Hoşgeldiniz!

çöpçüler kralı

İnsanın Kedi Olası Geliyo Valla 00:17
İnsanın Kedi Olası Geliyo Valla 1.857.136 izlenme - 7 ay önce Sabahleyin soğukta otobüs beklerken günün ilk sigarasını içersin hani, hani son ders boş olurda erkenden eve dönersin ya da geçen seneden pantolunun cebinde unuttuğun bi 5 milyonu bulursun işte tam o anda insanın kedi olası gelir. Kedi olası gelen site; alkışlarla yaşıyorum....
Çöpçüler Kralı 00:32
Çöpçüler Kralı 42.319 izlenme - 8 yıl önce
Çöpçüler Kralı 00:51
Çöpçüler Kralı 14.562 izlenme - 8 yıl önce
Çöpçüler Kralı Apti'den Otobiyografi 00:48
Çöpçüler Kralı Apti'den Otobiyografi 219 izlenme - 7 ay önce Çöpçüler Kralı Apti Şakrak'ın şöhret basamaklarını çıkmaya başladığı, kısa süren sanat hayatınının ilk dakikalarında basın mensuplarına kendini tanıttığı otobiyografik söyleşisidir efenim. Gecede bi binliğe sahne alan Apti'nin okuması ilkokulun üçüne kadar olup, sicili son derece temizdir.
Çöpçüler Kralı - Makaram Sarı Bağlar 02:43
Çöpçüler Kralı - Makaram Sarı Bağlar 170 izlenme - 3 ay önce Kemal Sunal'ın unutulmaz filminin yüreğe dokunan parçası...(Fanatik Amele'ye selamlar.)
Çöpçüler Kralı - Gurbet (Enstrümantal) 03:29
Çöpçüler Kralı - Gurbet (Enstrümantal) 64 izlenme - 3 ay önce Efsane film Çöpçüler Kralı'nda, belediyeye zimmetli süpürgesini elinden düşürmeyen ve mis gibi maaş ile sigortaya sahip Apti Şakrak'ın zor ya da komik durumlara düştüğü anlarda duyduğumuz o efsane ezgi, şahane melodiyle karşınızdayız. Alkışlarla yaşıyorsun Kemal Abi, alkışlarla yaşıyorsun İhsan Abi.
Satisfaction - Çöpçüler Kralı Mix 04:13
Satisfaction - Çöpçüler Kralı Mix 185 izlenme - 7 ay önce Satisfaction'ın yarattığı global etkiden Türk genci de nasibini almıştı elbette. Dünya Ergenler Birliği'nin raporlarına baktığım zaman, bu "satisfaction etkisi"nin en uzun süre hissedildiği yerlerden birinin de güzel ülkem olduğunu gördüm. Eldeki verilerin, Türkiye'nin elektronik müzik aşığı insanlarla dolu olmasından değil de, klipte asimetrik salınım gerçekleştirmekte olan muhtelif köt, bacak ve meme üçlüsünden kaynaklandığını bulmam epey bir vaktimi aldı ama değdi doğrusu. Öncelikle Dünya Ergenler Birliği'ne ait verilerdeki önemli rolümden ötürü gurur duyduğumu belirtmek isterim. Ancak izleyeceğiniz kliple birlikte maalesef ki bu ulvi rolden vazgeçip, kalemi kağıdı bırakmaya karar verdim. Daha güzeli varken, o pejmürdelerle vakit harcayamazdım. (Böyle de çakarım lafı gider ayak.)
Çöpçüler Kralı - Restorasyonlu Sahneler 01:56
Çöpçüler Kralı - Restorasyonlu Sahneler 380 izlenme - 11 ay önce Eski filmleri yeniden restore edilip yayınlayan Vipşaş'tan yeni bir çalışma daha izleyeceksiniz. Daha önceki çalışmalarından bir örnek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99559/hababam-sinifi-restorasyonlu-fragman-hd
Çöpçüler Kralı (79 Dakika) 01:19:32
Çöpçüler Kralı (79 Dakika) 79 izlenme - 3 ay önce Kemal Sunal'ın 1970'li yılları en içten anlatan,komikliğin yanında gerçekten düşündürecek sahneleri olan her gün izlediğimizde bile bıkmadığımız filmlerinden Çöpçüler Kralı sizlere gelsin...
