 yıl önce Tahminimce ilginç keşiflerin yapıldığı bir müze ya da onun gibi bir yer...Burayı ziyarete gelenlerden biri bu izlediğiniz videoda bulunan sabitlenmiş ve yan yatırılmış cansız kadın mankenin yanına yaklaşır...Mankenin hemen yanında bulunan cevizlerden birini alır ve mankenin cinsel organ bölgesine cevizi yerleştirir.