Hoşgeldiniz!

cinsellik

South Park Alkol Reklamı Göndermesi 00:25
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 579.676 izlenme - 6 ay önce South Park alkol bağımlılığı üzerine medyaya ve üreticilere kendi tarzıyla giydirmeye devam ediyor. Cinsel objeleri ve şaşalı hayatı, alkolle birleştirerek insanların gözünü boyayıp daha fazla alkol tüketmeye teşvik ederken, bir yandanda ''drink responsibly'' yani edebinle iç, ağzınla iç, sapıtma mesajını veren samimiyetsizlere ince ince giydiriyor.
Konusu Bastırılmış Cinsellik Olan En İyi 10 Film 06:26
Konusu Bastırılmış Cinsellik Olan En İyi 10 Film 5 izlenme - 2 gün önce ABONE OL -- http://goo.gl/7Rnzff Konusu Bastırılmış Cinsellik Olan En İyi 10 Film (Cinsellik içeren filmler) --Film Listesi Taxi Driver / Taksi Şoförü (1976) Repulsion / Tiksinti (1965) Black Swan / Siyah Kuğu (2010) American Beauty / Amerikan Güzeli (1999) A Short Film About Love / Aşk Hakkında Kısa Bir Film (1998) La pianiste / The Piano Teacher / Piyanist (2001) La Mala Educacion / Bad Education / Kötü Eğitim (2004) A Dangerous Method / Tehlikeli İlişki (2011) Malena (2000) Paradies: Liebe / Paradise: Love (2012) Abone olmayı, beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın. İyi Seyirler.. Sosyal medyada bizi takip etmek için: https://www.facebook.com/filmmecrasi Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ cinsellik
Cinsellik Seti 01:28
Cinsellik Seti 24.683 izlenme - 1 yıl önce Cinsellik Seti
Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Planda ? 03:56
Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Planda ? 5.760 izlenme - 2 yıl önce İlginç Röportaj
Büyük Cinsellik Seti 01:21
Büyük Cinsellik Seti 3.843 izlenme - 1 yıl önce Büyük Cinsellik Seti
Diyaliz (Böbrek) Hastalarında Cinsellik 02:39
Diyaliz (Böbrek) Hastalarında Cinsellik 336 izlenme - 10 ay önce Psikoterapist Cem KEÇE Star TV Melek programında sizlerden gelen soruları yanıtlıyor. Diyaliz (Böbrek) hastalarında cinsellik ve cinsel istek nasıl oluyor? Toplum diyaliz hastalarındaki cinsel ilişki durumlarını nasıl değerlendiriyor ve yanlış bilgiler nasıl ortaya çıkıyor http://www.cemkece.com.tr http://www.cised.org.tr
Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri 02:15
Ailemizin Görüşü - Cinsellik Dersleri 427 izlenme - 11 ay önce Zaga'nın en çok akılda kalan parodilerinden biri olan " Ailemizin Görüşü " Okan Bayülgen ve Zafer Algöz'ün başrollerini paylaştığı gerçektende Ailelerimizin görüşünü deklare edebildiği yegane komediydi diyebiliriz, o ergen dönemlerimizde
Sunucuyu Krize Sokan Cinsellik Yorumu 04:25
Sunucuyu Krize Sokan Cinsellik Yorumu 444 izlenme - 5 ay önce TRT HD'de Pelin Çift'e konuk olan ilahiyatçı Ali Rıza Demircan'ın ‘İleri derecede oral ilişki haramdır’ sözü sunucuyu krize soktu. TRT HD'de dün akşam Gündem Ötesi programında Pelin Çift'in konuğu İlahiyatçı Yazar Ali Rıza Demircan'dı. Cinsellik ile ilgili sorulan soruyu rahatlıkla cevaplayan hoca, Pelin Çift'in kopmasına sebep oldu. Demircan'ın "İleri derecede oral seks haramdır" sözü üzerine gülme krizine giren sunucu, "Hocam sizin derdiniz ne?" dedi.
