Hoşgeldiniz!

çirkin kadın

Çirkin Kadın Yoktur Az Adnan Oktar Vardır 01:30
Çirkin Kadın Yoktur Az Adnan Oktar Vardır 57 izlenme - 6 ay önce Hocamız, son zamanlarda konuk ettiği yabancı talebeleri kıskanan yerli kediciklerinin gönlünü almak için iltifat üstüne iltifatlar söylemekte. Stüdyodaki aslanlarda azalma ve kediciklerde ki artışta gözden kaçmamakta. Maşallah.
River Plateli Kadın Taraftara Çirkin Saldırı 00:15
River Plateli Kadın Taraftara Çirkin Saldırı 51 izlenme - 12 ay önce Arjantin'de Boca Juniors taraftarları, River Plate formalı kadını döverek yüzünü kan revan içinde bıraktılar.
Güzel Kadın ile Çirkin Kadının Farkı 00:38
Güzel Kadın ile Çirkin Kadının Farkı 280 izlenme - 3 yıl önce Güzel bir kadın ile çirkin bir kadının toplumda gördüğü muamele aynı değildir.
Çirkin Kadın Yoktur, Az Photoshop Vardır! 00:36
Çirkin Kadın Yoktur, Az Photoshop Vardır! 14.501 izlenme - 2 yıl önce Çirkin Kadın Yoktur, Az Photoshop Vardır!
Kadının İlk Çağdan Günümüze Değişimi 04:04
Kadının İlk Çağdan Günümüze Değişimi 65 izlenme - 6 ay önce İlk çağdan günümüze kadar kadının nasıl değiştiğini ve bize bu nasıl varlık dedirten güzelliği anlatıyor, gerçi ilk çağda bizim aşağıdaki bakkaldan bir farkı da yok aslında.
Çirkin Erkek Yoktur, Çicek Seven Kadın Vardır 00:06
Çirkin Erkek Yoktur, Çicek Seven Kadın Vardır 74 izlenme - 4 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Çirkin Kadını Hiç Kilo Almıyor 01:13
Dünyanın En Çirkin Kadını Hiç Kilo Almıyor 167 izlenme - 8 ay önce Nadir görülen rahatsızlıklardan birine sahip olan kadının, 'Dünyanın en çirkin kadını' seçilmesinden sonra hikayesini anlatan belgesel yapıldı.
Kedicikler - Aranızda Hiç Çirkin Kadın Yok Mu? 01:38
Kedicikler - Aranızda Hiç Çirkin Kadın Yok Mu? 13 izlenme - 6 ay önce Efendim gündemde bir sürü tartışılacak konu varken önemli konu ve konuklarıyla hayatımıza yön veren programların kanalı Beyaz tv 11 Kasım'da Adnan Oktar hocaefendi hazretlerinin talebeleri ve hepimizin sevdiği Didem ve Aylin hocamıza çeşitli sorular sormuşlar. İşte o sorulardan biri. Maşallah...
çirkin kadın şişman 00:18
çirkin kadın şişman 13.274 izlenme - 8 yıl önce çirkin kadın şişman
brezilyadan çirkin kadın çıkmaz 03:16
brezilyadan çirkin kadın çıkmaz 1.123 izlenme - 6 yıl önce
Eşgali Bozuk Koca ve Dayakçı Karısı 08:59
Eşgali Bozuk Koca ve Dayakçı Karısı 13 izlenme - 3 ay önce Kocası onu çirkin olduğu gerekçesiyle terketti ama o yalçın çakırın yardımlarıyla yeniden doğdu kocası için bambaşka bir imajın içine giren gülşen hanım eşi tahir beyi elde edebilmek için herşeyi yaparken tahir bey gülşen hanımı istememekte kararlıdır ve yalçın abiyi kıramayıp yinede stüdyoya gelir ama o sırada olanlar olur gülşen hanım tahir beye saldırır
Plastik Cerrahın Fantastik Dünyası 03:32
Plastik Cerrahın Fantastik Dünyası 39 izlenme - 1 yıl önce Videodaki amcamız plastik cerrah. Muhtemelen görücü usulü evlenmiş ve imzadan sonra manitayı görmüş olmalıki azmetmiş ve ablamızı baştan yapmaya karar vermiş buyrun izleyelim!
Kadına, Arkadaşının Önünde Çirkin Şaka 00:40
Kadına, Arkadaşının Önünde Çirkin Şaka 24 izlenme - 3 ay önce Çöp tenekesinin içerisine eğilip bir şey arayan kadına arkadan yaklaştı, bu ilginç şakayı yaptı... 28.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kadına, Arkadaşının Önünde Çirkin Şaka' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çirkin Adamın Güzel Kız Olma Serüveni 01:42
Çirkin Adamın Güzel Kız Olma Serüveni 282 izlenme - 1 yıl önce Bilmem kaç yıl boyunca kendi resmini çeken adam yada kadınların videolarını gördünüz. Ama bu başka, çoook başka. Avustralya’da yaşayan genç bir erkeğin kadın olma hikayesidir bu. iiGethii isimli kullanıcı tarafından YouTube’a yüklenen videoda, bir transseksüelin yüzündeki erkeksi özelliklerin yavaş yavaş ortadan kalkması ve ifadesinin kadınsılaşması anlatılıyor. Çeşitli zamanlarda çekilen fotoğrafların ilki 8 Aralık 2009 tarihinden. Üç yıl boyunca çekilen fotoğraflarda yavaş yavaş çene ve yanaklardaki kemikli ve köşeli yapı kayboluyor, gözler çekiliyor, dudaklar kalınlaşıyor. Başlangıcında “Bu video Trans Picture Association tarafından tüm transseksüeller için onaylanmıştır” notu bulunmaktadır. Ne diyelim Allah kabul etsin.
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 435.188 izlenme - 1 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee; zaten oldukça çirkin bir spor dalı olan kadın halterini daha da nasıl çirkinleştirebilceğini tüm dünyaya gösterdi. Bi de canlı izledim arkadaş ya. 3 saat kendime gelemedim yemin ederim. Başlığı da öyle koydum ki güzel kadın görcez diye açıp nevriniz dönsün. Ha eğer burayı önce okursanız tabii şok etkisi yapmaz. O yüzden burayı önce okumayın. Canım benim.
Bayanlara Çirkin İthamlarda Bulunmak 04:02
Bayanlara Çirkin İthamlarda Bulunmak 16 izlenme - 9 ay önce Erkekte olan ahlaksızlığı hiç görmeyip bayanlara karşı ithamlarda bulunmasını hayretle izliyoruz. Sonra bu ülke'de kadın cinayetleri neden fazla ? Bunun cevabını bulmak için fazla düşünmeye gerek yok. Kadınlarımıza nerede ve nasıl davranacağına, nasıl ve ne kadar güleceğine gibi konuları erkekler karar veriyorsa bu ülke'de her kadın cinayetinde gizli katil oluyorsunuz.
