Hoşgeldiniz!

çiş

çiş 01:30
çiş 29.246 izlenme - 9 yıl önce komik biz yaptık nasıl
Nüfus Cüzdanı Olmadan Çiş Yapamamak 02:00
Nüfus Cüzdanı Olmadan Çiş Yapamamak 201 izlenme - 11 ay önce Daha öncede son kısmı sitede izlediğimiz köyden indim şehre filminin tuvalet sahnesi. Videonun en can alıcı kısmı kanımca "yerinde yapanları yakalayacana başımıza yapanları yakalasana" bölümü, demekki neymiş efendim zaman geçmişte olsa replik hükmünü yitirmemiş. kısa bölüm için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2063/boyuk-mu-guccuk-mu-iste-butun-mesele-bu
Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Seti OyunHamuruTV 09:09
Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Seti OyunHamuruTV 18.910 izlenme - 5 ay önce Oyun Hamuru TV kanalımda sizlere Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Setini tanıtıyorum. Birlikte bebek oyunu oynadığımız bu oyuncak setini ben çok sevdim. Yeni oyuncak bebek videomda Çiş Yapan oyuncak bebek setini tanıttım. Carol adını taşıyan bu sevimli oyuncak bebeğimizle harika oyunlar oynadık. Oyuncak setinde bebek bezi, biberon, mama tabağı ve kaşığı, pudrası, maması, lazımlık ve önlüğü var. İlk olarak Oyuncak bebeğimizin altını bezlemeyi sakın unutmuyoruz. Mamasını hazırladığımız oyuncak bebek iştahla mamasını yerken bir yandan da ona taktığımız bezine çiş yapıyor. Mamasını yedikten sonra bezini açıp bebeğimizin çiş yapıp yapmadığını kontrol ediyoruz. Daha sonra bezini değiştirip ona biberonla biraz su veriyoruz. Lazımlığa oturttuğumuz oyuncak bebek çişini yapıyor. Oyuncak Bebeğin üstünü değiştirip tertemiz bir uykuya yatıyoruz:) Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Çiş yapan oyuncak bebek seti tanıtımı En güzel oyuncak bebek videoları Oyun Hamuru TV Peeing Baby Doll video
Çiş Yarışı - Hollanda 01:42
Çiş Yarışı - Hollanda 665 izlenme - 9 ay önce Hollanda'da yapılan özel bir pisuvar işemeyi eğlence haline getirmeyi hedeflemiş. Sokak ortasına kurulan ve özel sistem içeren bu pisuvar sayesinde 4 kişi işerken aynı anda yarış halinde oluyorlar. En fazla işeyenin kazandığı bu yarışma sonucunda 1.'nin ne kazandığı hakkında bir fikrim yok.
işim var çişim var 6 kez tekrar 00:50
işim var çişim var 6 kez tekrar 249 izlenme - 5 yıl önce 6 kez tekrarlama
mc mahmut deliyim 02:24
mc mahmut deliyim 50 izlenme - 5 yıl önce 25352
Barbie ve Çiş Yapabilen Kedisi 03:30
Barbie ve Çiş Yapabilen Kedisi 11.888 izlenme - 11 ay önce Bu videomuzda "Barbie kedisine tuvalet eğitimi veriyor" setini tanıtıyoruz. Kutudan bir Barbie bebek ve sevimli, beyaz bir kedi çıkıyor. Barbie'nin kedisi biberonla su içtikten sonra çişini yapabiliyor. :) Kutudan ayrıca kedi tuvaleti ve kedi kumu da çıkıyor. Afacan Oyuncaklar, oyuncak tanıtımlarının yapıldığı bir Youtube kanalı. Sürekli yeni oyuncak tanıtım videoları çekiyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!