Emrah Gençlerin Cinsellik Sorununa Değiniyor 01:55
Emrah Gençlerin Cinsellik Sorununa Değiniyor 506 izlenme - 12 ay önce Üniversite öğrencisi Emrah arkadaşıyla cinsel hayatı üzerine konuşuyor. Arkadaşının eşek konusunda ki samimiyeti, kendiyle oynaması filan senaristin memleket gençliğinin cinsel sorunlarına pek yabancı olmadığının göstergesi. Son saniyelerde gençlere spor yaparak enerjilerini boşaltabilecekleri mesajı sembolik olarak veriliyore.
Kadının Cinsellik Konusundaki Hakları Nelerdir? 02:28
Kadının Cinsellik Konusundaki Hakları Nelerdir? 112 izlenme - 4 ay önce Kadınların cinsellikle alakalı bir takım temel haklar ve özgürlükleri vardır. Bu haklardan en önemlisi doğurma, doğurganlık ve cinsellikle ilgili bilgilere ulaşma hakkıdır.
Psikoterapist Cem KEÇE Türkiyede Cinsellik 02:56
Psikoterapist Cem KEÇE Türkiyede Cinsellik 301 izlenme - 9 ay önce Psikoterapist Cem KEÇE Türkiye'de cinselliğin tabulaşmasını ve cinsel sorunlarla ilgili temel bilgilendirmeyi anlatıyor. http://www.cemkece.com.tr http://www.cised.org.tr
SPİKERİN CİNSELLİK ŞAŞKINLIĞI 01:25
SPİKERİN CİNSELLİK ŞAŞKINLIĞI 3.406 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan "Uyan Türkiyem" programının sunucusu Tahir Sarıkaya doktor-hasta ilişkisine öyle bir yorum yaptı. Canlı yayında 'Cinsel Terapi ve Kadın Doğum Uzmanı Gökçen Erdoğan'ı konuk eden Tahir Sarıkaya, izleyicilerden gelen cinsellik sorularını üzerine şaşkına dönerken, kadın doktorun erkek hastalarının da olduğunu söylemesi üzerine şaşkına döndü. Gökçen Erdoğan, cinsellik konusunda kendisine başvuran çok sayıda erkek hastası olduğunu ifade edince sunucu Tahir Sarıkaya canlı yayında şaşkınlığını ilginç sözlerle ifade etti. Sunucu "O kadar yani.. Bu erkekler utanmadan nasıl gelip size söylüyorlar ya.. İnanın benim aklım ermiyor. Bir erkek nasıl gelebiliyor? Derdini nasıl anlatabiliyor.." diyerek olaya bilimsel olmayan bir yaklaşım getridi..
Bazı Aşklar Cinsellik İçermez 00:06
Bazı Aşklar Cinsellik İçermez 70 izlenme - 7 ay önce Sitemizde ülkemizde çekilen en son ve en güzel vine videoları rahat bir şekilde hemde HD kalitesinde izleyebilirsiniz
Seks Hakkında Yanlış Bilinen Gerçekler 01:53
Seks Hakkında Yanlış Bilinen Gerçekler 174.179 izlenme - 2 yıl önce Cinsellik hakkında birçoğumuzun inandığı, ama aslında gerçekle alakası olmayan birçok efsane var. Aydınlanmaya hazır olun. Seks, kafanızdakinden çok daha basit!
Belçika Kanalında Çocuklara Cinsellik Dersi 00:51
Belçika Kanalında Çocuklara Cinsellik Dersi 684 izlenme - 3 ay önce Belçika'da saat 7'de sabah çocuklar okula gitmeden önce televizyonlarda gösterilen eğitici bir programdan kesit. Bildiğin pipi...
Aslan Burcu Kadını ve Cinsellik 01:26
Aslan Burcu Kadını ve Cinsellik 549 izlenme - 1 yıl önce Aslan Burcu Kadını Her erkeğin hayalini süsleyen bir kadın. Erotik, işveli, gösterip kolay vermeyen cinsten. Akıllı. Çılgın partilerden hoşlanıyor. Kaliteli bir şarap, şık bir ortam, erkeğin kolayca teslim olmaması onu zevklendiriyor. Aşk oyunlarının kraliçesi bu kadın erkeği kendisine kurban etmeyi, onu delirtmeyi seviyor. Sekste sınır tanımıyor. Her türlü oyuna açık.