Bok Kapatırsın - Çöpçüler Kralı 00:08
Bok Kapatırsın - Çöpçüler Kralı 134 izlenme - 9 ay önce Bu video dün gece gündeme gelen youtube ve facebook hakkındaki yoruma gelsin. Rahmetli Kemal Sunal'ı da rahmetle analım.
Bok Kapatırsın - Çöpçüler Kralı 00:08
Bok Kapatırsın - Çöpçüler Kralı 7 izlenme - 3 ay önce Bu video dün gece gündeme gelen youtube ve facebook hakkındaki yoruma gelsin. Rahmetli Kemal Sunal'ı da rahmetle analım.
Özdemir Erdoğan - Gurbet (Çöpçüler Kralı) 03:30
Özdemir Erdoğan - Gurbet (Çöpçüler Kralı) 145 izlenme - 3 ay önce kemal sunalın 1977 de çektiği çöpçüler kralının efsaneleşmiş harika müziği.bu şarkıyı bulmam inanın çok zor oldu filmden yaptığım ses kayıtları güzel olmamıştı şans eseri bulduğum bir siteden indirdim zannediyorum o sitede kapandı.
çöpçüler kralı 02:36
çöpçüler kralı 2.835 izlenme - 6 yıl önce çöpçüler kralı
çöpçüler kralı 00:48
çöpçüler kralı 3.153 izlenme - 8 yıl önce
çöpçüler kralı 07:01
çöpçüler kralı 208 izlenme - 4 yıl önce çöp konteynırında 170 tllik ayakkabıyı arama çalışmaları.samet arama kurtarma timi saygıyla sunar.
Çetin Akdeniz - Gurbet (Çöpçüler Kralı Film Müziği) 04:02
Çetin Akdeniz - Gurbet (Çöpçüler Kralı Film Müziği) 137 izlenme - 2 ay önce Çetin Akdeniz, Türkiye'nin ve belki de dünyanın en iyi bağlama virtüözüdür. Bağlama haricinde teli olan ne varsa parmağında oynatıyor adam. Tarantino gözlüğüyle bağlama çalar. Bağlamanın Tarantino'sudur. Ya da Tarantino, sinemanın Çetin Akdeniz'idir. Vesileyle Kemal Sunal'a da rahmet dileyelim. Nur içinde yat güzel abim...
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 03:17
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 211 izlenme - 7 ay önce Apti kayıpederinden ve kayınçolardan kaçmaktadır.tam sıkıştığı anda karşısına bir kapı çıkar hemde ne kapı,fırsat kapısı.ve içeri dalar.sonra Apti kendini bi anda sahnede bulur ve istikbali parlak bir şarkıcı olur.
Çöpçüler Kralı Tüpte Muazzam Kuyruk Var 03:17
Çöpçüler Kralı Tüpte Muazzam Kuyruk Var 908 izlenme - 3 yıl önce Çöpçüler Kralı Tüpte Muazzam Kuyruk Var
Halkın Meydanında Türkü Söyleyen Çöpçüler Kralı 02:23
Halkın Meydanında Türkü Söyleyen Çöpçüler Kralı 49 izlenme - 9 ay önce 300 eserin sözü ve bestesi kendisine ait toplam 2000 türkü bilen urfalı dayı... Ayrıca kendi belgeselini de çeken bu dayının elinden tutmak gerekir diye düşünüyorum.
Yonca Stüdyo Orkestrası - Aman Aman Fındığım 02:54
Yonca Stüdyo Orkestrası - Aman Aman Fındığım 12 izlenme - 3 ay önce Trt Ara Müzikleri albümünde yer alan eserlerden biridir. Rahmetli Kemal Sunal ve Şener Şen in baş rollerini oynadığı Çöpçüler Kralı adlı filmde de kullanılmıştır. Düzenleme Esin Engin ve Harut Erman ın da yer aldığı Yonca Stüdyo Orkestrası tarafından yapılmıştır.
Çöpçüler Kralı - Üşüttüüümm 02:16
Çöpçüler Kralı - Üşüttüüümm 82 izlenme - 7 ay önce Şener Şen ve Kemal Sunal önderliğinde gelişen efsane sahnelerden biridir bu kesit. Zaten "Bizimkiler" gibi efsane bir dizinin senaristliğini yapmış Umur Bugay'ın kaleminden de, böyle şahane bir film senaryosu beklenebilirdi. Hacer'i (Ayşen Gruda) geri kazanma çabaları sonuç vermeyen Amir (Şener Şen), üstüne üstlük Erdal Özyağcılar abimizin de aralarında bulunduğu "Hacer'in abileri" takımından temiz bir dayak yer. Yediği dayağın hırsıyla mahallesine dönen Amir, Çöpçü Apti'yi (Kemal Sunal) gördüğü yerde yetkilerini de kullanarak hırpalar. Ayrıca bu kesitte geçen "Üşüttüm" cümlesi soğuk algınlığından, akli dengesini yitirme noktasına ilerleyen bir hezeyan fırtınasını temsil eden en güzel bir cümle olmuştur. Alkışlarla izliyoruz...
Çöpçüler Kralı - Apti'den Tarihi Gider 02:07
Çöpçüler Kralı - Apti'den Tarihi Gider 103 izlenme - 7 ay önce Hani bazı Pazartesi sabahları vardır, ayaklarınızı geri geri işe gideriniz. "Bugün işi bırakıyorum, ne olacaksa olsun" tadıyla ters ters konuşursunuz amirlerinizle. Devreye de şeytan arkadaşlar girip size akıl vermeye kalkar. Bazen hayatta "Govdurt" diyip ne olacağını beklemek ve ne kadar hızlı olduğumuzu herkese göstermek gerek. Replik hazinesi bu unutulmaz sahneyi gururla sunan alkışlarlayaşıyorum.com, geçen sene kaybettiğimiz kapıcı rolündeki Türker Tekin'i de rahmetle anar.
Çöpçüler Kralı Film Müziği (Kemal Sunal) 03:29
Çöpçüler Kralı Film Müziği (Kemal Sunal) 130 izlenme - 8 ay önce Çöpçüler Kralı Film Müziği HD kalitede.
Çöpçüler Kralı - Harcanıyosun Sen Be Enişte 01:13
Çöpçüler Kralı - Harcanıyosun Sen Be Enişte 8 izlenme - 3 ay önce Bu unutulmaz sahnenin sitede olmadığını gördüğümde adeta gözümü öldüresim geldi, hemen Ali Ağaoğlu'ndan 10.000 peşin daire almaya karar verdim, sonrasında ise kendime bir içki koydum ve mantıklı karar vererek siteye pasladım. Bu kısa içerikte o kadar çok var ki benim için, İhsan Yüce'nin 27.saniyedeki o ''siktir et'' bakışı, türkü bitince oluşan o kısa sessizlik beni benden almaktadır. Neyse haydin esen kalın, öpenzi.
Çöpçüler Kralı - Belediye Teşkilatının Yüz Karası 00:37
Çöpçüler Kralı - Belediye Teşkilatının Yüz Karası 32 izlenme - 7 ay önce Hacer'den aldığı evlenme teklifi akabinde protein ve karbonhidrat takviyesine başlayan Apti, aldığı darbelerin neticesinde kafayı hafifçe üşüten Zabıta Şakir'in hedefi olur...
Çöpçüler Kralı - Tüpte Muazzam Kuyruk Var 03:17
Çöpçüler Kralı - Tüpte Muazzam Kuyruk Var 0 izlenme - 2 ay önce Apti, mahalle için her şeydir. Belediyenin çöpcü kadrosunda olmasına rağmen acil durumlarda tüp, ekmek, kesmeşeker gibi temel ihtiyaçlar bulma konusunda uzmandır. Herkes ona güvenir, isteğini ona söyler Apti de kimsenin ricasını geri çevirmez. Büyük Usta anısına...