Dünyanın En Cesur Kadını 03:09
Dünyanın En Cesur Kadını 60 izlenme - 3 ay önce Lizzie Velasquez 24 yaşında ve 27 kilo ağırlığında, fakat size ilk söyleyeceği anoreksiya olmadığıdır. Lizzie 910 gr ağırlığında, 25 cm boyunda ve sıfır yağ hücresiyle doğdu. Lizzie bu şekilde ince ve hayatta kalabilmek için yaklaşık 15-20 dakika sıklıkla yüksek kalorili yiyecekler tüketmek zorunda. Günde 5000 ila 8000 kalorilik yiyecekler tüketiyor. Çok nadir görülen bir hastalık, Amerika'da ve İngiltere'de sadece iki kişide rastlandığı tespit edilmiş. Hala doktorlar Lizzie'nin neden kilo alamadığı konusunda bir teşhiste bulunamıyorlar. Bazı sağlık sorunlarına rağmen Lizzie aktif bir yaşam içerisinde, Teksas Üniversitesi'nde İletişim okuyor ve motivasyon konuşmaları yapıyor. Yayınlanmış iki adet de kitabı var. -Youtube da "Dünyanın en çirkin kadını" seçildiğini görünce ve öyle ki yorumlarda "senin yakılman lazım" "kafana bir silah daya ve kendini öldür" gibi yorumlar yapılması onu yıkmıştır.Yalnız bu yorumlar karşısında daha da güçlendi ve yaşamı için ayağa kalktı.Aşağılamalara karşı konferanslar düzenledi.İnternette bunun için kampanyalar başlattı.O kadar çok ses getirdi ki 2013 TED konferanslarında konuşmacı olarak yer aldı. -Amerika’nın ilk dalga geçme ve aşağılamalara karşı yasası için lobi faaliyetleri yürüten Lizzie Velasquez’in "Cesur Yürek: Lizzie Velasquez" adlı belgeseli, Teksas’ta düzenlenen interaktif etkinlik, film ve müzik festivalleriyle konferansların yapıldığı South by Southwest’te (SXSW) gösteriliyor. Diyeceğim o ki kendinizden vazgeçmeyin durumunuz ne olursa olsun.Bu tür insanlar mücadeleyi bırakmadı.Siz de bırakmayın.Hayatınız her daim hayal ve mücadele içerisinde geçmesi dileğiyle.
efes alkolsüz çirkin kadın vardır 00:38
efes alkolsüz çirkin kadın vardır 990 izlenme - 5 yıl önce efes alkolsüz çirkin kadın vardır
efes alkolsüz çirkin kadın vardır 00:38
efes alkolsüz çirkin kadın vardır 547 izlenme - 5 yıl önce
 Plastik Cerrahın Fantastik Dünyası 03:32
Plastik Cerrahın Fantastik Dünyası 30 izlenme - 1 yıl önce Videodaki amcamız plastik cerrah. Muhtemelen görücü usulü evlenmiş ve imzadan sonra manitayı görmüş olmalıki azmetmiş ve ablamızı baştan yapmaya karar vermiş buyrun izleyelim!
çirkin kadın yoktur photoshop sız kadın vardır 04:26
çirkin kadın yoktur photoshop sız kadın vardır 6.743 izlenme - 8 yıl önce bu program bendede var süper bişey
Kendini Seksi Sanan Kız 02:30
Kendini Seksi Sanan Kız 17.009 izlenme - 3 yıl önce Tavırlarıyla kendisini çekici göstermeye çalışan kız pek de başarılı olamıyor...
Güzel Kadınlar Doktor Olamaz 00:49
Güzel Kadınlar Doktor Olamaz 2.893 izlenme - 12 ay önce Güzel kadınlar sevişmek, çirkin kadınlarsa çalışmak içindir. Cümlesini kullandığımız an olay sonlanacaktır. Oysa ki karşı hipotez olarak 'Çirkin kadın yoktur az votka vardır' sunulduğunda kendimizi lisede yaptığımız münazaralarda konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz. Güzellik görecelidir yalanına inanıyorsanız, olacaklardan biz sorumlu değiliz, efendim. Siz ister içerek ister yalan söyleyerek kendinizi kandırabilirsiniz. Ben mi? Şu an güzel bir kadınla yanyana değilim. Sizce olsam, bu açıklamayı mı yazıyor olurdum?