Sigara ve Cinsellik - Stopmotion 01:06
Sigara ve Cinsellik - Stopmotion 10 izlenme - 2 ay önce Geçen sene can sıkıntısından yapmış olduğum toplam 260 kareden oluşan bir stopmotion denemem. İyi seyirler.
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 13:11
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 5.464 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Pınar Saip (Onkolog), Kırmızı Nokta'da "Kanser ve Cinsellik" konusunda Billur Kalkavan'ın sorularını yanıtlıyor.
Cennette Cinsellik Sohbeti - Adnan Oktar 03:32
Cennette Cinsellik Sohbeti - Adnan Oktar 289 izlenme - 7 ay önce Adnan Hoca , cinselliğin ne denli güzel ve doğal bir şey olduğu, sadece bu dünyada değil cennette de cinselliğin var olduğu konularını stüdyoda bulunan hurilerine detaylarıyla anlatırken "ulan bu dünyada her şeyi hallettik bi cennete cinselliğimiz kaldı" diye aklımdan geçirmedim değil sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri..
Kadınların Gözünden Seks 00:51
Kadınların Gözünden Seks 183.511 izlenme - 2 yıl önce Kadınların gözünden seksi anlatan kısa bir sekans
cinsellik dersleri 02:15
cinsellik dersleri 2.558 izlenme - 4 yıl önce
cinsellik öğütleri !! 05:48
cinsellik öğütleri !! 1.198 izlenme - 6 yıl önce bülent ersoy, bu hafta bir yarışmacıyı değerlendirirken yaptığı yorumla izleyenleri şaşırttı. ersoy, kaset yapmak isteyen genç kadına canlı yayında bakın neler söyledi.eğer sana gerçekten istediğin kaseti yapacak ya da imkânları verecek, doğru olduğuna inandığın bir insan olursa sen de onun istediklerini yapmalısın? diyerek nasihat verdi
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 11:15
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 206 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Pınar Saip (Onkolog), Kırmızı Nokta'da "Kanser ve Cinsellik" konusunda Billur Kalkavan'ın sorularını yanıtlıyor.
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 10:41
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 146 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Pınar Saip (Onkolog), Kırmızı Nokta'da "Kanser ve Cinsellik" konusunda Billur Kalkavan'ın sorularını yanıtlıyor.
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 05:16
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 121 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Pınar Saip (Onkolog), Kırmızı Nokta'da "Kanser ve Cinsellik" konusunda Billur Kalkavan'ın sorularını yanıtlıyor.
Canlı Yayında Cinsellik İbadettir Çıkışı 05:32
Canlı Yayında Cinsellik İbadettir Çıkışı 1.508 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Cinsellik İbadettir Çıkışı
Cinsellik Aşkın Ön Şartı Mıdır? 04:49
Cinsellik Aşkın Ön Şartı Mıdır? 213 izlenme - 1 yıl önce Number1 Sokak'ta programı Denizhan Kınacıgil'in sunumuyla haftanın konusu cinsellik aşkın ön şartı mıdır sorusunun cevabını Kadıköy sokaklarında arıyor.
Canlı Yayında Cinsellik İbadettir Çıkışı 05:32
Canlı Yayında Cinsellik İbadettir Çıkışı 125 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Cinsellik İbadettir Çıkışı
Cübbeli Ahmet Hoca - İslamda Cinsellik 10:01
Cübbeli Ahmet Hoca - İslamda Cinsellik 3.665 izlenme - 4 yıl önce cübbeli ahmet hocadan islamda cinsellik
Ramazan ve Cinsellik - Terapi Odası 08:13
Ramazan ve Cinsellik - Terapi Odası 34 izlenme - 5 ay önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Terapi Odası bu bölümün konusu "Ramazan ve Cinsellik" http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr