Hoşgeldiniz!

dans gösterileri

Muhteşem Dans Gösterileri 03:12
Muhteşem Dans Gösterileri 1.383 izlenme - 2 yıl önce Sosyal Medyada Tıklanma Rekoru Kıran Komik ve Eğlenceli Dansların Derlemesi Sizlerle..
Profesyonel Folklör Ekibi  Gösterileri 03:26
Profesyonel Folklör Ekibi Gösterileri 7 izlenme - 2 ay önce İstanbulda Dans Ekibi Gösterilerimiz
23 Nisan Gösterileri 04:51
23 Nisan Gösterileri 39.725 izlenme - 2 yıl önce Büyük yenice ilokulu komedi dans ikilisi 23 Nisan Gösterileri
Endonezya'da Maymun Gösterileri Yasaklandı 00:38
Endonezya'da Maymun Gösterileri Yasaklandı 40 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'da boyunlarına zincir takılarak para karşılığında sokaklarda dans ettirilen ve gösteri yaptırılan maymunlar toplandı.
Kafkas Ekibi ve Kafkas Oyunları Dans Gösterileri 08:21
Kafkas Ekibi ve Kafkas Oyunları Dans Gösterileri 4.941 izlenme - 2 yıl önce Kafkas Düğünü Dans Ekibi Tanıtım Filmi & Sahne İçin Fiyat Alınız.http://www.izlesene.com/panel/kanal-ozeti# http://www.kafkasdanslari.com/ 16.05.2014 günü Kafkas Dans kanalına yüklediğim 'Kafkas Ekibi ve Kafkas Oyunları Dans Gösterileri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kafkasdanslari kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kafkas Dans ve Kafkas Ekibi Gösterileri 06:39
Kafkas Dans ve Kafkas Ekibi Gösterileri 897 izlenme - 2 yıl önce Kafkas Gösterisi
Etiyopya'dan Dans Gösterileri | Gazella Turizm 00:48
Etiyopya'dan Dans Gösterileri | Gazella Turizm 124 izlenme - 9 ay önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Etiyopya fotoğraf turundan keyifli Dans Gösterileri. http://goo.gl/0vtozY http://www.gazellafotosafari...
dans gösterileri büyüledi 00:36
dans gösterileri büyüledi 1.899 izlenme - 7 yıl önce
Büyük Yenice İlkokulu Komedi Dans Üçlüsü (23 Nisan Gösterileri) 05:36
Büyük Yenice İlkokulu Komedi Dans Üçlüsü (23 Nisan Gösterileri) 5.585 izlenme - 2 yıl önce Büyük Yenice İlkokulu Komedi Dans Üçlüsü (23 Nisan Gösterileri)
çanakkale(hip hop gösterileri) 01:15
çanakkale(hip hop gösterileri) 572 izlenme - 8 yıl önce :d
asyamt2 dans gösterileri part 5 05:23
asyamt2 dans gösterileri part 5 641 izlenme - 5 yıl önce www.asyamt2.com
8/b dans gösterisi 03:44
8/b dans gösterisi 204.305 izlenme - 5 yıl önce ticaret borsası ilk öğretim okulunun 23 nisan gösterilerinden biri
Erhan Polat 23 Nisan Gösterisi 07:02
Erhan Polat 23 Nisan Gösterisi 3.757 izlenme - 3 yıl önce Erhan Polat 23 Nisan Gösterisi
Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Lisesi/ 19 Mayıs Gösterileri 01:46
Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Lisesi/ 19 Mayıs Gösterileri 28 izlenme - 8 ay önce Perşembe Beldesi(Çaycuma-Zonguldak) Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Lisesi 11/A Sınıfı Müzikli Dans Gösterisi (19 Mayıs 2013 )
asya metin2 dans gösterileri part -ı- 07:02
asya metin2 dans gösterileri part -ı- 1.028 izlenme - 5 yıl önce www.asyamt2.com
cici kızlar 02:25
cici kızlar 425 izlenme - 4 yıl önce
Jr pickup dance crew intro   dance show 06:31
Jr pickup dance crew intro dance show 119 izlenme - 4 yıl önce Jr. pickup intro dance show( junior pickup dans ekibi vol.1 )iletişim için atılım organizasyon - danstudyo dans kursu infodanstudyo.com ikostylehotmail.com danstudyo www.facebook.com/pickup.dance.company
TSK'nın Dans Eden Tankları 09:06
TSK'nın Dans Eden Tankları 12 izlenme - 3 ay önce Tatbikat Taburuna bağlı tanklar, gösterileri tankçılığı sevdirmeyi de amaçlıyor.
hocapaşa kültür merkezi- turk dansları 01:52
hocapaşa kültür merkezi- turk dansları 317 izlenme - 5 yıl önce hoca paşa kültür merkezi mevlevi semah gösterileri ve anadolu dans gösterileri sunmaktadır.
