Hoşgeldiniz!

davaro

DAVARO 01:23
DAVARO 25.008 izlenme - 8 yıl önce BENİM ÇOK SEVDİĞİM İKİ USTAMIN FLİMİ UMARIM BEĞENİRSİNİZ BEN İZLERKEN ÇOK GÜLDÜM
Davaro 01:35
Davaro 1.154 izlenme - 2 yıl önce Film Özeti Almanya'ya çalışmaya giden Memo, istediği parayı kazanıp köyüne döner ve sözlüsü Cano'yla evlenmek ister. Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir. Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini ister. Ancak, Memo buna pek yanaşmaz. Öldürüleceğini anlayan Sülo, Memo'ya bir teklifte bulunur. Memo'nun kendisini öldürmemesi durumunda köyden uzaklaşacağını söyler. Evlenmek için başka çaresi kalmayan Memo, Sülo'nun planını kabul eder ve köy meydanında Sülo'yu yalandan vurur. Köy halkı da bu numaraya inanır.Daha sonra dağdaki bir eşkıyanın yanında tekrar karşılaşan Memo ve Sülo yine birbirine düşer. Eşkıyanın altınlarını gören Sülo'nun iştahı kabarır ve şehirde kalmaktan vazgeçer.
Davaro 00:12
Davaro 1.051 izlenme - 3 yıl önce Kıçınızdaki dona kadar bana borçlu değil misiniz ?
Davaro 03:03
Davaro 77 izlenme - 9 ay önce This is "Davaro" by Sinemada on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
davaro 04:50
davaro 15.811 izlenme - 7 yıl önce davaro
davaro 04:51
davaro 9.161 izlenme - 8 yıl önce çok komik davaro ya izleyin
davaro 01:35
davaro 1.665 izlenme - 4 yıl önce
davaro 01:19
davaro 1.673 izlenme - 6 yıl önce
Davaro - Düello 02:06
Davaro - Düello 119 izlenme - 7 ay önce Kanını almadıkça kimsenin kız vermeyeceğini anlayan Memo, Süloyla beraber bir dümen hazırlarlar.dümenin tıkır tıkır işlemesi için önce Sülo'nun yalancıktan ölmesi gerekmektedir.Güzel bir senaryoyla köy meydanında Sülo "nalları diker"
Davaro - Kıble 04:50
Davaro - Kıble 45 izlenme - 3 ay önce Davaro filmindeki hortum-kıble sorunsalı... 1000 yıl geçse de gülderecek sahneler bunlar. Rahmetli Kemal Sunal' ı saygıyla anıyoruz. Şener Şen' i de es geçmeyelim kendileri gerçek bir sinema duayyenidir.
Davaro - Misker 01:45
Davaro - Misker 88 izlenme - 7 ay önce Davaro filminden iki usta oyuncunun yer aldığı kısa bir kesit. Anasına getire getire bi poha benzemeyen misker getirmiş. Nur içinde yatın üstadlar bu ikinizde bu ülkeye çok şey kattınız.
Cahit Berkay - Davaro 03:28
Cahit Berkay - Davaro 989 izlenme - 4 yıl önce
Cahit Berkay - Davaro 03:28
Cahit Berkay - Davaro 35 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Cahit Berkay Film Müzikleri Volüm 1 Çıkış Tarihi: 16.06.1997 Dizi-Film Müzikleri Şarkı Sözleri: Şarkı enstrümantal olduğu için şarkı sözü bulunmamaktadır.
KEMAL SUNAL DAVARO 04:51
KEMAL SUNAL DAVARO 12.689 izlenme - 7 yıl önce
Davaro Film Müziği - Cahit Berkay 01:26
Davaro Film Müziği - Cahit Berkay 117 izlenme - 3 ay önce Yeşilçam'ın neredeyse tüm film müziklerinde imzası olan büyük usta Cahit Berkay'ın bir eseri olan bu müzik tabiri caizse filme cuk diye oturmuştur.Filmin konusuna gelince ; Almanya'ya çalışmaya giden Memo, istediği parayı kazanıp köyüne döner ve sözlüsü Cano'yla evlenmek ister. Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir. Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini ister. Ancak, Memo buna pek yanaşmaz. Öldürüleceğini anlayan Sülo, Memo'ya bir teklifte bulunur. Memo'nun kendisini öldürmemesi durumunda köyden uzaklaşacağını söyler. Evlenmek için başka çaresi kalmayan Memo, Sülo'nun planını kabul eder ve köy meydanında Sülo'yu yalandan vurur. Köy halkı da bu numaraya inanır. Daha sonra dağdaki bir eşkıyanın yanında tekrar karşılaşan Memo ve Sülo yine birbirine düşer. Eşkıyanın altınlarını gören Sülo'nun iştahı kabarır ve şehirde kalmaktan vazgeçer.
Kemal Sunal - Davaro Film Müziği 03:28
Kemal Sunal - Davaro Film Müziği 1.262 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Davaro - Ganimeti Paylaşma Sahnesi 01:35
Davaro - Ganimeti Paylaşma Sahnesi 251 izlenme - 7 ay önce Sülo Hıyarto (Şener Şen) ile Memo Davaro (Kemal Sunal) dağda eşkiya çetesine katılmış ve eşkiyanın çalıp çırptığı ganimetten kendilerine düşen payı paylaşmaktadırlar. Normalde ganimette pay sahibi olmayan Hıyarto aslan payını tehtitle isteyince ganimet yerine okkalı bir şamarla yetinmek zorunda kalır. İki büyük üstadı saygıyla alkışlıyoruz..