çiş şakası 01:18
çiş şakası 1.537 izlenme - 8 yıl önce
köprüden çiş 00:57
köprüden çiş 569 izlenme - 7 yıl önce mannak eglenceli oliyo sizde deneyin ama etrafa dikkat
çiş rezilliqi 00:59
çiş rezilliqi 396 izlenme - 6 yıl önce bi okuldaki rezillllik
Havlarken çiş yapan köpek 00:50
Havlarken çiş yapan köpek 729 izlenme - 2 yıl önce Havlarken çiş yapan köpek
Osuruk Yoluna 02:13
Osuruk Yoluna 2.495 izlenme - 7 yıl önce mnyaqvealıntı
ÇİŞ TUTMAK? - TNT Oyunları - Minecraft Tnt Games 18:59
ÇİŞ TUTMAK? - TNT Oyunları - Minecraft Tnt Games 248 izlenme - 2 ay önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2000 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Web Sitesi http://azizgaming.com/anasayfa/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
canli yayinda çiş krizi 00:47
canli yayinda çiş krizi 39.842 izlenme - 4 yıl önce canli yayinda çiş krizi
işe çiş karıştı 00:41
işe çiş karıştı 23.477 izlenme - 8 yıl önce
masaj ve çiş 00:41
masaj ve çiş 2.123 izlenme - 9 yıl önce bebek çiş molasında
köpekten ilginç çiş rekoru 01:27
köpekten ilginç çiş rekoru 337 izlenme - 6 yıl önce
çiş eden otomobil 00:13
çiş eden otomobil 241 izlenme - 6 yıl önce artık köpekler tekerlere çiş edemeyecek
Canlı Yayında Sunucunun Ayağına İşeyen Köpek 00:18
Canlı Yayında Sunucunun Ayağına İşeyen Köpek 75 izlenme - 10 ay önce Evet canlı yayında konuşan kadının yanına yanaşan 2 köpekten birisi kadının ayağına doğru yönelince iş işten çıkıyor ve kadının ayağına işiyor.
Bu Duvara İşeyen Pişman Olacak 00:38
Bu Duvara İşeyen Pişman Olacak 287 izlenme - 4 ay önce ABD'nin San San Francisco kentindeki bazı semtlerde deneme amaçlı olarak duvarlara idrarı geri püskürten boya sürüldü. Belediye yetkililerine göre "Bu boya, duvarlara tuvalet muamelesi yapanlara idrarlarını iade edecek". Yetkililer uygulama için Almanya'da gece kulüpleriyle dolu bir mahalleden ilham aldıklarını açıkladı. Yılda 20 milyon kişinin ziyaret ettiği Hamburg'daki St Pauli mahallesinde sarhoşların idrarlarını dışarı yapmasını engellemek için bu boyalar kullanılmaya başlanmıştı. Hamburglu yetkililer, BBC'ye uygulamanın sonuç vermeye başladığını söylemişti. Üretici firma, "Ultra-Ever Dry" adlı boyanın duvarın yüzeyinde bir hava bariyeri oluşturduğunu ve sıvının tamamını geri püskürttüğünü söylüyor. San Francisco'da barlara yakın bölgeler ve evsizlerin çok olduğu mahallelerde dokuz ayrı yere duvarlara bu boyalardan sürüldü. Duvarlara, İngilizce, Çince ve İspanyolca olarak "Durun... Uygun bir yerde rahatlayın" uyarıları asıldı. Boyanın maliyetinin, idrarı temizleme maliyetinden çok daha düşük olduğu belirtiliyor.
Çiş ve Kaka Tuvalet Eğitimi Aynı Zamanda Mı Olmalı? 01:30
Çiş ve Kaka Tuvalet Eğitimi Aynı Zamanda Mı Olmalı? 105 izlenme - 11 ay önce
Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız? 01:12
Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız? 2.245 izlenme - 3 yıl önce Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız?
hülya avşarın çiş muhabbeti!! 02:50
hülya avşarın çiş muhabbeti!! 3.821 izlenme - 6 yıl önce hülya avşar 8-9 yaşlarına kadar altını ıslattığını itiraf ediyor))
çiş için yarışa ara!!! 00:14
çiş için yarışa ara!!! 662 izlenme - 6 yıl önce
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 02:16
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 4.087 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbolcuların nasıl işeyeceğini mizahi bir şekilde anlatan video.. Özellikle Messi'ye dikkat edin.
Çişiyle Şelale Kuran Adam 00:52
Çişiyle Şelale Kuran Adam 148 izlenme - 2 yıl önce bu adam delirmiş olmalı şiçiyle kendine şelale kuruyor. izleyelim
Markette Ayakta Sıçan Velet! 01:17
Markette Ayakta Sıçan Velet! 6.661 izlenme - 2 ay önce Markette sıçma çılgınlığında; yeni fenomen! Küçük çocuk oldukça yetenekli gözüküyor.
Buda ALS'ye Çişli Destek! 01:10
Buda ALS'ye Çişli Destek! 124 izlenme - 1 yıl önce Böyle als desteği görülmedi.!
Buda ALS'ye Çişli Destek! 01:10
Buda ALS'ye Çişli Destek! 20 izlenme - 1 yıl önce Çatıya çıkan arkadaşının, başından aşağıya 'ALS' için işimesini göze alan insancıkları izliyoruz.
Bahçeye Tuvaletini Yapan Dede 00:17
Bahçeye Tuvaletini Yapan Dede 639 izlenme - 1 yıl önce Bahçede Tuvaletini Yapan Dedeyi Korkutan Torun :))))