Kafkasların Düğün Dans Ekibi 07:17
Kafkasların Düğün Dans Ekibi 1.151 izlenme - 2 yıl önce Kafkas Danslarında 25 Yıllık Tecrübe TEL:0216 387 39 66 www.kafkasekibi.com | Düğünlerinizde ,davetlerinizde Tüm Eğlence Ve Organizasyonlarınızda Eşsiz Koreografilere Sahip Kafkas Dansları Özgün Müzik Ve Hareketleri İle Dünyadaki Tüm Dans Ve Oyunlar İçinde En Seçkin Yeri Almaktadır. Savaş Ve Aşk Temaları Üzerine Kurulu Bu Muhteşem Gösterileri Yine Her Biri Türkiyenin En Tanınmış Sanatçıları Olan Kafkas Oyunları Ekibimiz Sizlere Yöresel Kıyafet Ve Müzikleri İle Kafkas Dansları Sunmaktadır.
Afrikalı Öğrencilerden Dans Gösterisi 02:59
Afrikalı Öğrencilerden Dans Gösterisi 9 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seyirci detayı- Muğla'da eğitim gören Afrikalı öğrencilerin dans gösterileri Ortaca Tarım, Çevre ve Turizm Festivali- Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde eğitim gören Afrika ülkelerinden öğrenciler danslarıyla beğeni topladı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde eğitim gören çeşitli Afrika ülkelerinden öğrenciler, Ortaca Tarım, Çevre ve Turizm Festivali'nde yerel kıyafetleriyle dans gösterisi sundu.
16. Uluslararası Bodrum Dans Festivali 03:21
16. Uluslararası Bodrum Dans Festivali 212 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Festivalden görüntüler- Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci ile röportaj- Dans gösterileri 16. Uluslararası Bodrum Dans Festivali- 7 ülkeden dansçıların katıldığı festival, Bodrum Kalesi'nde düzenlenen Küba Linda grubunun performansıyla başladı 16. Uluslararası Bodrum Dans Festivali, Bodrum ilçesinde başladı.
Maskot Ve Güvenlik Görevlisinin Muhteşem Dans Atışması 01:25
Maskot Ve Güvenlik Görevlisinin Muhteşem Dans Atışması 197 izlenme - 9 ay önce Muhtemelen Beyzbol maçı öncesi gerçekleşiyor olay. Ortamı eğlendirmek için dans gösterileri sergileyen maskot arkadaş güvenlik görevlilerine sataşıyor, ilkinden bir karşılık alamayınca bir diğerine giden maskot karşılaştığı durum karşısında adeta mudur oluyor.