Elektro Gitar ile Çöpçüler Kralı Müziğini Çalmak 09:41
Elektro Gitar ile Çöpçüler Kralı Müziğini Çalmak 53 izlenme - 2 ay önce Hepimizin çocukluğunda kahkahalar atmamıza sebep olan filmlerden birisidir Çöpçüler Kralı. Şimdi ise ne zaman izlesek bizi hem hüzünlendiren hem de gülümseten bir film olma özelliğini devam ettirir. İşte o filmin hiçbirimizin kulaklarından silinmeyeceğini bildiğim bir müziği vardır. Cahit Berkay abimizin "Gurbet" isimli parçası. Videodaki abimiz de -Cihan Kırçıl- kendi yorumunu katarak bu melodiyi evde amatörce çalmış. Açıkçası ben dinlerken zevk aldım ve sizlerle de paylaşmak istedim değerli Alkışlarla Yaşıyorum Ailesi. Umarım beğenirsiniz temennileri ile sizi müzikle başbaşa bırakıyorum. Son olarak film hakkında gene de bilgi verelim: "Çöpçüler Kralı, yönetmenliğini Zeki Ökten'in üstlendiği, 1977 yapımı bir Türk filmidir. Güldürü türündeki bu sinema filminin başrollerini Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman ve Ayşen Gruda paylaşmıştır. Film, 15. Antalya Film Festivali'nde Umur Bugay En İyi Senaryo, Şener Şen ise En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödüllerini kazanmıştır. Zabıta memuru, görevinin verdiği yetkileri zorlayarak esnafın ve çöpçünün üzerinde büyük bir baskı kurar. Aynı mahallede oturan Hacer ise temizlikçilik yapmaktadır. Hacer'e aşık olan zabıta memuru, annesinin tepkisiyle karşılaşır. Mahallenin çöpçüsü Apti de Hacer'e aşıktır, ama parası yoktur. Bir gün yanlışlıkla girdiği bir gazino, kötü şansını bir anda değiştirir." Oyuncu Kadrosu'nu da verelim: Kemal Sunal - Apti Şakrak Şener Şen - Zabıta Şakir Ayşen Gruda - Hacer İhsan Yüce - Hacer'in Babası Erdal Özyağcılar - Hacer'in Büyük Abisi Türker Tekin - Kapıcı İsmail İlyas Salman - Kapıcı Nejat Gürçen - Gazino Patronu İhsan Bilsev - Patronun Adamı Muadelet Tibet - Hanife Teyzem Salih Sarıkaya - Kahveci Nezahat Tanyeri - Şakir'in Annesi Nermin Özses - Hacer'in Annesi Ertuğrul Bilda - Apartman Sakini / Köşe yazarı
Çöpçüler Kralı (Şener Şen Annesini Camdan Atıyor) 01:31
Çöpçüler Kralı (Şener Şen Annesini Camdan Atıyor) 126 izlenme - 12 ay önce Filmin en komik sahnelerinden birisi :) - LAN SEN BENİM BAŞIMA BELAMISIN.... :) Filmin en komik sahnelerinden birisi :) - LAN SEN BENİM BAŞIMA BELAMISIN.... :) Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor"Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor"Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor"Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor"Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor" Çöpçüler Kralı "Şener Şen Annesini Camdan Atıyor"
Makaram Sarı Bağlar - Çöpçüler Kralı - Film Müziği 02:37