yunus güneŞ 00:05
yunus güneŞ 115 izlenme - 7 yıl önce
kadınlar şarap gibi mi? :) 01:32
kadınlar şarap gibi mi? :) 318 izlenme - 7 yıl önce yaşlı adam genç sevgilisini arıyor
Çirkin Ördek Yavrusu (Türkçe Masal Dinle) 02:13
Çirkin Ördek Yavrusu (Türkçe Masal Dinle) 17.365 izlenme - 9 ay önce Masallarıyla küçük büyük herkesin tanıdığı Danimarkalı Hans Christian Andersen'in klasikleri arasında yer alan Çirkin Ördek Yavrusu (The Ugly Duckling, Den grimme ælling) masalını dinleyin, çocuklarınıza dinlettirin. En güzel masallar için kanalımıza abone olun. Masalı okuyun: Anne Ördek sabırla yumurtalarının kırılmasını bekliyordu. Vakit tamamlanınca ördek yavruları yumurtalarından çıkmaya başladılar. Fakat en son ve en büyük yumurta bir türlü kırılmıyordu. Sonunda yumurtanın beyaz kabuğu çatladı. Diğerlerinden daha gri ve farklı olan ördek yavrusunun küçük kafası göründü. Anne ördek yeni doğan yavruya bakarak ; "Umarım değişir.." dedi şevkatle. Zaman ilerliyordu ama ördek yavrusunun rengi hala griydi. Kümesin bütün hayvanları onunla alay ediyorlar, ona "çirkin ördek yavrusu" diye sesleniyorlardı. Zavallı yavru o kadar mutsuzdu ki sonunda uzaklara gitmeye karar verdi. Gün boyunca yürüdü, gece olunca ise çok yorulmuştu. Mola verdi. Bir yanda açlık, bir yanda korku...Ama yapabileceği hiç birşey olmadığından derin bir uykuya dalmakta gecikmedi. Ertesi sabah su sesleriyle gözlerini açtı. Geceyi yaban ördeklerinin çılgınca eğlendiği küçük bir göl kıyısında geçirdiğini anladı. Bu gürültücü arkadaşlarına kendini tanıtmaya hazırlanıyordu. Birden bir tüfek sesi ile irkildi. hiç zaman kaybetmeden ordan uzaklaştı. Çok geçmemişti ki küçük ördek kendini bir çiftlikte buldu. Çiftliğin sahibi yaşlı kadın onu doyurdu. Ateşin yanında uyumasına izin verdi. Fakat yavru ördek bir göl bulabilme umuduyla oradan da uzaklaştı. Günlerce bir göl bulabilmek için rastgele yoluna devam etti. Sonunda bir göl kıyısına ulaştı. Bu arada yanlız başına yaşamayı öğreniyordu. Bu göl kıyısında yavru ördek gün geçtikçe büyüdü. Kendisi farkında olmadan görüntüsü değişiyordu. Geçen kuğuları gördükçe onların asil duruşları ve güzel görünüşlerinden dolayı iç çekiyordu. İlkbaharda bir kuğu sürüsü gölün kıyısına yuva yapmaya geldi. Çirkin ördek yavrusuyla tanışmak için yaklaştılar. Fakat kendisini bu zarif kuşlarla arkadaşlık etmek için çok çirkin ve kaba buluyordu.Birden bire suda aksini gördü. O da ne!... Kendisinin de güzel bir kuğuya dönüşmüş olduğunu farketti. Kuğu sürüsüne katıldı ve ömür boyu mutlu oldu.
Cüneyt Arkın'ın baş edemediği tek düşman( 02:02
Cüneyt Arkın'ın baş edemediği tek düşman( 246 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın da yenilmez değilmş bunu anladık
koca dayağı 2 10:26
koca dayağı 2 240 izlenme - 5 yıl önce sonlarında kopun !
Paranormal Makyaj Yapan Kadın 00:26
Paranormal Makyaj Yapan Kadın 933 izlenme - 1 yıl önce Makyajla bile kapatılamayacak kadar çirkin olduğunu anlayan ablamız paranormalin de gazıyla kafa topuna çıkıyor. Güzel güzel, tebrik ediyoruz.
!!!dünyanin en güzel ve en çİrkİn kadini!!! 00:51
!!!dünyanin en güzel ve en çİrkİn kadini!!! 48.415 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en güzel kadını,kadın,güzellik,dünyanın en çirkin kadını,en sevilen video,güzellik yarışması,direnizm,izlesene