Dans Topluluklarının Basın Toplantısına Habersiz Girmesi 09:40
Dans Topluluklarının Basın Toplantısına Habersiz Girmesi 4 izlenme - 3 ay önce Ege Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Flash Mob gösterileri ile "5. Uluslararası Egeart Sanat Günleri" Tanıtım Basın Toplantısı'na damgasını vurdu. 5. Uluslararası Egeart Sanat Günleri 06 Aralık 2013 günü başlıyor.. Gösteri yapan topluluklar: EÜ Hip Hop Topluluğu EÜ Latin Dansları Topluluğu EÜ Türk Halk Dansları Topluluğu EÜ Modern Dans ve Dans Tiyatrosu Topluluğu Sunum ve destek veren topluluklar: EÜ Müzikal Topluluğu EÜ Karikatür ve Mizah Topluluğu
ateş böceği dans gösterisi 04:16
ateş böceği dans gösterisi 4.561 izlenme - 4 yıl önce 1-a sınıfı 23 nisan gösterileri
1. Antalya Uluslararası Latin Dans Festivali Başladı 02:29
1. Antalya Uluslararası Latin Dans Festivali Başladı 113 izlenme - 1 yıl önce 1. Antalya Uluslararası Latin Dans Festivali başladı. Kentte 30 ülkeden 300'e yakın dansçının katılımıyla gerçekleştirilecek festivalde yabancı ve yerli dans eğitmenleri salsa, bachata, kizomba, zumba dersleri verecek. Festivalin organizatörü Kemal Keskin, bir otelde düzenlenen festivalin açılış töreninde yaptığı konuşmada, 30 ülkeden 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen festivalin Antalya için büyük önem taşıdığını söyledi. Yerli ve yabancı birçok kişinin festival kapsamında dansla tanışma imkanı bulacağını belirten Keskin, "Bir hafta boyunca gündüzleri yerli ve yabancı eğitmenler tarafından latin dansları konusunda eğitimler verilecek. Akşamları ise dans gösterileri yapılacak. Festivale katılanlar öğrendikleri dans figürlerini sergileme imkanı bulunacak" dedi.Keskin, festivale Almanya, Hollanda, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerden katılımın olduğunu ifade ederek, Türkiye'nin dört bir yanından gelen dansçılara ve dansı sevenlere yeni şeyler öğretebilmeyi amaçladıklarını dile getirdi.Keskin'in konuşmasının ardından, festivale katılan dansçılar, salsa, bachata, kizomba ve zumba dans gösterilerini sundular. Festival, 2 Kasım'da sona erecek. Festivale katılanlar, yerli ve yabancı dans ustalarının performanslarını da izleme imkanı bulacak. - 1. Antalya Uluslararası Latin Dans Festivali başladı- Festival, 30 ülkeden 300'e yakın dansçının katılımıyla başladı
yataktaki dans gösterisi yerde bitti:)) 00:07
yataktaki dans gösterisi yerde bitti:)) 1.981 izlenme - 5 yıl önce aptal kızların gösterileri hep böyle bitiyor))
Güvenlik Görevlisi Kendisine Sataşan Maskotu Pişman Etti 01:26
Güvenlik Görevlisi Kendisine Sataşan Maskotu Pişman Etti 49 izlenme - 9 ay önce Beyzbol maçı öncesinde yaşanan olayda, ortamı eğlendirmek için dans gösterileri sergileyen maskot, güvenlik görevlilerine sataşıyor. İlkinden bir karşılık alamayınca bir diğerine giden maskot karşılaştığı durum karşısında adeta şaşkına dönüyor.
Darbuka İle Tap Dansı Yapmak 03:22
Darbuka İle Tap Dansı Yapmak 277 izlenme - 6 ay önce Darbuka İle Tap Dans Yapmak Tap dansı, ayak uçları ve topukların yere vurularak yapıldığı bir dans türüdür. İlk kez 19. yüzyılda ABD'de ortaya çıkmış ve daha sonra tüm dünyaya yayılmıştır. Dansçılar, bu dansa özel ayakkabılar giyerler. Bu ayakkabıların ucunda ve topuğunda yere vurulduğunda ses çıkaran metal parçalar bulunur. Dans adını yere vurma sırasında çıkan "tap" sesinden alır. 2000 yılında Sydney Olimpiyat Oyunları'nın açılış gösterisinde Tap Dansı yapılmıştır.Dein Perry,tap dansı adına önemli işler yapmıştır.Olimpiyat açılış dansının koreografisini de Dein Perry hazırlamıştır."Tap Dogs" adlı grubu Dein Perry kurmuştur.Tap Dogs'un kuruluşunu anlatan "Bootmen" adlı film 2000 yılında çekildi.Bootmen'in başrolünde ünlü aktör Adam Garcia oynamıştır.Bu filmde tap dansıyla birlikte görsel anlar sergilendi.Adam Garcia aktör olmasının yanı sıra dansçıdır.En önemli tap dansçılarından olan Adam Garcia günümüzde de Dein Perry'nin koreografileri ile birlikte tap dansını sürdürmektedir.Büyük beğeni toplayan Tap Dogs grubunun gösterileri 2010-2011 yıllarında Londra ve Sydney'de devam etmektedir.