Davaro - Suyu Ateşe Koy 00:57
Davaro - Suyu Ateşe Koy 194 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen Üstadımız Kadar Olmasada Bizde Kendi Çapımızda Bişeyler Yaptık Umarım Begenırsiniz.. :) Yorumlarınızı Esirgemeyin.. Buda Videonun Orjınal Hali ; Ht...
Kemal Sunal Davaro Film Müziği 03:27
Kemal Sunal Davaro Film Müziği 61 izlenme - 1 yıl önce Mutlaka Dinleyin Çok Süper
Davaro - Tarhana Yapma 00:39
Davaro - Tarhana Yapma 83 izlenme - 1 yıl önce Almanya'ya çalışmaya giden Memo, istediği parayı kazanıp köyüne döner ve sözlüsü Cano'yla evlenmek ister. Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir. Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini ister. Ancak, Memo buna pek yanaşmaz. Öldürüleceğini anlayan Sülo, Memo'ya bir teklifte bulunur. Memo'nun kendisini öldürmemesi durumunda köyden uzaklaşacağını söyler. Evlenmek için başka çaresi kalmayan Memo, Sülo'nun planını kabul eder ve köy meydanında Sülo'yu yalandan vurur. Köy halkı da bu numaraya inanır. Daha sonra dağdaki bir eşkıyanın yanında tekrar karşılaşan Memo ve Sülo yine birbirine düşer. Eşkıyanın altınlarını gören Sülo'nun iştahı kabarır ve şehirde kalmaktan vazgeçer.
DAVARO BUGUN 17:15'TE TVEMDE 00:43
DAVARO BUGUN 17:15'TE TVEMDE 23 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Davaro - Malzemeye Bak 00:31
Davaro - Malzemeye Bak 132 izlenme - 10 ay önce ''Malzemeye bak'' nası bi cümledir, ne denli bi yaratıcılığın eseridir, hayran kalarak alkışlıyorum, hem de tam şu anda. Serbest çağrışımın nirvanaya ulaştığı arkadaşlarımızın hemen aklına ''31 Çekmekten Çıldırdım'' içeriği gelebilir, o arkadaşlar hiç üzülmesin, bu bir hastalıktır, depremle yaşamayı nasıl öğrendiysek bununla da yaşamayı öğreneceğiz. Yes mi?
Davaro - Su Getir 00:43
Davaro - Su Getir 49 izlenme - 7 ay önce Davaro filminden güzel bir sahne. Günlerce dağda kalan Davaro köye inince ateşini söndürmek için su ister aneyden, suyuda mümkün olan en uzak çeşmeden istemektedir.
Davaro Orjinal Film Müziği - Uzun Versiyonu 03:11
Davaro Orjinal Film Müziği - Uzun Versiyonu 54 izlenme - 3 ay önce Davaro filminin efsane olmuş film müziğinin orjinal halidir. Filmde kullanılan 1;30 dk müziğin orjinal 3 dk orjinal versiyonudur. Kısa hali; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38524/davaro-film-muzigi-cahit-berkay
Davaro - Bu da Geçer 02:34
Davaro - Bu da Geçer 353 izlenme - 7 ay önce Vahdet Vural esasen bu şarkıyı "Davaro" filmi için özel olarak seslendirmiştir. Vahdet Vural'ın hiçbir albümünde bu şarkı bulunmamaktadır. Yarın başka bir gündür, yarını bekle; buda geçer arkadaş sakın üzülme diyerekten Vahdet Vural başta olmak üzere tüm "Davaro" ekibini alkışlarla yaşatmayı teklif ediyorum.
Davaro - Ya Döv Ya Sev 00:32
Davaro - Ya Döv Ya Sev 66 izlenme - 7 ay önce 2 büyük ustadın herkezin aklında yer eden sahnesi. Sülo'nun paraları dansözlere takmasına karşılık davora da Sülo'yu eşek sırt üstü yüzme öğretinceye kadar dövüyor. Beni en çok güldüren kısımda pansuman yapmasıdır.
Davaro - Çarşaflı Börek 01:56
Davaro - Çarşaflı Börek 911 izlenme - 7 ay önce Sülo dava arkadaşı Memoyu cezaevinden kaçırmak için Michael Scofield'ın kaçış planını cebinden çıkarabilecek kadar kaliteli bir kaçış planı hazırlamasıyla başlayan aksiyon sahneleri.
Kemal Sunal - Davaro Film Müziği (2) 02:37
Kemal Sunal - Davaro Film Müziği (2) 4.278 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Davaro - Fragman (1981) 03:43
Davaro - Fragman (1981) 196 izlenme - 7 ay önce Davaro Son Eşkiya! Kemal Sunal ile Şener Şen'in başrollerini paylaştıgı Davaro fliminin fragmanıdır.
davaro misker 01:11
davaro misker 663 izlenme - 4 yıl önce