Makaram Sarı Bağlar - Çöpçüler Kralı - Film Müziği 132 izlenme - 8 ay önce Video çekiminden önce gitar'la tüm arpej ve akor kısmını gitar pedalına kaydettim. Video'da ise kısa'dan arpej'in ve akorların örneğini gösterdikten sonra, yan flüt ile bu güzel türküyü çalmaya çalıştım.. Arka ekran'da ise Çöpçüler Kralı (Kemal Sunal, Şener Şen, Ayşen Gruda, İlyas Salman -1977). Makaram Sarı Bağlar'ın bu versiyonu hem bu film'de, hemde '100 Numaralı Adam'da kullanılmış. "100 Numaralı Adam / Sahne (makaram sari baglar)" Anne, etraftaki toplanmış kalabalıktan, polislerden, gazetecilerden durumun ciddiyetini anlamasına rağmen, korku içinde, telaşla biricik oğluna koşar ve yinede inanamayarak bir sorar, bir de onun cevabını ister..! - " Eşyalarda evde hepsi onunmuş..! Sen bizi aldatmışsın, doğru mu oğlum..?" Bir anne bu derecede oğlunu sever mi, güvenir mi? Evlerinin ellerinden alınmasına rağmen, oğluna yinede şüphe etmemeksizin, kötü "BİR TEK" söz söylemez mi..? Bu nasıl bir durum..? Şaban, şaşkınlığına biraz hakim, durumun farkına varmaya çalışarak cevap verir biricik annesine: - "Ne aldatması anne, sende gördün, törenle verdiler evi bize, bütün gazetecilerde oradaydı...!" Reklamcı: - "Reklamdı onlar, anladın mı reklam! İşim yokta sana milyonluk daire vereceğim, nerede tapun ulen!? Nerede, söyle diyorum: NEREDE..?" Reklamcı burada son şüpheleri ortadan tamamen siler, aslında aldattığını beyan eder. Amacı ise Şabanı yıldırmak, ondan güçlü olduğunu göstermek, sıkıştırmak, her şeylerini ellerinden alabileceğini hissettirmektir..! Annesi de oğluna bakarak her şeye rağmen yumuşak sesiyle sorar: - "Nerede..?" Sonra müzik girer.. Ve orada bir an Şaban'ın bakışı... Çok nadir gördüm ben Kemal Sunal'ın bu kadar esas,... Kelimeleri zor buluyorum: inanamaz, yenilginin, aldatılmışlığın yüz ifadesi............ Oyun değil, sanki gerçek, inanılmaz derecede başarılı, etkileyici bir oyunculuk var o bakışta, filmde oyunculuğun belki de en yüksek noktası..! Avukat, bir anlık sessizliği görevlilere söylediği yırtıcı sözlerle bozar: - "Lütfen boşaltın dairemizi...!" Şaban bozulduğu göstermeyerek, hafif gülümsemeyle, ona her koşulda inanan annesinin tatlı gönlünü ferahlatırcasına: - "Üzülme sen ana, saraylarda yaşatacam seni..!" Anne: - "Yavrummm..!" Şaban: - "Bana inanıyorsun demi?" Norma halinde işsiz güçsüz, evde sözü en az geçen, ciddiye alınmayan Şaban, şimdi ise sakin ama emin bir sesle gösterir ciddiyetini, ailesine sözünü söyler: - "Atlayın bakalım arabaya, dönün mahalleye, bizim evimiz bize yeter de artar bile..!" Ailesi de bir söz geri söylemeden bunu yapar.. Ne güzel bir sahne, ne çok şey anlatır seyirciye, ne muhteşem oyunculuk.. Bir komedi filmin içinde bu kadar ciddi ve duygusal bir sahne.. Konu ne kadar başarılı işlenmiş, ve o ne müzik..! Zaten o müzik kaç zamandır beynimde esen, bu sahneyi defalarca izlemem, bu ufak yazıyı yazmamın ilk sebebi.. Bu güzel çalışmayı yapan ve bu yazıyı yazan güzel abimiz: http://www.youtube.com/user/ercanSa/videos
Çöpçüler Kralı- Restorasyonlu Sahne (Full HD) 01:56
Çöpçüler Kralı- Restorasyonlu Sahne (Full HD) 1.470 izlenme - 3 yıl önce Çöpçüler Kralı- Restorasyonlu Sahne (Full HD)