Flamenkonun Kitabını Yazmış 7 Adam: Los Vivancos 01:58
Flamenkonun Kitabını Yazmış 7 Adam: Los Vivancos 190.448 izlenme - 12 ay önce Flamenkonun Prensleri LOS VIVANCOS Gösteri Tarihleri: 16-17 Aralık: Ankara (Meb Şura) 19-20 Aralık: İstanbul (Cemal Reşit Rey) Biletler Biletix'te! LOS VIVANCOS kardeşler ailelerine dans ederek, enstrüman çalarak, akrobatik hareketler yaparak çocuk yaşlarında bile performanslar sergiliyorlardı. Delikanlı çağlarından itibaren Hollanda, Belçika, Londra, Quebec, İngiliz Kolombiyası, Fransa, İspanya gibi dünyanın birçok ülkesinde beraberce sahne almaya başladılar. Barselona Konservatuar’ında dans eğitimlerini tamamladıktan sonra VIVANCOS kardeşlerin her biri kendi bağımsız profesyonel deneyimlerini kazanmak üzere ayrı ayrı çalışmalara imza attılar. 2004 yılının sonlarına doğru tekrar bir araya geldiler ve Flamenko dans toplulukları LOS VIVANCOS’u kurdular. 2005 yılında Paris’te Uluslararası bir televizyon kanalı olan Magic TV’nin ünlü şovu 'Le Plus Grand Cabaret Du Monde'nde ilk kez görücü karşısına çıktılar. Haziran 2005’te Dortmund Senfoni Orkestrasıyla ile beraber Konthertus Haus’da sahne aldılar. 2005 Ağustos’unda İspanya’da 50 binden fazla kişinin izlediği dans festivali 'Festival de Musica y Danza de Benicasim'’e davet edildiler. Paris’e dönerek Aralık 2005-Şubat 2006 döneminde ünlü Bercy sahnesinde (18.000 izleyici kapasiteli) ünlü Fransız diva Mylene Farmer’in yanında Paris tarihinin en büyük kapalı salon prodüksiyonu 'Avant L’ombre'’de sahne aldılar. Şubat 2006’da ünlü televizyon şovu 'Le Plus Grand Cabaret Du Monde'’da tekrar büyük bir başarı kazandılar. 2006 Mayıs ayında muhteşem koreografileriyle 'Certámen Coreográfico de Castellon De La Plana' şovunun galasında misafir sanatçı oldular. 2006 Temmuz’unda ünlü dans festivali 'Festival de Musica y Danza de Benicasim'’e yıldız grup olarak davet edildiler. Ağustos ve Eylül 2006’da Kanada’yı ziyaret eden topluluk, İspanya’yı 'Expo Latino 2006' fuarında temsil ederek yüzbinlerce izleyiciye ulaştı. 2007 Haziranında yeni prodüksiyonları 'Los Vivancos.7 Hermanos'’u Tel Aviv ve Kudüs’te 10 gösteri ve kapalı gişe olarak sahneledi. Ağustos ve Eylül dönemleri arasında 'Los Vivancos.7 Hermanos' gösterilerini Madrid’te Haagën Dazs Tiyatrosunda sahneyen grup izleyicilerden ve eleştirmenlerin büyük beğenisini topladı. 2008 Ocak döneminde Vivancos kardeşler 'Los Vivancos.7 Hermanos' gösterilerini Barselona’da Tivoli Sahnesinde 8 başarılı gösteriyle tamamladıktan sonra 'Muhteşem 7' olarak anılmaya başladılar. Lola Ponce ve Gio Di Tonno ile San Remo şarkı yarışmasında sahne alıp büyük ödüle ulaştılar. Antonio Banderas ve Monaco Prensesi Stephanie'nin de içinde olduğu onlarca önemli kişinin özel davetlerinde ve yardım gecelerinde de dans ettiler. Los Vivancos son 5 sene içinde Gran Teatro La Fenice di Venezia ödülü, Festival International du Cirque de Monte-Carlo en iyi gösteri, “Jerome Medrano” Özel ödülü, Madrid Koreografi Yarışması en iyi dansçılar ödülü, Castellon Şehri Koreografi Yarışması en iyi koreografi ödülü ve Kiwanis International Music Festival en iyi müzikal sunum ödülününde içinde olduğu onlarca ödüle ulaştı. Son olarak büyük bir Amerika turnesi yapan grup tüm dünyada tam 30 ülkede milyonlarca kişiye ulaştı. Los Vivancos yeni gösterileri “Aeternum “ ise doğaüstü güçleri ve limitlerini sorgulayan, epik bir gösteri olarak karşımıza çıkıyor.